X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    aa ja tam nie studiowałam jakiegoś kierunku wymagającego studiów dziennych i mieszkania w akademiku. jestem z wykształcenia ekonomistką :) po odebraniu wyników z matury od razu przyjechałam do Warszawy i poszłam do pracy i praktycznie całe studia przepracowałam łapiąc doświadczenie :) nigdy nie byłam na juwenaliach czy na dyskotekach, bo nie miałam na to czasu :P wtedy nie ukrywam, że było mi bardzo ciężko i zazdrościłam koleżankom i kolegom, bo to jednak zapewne są wspomnienia na całe życie. No ale dzisiaj jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy. Nadrobiłam trochę podróżami :P
    jak się Wam przypomną jakieś ciekawe historie akademickie to chętnie posłucham :)))
    chyba tego nie da się opowiedzieć, to trzeba przeżyć :P
    no ale fakt akademik tylko na dziennych studiach, na zaocznych to bezsens, no i w akademiku różnie z tymi warunkami do nauki bywa ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, ze nie tylko mnie coś dopadło! Ale ja już zdrowa, dziewczyny meczyłam się prawie 3 tygodnie, brałam 2 antybiotyki dopiero ten drugi mi pomógł :( koszmar, mam nadzieje, że was szybciej opuści niż mnie! Pogoda u mnie dzisiaj piękna, słoneczko <3 miłego weekendu ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny <3

    Nie wiem właśnie czy to jakiś wirus, czy klimatyzacja w pracy mnie tak załatwiła :/
    Ale jednak podejrzewam, że wirus.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:31

    Adry, Plamka_92, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To kochana wygodne łóżko i ciepły mąż i powinno być lepiej. Zdrowka

    Dziękuję :* Męża niestety nie ma, ale łóżko jak zwykle jest niezawodne :D Wyciągnęłam sobie książkę, ale jakoś nie mam weny do czytania.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ja znam mało osób z akademików, ale to wynika z tego, że studiowałam z ludźmi, którzy też pracowali, często byli starsi ode mnie, mieli rodziny no więc siłą rzeczy akademik odpadł. A co trzeba zrobić żeby dostać się do akademika?
    wiesz co ja nie wiem, u mnie nic nie trzeba było. Jak były wolne miejsca to brali, nawet dokumentów nie musiałam żadnych donosić a i tak co roku sie dostawałam :P
    zależy co kto lubi. Wiadomo, że jak ktoś jest mało towarzyski i lubi spokój to nie nadaje sie do takich miejsc. Ja jestem bardzo towarzyska, uwielbiam przebywać i spędzać czas z ludźmi w jakikolwiek sposób. Dlatego czułam się tam jak ryba w wodzie. Minusem akademika są niestey przeboje ze wspołlokatorami :/ i to też musiałam przeżyć :| ale to jak się wynajmuje mieszkanie z kimś to jest podobnie :]

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    ja właśnie jem ciepły obiadek :D Pierwszy od zeszłej niedzieli :P oglądam ślub Harry'ego i Meghan i delektuję się chwilową ciszą w domu :)
    Piękny ślub :) Dosłownie jak z bajki.

    Czy zna ktoś jakiś "mało drastyczny" sposób na ograniczenie cukru w diecie? Przez to, że nie jestem w stanie nic porządnego ugotować czy przyrządzić jem cokolwiek mam pod ręką, żeby dotrwać jakoś do wieczora, bo wtedy jem już normalną kolację. No ale w dzień niestety jest bardzo kiepsko... i czuję, że podupadam na zdrowiu przez to.
    zajadaj owoce moze? mnie to pomagało. Nie miałam w domu nic słodkiego zamiast tego owoce. Truskawki, jabłka, gruszki, melony, arbuzy i jak nie było nic pod ręką to brałam i przechodziła ochota na słodkie ;) w końcu owoce też są słodkie ;) i na pewno zdrowsze niż pochłanianie batoników czy czegoś innego ;)

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też oglądałam ich ślub. Niesamowite kapelusze.....

    Adry, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki :* jak wam mija sobota ,jaką macie pogode?u mnie słonko to i humor jest :) dziewczyny mam pytanie czy seks w tak wczesnej ciąży jest bezpieczny ?

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ja mieszkałam z dziewczyną tylko raz, a tak to 7 lat z facetami. Wolałam sama wszystko sprzątać i ogarniać niż użerać się z babami :P bo kobiety mają ciągle jakis problem ze wszystkim. Moja lokatorka zapoznała jakiegoś faceta na imprezie i po tygodniu zaplanowała jak za jakiś czas złapie go na dziecko :P facet wyczuł klimat i uciekł, a ona siedziała u niego pod blokiem w krzakach i go sledzila, potem podszywała się online pod inne osoby i go prześladowała. Cały ich związek trwał 3 tygodnie + kolejne 3 jego prześladowań a potem przeszła załamanie nerwowe i leczyła się u psychologa... w mieszkaniu było czysciutko i płaciła w terminie ale kurde co ja się osluchalam to mało brakowało i sama bym oszalala przez tą całą sytuację. I potem mieszkałam już tylko z facetami i przez 5 lat nie mialam żadnych incydentów poza jednym pawiem na balkonie :) więc okresu wynajmowania mieszkania też nie wspominam jakoś źle :) ja nie mogłabym się skupić na nauce w akademiku, bo za dużo bodźców :P bo też jestem bardzo towarzyska i zamiast się uczyć to ciągle uczestniczyłabym w jakichś libacjach
    no własnie a w akademiku taki minus, że dziewczyna musi mieszkać z dziewczyną a facet z facetem. Z koedokacyjnymi pokojami są zawsze problemy. ;)

    swoją drogą dobra laska. Dobrze że facet w porę zwiał, bo widać, że nie miała w głowie poukładane zbyt mądrze :|
    mam dwie koleżanki które złapały facetów na dziecko i na szczęście historia się skończyła dobrze w obydwóch przypadkach (ale to jest zawsze ogromne ryzyko!). A... mam jeszcze jedną koleżankę która złapała gościa na dziecko... ale jak zaszła w ciążę to kontakt się z nią urwał. Nazwiska nie zmieniła, więc nie wiem czy jej plan się powiódł czy samotnie wychowuje :/ swoją droga ciekawe dlaczego takie dziewczyny nie mają problemów z zajściem w ciążę, a my mamy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 18:48

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ale chodzi o ryzyko zajścia w kolejna ciążę? ;) ( Taki zarcik :P )
    Według mnie jest bezpieczny :) zawsze przy każdej wizycie kontrolnej pytaj lekarza, wiem że nie można przy skracającej się szyjce na przykład :)
    można zrobić bliźniaki :P :P :P <również żarcik - udzieliło mi się od Adry :D>

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Na bank :)
    Kiedy poczułaś, że chcesz mieć kolejne? Bo ja teraz po tych kilku dniach razem sam na sam to nie mam ochoty nawet na numerek... bez "konsekwencji" :)
    Powiem szczerze, że do roku małej twierdziłam, że kolejnego nie będzie. Potem nabrałam ochoty tak jak miała 1,5 roku i żałuję, że wtedy nie zaszłam bo teraz znowu zaczynam wątpić w to czy chcę to drugie... Często mam wątpliwiści. Mała ma teraz ciężki wiek (2 lata i 8 miesięcy) i często daje nam w kość. Ogólnie jest słodka i grzeczna, ale są momenty, że doprowadza mnie do szału. Nie słucha się, wymusza płaczem, histeryzuje, potrafi nas uderzyć, krzyknąć do mnie "nie kocham cię!" itd. Jak jest zmęczona to nie panuje nad sobą. Wiem, że to tylko dziecko i to normalne w tym wieku, ale czasami człowiek ma dość i nie potrafi zapanować nad tym. I wtedy są myśli, że po co mi jeszcze jedno takie... Dziś wieczór był tragiczny i właśnie mąż w nerwach mówi "a ty jeszcze chcesz drugie!". Wkurzyłam się dziś ogólnie. Z dzieckim im dalej w las tym więcej drzew.

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ja znam mało osób z akademików, ale to wynika z tego, że studiowałam z ludźmi, którzy też pracowali, często byli starsi ode mnie, mieli rodziny no więc siłą rzeczy akademik odpadł. A co trzeba zrobić żeby dostać się do akademika?
    Nic. U nas trzeba było złożyć wniosek o akademik i wpisać ile się ma km do domu.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Evell możecie nie martw się
    Adry może zamiast słodkie to słone? Paluszki krakersy itp.
    Jak tam wieczór drogie Panie? U mnie nie ma męża. Leci maseczka henna i te sprawy. Sobie dogadzam w ostatnich dniach i żyje totalnie bez stresu nie myślę o dziecku i staraniach. Kurde naprawdę mi trzeba było tego. Za 2 tygodnie jedziemy w góry to już niebo ;)
    Arienka zagląda coś do nas jeszcze? Dawno nie pisała
    Adry hej jeszcze ta noc i następna i już nie będziesz samotna matka! Mąż Ci wróci;p
    może arience się udało wreszcie? :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    ja nie potrafiłabym złapać faceta na dziecko :) trzeba mieć swoją godność :P zazwyczaj robi się takie rzeczy jak chce się wejsc do zamożniejszej rodziny, ale życie bywa nieobliczalne i warto sobie zrobić jakieś zaplecze finansowe niż polegać na portfelu mężusia, bo ten kiedys może się zamknąć i to zaboli :P ale jak to mowia: NO RISK NO FUN ;)
    no bo to jest skrajnie głupie. A co jak się nie uda i facet da nogę? Zostajesz sama z dzieckiem na utrzymaniu, nie ma kto pomóc, zostają tylko rodzice. Ani tu isć do pracy, bo dziecko malutkie, a potem to z kim zostawić? oddać do żłobka? Nie no w ogóle fatalna sytuacja, nie mówiąc już o tym, co jak dziecko jest chore. No i wychowuje się bez ojca :( ale to jest najprostsza droga. Dużo ciężej jest zbudować z kimś relację trwałą, gotową na powiększanie rodziny, za zgodą obydwóch partnerów. Łapanie na dziecko to jest skrajny egoizm ze strony kobiety.

    Adry, m_d_f, Lavende86, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a arienka to nie wyjechała na jakis urlop?

    Multi, wszystko wyrzuciłam. Muszę się ogarnąć. Mam teraz córkę przechodzącą skok rozwojowy i po prostu nie jestem w stanie nic zrobic i jem cokolwiek. Moja corka potrzebuje teraz duzo zrozumienie i bliskościi wszystko inne nie ma znaczenia. Czuję się trochę gorzej, ale wierzę, że za jakiś czas sie unormuje
    oj będzie jej cieżko zrozumieć, że mama musi iść do pracy i nie będzie mamy kilka godzin. A przecież już lada moment wracasz!

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 19 maja 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry doskonale Cię rozumiem bo moja mała to też typ wymagający i absorbujący od początku. Śmieję się, że już mając 5 miesięcy miała mnie w szachu. Cały czas pokazywać jej coś i rozmawiać bo inaczej stękanie itd. I tak jej zostało. Nie chcę Cìę straszyć ani nic, ale u nas nie przeszło. Tylko jest większa i umie gadać ;-P Chce żebym non stop się nią zajmowała i bawiła z nią. Nie lubi jak muszę coś zrobić i też mnie odciąga na siłę. Ciężko coś zrobić jak jestem z nią sama. Tylko puszczenie bajek daje mi chwilę, ale też niedługą. Myśle, że przedszkole dobrze jej zrobi. Najlepiej jak jesteśmy na dworze lub coś robimy razem bo wtedy się nie nudzi. Może tak mają żywe, rezolutne dziewuszki ;-)? Moja jest bardzo bystra i wygadana. Byłam u logopedy z nią i pwiedziała, że mała jest nadwyraz ineligentna i wygadana jak na swój wiek. Może to efekt uboczny. Ale i tak jest kochana :-D Mimo, że miewa swoje humorki.

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie obecne tu Panie, pewien czas temu podczytywałam was tutaj ale jakoś nigdy nie udzielałam. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale wydaje mi się, że Ty Multiwitamina miałaś problem polegający na bezowulacyjnych cyklach? Jeżeli tak to czy mogłabyś powiedzieć mi czy udało Ci się pokonać już ten problem i pokrótce opowiedzieć w jaki sposób??

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 19 maja 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Dziewczyny zazdroszczę Wam tak absorbujacych problemów. Swoich się też doczekam w końcu;)
    Matko jedyna lyknelam8 odc. 2 sezonu 13 powodów czemu, i nie umiem się oderwać. Pierwszy sezon łykam chyba w2 dni...kosmos
    Dobranoc ja lecę z9odc.
    Doczekasz się i Ty :-D Mimo, że są gorsze chwile kochamy te nasze maluchy nad życie :-)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 20 maja 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa ogląda takie badziewia jak szkoła czy damy i wieśniaczki i potrafi oglądać nawet powtórkę następnego dnia, i tak męczy wszystkich domownikow :/ także wierzę że muszą mieć te seriale duża oglądalność inaczej by nie puszczali w tv ;)
    Co do żłobka czy przedszkola to uważam że jak najbardziej trzeba puścić dziecko. Mam u znajomych taka dziewczynkę która nie chodzi do przedszkola ani nie była w żłobku, jest już duża i jest... Dzika jeśli chodzi o kontakt z innymi ludźmi. Wiadomo że dzieci z pewnym wieku się wstydzą itp ale ona ucieka i jest strasznie przestraszona jak mówi do niej obca osoba. Naprawdę to jest nienormalne. Myślę właśnie że przez brak kontaktu z innymi dziećmi. I pewnie jak pójdzie do szkoły to jej będzie ciężko z@ kontaktach z rówieśnikami.
    Chodziło mi o to że Twojej małej będzie ciężko ze mama zawsze była obok a teraz nie będzie. Wprawdzie będą inne dzieci ale to jednak nie to samo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2018, 08:49

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ