X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady to jak wstawiam pranie i wyciągam z kosza też jego brudy to jestem służąca? Albo jak robię obiad dla nas obojga? Powinniśmy żyć jak współlokatorzy i robić każde dla siebie? To po co małżeństwo? Dla mnie to trochę bez sensu,ani to wygodne ani praktyczne i tylko robienie sobie na złość dla zasady.

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa ale jak to się ma do tego że sama ciągle latasz wokół męża i ojca i sprzatasz po nich, myjesz ojcu lodówkę, kosisz trawnik i mówisz że wszystko na Twojej głowie?
    Niech będzie ze ja dla mojego jestem służącą, bo piore jego gacie ale on dla mnie też bo zajmuje się też wieloma innymi rzeczami o których ja nie muszę nawet myśleć, typu zrobienie opłat, naprawy i tankowanie samochodu, organizowanie i noszenie rzeczy przy przeprowadzkach. On za to nie kminil nic przy kupnie wyprawki dla dziecka bo to ja czytałam interesowałam się co trzeba itd. Dla mnie to właśnie jest normalne w małżeństwie, każdy zajmuje się tym na czym się lepiej zna, co robi lepiej niekoniecznie po równo, a takie dzielenie wszystkiego dla zasady to dla mnie dziecinada. Bez urazy.

    malutka_mycha, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Żartowałam z tym.
    Wierz mi że faceci umia obsługę pralki .
    Nie po to pralkę wybierał i patrzył jakie ma programy. Z resztą udowodnił że sobie świetnie radzi jak miał 6mieczne szkolenie do roboty pod niemiecką granicą . 4 chłopa w jednym pokoju i sobie poradzili . Brodow mi nie przywozi .
    Mężczyzna jest bardziej samodzielny niż myślisz.
    Zobacz ja jestem korą domową, a mimo to mój potrafi ogarnąć kuchnię/ łazienkę/ rozpala w piecu/ kosi trawę a ostatnio kładzie dachówkę .
    Powtarzam. Rozmowa . Ja też jak mam wolną chwilę to idę mu pomuc w jego robocie . Ile razy malowalam czy fugowalam , tyle razy on mi pomagał w domu.
    Życie dla siebie . Nie obok siebie
    Multi nic dodać nic ująć. Podział musi być bo się zwariuje. Fakt są rzeczy których ja nie robię i są rzeczy których mój nie robi. Ale podział jest. Ja nie dotykam się samochodów (sprzątanie), a mój nie pierze. Ale kuchnia, odkurzanie, czy inne podstawowe czynności to robimy jak kto ma czas, ale wspólnie. Remonty też. Choć wydaje mi się że pracę w dużej mierze wynosi się z domu. Jak mama całe życie za synka robiła, to synek myśli że i żona zrobi i niestety rozmowa to najczęściej jak grochem o ścianę. Chyba że ma się dar przekonywania w postaci drastyczniejszych kroków

    Adry wyprawka już jest, czeka tylko na pranie i prasowanie. Kosmetyki dokupię tylko za jakiś czas i koniec. Mam nadzieję że mam wszystko. Podpytałam bratowej, to mówi że ciuszków mi powinno wystarczyć, jak będzie mało to zawsze można dokupić bo nie żyjemy na środku pustyni hihihi😉 Nie chcę żeby było tak, że tyle nakupię a nie założę bo nie będzie kiedy. Tym bardziej że ponoć ja się urodziłam 59cm długa, więc jeśli mała pójdzie po mnie to już cześć ciuszków, które mam będzie za mała.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:55

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa da się. Mojego męża mama wyreczala a on teraz pomaga. Bo mnie kocha i nie chce żebym się zaharowala na dwóch etatach (praca i dom)

    Adry lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:55

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa to u ciebie pozostaje tylko wprowadzenie drastyczniejszych kroków. Albo tak jak Krysia mówiła-małe oszustwo, albo nie robić zupełnie nic przez miesiąc. Jak się przyklei do podłogi raz czy drugi, albo nie będzie miał z czego zjeść to może co nie co zaświta w głowie.

    Mycha to twój mąż to prawdziwy wyjątek. Nie znam faceta który był całe życie wyręczany, a mimo to bez kłótni i namawiania pomaga w domu. Serio.

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj spedzam sama dzien bo moj jak zwykle w pracy a do taty nie ma co tak czesto jezdzic. Milwgo dnia wszystkim zaraz ide sie pomodlic troche ;)

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ale to w ludziach siedzi .
    Np. Nasza babka jak młodego ma na polu to pipeczka pipeczka ( smok) no bo jakby miał to miałby zajęcie ( no co z tego że dziecko grzecznie leży ). Jak był ten tydzień to zaczą ciągnąć jak zwariowany babka hapy. Tylko leci z tekstem żeby troszkę mu oslodzic żeby się przyzwyczaił 🙄🤷‍♀️

    Dokładnie. Co jadę do teściów to mi gadają żebt przepajać rumiankiwm koperkiem czy wodą. Zwłaszcza teść aż się zaczął kłócić. Za każdym razem tłumacze i nie dociera.

    Eh ciężka noc głowa mnie boli. Malutki mało spał bo wczoraj za dnia spał dużo.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa oczywiście że musiałam nad nim popracować trochę, ale powiem Ci szczerze że nie były to intensywne prace. Był czas że pracowałam na pół etatu a mąż po 14 h na dobę wiec wszystko robiłam ja. Ale jak zalapalam druga pracę a w weekendy studiowałam to szybko załapał że musi pomoc.

    f1d9680377.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się dziwić że babcie czy teściówie mówią o przepajaniu jak nawet położne w szpitalu często nie są doedukowane i proponują pojenie glukoza itd....

    Adry lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja się tylko zastanawiam jak Wy pralkę zapelnicie tylko swoimi ciuchami? Ja od zawsze piore wszystko razem i jest akurat, szkoda wody na dwa prania.

    Zozo tekst świetny :D
    może masz ogromną pralkę? Ja wystarczy, że włożę 2 komplety pościeli do pralki i już mam pełny bęben.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Wg gastrologa jeżeli kupy są ok to na modyfiku też nie trzeba poic.

    Moje dziecko nie chce jeść. W nocy zjadła 150 i od tego czasu 2x30. Nie wiem o co chodzi
    może ząbki jej będą niedługo szły?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Bez przesady to jak wstawiam pranie i wyciągam z kosza też jego brudy to jestem służąca? Albo jak robię obiad dla nas obojga? Powinniśmy żyć jak współlokatorzy i robić każde dla siebie? To po co małżeństwo? Dla mnie to trochę bez sensu,ani to wygodne ani praktyczne i tylko robienie sobie na złość dla zasady.
    tu chodzi po prostu o znalezienie złotego środka ;) i jeśli kobiecie odpowiada, że np tylko ona sprząta to OK. Gorzej jak u Samosiowej, gdzie jest niezadowolona z podziału obowiązów i czuje się wykorzystywana.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:55

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Czekamy . Dlatego u nas nową pralką jest na 8kg . 3komplet pościeli zamieszczę i ręczniki:) polecam

    Zozo ale jazda . U nas jedna w piwncy też się dostała w tym roku .łapki nastawiam tak żeby piesek nosa nie wcisną. Też słyszałam o ciężarnych i mszach.
    hm... to widocznie u mnie musi być mniejsza, ale nie mamy za dużo miejsca w łazience i taka duża się nie zmieści.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo moze sie uda Tobie przerwać zla passę tutaj na wątku z brakiem 2 kreseczek... moje hormony chyba zwariowały... mam jakies plamienia zamiast zwykłego okresu... takie jak mam na końcówce okresu, mam tak od piątku... hmm jak sie to cos nie rozkręci to dziwne bedzie. Chyba sie przejdę do mojego lekarza i zapytam czy mogłabym dostać na 1 miesiac tabletki anty zeby uniknąć okresu na wakacje ... bo biorąc pod uwage fakt, ze on przychodzi kiedy chce to cieżko to widze... a moze bedzie bum i ciąża z odstawienia, mam nadzieje, ze nie uzna mnie za jakas wariatkę, ale jak mam 10 h lecieć w pierwszym dniu okresu kiedy ja najchętniej bym ten dzien przesiedziała w wc, to sie przecież tam poskladam... a chyba lepiej isc do swojego lekarza niz do innego tylko po tabketki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 11:31

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do podziału obowiązków, to u nas chyba najlepiej sie sprawdza cos w stylu „sprzątamy” wtedy Maz odkurza, a ja potem podłogi itd. Poza tym Maz u nas wynosi smieci i kosi trawę, ja zazwyczaj robie obiady, ale Maz tez czasem. Śniadania w weekendy tez nam robi. Co do prania to robie go ja, ale to akurat dla mnie luz, remonty robimy wspólnie. Zakupy czasem ja, czasem Maz, czasem wspólnie, jak nam pasuje. Takze podział jest, nie czuje sie jakas służąca.. jest dom i trzeba ogarniać tyle.
    Dzis w koncu leniwy dzien! Niby tylko dłużej miałam weekend a jednak czuje, ze dużo mi to dało :) niecałe 2 miesiące do długiego urlopu!

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa na własna rękę nic nie chce robić, wiec zostaje tylko działanie pod kontrola lekarza.

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 wrote:
    Multi przy kp nie podaje się wody. :) Aż mnie wnerwia moja położna bo mam sie ochote z nią pokłócic w tym temacie. To samo teściu ciągle mi pitoli o przepajaniu że musze.
    😂 Myslalam że tylko moi tesciowie mnie terroryzuja wodą 😁

    Arienkas83, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
‹‹ 1271 1272 1273 1274 1275 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ