X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pokaże...

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    UUU kochana, to lepiej to wygrzać po potem powikłania mogą być opłakane. Zycze duzo zdrowka. Leczysz to jakoś?
    Dziś sprzedałam małą dziadkom i odpoczywam. Muszę oszczędzać głos, a przy niej to niemożliwe. Dziś byłam u lekarza i nic takiego mi nie jest. Wirus - trzeba to wyleżeć. Mam syrop i groprinosin i same pierdoły na chrypkę i gardło.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:23

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula83 dobrze Cię rozumiem z tymi pytaniami od znajomych i rodziny. Mi pomogło mówienie prawdy. Bez owijania w bawełnę.

    Dziś w przychodni było sporo noworodków i niemowlaków - aż ciężko było patrzeć. Wszędzie widzę mamy z wózkami. Męczy mnie myśl, że to mogłabym być ja gdybym nie miała takich problemów. Jestem wdzięczna za to co mam, ale tak barrrdzo bym chciała małą kruszynkę, że aż strach.

    Arienka, Konieczynka - moja mała jeszcze nie wspomina o rodzeństwie. Chyba nie bardzo to ogarnia. Ciekawe kiedy zacznie zadawać te pytanie. Aż się tego boję. Też boję się, że nie doczeka się rodzeństwa. Z drugiej strony mamy szczęście, że mamy chociaż jedno dziecko do kochania. Przeszłyśmy te wszystkie cudowne chwile jak pierwszy uśmiech, ząbek, kroczek, pierwsze "mama" i tego nikt nam nie odbierze. Oby było nam dane przeżyć to jeszcze raz. Może dlatego tak nam ciężko i dlatego tak bardzo tego pragniemy bo wiemy jakie to wspaniałe, wiemy co tracimy. No i musimy sięzmierzyć z niezrozumieniem i oskarżeniami o niewdzięczność bo przecież "masz już jedno dziecko to co za problem".

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Adry a Ty jak zwykle zalatana. Męża już masz w delegacji.
    Lawendo dobrze że są dziadkowie ;)
    Ojjj tak! A my mamy i jednych i drugich w tym samym mieście. To nas często ratuje bo ona już jest w wieku, że sama chce do nich chodzić i nie ciągnie nas ze sobą. Wie, że do nas wróci i jej nie porzucimy ;-)

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:23

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2022, 19:23

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nadrabiam zaległości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 17:14

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Trzeci raz CI odpisuje, bo moj telefon ciągle mi się wyłącza... i wszystko przepada.
    Wiec napisze juz tak w skrocie :P
    Gadac beda zawsze. U nas gadali na mieszkanie bez slubu, potem że chielismy skromny slub, na studia, na brak dzieci, potem nawet imie córki się nie podobało, bo teraz jest moda na Antonich i Zofie, a nam się marzyła Maja ( i jak bedzie drugi syn to Maciej - Maja i Maciej), wiec pewnie i do Macieja sie przyczepią. A teraz sie przyzwyczaili i wszystkim sie podoba.
    Jak bedziesz miala jedno dziecko to powiedza, ze jedynak, jak dwoje, że za duza/mala roznica wieku, jak 3 ze to juz napewno po 500+ :)
    Masz prawo do zlych emocji, do zlosci i poczucia niesprawiedlowosci i nie wstydz sie tego, tym bardziej, ze tyle czekacie. A reszte gadających olej :) widocznie ich życie jest na tyle nudne, że muszą interesować się cudzym :)

    Tak, ludzie lubią wtrącać się w czyjeś życie, zawsze lepiej wiedzą co innym trzeba, i nigdy im nie dogodzi..

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Oj nie zauważyłam, tam miały być znaki zapytania. Mąż mnie zagadał. ;)

    A z małą to masz dziś świetna pogodę;) czy u was też tak wieje?

    Lawendo no u nas będzie pomoc w postaci 1babci i szwagra ,ale zawsze coś. W razie czego ;)

    Multi u mnie też wieje mało łba nie urwie :p

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:

    Arienka, Konieczynka - moja mała jeszcze nie wspomina o rodzeństwie. Chyba nie bardzo to ogarnia. Ciekawe kiedy zacznie zadawać te pytanie. Aż się tego boję. Też boję się, że nie doczeka się rodzeństwa. Z drugiej strony mamy szczęście, że mamy chociaż jedno dziecko do kochania. Przeszłyśmy te wszystkie cudowne chwile jak pierwszy uśmiech, ząbek, kroczek, pierwsze "mama" i tego nikt nam nie odbierze. Oby było nam dane przeżyć to jeszcze raz. Może dlatego tak nam ciężko i dlatego tak bardzo tego pragniemy bo wiemy jakie to wspaniałe, wiemy co tracimy. No i musimy sięzmierzyć z niezrozumieniem i oskarżeniami o niewdzięczność bo przecież "masz już jedno dziecko to co za problem".


    Dokładnie, dobrze napisałaś.

    Ja jestem po kłótni z mężem. Pretensje że idę zrobić badania PŁATNE tej tarczycy, a nikt mi tego nie zlecił tylko wyczytałam na forach. Że minęły dopiero 4 m-ce i już świruje, że w ogóle po co te badanie. To mu mówię że nie każdy gin to zleca, tylko endokrynolog, to on że mogę iść do endo z NFZ po skierowanie. Niby racja, ale wolę mieć już teraz pewność a nie czekać 2 miesiące na wizytę. Powiedziałam że idę do gina jakoś w czerwcu i co będzie jak on mi zleci monitoring cyklu, a on przyjmuje w przychodni NFZ raz na tydzień, to tam tego nie zrobi tylko prywatnie? To mówi że się będziemy zastanawiać. Może mi każe szukać świetnego gina na NFZ co robi monitoring. No cóż, szukałam u mnie mieście to z reguły nawet USG nie mają w gabinetach. Mam szczęście że tego mojego znalazłam co choć raz przyjmuje n NFZ i ma USG. Też mu mówię ba co z badaniem nasienia to gdzie pójdzie po skierowanie? No ciekawe gdzie mu to zrobią bezpłatnie. Powiedział że jak pójdę do tego gina i powie że ma zrobić nasienie to się będziemy zastanawiać. A jak mam robić taką aferę i cyrki to on rezygnuje. I jak tu gadać z nim, Akurat jeśli chodzi o ginekologów, starania i prowadzenie ciąży to na NFZ same konowały przyjmują. :(
    Później mu mówię to czy będziemy się starać czy nie, to mi mówi że mam tę swoje wykresy to mam patrzeć kiedy najlepszy czas. No kurde od końca okresu przez 10 dni. Załamka totalna :(

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka faceci nie przeżywają tego tak jak my. Mój małż jak mu coś mówię to ostatnio mi tłumaczył, że bierze to wszystko z dystansem ;P że dla niego to są neutralne wiadomości, niezależnie czy te złe czy dobre. A u mnie jest tak: jednego dnia czarna rozpacz bo jestem bezpłodna, a drugiego dnia euforia bo jestem w ciąży i tak co chwilę :P w sumie można zgłupieć :D
    dzisiaj trochę wyluzowałam i jednak przygotowuje się psychicznie na to, że trzeba się liczyć z tym, że może nic nie wyjść :P

    Ja też walczyłam z moim o te prywatne badania. I najpierw chodziłam na nfz, ale gość mi nie chciał zlecić badań na nfz, więc musiałam zrobić prywatnie. A potem sam mi mąż kazał zmienić ginekologa i iść prywatnie. I cieszę się, że tak zrobiłam - bo na nfz miałam strasznego dziada :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i mój też uważał, że po 4 miesiącach to za krótko, żeby robić badania ;) ale teraz już bliżej nam do roku, więc inaczej na to patrzy ;)

    mnie ginekolog jeszcze kazała zrobić AMH a to też spory koszt za jedno badanie...

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety przerabiałam tych na NFZ. USG nie mają, ale też nigdy nie miałam większych problemów ginekologicznych. Chodzę czasem do takiego jednego, ale tylko gdy mam infekcje,bo przyjmuje od razu danego dnia i nie trzeba się umawiać. USG też nie ma. W sumie z infekcji leczy. Ale jak poszłam do niego z tym guzkiem to mnie wyśmiał, że nic tam nie mam, nic nie wyczuwa, a jak już to nie wiem jak przebiega cięcie cesarskie i to jest supeł. :D Na wizytę tego dobrego mojego czekałam 3 tyg, od razu USG przez brzuch i od środka i mówi że ognisko endometriozy po cesarce. Także różnica jest i nie wyobrażam sobie chodzić do jakiegoś konowała co mi tylko każe się dalej starać i zadnych badań nie zleci.

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • KIM127 Autorytet
    Postów: 367 276

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny dłuższa chwile mnie nie było, druga praca ograniczyła moje siły i możliwości do pisania ale obiecuje nadrobić czytanie choć widzę ze trochę tego się nazbierało!
    Ja po kolejnym monitoringu z ovu najprawdopodobniej piątek-sobota wiec działamy choć boje się ze w sobotę M ucieknie mi bo ciagle mu przekładają coś w robocie! Grrr

    A jak u Was?

    34l, starania od 2017, Hashimoto
    02.2018 -HyCoSy - OK
    31.08.2018 - 1 IUI :(
    27.09.2018 - 2 IUI :(
    11.2018 - start w Novum
    12.2018 -histeroskopia Ok
    30.03.2019 - ICSI - 9dpt - 65,2 l; 11dpt - 220
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KIM127 wrote:
    Hej Dziewczyny dłuższa chwile mnie nie było, druga praca ograniczyła moje siły i możliwości do pisania ale obiecuje nadrobić czytanie choć widzę ze trochę tego się nazbierało!
    Ja po kolejnym monitoringu z ovu najprawdopodobniej piątek-sobota wiec działamy choć boje się ze w sobotę M ucieknie mi bo ciagle mu przekładają coś w robocie! Grrr

    A jak u Was?
    podobno najlepszy czas na przytulaski to dzień przed owulacja! :) więc dacie radę ;)

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • KIM127 Autorytet
    Postów: 367 276

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za dobre słowo i wsparcie Czekamynadzidzie! Oj strasznie bardzo bym chciała bo już chyba wszyscy maja dzieci tylko nie ja w moim otoczeniu!

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    34l, starania od 2017, Hashimoto
    02.2018 -HyCoSy - OK
    31.08.2018 - 1 IUI :(
    27.09.2018 - 2 IUI :(
    11.2018 - start w Novum
    12.2018 -histeroskopia Ok
    30.03.2019 - ICSI - 9dpt - 65,2 l; 11dpt - 220
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arienka83b wrote:
    No niestety przerabiałam tych na NFZ. USG nie mają, ale też nigdy nie miałam większych problemów ginekologicznych. Chodzę czasem do takiego jednego, ale tylko gdy mam infekcje,bo przyjmuje od razu danego dnia i nie trzeba się umawiać. USG też nie ma. W sumie z infekcji leczy. Ale jak poszłam do niego z tym guzkiem to mnie wyśmiał, że nic tam nie mam, nic nie wyczuwa, a jak już to nie wiem jak przebiega cięcie cesarskie i to jest supeł. :D Na wizytę tego dobrego mojego czekałam 3 tyg, od razu USG przez brzuch i od środka i mówi że ognisko endometriozy po cesarce. Także różnica jest i nie wyobrażam sobie chodzić do jakiegoś konowała co mi tylko każe się dalej starać i zadnych badań nie zleci.
    powiem CI, żę ja nie wyobrażam sobei chodzic do ginekologa który nie ma usg w swoim gabinecie!!! to tak jakby zbadać tylko połowicznie. A przeciez na usg tyle rzeczy wychodzi! Wiesz co na nfz tez mają usg, ale trzeba dobrze poszukać takiego gabinetu ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KIM127 wrote:
    Dzięki za dobre słowo i wsparcie Czekamynadzidzie! Oj strasznie bardzo bym chciała bo już chyba wszyscy maja dzieci tylko nie ja w moim otoczeniu!
    znam to :( u mnie podobnie :( i te ciągłe pytania: kiedy my :(
    ja teraz odliczam na palcach 9 dni do okresu, dostałąm dupka i zobaczymy. Pierwszy raz mi się owulacja pojawiła, więc jest światełko w tunelu, ale przestałam się ekscytować, dzisiaj patrzę na to chłodnym okiem ;) także powodzenia w staraniach!!! :D mnie już zostaje tylko czekać :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 19:07

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:

    mnie ginekolog jeszcze kazała zrobić AMH a to też spory koszt za jedno badanie...

    Też się nad tym zastanawiałam, ale boję się tego badania. No i chyba właśnie sporo kosztuje, do tego w standardowych labo chyba tego nie robią takich z NFZ.

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ