X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Witajcie dziewczyny, dziękuję za ciepłe przyjęcie do wątku :)

    Ja właśnie tak mam, że zawsze nadzieje są do momentu pojawienia się @
    Mimo że u mnie występują comiesięczne plamienia przed okresem to jednak zawsze jakaś iskierka nadziei pozostaje :)
    Choć też przez to przeżywam rozczarowania jak by podwójnie bo najpierw łapie dołka że plamienia się pojawiły...a później jak po nich przychodzi @

    Gigi przykro mi że to jednak nie ten cykl :(..ale od czego są kolejne :)
    U mnie dziś 26 dc, plamienia od 21 dc więc tylko czekac aż się rozkręcą w @

    Luccecita co u Ciebie ? :)

    Sylwia trzymam kciuki zeby plamienia poszły w choelre:):)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    Motomi7, ja bym zrobiła jutro rano teścik :) ! Trzymaj się.

    Venaewa, mocno trzymam za Ciebie kciuki! Obyś ujrzała w tym miesiącu 2 kreseczki :*



    Nie dziękuję żeby nie zapeszyć

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    hej dziewczyny, przychodzę do Was, bo moja sytuacja idealnie pasuje do wątku ...

    z jednej strony mam piękną temperaturę, ale pojawia mi się śladowe plamienie - które zawsze się tak pojawia w tym czasie i rozkręca się, aż do okresu - wszystkie objawy klasyczna @, ale nie mam też żadnego doświadczenia z ciążą.
    Trochę głupieję... nie wiem czemu, już od wielu cykli byłam rozsądna, a przy tym, chyba przez tempkę - znów oszalałam...





    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png

    Trzymam kciuki:):)
    Venaewa za Ciebie też;):)

    ja odpoczywam w tym cyklu troche sobie popłakałam ale cóz jak owulacji nei ma to nie ma co się łudzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 16:06

    venaewa, Motomi7 lubią tę wiadomość

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi hej kochana :*
    A miałaś taka przerwę wcześniej pomiędzy plamieniami? A może to było zagnieżdżenie zarodka? Podobno wtedy też może się pojawić.
    Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła

    venaewa, Motomi7, Lunna lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Trzymam kciuki:):)
    Venaewa za Ciebie też;):)

    ja odpoczywam w tym cyklu troche sobie popłakałam ale cóz jak owulacji nei ma to nie ma co się łudzić.
    Każda czasami potrzebuje się wypłakac. Oby to tylko taki jednorazowy cykl bez owu a w następnym może już pojawi się fasolka :*

    venaewa, Motomi7, Auricomka, Octavia_ lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Trzymam kciuki:):)
    Venaewa za Ciebie też;):)

    ja odpoczywam w tym cyklu troche sobie popłakałam ale cóz jak owulacji nei ma to nie ma co się łudzić.


    Ja przez długi czas nie miałam ale w końcu się doczekałam i też swoje wypłakałam. Następny miesiąc następny cykl do starań. My kobiety to mamy przechlapane

    Motomi7, Auricomka lubią tę wiadomość

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej - dziękuję za tak szybką reakcję ... może faktycznie jutro zatestuję... Tak, miałam już kiedyś przerwę między plamieniami, powiedziałam o tym teraz mężowi, pogłaskał mnie i powiedział, no ale już tak było ... wiem, że ma rację :(
    i tak jestem rozdarta między racjonalnością a emocjami ...

  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam jeszcze 5 dni do @ chyba za wcześnie na testowanie?? Nie znoszę czekać jestem niecierpliwa i to bardzo. Oszaleć można

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    venaewa wrote:
    Dziewczyny ja mam jeszcze 5 dni do @ chyba za wcześnie na testowanie?? Nie znoszę czekać jestem niecierpliwa i to bardzo. Oszaleć można


    Hej :)
    Też jestem neicierpliwa także dobzre cię rozumiem. Wiesz co teoretycznie możesz testowac ale wydaje mi się że lepiej poczekać ze trzy dni jeszcze:):)

    venaewa lubi tę wiadomość

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Jej - dziękuję za tak szybką reakcję ... może faktycznie jutro zatestuję... Tak, miałam już kiedyś przerwę między plamieniami, powiedziałam o tym teraz mężowi, pogłaskał mnie i powiedział, no ale już tak było ... wiem, że ma rację :(
    i tak jestem rozdarta między racjonalnością a emocjami ...


    My kobitki tak już mamy, ja pamiętam że keidyś testowałam nawet jak dostałam okresu bo gdzieś wyczytałam , że w ciązy okres tez moze być na poczatku. Wiesz zawsze się trzymamy nadzieju:) ALe moze akurat tym razem zafasolkowałaś:*

    venaewa, Motomi7 lubią tę wiadomość

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • venaewa Koleżanka
    Postów: 78 17

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Hej :)
    Też jestem neicierpliwa także dobzre cię rozumiem. Wiesz co teoretycznie możesz testowac ale wydaje mi się że lepiej poczekać ze trzy dni jeszcze:):)



    Jestem zapisana że testuję 29.03 więc jeszcze poczekam test już czeka ale i tak jest ciężko. Dobrze że jesteście :)

    Auricomka, Motomi7 lubią tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba są jednak nie liczne przypadki, że tak wcześnie test wychodzi. Częściej trafialam na opowieści kobiet, że po terminie @ nadal testy negatywne a ciąża jednak była i wyszła dopiero ileś dni po spodziewanej @.

    Jak dla mnie to lepiej troszkę dłużej poczekać i nie widzieć niepotrzebnie
    tej bieli na teście :P

    Motomi ja przeżywam to twoje testowanie jak swoje :D

    Motomi7, venaewa lubią tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    My kobitki tak już mamy, ja pamiętam że keidyś testowałam nawet jak dostałam okresu bo gdzieś wyczytałam , że w ciązy okres tez moze być na poczatku. Wiesz zawsze się trzymamy nadzieju:) ALe moze akurat tym razem zafasolkowałaś:*


    hahahah - ja też tak miałam na początku :D
    u mnie wychodzi słońce, idę wieczorem na basen i nastawiam się pozytywnie - ściskam mocno!!

    Auricomka lubi tę wiadomość

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    To chyba są jednak nie liczne przypadki, że tak wcześnie test wychodzi. Częściej trafialam na opowieści kobiet, że po terminie @ nadal testy negatywne a ciąża jednak była i wyszła dopiero ileś dni po spodziewanej @.

    Jak dla mnie to lepiej troszkę dłużej poczekać i nie widzieć niepotrzebnie
    tej bieli na teście :P

    Motomi ja przeżywam to twoje testowanie jak swoje :D


    Dzięki Gigi - chociaż ja muszę przyznać, że Twoje wykresy też śledzę sobie skrupulatnie :) ps ładny ten nowy awatarek - taki wiosenny :)

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcyzny a gdzi eja sie moge zapisywac na testowanie? tzn nie w tym miesiącu ale w nastepnym jak bedzie owulka?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Venaewa - można jakoś zerknąć na Twój wykres?



    9e4e8f07d5359721cc850d530e6546fa.png

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    Dzięki Gigi - chociaż ja muszę przyznać, że Twoje wykresy też śledzę sobie skrupulatnie :) ps ładny ten nowy awatarek - taki wiosenny :)
    Nowy cykl - nowy avatarek. To taka moja mała tradycja :)
    Auricomka wrote:
    Dziewcyzny a gdzi eja sie moge zapisywac na testowanie? tzn nie w tym miesiącu ale w nastepnym jak bedzie owulka?
    Hmm chodzi ci chyba o listę? To w 1 poście na tym wątku na 1 stronie jest lista na której Octavia to wpisuje :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Dziewcyzny a gdzi eja sie moge zapisywac na testowanie? tzn nie w tym miesiącu ale w nastepnym jak bedzie owulka?


    Osoba, która "otwiera" wątek wpisuje Cię na dany dzień. Ja np. napisałam na forum do tej osoby, czy mogłaby mnie wpisać na 24.3. - ale test zrobiłam, jak to lubimy cierpliwie poczekać - dzień wcześniej i wyszedł negatyw... Dziś już nie robiłam...

    Auricomka lubi tę wiadomość

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Hmm chodzi ci chyba o listę? To w 1 poście na tym wątku na 1 stronie jest lista na której Octavia to wpisuje :)


    ładna ta tradycja ... może zapożyczę np., co trzy cykle.. :)

    Gigi lubi tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 24 marca 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motomi7 wrote:
    ładna ta tradycja ... może zapożyczę np., co trzy cykle.. :)
    Haha polecam :)
    Ale twój motylek jest śliczny i już się do niego przyzwyczaiłam :)

    Motomi7 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ