Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.

    Czekamy mnie też bolą jajniki .

    Frida ty pisałaś pamietam,że Ciebie jakoś po owulacji zaczeły boleć jajniki i podbrzusze ?kiedy mniej więcej ?

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 5 lutego 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre muszę spróbować. Czytalam też o zmielonych skorupkach wyparzonych jajek. Podobno super źródło i dobrze się wchłania. Można dodac do koktajlu itd.

    Evell mnie zaczęły boleć już ze 3-4 dni przed owulacją i bolały jeszcze aż po terminie spodziewanego okresu. Ale ja miałam 4 pęcherzyki to też pewnie bardziej nasilone. Z 1 jednego zrobiła się wtedy torbiel.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 5 lutego 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Frida

    też o tych skorupkach czytałam, ale chyba musiałabyś mieć od szczęśliwych kur..
    Da się załatwić ;) Ale i od nieszczęśliwych chyba się nadadzą jak wymyte i wyparzone. Wapnia w skorupce i tak i tak jest dużo bo z tego ona się składa :)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 5 lutego 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to racja :) Może jak będziemy u teściów to przywieziemy sobie wiejskie jajeczka i wtedy wypróbuję ten sposób ;) A póki co tak jak mówisz sezam, orzechy, mak i warzywa.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie boję się ale podobno niewiele to daje i słabo się przyswaja więc chyba to nie ma sensu.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już nie chcę brać tyle prochów no chyba że będzie bardzo źle. Wolę póki co próbować naturalnie :)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ;) czytam o tych skorupkach ze nawet 90% wapnia z nich się wchłania do organizmu więc może serio warto :) ale nie.można gotować tych jajek tylko chwilę sparzyć żeby ten wapń nie zmienił się w nieprzyswajalny.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Dzień dobry :) Dzisiaj zaczynamy 12 miesiąc naszego wspaniałego wątku :)
    Jak zawsze chciałam podziękować za to że jesteście :)
    Pięknie :) tez Wam dziekuje bardzo! Za wszystkie rady (na rożne tematy), za to ze czasem mnie poglaszczecie po głowie, a czasem uświadomicie mi ze nie jest tak zle! Prawdziwa „grupa wsparcia” ;)

    Adry, Multiwitamina, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 ♡♡♡ <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry piękna rocznica!!! My mamy 5 lat razem :)

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry to Wy mieliście po 15 lat jak zaczęliście ze soba byc? He?
    Ja bym tam nie wymieniła Męża :) nawet moge „wychowywać” ;)

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi od wczoraj lekko twardnieje brzuch dołem. Nieprzyjemne to. Trochę wcześnie na takie atrakcje... Jadę na magnezie i nospie i jakoś leci powoli. Trochę mam stres przez to. Ciężarne - co wy na to?

    Moje dziecko od dziś antybiotyk. Źle wygląda. Szybko oddycha, szczeka i pieje i ma gorączkę, co za tym idzie gwiazdorzy i marudzi podwójnie. Nic tylko z mostu skoczyć :-D

    Mąż zawinął dupę do pracy i do nocy nie wróci. Dobrze, że mama przyjechała bo bym nie dała rady. Czy nic nie może być ok? Ostatnio to jakieś fatum.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre - jestem na L4. Co z tego jak w domu urobić się można bardziej niż w pracy :-) Dobrze, że wczoraj był mąż, a dziś mama. Coś czuje, że zrobimy przerwe od przedszkola bo to kur.. nie ma sensu.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:37

    Adry, Lavende86 lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bóle brzucha miałam co jakiś czas od samego początku, raz mniej raz więcej, twardnienia dopiero ostatnio ale to chyba na tej samej zasadzie jest. Też się magnezem wspomagam, czasem nospa.
    My to 6 lat razem. Późno się spotkaliśmy ale i tak lepiej niż moja ciociacktóra uckochanego poznała już na emeryturze....

    Adry, Lavende86 lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Czasami mi przechodzi przez myśl, że coś mnie ominęło, bo całe studia z jednym chłopakiem :) bez żadnych podrywów i przygód :)
    ale w sumie to nie zamieniłabym tego na nic innego :)
    Ja tak samo! Całe studia z jednym facetem. Przyjaciółka mi kiedyś powiedziała, że zmarnowałam sobie studia :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest pęcherzyk! <3 ma 19mm! Owulka powinna być na dniach, dziś lub jutro! Jest nadzieja! :) i cytologia wyszła dobrze, beż żadnych infekcji :)

    nick nieaktualny, Frida91, nick nieaktualny, Adry, nick nieaktualny, malutka_mycha, nick nieaktualny, Zozo, Lavende86 lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy - pęcherzyk idealny - (ja przy takim usłyszałam ze piękny ;) ) działajcie zatem, powodzenia i kciuki!!!

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kciukaski :)

    npV2p1.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Czekamy,to powodzenia i stosunkowo udanego wieczoru ;)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
‹‹ 803 804 805 806 807 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ