X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak zajsc w ciaze i nie oszalec:)
Odpowiedz

Jak zajsc w ciaze i nie oszalec:)

Oceń ten wątek:
  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałam ten żel przy staraniach o pierwsze dziecko, nie przeszkodził 🙂
    Teraz używamy Pre-seed, chyba na tej samej zasadzie. A co do witamin to póki co tylko Ovarin, a w nim jest jest kwas foliowy, vit D, B6, B12, inozytol. No i jem w miarę zdrowo, dużo warzyw i owoców

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile czasu bierzesz ovarin?

  • MoniqinWonderland Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odnosnie witamin to ja od poczatku staran bralam keas foliowy i kompleks witamin a mimo wszystko poronilam wiec chyba nie ma na to regoly:( na chwile obecna zobaczymy jak ovarin sie sprawdzi.

    Co do zelu to pierwszy raz o tym slysze, serio hehe moze warto sprobowac😁

    Dobrej nocki kochane😴😚

  • MoniqinWonderland Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sendi324 wrote:
    A ile czasu bierzesz ovarin?
    Dopiero zaczelam od poniedzialku.

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego cyklu, 9 dni dokładnie 🙂
    Wcześniej brałam kwas foliowy z żelazem i vit D

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile czasu można go grać i ile przerwy trzeba zrobić żeby znów do niego wrócić? Bo ja brałam 4 miesiące ovarin i mija 5 miesiąc jak nie biorę.

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sendi324 tego nie wiem, ale to jest tylko suplement bez recepty. Mogę się mylić, ale nie sądzę, że są wobec niego jakieś ograniczenia czasowe.

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm właśnie nic nie mogę znaleźć na ten temat.

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 16 kwietnia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie dziewczyny? U mnie dni płodne, więc działamy ostro co 2 dni. Muszę uzbroić się w cierpliwość do następnego testowania... 🙂 Dobrze, że po drodze są święta, to się czymś zajmę 🙈

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • MoniqinWonderland Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanche wrote:
    Jak się macie dziewczyny? U mnie dni płodne, więc działamy ostro co 2 dni. Muszę uzbroić się w cierpliwość do następnego testowania... 🙂 Dobrze, że po drodze są święta, to się czymś zajmę 🙈
    Hej😁 u mnie tez dni plodne sie zaczynaja wiec tez dzialamy. Bardzo starm sie nie nakrecac. W trakcie majoweczki bede testowac. Kochana oby sie udalo✊✊✊

    Blanche lubi tę wiadomość

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda się, jestem jakoś pozytywnie nastawiona w tym cyklu 🙂 aczkolwiek my kobiety to ciągle musimy na coś czekać: na okres, dni płodne, owu, testowanie, trymestry, poród i inne 😉

    MoniqinWonderland lubi tę wiadomość

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prawda, my tez bedziemy dzialac bo sie plodne zblizaja. Na szczęście dzis wracam z delegacji :)wiec bedzie bez przeszkód, i zamierzam sie oddac rozkoszą majoweczki, grilom i odpoczynczkowi. I wierze ze tez zobacze II kreski zaraz po majowce;)

  • MoniqinWonderland Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiem wam ze ja tez jakos jestem nadzwyczaj spokojna w tym cyklu😁 Zaraz swieta a potem Majowa to moze bardzo bardzo pozytywnie wplynac na nasze starania😊
    Swoja droga to nawet ostatnio nie mysle o zaplodnieniu podczas sexu tylko oddaje sie emocjio, dobry znak...hmm musi sie udac w tym cudnym miesiacu Maju🌹🏵🌼🌻

    LaBellePerle lubi tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1953 3195

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniqinWonderland wrote:
    Kochane powiem wam ze ja tez jakos jestem nadzwyczaj spokojna w tym cyklu😁 Zaraz swieta a potem Majowa to moze bardzo bardzo pozytywnie wplynac na nasze starania😊
    Swoja droga to nawet ostatnio nie mysle o zaplodnieniu podczas sexu tylko oddaje sie emocjio, dobry znak...hmm musi sie udac w tym cudnym miesiacu Maju🌹🏵🌼🌻

    coś w tym jest, mnie nawet libido wzrosło ;)

    MoniqinWonderland, Murzynek lubią tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • MoniqinWonderland Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam kochane po swietach?
    Ja objedzona i wypoczeta:) O dziwo jakos specjalnie nie oczekuje tego Majowego testowania. Bardziej oczekuje Majowego wolnego hehe.

    Caly czas jestem na ovarinie a maz moj lyka spiruline oczywiscie dzialamy dalej co bedzie to sie okaze.

    Ogladalam prze przypadek jakis program ciaza z zaskoczenia czy cos takiego w Swieta kobieta opowiadala ze byla w ciazy i dopiero w 7 miesiacu odkryla ze jest w ciazy heheh nie wiem jak to mozliwe ale prosze cuda sie zdazaja wiec jestem dobrej mysli ze nam sie tez zdazy taki Majowy ciazowy cud;)

    Milego dnia!

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane:) ja tez czekam zeby przebrnac przez okienko pracy i do kolejnego wolnego. Mialam jakis niekontrolowany stres nad którym nie mogłam zapanowac od piątku do nd związany z pragnieniem dzidziusia... jak nie w tym miesiacu lece na zywiol, bez sprawdzania w kalendarzu, moze bedzie prezent na urodziny. Ale jakos mam male zalamanie.....

    MoniqinWonderland lubi tę wiadomość

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga28, uda się napewno, a trochę luzu nie zaszkodzi. Mnie dużo dało kilka dni wolnego przez święta, nawet zapomniałam o staraniach 🙈 przypomniałam sobie dzisiaj rano jak mi aplikacja od Avy zakrzyczała po zgraniu danych z nocy, że na podstawie wszystkich parametrów wyglada na to, że owu była. No to teraz czekam do 3 maja czy @ przyjdzie (pewnie po drodze i tak nie wytrzymam i zrobię testy)

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanche wrote:
    Kinga28, uda się napewno, a trochę luzu nie zaszkodzi. Mnie dużo dało kilka dni wolnego przez święta, nawet zapomniałam o staraniach 🙈 przypomniałam sobie dzisiaj rano jak mi aplikacja od Avy zakrzyczała po zgraniu danych z nocy, że na podstawie wszystkich parametrów wyglada na to, że owu była. No to teraz czekam do 3 maja czy @ przyjdzie (pewnie po drodze i tak nie wytrzymam i zrobię testy)

    Ja mam jeszcze jeden test, ale to pozostałości z zakupów na poczatku staran. Czekam do wtorku 7 maja bo tak powinnam mieć @ mniej więcej, ale juz nie mam parcia na testy, wrecz sie ich boje a raczej kolejnego widoku I kreski. W kwietniu mialam nadzieje bo mi sie @ 5 dni spoznila, ale jednak przyszla :( zamierzam tylko przerzucić się na siemie lniane, od maja, i czekam co bedzie:) trzymam kciuki 3 maja za Ciebie!!:)

  • MoniqinWonderland Znajoma
    Postów: 20 7

    Wysłany: 4 maja 2019, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie wyjasnilo. Kolejny miesiac jednej kreski.
    Juz nie mam sily😭
    Jestem zalamana i szczerze mowiac mam juz dosc...😔
    Ja juz koncze z tym testowaniem i oczekiwaniem kazdego miesiaca tylko po to by kolejny tydzien po testowaniu przeplakac...ehh
    Kurwa jebnieci ludzie wyrzucaja noworodki do rzeki a normalny zdrowy czlowiek nie moze zajsc w ciaze😔
    Jaki ten swiat jest pojebany....

    Oby wam sie udalo 3mam kciuki✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2019, 05:15

  • Kinga28 Ekspertka
    Postów: 155 64

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniqinWonderland wrote:
    U mnie sie wyjasnilo. Kolejny miesiac jednej kreski.
    Juz nie mam sily😭
    Jestem zalamana i szczerze mowiac mam juz dosc...😔
    Ja juz koncze z tym testowaniem i oczekiwaniem kazdego miesiaca tylko po to by kolejny tydzien po testowaniu przeplakac...ehh
    Kurwa jebnieci ludzie wyrzucaja noworodki do rzeki a normalny zdrowy czlowiek nie moze zajsc w ciaze😔
    Jaki ten swiat jest pojebany....

    Oby wam sie udalo 3mam kciuki✊✊✊

    Rozumiem Twoja wściekłość... sama nie raz płakałam z bezsilności, zwłaszcza kiedy dowiadywalam sie o kolejnej ciazy wsrod znajomych.... ja jeszcze czekam na @ a potem zamierzam skupić się na budowie domu i tez ograniczam działalność w sieci, musze chyba odpocząć od tego tematu.

‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ