X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Venaewa-pamietaj jest nadzieja dopki @ nie ma-to nasze motto:)

    Dzoana-badania robilas sama na wlasna reke, czy lekarz Ci zlecil? Pytam, bo sama sie zastanawiam, czy najpierw isc do lekarza, czy moze lepiej isc do niego od razu z kompletem badan.


    Lekarz zlecił mi serię badań w różnych dniach cyklu. najlepiej robić badania ze skierowaniem, bo lekarz powie Ci kiedy jakie badania najepiej robić by wyszły miarodajne wyniki.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 24 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dzoana za odpowiedz.

    Gigi trzymaj sie cieplutko.

    Witaj Sylwia!

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, dziękuję za ciepłe przyjęcie do wątku :)

    Ja właśnie tak mam, że zawsze nadzieje są do momentu pojawienia się @
    Mimo że u mnie występują comiesięczne plamienia przed okresem to jednak zawsze jakaś iskierka nadziei pozostaje :)
    Choć też przez to przeżywam rozczarowania jak by podwójnie bo najpierw łapie dołka że plamienia się pojawiły...a później jak po nich przychodzi @

    Gigi przykro mi że to jednak nie ten cykl :(..ale od czego są kolejne :)
    U mnie dziś 26 dc, plamienia od 21 dc więc tylko czekac aż się rozkręcą w @

    Luccecita co u Ciebie ? :)

    venaewa lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a zażywasz magnez? trzymam kciuki żeby się nie rozkreciły ;)

    u mnie połowa cyklu, gin mi kazał zrobić od czasu do czasu na 1 cykl przerwę od duphastonu, więc w tym cyklu nie biorę

  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piątek piąteczek piątunio :)
    Cześć dziewczyny :)

    Sylwia mam dokladnie jak Ty. Tak sie stresowalam w lutowym cyklu, że dla zdrowia psychicznego w tym narzuciłam sobie zakaz stresowania. Łatwiej bylo do owu, teraz po jest trudniej heh... np. Dzis śniło mi się, że czuję serduszko w brzuszku... ehhh psychika nie łatwa kwestia do wyluzowania jak zależy;)

    sylwia1986 lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zażywam :) magnez z potasem, kwas foliowy, ostatnio też wit D
    Ja Duphaston mam jeszcze na dwa mies i chyba te dwa mies jeszcze z nim zostanę a później ewentualnie zobaczę jak będzie bez niego.

    Sam duphaston w kwestii moich przed-okresowych plamień wiele nie zmienił,bo nadal trwają długo,choć są zdecydowanie słabsze (na ogół w ciągu dnia to kilka plamek na wkładce).
    Ale np. sprawił że miesiączki są zdecydowanie mniej bolesne :)to na plus

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna skąd ja to znam :)Też czasem schizuje ostro.

    Choć w tym mies to chyba bardziej mój chłopak ;)wczoraj rano mówił, że śniło mu się że będzie dzidziuś;) a jak trzymał ręke na moim pobolewającym od kilku dni brzuchu - to że tam cały czas coś czuje;)Ja mu mówię, że to pewnie powoli @ wjeżdża buldożerem w moją macice :P

    Eeeeh no trzeba się jakoś trzymać, dlatego dobrze że jest takie forum gdzie można pogadać z kimś kto nas rozumie :)

    Uciekam do pracy, zajrzę wieczorkiem...miłego piąteczku dziewczyny :)

    Lunna lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie najlepiej na plamienia sprawdził się zestaw ovarin+duphaston,


  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Już mi się poprawił humor od rana. To chyba ten zbliżający się weekend tak działa a poza tym nie ma co za długo rozpocząć bo nowy cykl to nowa Nadzieja <3

    Lunna lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia witamy :*

    Gigi przykro mi. U ciebie ten wykres taki piękny był :( trzymam kciuki za najbliższy miesiąc

    Welonka trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła

    Ja już pracę na dzisiaj skończyłam i wróciłam już do domku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 14:22

    sylwia1986 lubi tę wiadomość

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja już też po pracy i się relaksuje. Od dwóch dni bolą mnie plecy a mianowicie krzyże i jeszcze sutki przy dotyku baaaardzo wrażliwe. We wcześniejszej ciąży też tak miałam na początku ale staram się wytrzymać jeszcze 5 dni. Łatwo nie jest a z każdym dniem coraz bardziej się nakręcam.


    Witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia.


    Ps jeszcze dopisze że zrobił mi się kremowy śluz z grudkami i co chwilę czuję jakby wypływał ze mnie sorry za dosłowność ale takie uczucie mam cały dzień.

    Całuje i pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Venaeva, a ten śluz jest w kolorze białym, bezwonny? :D Jak kaszka troszkę? Sorki za dosadność...

    venaewa lubi tę wiadomość

  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    Venaeva, a ten śluz jest w kolorze białym, bezwonny? :D Jak kaszka troszkę? Sorki za dosadność...



    Tak dokladnie taki

  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego cały czas kłucie w lewym jajniki i ciągnięcie w macicy. A dlaczego pytasz Moniczka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, bo ja też tak mam i martwiłam się, że to jakaś infekcja. Chociaż biorę profilaktycznie Lacibios Femina i nic mnie tam nie boli, nie swędzi więc to raczej niemożliwe. Cytologie sprzed miesiąca też mam dobrą.

    Jestem w 20 dniu cyklu, a Ty? I który to Twój cykl starań? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 15:27

    venaewa lubi tę wiadomość

  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    A, bo ja też tak mam i martwiłam się, że to jakaś infekcja. Chociaż biorę profilaktycznie Lacibios Femina i nic mnie tam nie boli, nie swędzi więc to raczej niemożliwe. Cytologie sprzed miesiąca też mam dobrą.

    Jestem w 20 dniu cyklu, a Ty? I który to Twój cykl starań? :)

    To mój 25 dc. Za 5 dni ma być @ oby nie było. My staramy się dwa lata. Rok temu kiedy nam się udało to w trzecim miesiącu serduszko przestało bić. Od tej pory staramy się i nic. Od trzech miesięcy biorę metformax i ovarin i w tym miesiącu wreszcie pojawiła się owulacja

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, przychodzę do Was, bo moja sytuacja idealnie pasuje do wątku ...

    z jednej strony mam piękną temperaturę, ale pojawia mi się śladowe plamienie - które zawsze się tak pojawia w tym czasie i rozkręca się, aż do okresu - wszystkie objawy klasyczna @, ale nie mam też żadnego doświadczenia z ciążą.
    Trochę głupieję... nie wiem czemu, już od wielu cykli byłam rozsądna, a przy tym, chyba przez tempkę - znów oszalałam...





    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png

    venaewa lubi tę wiadomość

  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    hej dziewczyny, przychodzę do Was, bo moja sytuacja idealnie pasuje do wątku ...

    z jednej strony mam piękną temperaturę, ale pojawia mi się śladowe plamienie - które zawsze się tak pojawia w tym czasie i rozkręca się, aż do okresu - wszystkie objawy klasyczna @, ale nie mam też żadnego doświadczenia z ciążą.
    Trochę głupieję... nie wiem czemu, już od wielu cykli byłam rozsądna, a przy tym, chyba przez tempkę - znów oszalałam...





    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png


    Wykres masz ładny.a kiedy testujesz

    Motomi7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7, ja bym zrobiła jutro rano teścik :) ! Trzymaj się.

    Venaewa, mocno trzymam za Ciebie kciuki! Obyś ujrzała w tym miesiącu 2 kreseczki :*

    venaewa, Motomi7 lubią tę wiadomość

  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    hej dziewczyny, przychodzę do Was, bo moja sytuacja idealnie pasuje do wątku ...

    z jednej strony mam piękną temperaturę, ale pojawia mi się śladowe plamienie - które zawsze się tak pojawia w tym czasie i rozkręca się, aż do okresu - wszystkie objawy klasyczna @, ale nie mam też żadnego doświadczenia z ciążą.
    Trochę głupieję... nie wiem czemu, już od wielu cykli byłam rozsądna, a przy tym, chyba przez tempkę - znów oszalałam...





    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png
    Motomi witaj. :*
    Tak bardzo mam nadzieję, że to u ciebie jednak fasolka się zagniezdza i w końcu zobaczysz dwie kreseczka. Wykres masz naprawdę piękny. A spadek tempo był minimalny i znowu rosnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 16:01

    Motomi7 lubi tę wiadomość

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ