X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historia z tym chłopczykiem rozdziera serce :( Taki malutki a chcą go zamordować bo inaczej tego się nie da nazwać. Była tam ponoć polska lekarka i on reaguje, nawet rusza nóżkami. Nie rozumiem dlaczego nie pozwalają go przenieść do innego szpitala.

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    O Boże....3mam kciuki...


    Agulaa..oby nie biechemiczna..powtorz za 48godzin
    jutro powtórzę ..znalazłam laboratorium czynne w sobote :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:25

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Powinna być robiona w tym samym labo.
    Jak nie masz plamień czy niepokojacych bóli to spokojnie nie stresuj się. Beta Ci przyrosnie , to wczesna ciąża
    mozliwe ale dziewczyny mnie zestresowały... i chciałam zrobic jeszcze raz bete.... ok zrobie w tym samym...tez jest otwarty w drugim końcu miasta ale jest..warto pojechac :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:25

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:26

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na temat tego chlopca dużo pisze Cejrowski na fb..w tv generalnie malo o tym...
    Odebrali prawa rodzicom i nie pozwalaja go zabrac ze szpitala- czekaja pewnie na organy...w tym szpitalu to norma...
    Ahh życie bywa okrutne...

    Wypilam 2 lampki wina i nie czuje nic...nic a nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na fb tylko o tym głośno. ..to jest choreee.

    Zdrówko multi!

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wróciłam do domu po histeroskopii. Okazało się, że polip jednak był mimo, że na żadnym USG nie był widoczny. Ani u mojej dr ani w szpitalu przed zabiegiem. Został usunięty i poprawiono bliznę po cesarce. Może w końcu uwolnię się od plamień (chociaż paradoksalnie w tym cyklu nie miałam żadnych). Tylko w niektórych cyklach były.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Rób w tym samym. Słuchaj stres Ci nie pomoże a jak ma być dobrze to będzie a jak źle to nie poradzisz nic. Ja się dobrze czułam lerzalam nie przejrzałam nie stresowalam, a mimo wszystko nie utrzymałam. Tobie teraz nie wolno się stresować to przede wszystkim. Nie każda ciąża kończy się źle i nie szukaj sobie na siłę.
    Dziekuje.za mile slowa...moze za wczesnie.zrobilam ta bete... jutro spodziewany temin.miesiaczki a ja zrobilam dzisiaj ze wzgledu na weekend :( moze mie potrzebnie ale czulam ze cos sie.zaczyna dziac :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 wrote:
    Dziekuje.za mile slowa...moze za wczesnie.zrobilam ta bete... jutro spodziewany temin.miesiaczki a ja zrobilam dzisiaj ze wzgledu na weekend :( moze mie potrzebnie ale czulam ze cos sie.zaczyna dziac :)

    Spokojnie, będzie wszystko dobrze :) Wcale nie za wcześnie. Koleżanka z innego wątku zrobiła ostatnio betę przed terminem @ i miała wynik 2 z kawałkiem. I pięknie jej beta narasta. Trzymam kciuki, żeby i u Ciebie tak było :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 23:27

    Agulaa30 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Koniczynko zdrówko
    Ja już lecę spać.
    Jutro z teściowa na Rzeszów zajrzę ale może mnie być mniej.
    Miłego długiego weekendu drogie Panie:)

    A ja dzisiaj piwkuję, też Wam życzę zdrówka :)
    Miłego weekendu Dziewczynki :) A że mam wolny ( niestety nie cały majowy, ale ten ostatni kwietniowy ;) ) to pewnie się będę odzywać na wątku :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulaa30 trzymam kciuki. Koniczynka dobrze że w końcu ktoś z pomysłem na leczenie. Lavende86 to teraz już pójdzie dobrze.

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry mój konflikt z siostrą trwa od wielu lat. Powód jest kretyński - ona nie akceptuje mojego ukochanego. Jakoś umknęło jej że to ja powinnam go akceptować a nie ona. Na razie postanowiłam dać sobie spokój. Nie chcę mnie widzieć to nie. Mam już i tak dużo stresu z staraniami, kolejnego mi nie trzeba.

    npV2p1.png
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ten mały chłopczyk zmarł dziś w nocy :(
    Lavende może teraz sie uda, może polip blokował. :)

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Wybaczcie miałam dużo pracy, do tego jeszcze ta choroba, ledwo stoję na nogach. Na szczęście dzisiaj sobota i cieszę się, że mogę wyleżeć. Mam okropny kaszel, gardło tak napierdziela, że ledwie łykam ślinę - zresztą jest całe czerwone, koszmar po prostu. Ale za to w łóżeczku się wygrzewam, z herbatką z miodem i lekami.

    Robiłam betę wczoraj - i tak jak myślałam, nic z tego :( odstawiłam Dupka, teraz będę czekać aż przyjdzie @ -> mój wniosek - jednak warto wierzyć testom ciążowym ;)
    Możliwe, że się nie wstrzeliliśmy po prostu (mam nadzieję, że to jest ta przyczyna a nie cos innego). BO tak naprawdę w czwartek 15dc pani dr powiedziała, że pęcherzyk jest zbyt mały i nie urosnie. A po weekendzie we wtorek 19dc już było po owulacji (czyli jednak wziął się w garść i stanął na wysokości zadania). No i jak w czwartek sie dowiedziałam to odpuscilismy i piątek nie było przytulanka, dopiero w niedzielę. A potem pani dr obstawiała, że w sobotę była owulacja. Więc mogliśmy przegapić, a plemniki od wtorku do soboty... no cóż... mogły nie dać rady, a w niedzielę mogło być za późno. Tak to sobie jakoś tłumaczę. Zobaczymy co przyniesie przyszły miesiąc, strasznie żałuję, bo nie zrobiliśmy wszystkiego co mogliśmy zrobić :( a nie wiadomo kiedy bedzie następna owulacja, może znowu torbiele sie pojawia... :(

    tak czy siak jestem mądrzejsza o to doświadczenie i teraz wiem, że nieważne co mówi doktor trzeba cisnąć, chocby nie wiem jak głowa bolała i byłabym zmęczona. Trzeba to trzeba i mój mąż do tego podchodzi jak nalezy, tylko ja czasem opadam z sił :P także czekam na @ teraz i witam się z wami w kolejnym 10 cyklu starań ;)

    nawet nieźle przyjęłam porażkę, spłynęło to po mnie. Może jak trafi mi się gorszy dzien to się załamię, ale teraz póki co jest ok ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Kochana a miałaś w okolicy owulacjo może? Bo ja się borykam teraz 4dni po owu i to takie krwiste? I też widział polipa na usg.
    I jak się czujesz po histeroskopi? Mnie też czeka za 2 tygodnie jakoś
    Teraz już z górki zobaczysz ;)
    Plamienia miałam tak dziwnie bo kilka razy nawet tydzień przed okresem, raz po stosunku w okolicach owu, a potem po okresie takie małe i brązowe. Po zabiegu czuję się ok, ale boli mnie kręgosłup w miejscu gdzie mnie znieczulali od pasa w dół :-/ Trochę krwawię, ale niedużo. Dobrze że mam to z głowy. Jestem zła bo mogłam to już dawno załatwić gdyby nie to że nie było go widać w usg. A 3 lekarzy mi robiło. Jak to możliwe? No i mam poprawioną bliznę z cc więc powinno być git i bez plamień. Za 2 tyg odbiorę wynik wycinka i umawiam się do mojej gin pogadać o tym wszystkim bo w szpitalu nawet nie było czasu. Po zabiegu mówiła mi co zrobiła ale po wybudzeniu byłam jak pijana i mało do mnie dotarło. Chciałabym jakieś badania hormonów albo monitoring bo nie mam pewności że teraz się uda. Poza tym słyszałam że polipy mogą powstawać przez zaburzenia hormonalne. Mam nadzieję że nie każe mi się starać kolejny rok teraz bez diagnozowania... Ech... Ten cykl i tak stracony bo nie powinno się przytulać po zabiegu a jest 14dc. Także ten miesiąc sobie podarujemy i zaczniemy znowu w maju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2018, 10:53

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende będzie dobrze! Ważne, że polip usuniety, może właśnie on przeszkadzał i teraz się uda ? ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Lawendo dziękuję za odpowiedź:) już teraz z górki będzie
    Czekamy na dzidzie zdrowiej tam kochana . Nowy cykl nową szansą u Ciebie też się w końcu uda ;)
    Ja już oblecialam Rzeszów jeszcze jestem u teściowej na kawie i obiedzie. Plemienia mi się kończą bo już tylko drobne kilka kropel na wkładce. Zresztą wczoraj nas troszkę poniosło i znowu pewnie ruszyłam coś...Ale tak fajnie na spontanie wyszło..A już dużo nie krwawilam tyle co plamiłam..
    to znak, że dobra owulacja była ;) to plamienie ;)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO i to podejście mi się podoba, trzymam kciuki za późniejsze testowanie ;)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ