X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam Dziewuszki:) ja już sama nie wiem czy ten śluz był owulacji czy może od tego lactovaginalu? Nie wiem czy to daje takie objawy jak wstałam w nocy to musiałam aż majtki przebrać bo aż mi się wylewał ten sluź taki mleczno-biały?

    Adry a jak u ciebie ze staraniami?

    Tak to po lactovaginalu...niestety to wyplywa rano i w ciagu dnia

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam tez o tym by nie kupić.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Tak to po lactovaginalu...niestety to wyplywa rano i w ciagu dnia

    Aha a ja myślałam że to może być jednak śluz płodnych, widocznie się przeliczyam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell moze byc jedno i drugie.
    Pamiętaj ze lactovaginal zakwasza i ciut oslabia plemniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Adry już kolejny raz piszesz, że jesteście sami. To chyba wasz wybór a nie kara życiowa ?.

    Rozumiem to ale są opiekunki, są żłobki itp. Gdyby dziecko się pojawiło niespodziewanie napewno byście dali radę. Ciężko by było ale wszystko do przeżycia.
    Wyobraź sobie, że ja mam teściów w tym samym podwórku i nie wyobrażam sobie aby oni zajmowali się moim dzieckiem. Decydujemy się na dziecko i jako rodzice my jesteśmy za niego odpowiedzialni. Żyć można i z jednej pensji, skromniej. Wiem, że jak ktoś przyzwyczajony do luksusu i zarobków z kosmosu to nie wyobraża sobie życia za połowę tego co ma.
    A kiedyś pisałaś, że jesteś tak " potrzebna" w pracy, że nawet dzień urlopu dla ciebie to problem dla szefostwa więc raczej byś miała do czego wracać.

    Nie rozumiem ludzi, którzy tak rozmyślają i planują co do dnia swoje życie. Ja tak nie potrafię.

    Aaa i Amh nie jest żadnym wyznacznikiem czasu na dziecko. Chodzę do jednej z najstarszych klinik w Polsce i żaden lekarz nie bierze tego badania tak bardzo pod uwagę. Nie twierdzę, że nie jest ważny ale nie najważniejszy.

    Przepraszam jaka kara bo chyba to miałaś na myśli ? Większych głupot nie czytałam, to jest jej świadomy wybór i nic nam do tego,a ty widzę się czepiasz wszystkiego,no sorry musiałam to napisać...

    ADRy będzie dobrze :) dasz sobie radę, super że jesteś szczęśliwa :)

    Adry, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Evell moze byc jedno i drugie.
    Pamiętaj ze lactovaginal zakwasza i ciut oslabia plemniki

    Aha fajnie,no nic trudno zobaczymy co będzie w tym cyklu,pójdę do giną na kontrolę za niedługo jak się nie uda to znów będziemy próbować clo pewnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Widzę, że nie można mieć własnego zdania na tym wątku. Wszystko musi być jak szanowna pani Adry rozkaże i wszystkie musimy się podporządkować.
    Tak masz rację jesteśmy z różnych światów. A wiesz dlaczego ? Bo ja wiele przeszłam w życiu mimo tych 30 lat. Zdążyłam poznać trochę życie.

    A i wogole to nie wiem po co zakładałaś ten wątek skoro nawet się nie starasz i teraz wychodzi, że nawet nie masz zamiaru w niedalekiej przyszłości się starać ?

    Panno Evell czy jakoś tak to jest internet i każdy ma prawo fo swojego zdania. A Ty moja miła widzę, że dla Ciebie liczy się tylko czubek twojego nosa.

    No teraz to musisz droga koleżanko pierdolnąć fochem

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RZEŹ

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    W przeciwieństwie do was na tym wątku nie muszę :)

    Kochana ale tutaj nikt nie chce się kłócić więc po co te nerwy, to prawda że to tylko internet i każdy ma prawo do swojego zdania i ja też więc wrzuć na luz i PiSz tu z nami :* :)

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze teraz cos o jutrzejszym meczu?
    Kto bedzie ogladal? Obstawiamy wyniki?
    Ja nigdy nie bylam fanem piłki nożnej, ale cos tam sie czasem obejrzalo..
    Nie robi mi to czy oni wygraja czy przegraja...
    Czy mi za nich wstyd? Stwierdzam po 1meczu, ze tak..bo swiat sie smieje juz z naszej polityki...a teraz i z pilki- ktora dla swiata jest rownie istotna..
    Dziekujmy Bogu za Stocha..za siatke...nawet za Żużel...tam mamy lepsze wyniki...
    Nie rozumiem jednego...
    Nie od dziś wiadomo ze Nasi nie sa orlami...wiec po jakiego grzyba sie ich tak lansuje...sa w kazdej reklamie...na kazdym plakacie...a jak czytam o Lewandowskich to soryyy ale chce mi sie żygać...
    Ich zycie - ich sprawa..
    Czemu nie promuje sie innych sportow tylko ta zasrana pilke...
    Mam wrazenie ze robia z nich typowych celebtytow zamiast skupic sie na konkretach...
    Ja kibicem zadnym nie jestem...ale nie dziwie sie ze polala sie taka fala hejtu...i zgodze die z tym ze oni potrafia grac tylko w reklamach...bo coz im zostało...

    Takie to moje refleksje gdy glowa mnie mega boli w przerwie na kawe i Guseppe...

    Ewa89_89, Znowu.ta.kryska, Adry lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    To moze teraz cos o jutrzejszym meczu?
    Kto bedzie ogladal? Obstawiamy wyniki?
    Ja nigdy nie bylam fanem piłki nożnej, ale cos tam sie czasem obejrzalo..
    Nie robi mi to czy oni wygraja czy przegraja...
    Czy mi za nich wstyd? Stwierdzam po 1meczu, ze tak..bo swiat sie smieje juz z naszej polityki...a teraz i z pilki- ktora dla swiata jest rownie istotna..
    Dziekujmy Bogu za Stocha..za siatke...nawet za Żużel...tam mamy lepsze wyniki...
    Nie rozumiem jednego...
    Nie od dziś wiadomo ze Nasi nie sa orlami...wiec po jakiego grzyba sie ich tak lansuje...sa w kazdej reklamie...na kazdym plakacie...a jak czytam o Lewandowskich to soryyy ale chce mi sie żygać...
    Ich zycie - ich sprawa..
    Czemu nie promuje sie innych sportow tylko ta zasrana pilke...
    Mam wrazenie ze robia z nich typowych celebtytow zamiast skupic sie na konkretach...
    Ja kibicem zadnym nie jestem...ale nie dziwie sie ze polala sie taka fala hejtu...i zgodze die z tym ze oni potrafia grac tylko w reklamach...bo coz im zostało...

    Takie to moje refleksje gdy glowa mnie mega boli w przerwie na kawe i Guseppe...

    Koniczynko jak się czujesz przed tą laparo? Słyszałam że te borowiny są dobre na bezpłodność może mi by pomogły..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Koniczynko jak się czujesz przed tą laparo? Słyszałam że te borowiny są dobre na bezpłodność może mi by pomogły..

    Po 1 żadna z Nas nie jest bezpłodna - jak juz to niepłodna. Bezpłodnym to sie jest jak np.wytną nam wszystko tam...albo ktos sie urodzi bez jajnikow itp itd..
    Ty przed chwila bylas w ciazy...daj sobie czas i organizmowi odpoczac...na bank zajdziej w ciagu paru cykli...
    Borowiny sa na zrosty - Ty raczej ich nie masz, u Ciebie problemem jest podtrzymanie ciąży.
    Moze zrob pakiet na trombofilie? Bialko S?
    Moze od początku powinnac przyjmować Acard i heparyne w brzuch? Szukaj przyczyny dlaczego nie mozesz utrzymac ciazy - bo zajsc jak widac możesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Koniczynka daj mi proszę przepis na tą sałatkę ze snu, ostatnio za dużo kotletow wciągam i przydałoby się coś lżejszego :)

    Pekinka, ogorek, kukurydza, sos włoski knorr i juz

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze wszystkie mamy PMS!!

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Po 1 żadna z Nas nie jest bezpłodna - jak juz to niepłodna. Bezpłodnym to sie jest jak np.wytną nam wszystko tam...albo ktos sie urodzi bez jajnikow itp itd..
    Ty przed chwila bylas w ciazy...daj sobie czas i organizmowi odpoczac...na bank zajdziej w ciagu paru cykli...
    Borowiny sa na zrosty - Ty raczej ich nie masz, u Ciebie problemem jest podtrzymanie ciąży.
    Moze zrob pakiet na trombofilie? Bialko S?
    Moze od początku powinnac przyjmować Acard i heparyne w brzuch? Szukaj przyczyny dlaczego nie mozesz utrzymac ciazy - bo zajsc jak widac możesz.

    Koniczynko przepraszam z tą bezpłodnośćią( tak wyczytalam w necie)nie tak to miało wyjść,wybacz .A co znaczy trombofilia jakie badania się na to robi ? I dlaczego uważasz ze miałabym brać heparyne i Acard? Wiesz lekarz mi nic takiego nie proponował .Ja jego sama czasami nie rozumiem

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i ja taka sałatkę zrobię :)

    KoniczynkaNaSzczęście lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie dziecko jest nr 1...nie ma nic wazniejszego chocbym sama je miala sobie zrobić..
    A juz mówiłam ze jak sie potwierdzi niedrożność to bede hodować króliki i je rozmnażać? Haha

    werni, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    "PiSz" wymiata! Polityka troche traca, co tlumaczy atmosfere i spiecia. Wiele razy mialam ochote cos napisac, ale kobiety tu nie bardzo za moja ironia nadazaja, to czesto odpuszczalam. Po co wiec ta moja wypowiedz? Moze zeby gownoburze uspokoic, bo nie ma o co drzec szat. Kazda lubi sobie ponarzekac i kazdej wolno. A ze spotyka sie z odpowiedziami innych to w sieci powszechne. Milego dnia kazdej z was!

    Nie czepiaj się literówek każdemu się błąd może wkraść! !

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Koniczynko przepraszam z tą bezpłodnośćią( tak wyczytalam w necie)nie tak to miało wyjść,wybacz .A co znaczy trombofilia jakie badania się na to robi ? I dlaczego uważasz ze miałabym brać heparyne i Acard? Wiesz lekarz mi nic takiego nie proponował .Ja jego sama czasami nie rozumiem

    Ja nie mowie ze masz brac - Broń Cie Panie Boże bys sie nie sugerowala wpisem na forum jakiejs baby...
    Chodzi mio to bys sie zaglebila w temat dlaczego nie mozesz utrzymac kolejnej ciazy..
    U mnie byl przypadek ze laska nie mogla utrzymac kolejnej ciazy i zrobila badania, okazalo sie ze wystarczy ze bedzie brac heparyne od poczatku ciazy i jyz bylo git..ma 3dzieci...
    To tylko sugestia. Zapytaj lekarza...podpytaj...ewentualbie sama porob badania..ja na ich temat nic nie wiem...

    Nie gniewam sie, ale jakoś mnie drazni jak nawet gdzies w artykulach pisza " bezplodnosc".
    Tyle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I sory za moje błędy..juz mi ręka zdrętwiała od pisania na zamulonym telefonie

‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ