X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    My takich prezentów nie robimy
    Na cos przeznaczymy wspólnego ta kwotę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seks seks duzo czerwonego seksu:D

    A do tego maszynka z trymerem do zarostu moj sobie wypatrzyl nowa wiec takowa dostamie:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzisiaj rozmawiałam z jedną dziewczyną o tym ipl i mi powiedziała że koleżanka mi ala i u niej nie działało.. Pożyczala innym żeby sprzedać ale u nikogo nie działało za to bolało

    Abi To faktycznie boli? Znasz jakieś osoby którym to nie działało?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Nie mnie nie boli, jest uczucie ciepła na moment i to delikatne. Może koleżanka ma ciemniejsza skórę? Lub jasne włoski? Najlepsze efekty jak skóra jest blada i ciemne włoski, i nie stosuje się po opalaniu. Ale wśród moich znajomych nikt nie ma...
    Ale ranny ptaszek że mnie :-)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 21 listopada 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z nowym cyklem.
    Plan na ten to dużo sexu żeby nadrobić ostatni słaby cykl przez zabieg ;)

    Ja wybrałam ten ipl, wysłałam list do mikołaja i czekam na święta.
    Z prezentem dla męża nie pomogę bo mój wybrał laptopa i zamawiam mu.

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi

    ta moja znajoma ma opalona skórę i pewnie dlatego jej nie działało, ale ona mówiła, że ta laska to pożyczała i nikomu nie spasowało. Ale może wyolbrzymiła?

    Ja mam bardzo jasna karnacje i włosy ciemne wiec model idealny :>

    Chyba zaryzykuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 08:19

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja mam ten depilator i juz nie pamiętam co to włochy pod pachami. Do nóg i miejsc intymnych nie mogę się przybrać. Bikini zrobiłam 2 tyg temu to teraz mi odrastają takie przerzedzone (śmiesznie to wygląda, bo tak plackami), a nie wiem czy może tym razem się udało byc w ciąży to nie ryzykuje z ponownych zabiegiem, poczekam ten tydzień do @.
    Mam jasną karnację :D

    Z prezentami nie mam pojecia. Fajnie byłoby zrobić coś extra mężowi.

    I musze nadreperować nasze relacje, ostatni tydzień bez sexu. Przez ten jego wyjazd służbowy, po powrocie byłam na niego jakaś zła, a on się też nie kwapił do łóżka. Ostatnie noce śpi w salonie żeby mi nie chrapać, po tym jak w niedziele ja uciekłam na kanape bo spać nie mogłam. I tak smutno mi samej w łóżku.

    Do tego nie wiem jak podejsc do następnego cyklu, chyba najlepiej zakończyć starania i pozostać przy jednym dziecku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 10:51

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie jest w porządku, różne opinie są... Słuchajcie wiem że nie o tym wątek ale te testy owulacyjne to albo jakaś lipa albo będzie bezowulacyjny bo jak dla mnie są takie same :| https://zapodaj.net/b860fb504de0d.jpg.html. Zgubiłam spokój halo halo sprowadźcie mnie na ziemię :-) ja mężowi jeszcze nie wiem co kupię :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Dzięki za info :) zwątpiłam wczoraj czy to dobry zakup hehe

    Ja bym szła w tej kolejności co napisałaś- wpierw podreperować relacje :) A później pogadać o tym badaniu.. Z argumentami, że Tobie to też przyjemności nie sprawia..

    Coraz bardziej przekonuje się do tego, że faceci są jak dzieci..
    Niby twardziele, ale jak co do czego przychodzi to trzeba z nimi jak z jajkiem i za rączkę trzymać.. :>

    Ja narazie badania męza nie robiłam, niby gotowość wyraził, ale jak by przyszło co do czego to nie wiem..

    W styczniu mam wizyte we wrocławiu to może wtedy umówie nas od razu na badanie nasienia..

    Narazie mam 22 dc , plamienia, brak objawów owulacji, brak skoku temperatury.. :> Marze żeby przyszła prawdziwa @ i zaczął się nowy cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi

    nie mam doświadczenia. Kupiłam te testy ale jeszcze nie używałam.. :)

    Mogę CI powiedzieć , że górna kreska jest mocniejsza od dolnej hahahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona a Ty który model wybrałaś? Ten nowy czy starszy?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele , wiecie co, chyba lepsze było życie bez monitoringu... Nie wiedziałam czy coś rośnie czy nie, w związku z tym nie było też myślenia czy pękł pęcherzyk czy nie itd. Myślałam że uda mi się to ominąć ale jak trzeba to trzeba. Na wyluzowanie to dzisiaj chyba wieczorem lampkę wina lub jakieś piwo sobie wypiję bo ocipieję....

    Konieczynka szkoda że Twój ma takie podejście... Mój bez problemu pojechał na to badanie i to sam. Ogólnie powiedział później że nie spodziewał się tego że aż tyle osób ma problem bo tyle ludzi było... Ale ustaliliśmy że jeśli ten cykl u mnie przebiegnie prawidłowo a nic nie zaskoczy to powtórzy swoje badanie. Też bałam się że nie będzie chciał zrobić pierwszy raz badania. Ale jak wyszłam od lekarza z zaleceniem zrobienia badania nasienia to już nie dyskutował. W końcu oboje bardzo chcemy dziecka....

    A co do paradowania z gołym tyłkiem u lekarza, mój np. nie ma oddzielnej toalety z wejściem prosto do gabinetu ale ma kotarkę za którą się rozbiera i zakłada jednorazowe zielone spódnice, normalnie pierwszy krzyk mody :) Jak jeździłam do poprzedniej pani ginekolog to nie miała ani kotarki, ani toalety, słabo trochę, jednak ta głupia jednorazowa spódniczka troszkę luzu wprowadza, nie trzeba z gołym tyłkiem paradować po gabinecie...

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2f1bce1ca28a.jpg

    Abi to i mnie trzeba na ziemie sprowadzić, ja to chyba za długo bez bolca i o to chodzi :)

    Mam takie same testy ovu i pozytywny wyżej , ale jak była owulka to faktycznie był mega ciemny, od razu ta kreska wyszła, a nastepnego dnia znowu jasna. Miałam 17dc. Czekaj , seksij się i postaraj wyluzować.

    Mój pierwszy Gin miał niby parawan, tylko po drugiej str gabinetu, a ta co teraz też niby ma ale taki że nic nie zasłania. Zawsze ide w dłuższej bluzce, albo spódnicy luźniejszej żeby tylko podciągnąć. Ale mimo wszystko trzeba zaprezentować się z "najlepszej " strony.
    A facetom nikt wacka nie ogląda przy badaniu nasienia.
    Tej mój to się troche ze sobą pieści. Nie uważam żeby to był aż tak wielki wyczyn.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 09:21

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka, Twój to ewidentny pozytyw nie to co u mnie. A patrzę że mamy te same testy :) Obawiam się ze u mnie znowu lipa będzie :/ Ehhhh Dziwne myśli ostatnio mam żeby to wszystko rzucić w cholerę, ale z drugiej strony pragnienie jednak jest a obawiam się że bez pomocy medycznej to sobie mogę zapomnieć o dziecku...

    No dokładnie :) Jeszcze jaki pokoik komfortowy mają udostępniony :) U mnie kolejne podglądanie w piątek , i znowu rewia mody. Swoją drogą Ci lekarze to też się kurcze napatrzą hehe Wstałam dzisiaj wcześniej niż zawsze a czuję się ogólnie lepiej. Gdyby jeszcze udało się wyciszyć myśli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 09:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre witaj w klubie tez mam 22 dzien cyklu;)

    Tyle ze po owulce z jakies 5 dni.

    A te testy lh mi laski zawsze strumieniwoe wychodzily paskowe zawsze mialam negatywy nie wiem czemu.

    Temp mierzylam ostatnio ale teraz juz nie nie chce mi sie poprostu nie mozna wariowac:D

    Moj chetny na badanie no wiadomo wolal by nie ale musi bo mi ginekolog powiedzial ze zeby prowadzic mnie dalej najpierw musi miec wyniki meza no wiec musi isc.

    Ale zgodzil sie wiec luz no ale wiem ze mu sie to nie usmiecha hehe

    Wiecie taka duma ze no jak to mam badac nasienie ( w razie gdyby cos bylo nie tak ale oczywiscie odpukac) to wiecie taki wjazd na meskie ego :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    No to przynajmniej masz owu.. Mi sie wydawalo, ze zawsze mialam.. ale potem z monuitoringu wychodzilo, ze pecherzyk znikal, ale dowodow pekniecia nie bylo.

    teraz chyba na tym estrofemie calkiem sie cykl posypal. Bo watpie zeby ovarin mial taki wplyw na to, ze temp w ogole nie skacze..

    Dzisiaj spojrzalam, temperatura niska i mi sie poziom wkurwa podniosl :> z rana.

  • najra88 Autorytet
    Postów: 443 163

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski ;)

    Troche mnie nie bylo i musze Was nadrobic ;)

    Nefre
    U mnie temperatura skacze jak pojebana... 14dc - 36.4, 15dc - 36.9, dzisiaj (16dc) znowu 36.6 Takze mi wychodza gory i doliny :/ A nowy u mnie tylko Ovarin jest i jego obwiniam :P

    ♀ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego (?)

    12/2017 i 06/2023 cb

    11/07/2023 – torbiel lewego jajnika 9,6×5,6 cm; mięśniak na tylnej górnej ścianie macicy 5,4x4,7cm i drugi sródścienny z przodu 4,5x3,6cm

    09/08/2023 – mięśniak na tylnej ścianie urósł do 6,5 cm potrzebna jest otwarta miomektomia; cysta na lewym jajniku nadal obecna; wielkość mięśniaka dyskwalifikuje laparoskopię

    07/09/2023 – potwierdzony termin operacji

    ♂ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - 4% prawidłowych bez supli (!)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    a zdiagnozowałas owu w jakis inny sposób?
    Ty masz dopiero 16 dc,, a ja mma juz 22..

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Huk trudno w tym cyklu mam te paskowe, to będe robić, bo lekarz mówił żebym robiła że może uda się złapać skok... Jak nie to naprawdę kupię na następny cykl w rossmannie facelle słupkowe.

    U mnie temperatura też niska...
    https://zapodaj.net/4e6c7f225e737.png.html
    Tą wysoką z soboty ignorowałam bo wtedy jakoś źle się czułam i nocka była co chwila budzona więc temperatura zaburzona, czekam sobie dalej ciekawe tylko czy jest na co. ALe to wszytsko porąbane....

  • najra88 Autorytet
    Postów: 443 163

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fakt jestem wczesniej w cyklu ale ta temperatura od 5dc tak skacze i nie bardzo wiem czy owu byla czy nie. A od jutra teoretycznie mam zaczac brac duphaston choc nie wiem czy jest sens. Niby sprawdzalam szyjke ale ja nie do konca to ogarniam bo dla mnie jest taka sama caly czas :P

    ♀ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego (?)

    12/2017 i 06/2023 cb

    11/07/2023 – torbiel lewego jajnika 9,6×5,6 cm; mięśniak na tylnej górnej ścianie macicy 5,4x4,7cm i drugi sródścienny z przodu 4,5x3,6cm

    09/08/2023 – mięśniak na tylnej ścianie urósł do 6,5 cm potrzebna jest otwarta miomektomia; cysta na lewym jajniku nadal obecna; wielkość mięśniaka dyskwalifikuje laparoskopię

    07/09/2023 – potwierdzony termin operacji

    ♂ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - 4% prawidłowych bez supli (!)
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ