X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    A gdzie zakupiłas ten Inofem?


    Laski co myślicie wogole mam terminy na monitoring 18 i 25 ten 18 już odpada zostaje 25. Moja Gim przyjmuje tylko w środę. Później jest środa 2 pewnie nie będą pracować, a następna 9 będę już w Hiszpanii. I czy jest wogole sens zaczynać ten cykl monitorować?

    najważniejsze to żeby w okolicach owulacji kilka razy zrobić usg, jeśli akurat Ci wtedy wypadnie długi weekend majowy a potem jedziesz na urlop to powiem Ci, że moim zdaniem szkoda kasy, bo nic nie zobaczycie. To już lepiej poczekać ten miesiąc i na spokojnie w następnym cyklu się umówić. Pechowo Ci wyszło :/ bo wiesz musisz sie liczyc z tym, że żeby coś zobaczyć to trzeba przyjsc gdiześ 10 albo 12 dc , potem 14 dc i kilka dni po. Uda się?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko w środę? To cięzko Ci bedzie coś zaobserwować. Moze jednak zmień ginekologa, który przyjmuje częściej?
    My z Multi na monitoring chodzimy co kilka dni. Tydzień to zdecydowanie za długa przerwa. Nawet jeśli zobaczy, że pęcherzyk urósł to za tydzień już nie będzie widziała czy owu była czy nie, bo już będzie po ptokach :P no nie wiem tak mnie się wydaje. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 20:23

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry znalazłam dla Ciebie, pytałaś o witaminki
    http://pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a jak w okolicy okresu nadal bedzie wysoko to dobry ciązowy znak :)

    Głupie padnie teraz pytanie ale pamietajmy nie ma głupich pytań ;D
    Jak to głeboko trzeba wsadzić ten palec? jak do tampona?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2022, 19:26

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Można pić zioła i kwas foliowy. Ja jeszcze ładowałam do tego clo;)
    Lecę spać branoc

    Clo dostałaś od gin? Czy bez recepty?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Czasem mam dziwne wrażenie, że zajscie w ciązę ma podłoże psychologiczne i nałatwiej w nią zajść nie będąc pod zadną presja, mając inne problemy. My byślismy swiezo po wizycie w klinice leczenia niepłodności do ktorej poszła Poziomka i lekarz nie zostawił nam zadnych złudzen. Były dni płodne wiec, aby nie tracic cyklu i tak się przytulaliśmy, ale bez jakichś tam nadziei... i pyk. Serio miałam taki moment, że zaczełam myśleć, że przed nami długa droga, a tu psikus.
    To jest prawda, że płodność zależy w dużej mierze od psychiki. To fakt. Hormony stresu zaburzają hormony płciowe. To mechanizm przetrwania naszego organizmu. Jest mądrzejszy niż nam się wydaje. Kiedy jesteśmy przeciążone i zestresowane organizm wie, że to niedobry czas na potomstwo bo chce ratować siebie ;-) Tak mi to kiedyś jeden lekarz tłumaczył.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to po czym mogę poznać czy mam owulację? Z tego co mówiła czekamynadzidzię to może być skok tempki i wykres ok, a owulacji nie ma.
    Moja lekarka twierdzi, że przy moich regularnych cyklach raczej na pewno jest ok hormonalnie. Mam zawsze płodny śluz, testy owu mi wychodzą pozytywne, mam skok temperatury i ok wykres no i progesteron w 22dc był w górnej granicy normy. Czy to w ogóle możliwe żeby nie było u mnie owulacji? Z ciekawości pytam.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nadal męczy choroba. Kicham, smarkam, kaszlę, umieram. Małej już trochę lepiej, ale nadal sporo kaszle. Czasem już nie mam siły, ale są chwile kiedy wiem, że to wszystko ma sens. Np. dziś przyniosłam coś malej, a ona spojrzała na mnie i powiedziała "Mamo, jesteś kochana". Normalnie aż mnie zatkało.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    tylko w środę? To cięzko Ci bedzie coś zaobserwować. Moze jednak zmień ginekologa, który przyjmuje częściej?
    My z Multi na monitoring chodzimy co kilka dni. Tydzień to zdecydowanie za długa przerwa. Nawet jeśli zobaczy, że pęcherzyk urósł to za tydzień już nie będzie widziała czy owu była czy nie, bo już będzie po ptokach :P no nie wiem tak mnie się wydaje. ;)

    Za Twoją rada chyba faktycznie pomyśle o innym ginekologu. Dzięki wielkie

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Dziewczyny to po czym mogę poznać czy mam owulację? Z tego co mówiła czekamynadzidzię to może być skok tempki i wykres ok, a owulacji nie ma.
    Moja lekarka twierdzi, że przy moich regularnych cyklach raczej na pewno jest ok hormonalnie. Mam zawsze płodny śluz, testy owu mi wychodzą pozytywne, mam skok temperatury i ok wykres no i progesteron w 22dc był w górnej granicy normy. Czy to w ogóle możliwe żeby nie było u mnie owulacji? Z ciekawości pytam.
    ja też mam hormony w normie, żeby było ciekawiej :P Monitoring usg Ci tylko pokaże czy pęcherzyk rośnie i czy pęka. Nie ma innej metody na rozpoznanie owu :( moim zdaniem powinnaś pójść na monitoring jeśli jeszcze nie byłaś ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • arienka831 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Posprawdzaj podstawowe hormony w3dc i w21dc. Może drożność w postaci histeriskopi by się przydała? Mało inwazyjne a pomocne. Polecam każdemu. Sama miałam tak usuwane zrosty.

    Na czym polega ta histeroskopia? Miałaś jakieś objawy z tymi zrostami? Ja miałam cięcie cesarskie i niestety przez to zrobił mi się guzek endometriozy w powłokach brzusznych. Nigdy nie miałam tej choroby ani objawów. Teraz niby nie mam endo w środku, na USG czyste jajniki i reszta. Miesiączki bmam zupełnie bezbolesne, średnio krwawię więc nie mam objawów typowej endo. Guzek się nie powiększa, jedynie boli czasem jak cholera z reguły przed owulacją,ale też nie zawsze. Mój lekarz mówił że to nie przeszkadza w zajściu bo jest poza narządami rodnymi i zajście w ciążę jest wręcz wskazane bo albo to się "zasuszy" albo wycinają przy kolejnym CC. Jednak okaże się z czasem, trzeba będzie wszystko sprawdzić, może jednak czeka mnie laparoskopia.

    Jutro robię test jak rano nie dostanę @, miałam już dostać wczoraj, abjuz na pewno dziś więc już jest spóźniony. Cykle mam 27 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 23:23

    6b8de5573dda61a0b1f4524c69bdf4a1.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arienka831 wrote:
    Jutro robię test jak rano nie dostanę @, miałam już dostać wczoraj, abjuz na pewno dziś więc już jest spóźniony. Cykle mam 27 dni
    To trzymamy kciuki, oby się tym razem udało! ;) napisz później jak tam.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • arienka831 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okresu brak nadal, 29 dc, test negatywny rano zrobiłam. :( Niech już nadejdzie to wypiję przynajmniej dwa kieliszki wina, żeby zapomnieć o tym wszystkim. :(

    6b8de5573dda61a0b1f4524c69bdf4a1.png
  • WrednaZośka Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    To jest prawda, że płodność zależy w dużej mierze od psychiki. To fakt. Hormony stresu zaburzają hormony płciowe. To mechanizm przetrwania naszego organizmu. Jest mądrzejszy niż nam się wydaje. Kiedy jesteśmy przeciążone i zestresowane organizm wie, że to niedobry czas na potomstwo bo chce ratować siebie ;-) Tak mi to kiedyś jeden lekarz tłumaczył.

    To znalazłaś wyrozumiałego ;) ja właśnie chciałam wyjaśnić szeregowi lekarzy że jestem w stresie i czy to może wpłynąć. Każdy mówił że teraz każdy jest w stresie i niech pani wróci za 3 miesiące. Może i tak. Ale nie każdy zasuwa od 8mej rano do 2giej w nocy. Na moich wykresach papierowych z 10 cykli temu są notatki "silny stres", "bardzo silny stres", "brak snu" i tak w kółko, prawie codziennie. No i do tego doszła Ureaplasma.
    Wszyscy mi tłumaczyli że muszę jechać na urlop. Kiedy się nie da... No takie życie że się nie da.
    A czas mija... :(
    Teoretycznie lekarze mi mówili że stres nie ma wpływu. Ale znów znajoma zaszła w ciążę właśnie na urlopie 2-tygodniowym. I logicznie rzecz biorąc właśnie organizm powinien czekać na moment kiedy jest stabilna sytuacja żeby pojawiło się dziecko.
    Juz sama nie wiem ;(

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arienka831 wrote:
    Okresu brak nadal, 29 dc, test negatywny rano zrobiłam. :( Niech już nadejdzie to wypiję przynajmniej dwa kieliszki wina, żeby zapomnieć o tym wszystkim. :(

    Ja mam dziś 32 DC i jako miesiączki to to nazwać nie można, bo jest lekki plamienie pomieszane z śluzem. Test robiłam w niedzielę i był negatywny.
    Eh.. czekać tylko zostało na @.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • arienka831 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina mogę spytać?-jakie miałaś objawy cb (ciąża biochemiczna, bo to od tego skrót? Mi już chyba się w głowie miesza że zachodze w ciążę (wysoką temp., zwłaszcza teraz okm 37 st.) ale się nie zagnieżdża, test negatywny i przychodzi @. Czy to możliwe? W pierwszym cyklu zapisywanym miałam temp. dochodząca do 36.90 ale plamienie od 24 dc i okres 27, drugi był normalny-temp. zaczęła spadać jakoś w 10 dpi i przed @ w 27dc już całkiem spadła do linii podstawowej. 3cim wysoka temp spadająca dopiero w 3 dniu okresu, a teraz nadal wysoką i spóźnia mi się a test negatywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 12:04

    6b8de5573dda61a0b1f4524c69bdf4a1.png
  • arienka831 Przyjaciółka
    Postów: 63 23

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Multiwitamina. Myślę że Ci się uda, cb jest tego potwierdzeniem. Zobaczysz że znów zaskoczy, myślę że nie masz "mechanicznych" przeszkód i plemniki ok. :) Ja mam 29 dc, normalnie mam co 27 dni. W środku beżowy śluz więc niech już przychodzi ta małpa, na betę nie ma sensu iść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 12:54

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    6b8de5573dda61a0b1f4524c69bdf4a1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Multi zakwasy w cycuszkach ^^ fiu fiu :P to u Was tam się dzieje dopiero :D
    Kiedy masz pierwszy monitoring?
    Mnie to tak od strony pachy bolą więc takie dzikie mam wrażenie że zakwasy. A piersi mam większe jakoś tak. Może to dobrze wróży;)
    W sobotę mam podgląd. 12dc i zobaczymy czy magiczny efekt odbicia zadziała.
    Ale czuje się dobrze w tym cyklu. Już miałam wrażenie że mój organizm musi odpocząć od leków. Włosy, pryszcze, ładowanie w siebie clo, które i tak nie chciało działać. Może naturalny cykl mi porrzebny. Przecież jak zeszłam z antyków, to po 50 dniowym cyklu, od razu na clo. A w tym pierwszym cyklu miałam owulacje. Wiem bo byłam akurat już po, kiedy miałam usg kontrolne, co tam się dzieje że tak długo cisza. ( 3testy neg i @ brak)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2018, 13:53

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pożyjemy zobaczymy ;) nie nastawiam się mocno. No ale kiedyś musi się wyprostować;)
    A co do nr. ;) to wiesz troszkę poskakał ale szaleństw nie było;p
    A propo ostatnio moja teściowa z tekstem : chyba wiosna idzie, bo mi się kociczkowanie śniło

    Adry lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ