Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende to super że dobrze to przyjęła, mam nadzieję że jej tak zostanie :) A imiona bardzo ładne wybrała :)

    f1d9680377.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz nosze spodnie w ten sposób :P W przyszłym tygodniu może kupię ciążowe bo mają być w Lidlu po 39zł ;)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie że mam jakiś wielki ale jak noszę spodnie z wyższym stanem to potem mnie cisną i już mi bardzo niewygodnie.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:44

    Frida91 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Dziś powiedziałam małej o dzidziusiu. Przyjęła to jakoś tak normalnie. Jakbym powiedziała, że dziś na śniadanie jajka :-D Zero reakcji. Zminiła temat i tyle. Myślałam, że nie zrozumiała. No ale po jakimś czasie podchodzi i pyta: "Urodzisz chłopczyka czy dziewczynkę?". Powiedziałam, że nie wiem, a ona na to, że ona chce dzidziusia dziewczynkę :-D To już druga po mężu! Czuję presję hihi
    Potem powiedziała, że będzie dzidziusia wozić w swoim wózku. Ogólnie spoko to przyjęła. Teraz co jakiś czas mówi, że mam dzidziusia w brzuszku. Mówi do babci: "Babciu to nie będzie twój dzidziuś! To będzie nasz dzidziuś". Chce nazwać dzidziusia Martynka albo Małgosia :-D.
    super, gładko poszło :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:44

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi spokojnie, połowa populacji to ma. Poprostu przed porodem dostaniesz antybiotyk.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Kurwa gbs dodatni....
    Napisałam do ginekologa ale on ma urlop ... co dalej ?
    Multi nic sie nie stresuj. Dostaniesz antybiotyk i juz.
    Ja dzis po wizycie. Przeplywy ok, lozysko i wody ok. Mala szacunkowo 3100 +/- 400.

    Jutro jadę tez na gbs i reszte badań do szpitala.

    Zozo, Frida91, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:44

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic maleństwu nie będzie, to nie jest groźne jak o tym wiesz i dostaniesz ten antybiotyk. Dziecko będzie obserwowane 48 h po porodzie ale powinno wystarczyć to że ty dostaniesz antybiotyk.

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marne szanse na tak szybki poród, zwłaszcza że to pierwsze dziecko. Zwłaszcza że lekarze mogą Cię odrobinkę przeciągnąć. No a jakby zdarzył się cud i dziecko z ciebie wyskoczyło to też może dostać antybiotyk - najważniejsze że wiadomo że to masz i nie będzie strat czasu na diagnozę.

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdazysz Multi dostać antybiotyk. Nie stresuj sie tym gbs bo nie warto. Serio.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 12 lutego 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry gratulacje!!! Dla ciebie i dla Mai :-D

    Multi a co to jest tem gbs? To jakiś wirus?

    Adry lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 13 lutego 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 13 lutego 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo będzie Multi to nic groźnego :) już się obeznalam z tym i powiem szczerze że pierwszy raz to słyszę a w ciszy przecież byłam. Nie pamiętam takiego badania..

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 13 lutego 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 13 lutego 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 19:45

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 828 829 830 831 832 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ