X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ja to proponuję flache i pijemy na zgodę, albo kisiel i walka i potem pijemy na zgodę. Synchronizacja PMS mode on :P
    Alkoholu i słodyczy nie odmawiam zazwyczaj...

    Znowu.ta.kryska, Adry, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Ja nie mowie ze masz brac - Broń Cie Panie Boże bys sie nie sugerowala wpisem na forum jakiejs baby...
    Chodzi mio to bys sie zaglebila w temat dlaczego nie mozesz utrzymac kolejnej ciazy..
    U mnie byl przypadek ze laska nie mogla utrzymac kolejnej ciazy i zrobila badania, okazalo sie ze wystarczy ze bedzie brac heparyne od poczatku ciazy i jyz bylo git..ma 3dzieci...
    To tylko sugestia. Zapytaj lekarza...podpytaj...ewentualbie sama porob badania..ja na ich temat nic nie wiem...

    Nie gniewam sie, ale jakoś mnie drazni jak nawet gdzies w artykulach pisza " bezplodnosc".
    Tyle.

    Możliwe,że w tym utrzymaniu,jest błąd jakiś musze zapytać lekarza i ewentualnie porobić badania, bo to ważne jest,kurna dziwne,że wcześniej na to nie wpadłam. Dobrze mówisz ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    To sie poprawia. Ja tam po piec razy czytam moje posty i po dwadziescia razy edytuje, by unikac tego typu kwiatkow. Teraz sie dopiero przyczepilam!
    Dobra nie pouczaj mnie,co ja dziecko małe jestem ? Zresztą koniec tematu już nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Możliwe,że w tym utrzymaniu,jest błąd jakiś musze zapytać lekarza i ewentualnie porobić badania, bo to ważne jest,kurna dziwne,że wcześniej na to nie wpadłam. Dobrze mówisz ...

    Moze to tylko przypadek i ta ciąża była skazana na niepowodzenie..może coś tam nie grało...
    Skontrolować możesz endometrium po tym wszystkim..czy dobrze przyrasta by się mały czlowieczek mógł zagnieździć..
    Jak uważasz że lekarz to konował to zmień go na lepszy model.

    Evell lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Moze to tylko przypadek i ta ciąża była skazana na niepowodzenie..może coś tam nie grało...
    Skontrolować możesz endometrium po tym wszystkim..czy dobrze przyrasta by się mały czlowieczek mógł zagnieździć..
    Jak uważasz że lekarz to konował to zmień go na lepszy model.

    Tylko,że on jest dobry wszyscy go chwalą,ale czasami się wydaje,że on nie słucha co do niego mówię tak jak z tym pcos, jakby to zignorował,ale będę próbowała z nim gadać.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie było mnie chwile a już walka picie :)

    Evell lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie głowa boli...przez Was popijam zimną kawe i nie moge jej wypić coś.
    Chyba bez tabletki się dziś nie obejdzie bo aż mnie mdli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i bieganie to nieeee.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój juz wrócił i się nim zajmuje :)

    KoniczynkaNaSzczęście, Adry lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    I co? Tyle chętnych na ten kisiel było i sama wszystko zjem chyba :P
    No ja właśnie malej robiłam kiśiel poziomkowy,ale narazie nie "PISze"bo znów dostane zjebe :p

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry, a ten śluz płodny to jaki miałaś ? bo koniczynka pisała wcześniej,że to może być od tego lactovaginalu,ale dziś już akurat tej globulki nie brałam,ale dalej sluź leci hmm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plodny sluz jest przezroczysty..mega rozciagliwy...sliski..rzadszy od zwykłego.

    Potrzebuje domowy sposób na migrene..nudności..prócz kawy z cytryna - nie przelkne...a tabletek nie mam

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Widzę że sporo mnie ominęło. Jeden solidny foch, zapasy w kiślu z rodwailerem... Czy obowiązuje zakaz biadolenia?

    Znowu.ta.kryska, Adry, Evell lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście. Polecam Ci nalewkę z bursztynów domowej roboty.Pomaga na miejsca bolące wystarczy tylko wytrzeć. Jeżeli byś chciała mogę podać przepis.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    KoniczynkaNaSzczęście. Polecam Ci nalewkę z bursztynów domowej roboty.Pomaga na miejsca bolące wystarczy tylko wytrzeć. Jeżeli byś chciała mogę podać przepis.
    Dawaj. Bursztynu u mnieod groma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Dawaj. Bursztynu u mnieod groma


    Około 20–25 g drobnych kawałków bursztynu wsypać do półlitrowej butelki po czym zalać 95% spirytusem.Odstawić w zacienione oraz ciepłe miejsce na około 14 dni, codziennie mieszając. Po tym czasie nalewka powinna być już gotowa do spożycia (bursztyn powinien zabarwić spirytus na złocistobrązowy kolor).

    Po tym czasie możesz już wcierać to nalewkę w obolałe miejsca, dobrze działa na chore gardło ogólnie na grypę, przeziębienie.

    KoniczynkaNaSzczęście lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Kochana biadol biadol, kisiel się chłodzi na jutro ;)
    A więc: od kiedy miałam HSG w drugiej połowie cyklu ciągle boli mnie brzuch. Wyczytałam że PSM się tak objawia i jestem wściekła bo nie na taki efekt zabiegu liczyłam. W sobotę mam termin miesiączki i obawiam się że znowu się nie udało. A prawo pozwalające nienarodzonym dziedziczyć jest chore tak samo jak procedura pozwalająca rodzicom zrzec się w ich imieniu.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell a pić to można?

    Znowu.ta.kryska, Adry lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Evell a pić to można?

    Raczej się nie powinno,ale można dolać łyżeczkę do herbaty tak na rozgrzanie ;)

    KoniczynkaNaSzczęście lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomocy prawnej nie potrzebuję - dorwałam fajnego notariusza ale samo prawo jest irytujące. Jeśli jestem w ciąży to tak są komplikacje, jeśli zaciąże w przyszłym cyklu to może tak a może nie bo trzeba od porodu odliczyć 300 dni (ciąża to 280) bo tyle ma być że niby poczęłam i dziecko już ma prawo dziedziczyć. Zrzeczenie 6 miesięcy od porodu ale skąplikowanego to jest bo sąd wyznacza jakiegoś kuratora.
    HSG wyszło dobrze to znaczy lekarka powiedziała że było zatkane ale się odetkało i jest już drożne.

    npV2p1.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ