X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 listopada 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy myślą że jedna seria i lux gładkość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI

    no pewnie tak, ale zakładam, ze jak na tym popracuje to jednak zadziała za jakis czas.. Że włosy będą rosły wooolniej, rzadsze i ciensze.. :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 listopada 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak :) Nooo ciekawe co mi tam znowu dzisiaj wyjdzie :D ja tak trochę nieobecna myślami :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABi

    Ty dziś testujesz?

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 listopada 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee do testowania daleka droga o ile w ogóle będę. Kolejny monitoring... w pt był pęcherzyk 25 mm w 16 dc dzisiaj 19dc i okaże się czy pękł...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI

    Wydawało mi się, że my jakoś tu razem lecimy z tym cyklem a Ty dopiero po owu..
    Mnie brzuch boli jak na @, pierwsze krwawienia sa.. ale nie wiem czy to jako @ juz oznaczac czy jszcze nie , bo zwykle @ to jest krwawienie a nie plamienie,, ale ten cykl to caly pojechany

    Musze jeszcze ten miostygon kupic czy jak to sie nazywa.. Zapomnialam zamowic wiec pewnie przeplace w aptece

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to nie wiadomo ani czy jestem po owu ani czy w ogóle będzie, dzisiaj się dowiem. Mój dzisiaj 19 dc i jeśli okaże się że było to miałam testować 6 grudnia ale przy takim obrocie spraw to raczej nie mam co :) No zobaczymy co dzisiaj wyjdzie... Po pracy lecę tylko po samochód i wio :) Mój mąż ostatnio kupował w aptece to nie duża różnica była :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi

    dasz znać po 19 :) zobaczymy co wyjdzie :)
    a nóż się pękło ;)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre u mnie 39,99 na półce. Jak chcesz to Ci wyśle :P (priv)
    I mam pink superczuły po 5zł :)

    U mnie po jednym zabiegu IPL widac efekt, tzn. włosów brakuje "plackami", gdzieś więcej się uchowa, gdzieś mniej, ale do pełnego efektu to faktycznie 5 zabiegów.

    Nefre jak nie wiesz czy to @ to nie @. Jak Cie zaleje będziesz wiedziała. U mnie za to sucho, bez plamień aż dziwnie. 14 dzień po domniemanej owulacji.

    Kupujecie prezenty rodzicom? Co dostaną tata i teść?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy ile u mnie.. U ciebie to tanioszka widzę :) jak na necie..
    Pinki kupiłam na allegro, mam cały karton hahaha

    ja nie chciałam kupować prezentów, bo od rodziców dostajemy po czekoladzie.. i chciałam symbolicznie jak w zeszłtm roku kupic..
    Ale mąż z siostrami stwierdził, że kupują tacie smarfona i robimy zbiórkę, więc mamie też coś trzeba wymyślić.. Dziewczyny wymyslily ze jakis drozszy perfum jej sie kupi.. KObieta nigdzie nie wychodzi, nie uzywa kosmetykow to na bank doceni perfum za 100.. Ja bym wolała zeby jej kupiły cos do kuchni, albo bizuterie, ale corki powinny wiedziec lepiej.. Ja jej raz wisiorek kupilam z wtopionymi kwiatami w zywice i nosi go czesto. W ogole chyba za duzo bizuterii nie ma i nosi na okraglo to samo. Mozna by jej cos wybrac..

    A do domu, uwaga, kupujemy wyciskarke. Wiec nie bedzie prezentow juz spersonalizowanych dla domownikow.. Dostanie tylko babcia jakies witaminki i chyba mlodemu cos kasy damy, bo student w wiecznej potrzebie.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie pękło, to ja dzisiaj chyba pęknę przez to wszystko :) Wow pink po 5 zł taniocha :D Jak się okaże że pękło coś to chyba się zgłoszę Konieczynko :) Ja osattnio chciałam kupić owulacyjne z domowego laboratorium to w moim kochanym miasteczku nigdzie nie było :] Najwyżej kupię w rossmannie chociaż to ostateczność :D
    Ja teściowej kupuje stroik jakiś ładny świąteczny i do tego słodycze+wino+kawa+herbata taki skromny upominek, ale. Mama chciała torebkę a tacie coś na ryby :) W ogóle co roku mówimy że nie robimy prezentów tylko coś skromnego małego a później wychodzi jak zawsze. :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre widzę że urobiłaś mężusia, tzn. że doszedł już do wniosku że bez wyciskarki nie możecie dalej normalnie funkcjonować. :D
    ABI90 wrote:
    Jak nie pękło, to ja dzisiaj chyba pęknę przez to wszystko :) Wow pink po 5 zł taniocha :D Jak się okaże że pękło coś to chyba się zgłoszę Konieczynko :) Ja osattnio chciałam kupić owulacyjne z domowego laboratorium to w moim kochanym miasteczku nigdzie nie było :] Najwyżej kupię w rossmannie chociaż to ostateczność :D
    Ja teściowej kupuje stroik jakiś ładny świąteczny i do tego słodycze+wino+kawa+herbata taki skromny upominek, ale. Mama chciała torebkę a tacie coś na ryby :) W ogóle co roku mówimy że nie robimy prezentów tylko coś skromnego małego a później wychodzi jak zawsze. :)

    Owulacyjne na alledrogo kupiłam, takie same jak Twoje chyba były.
    Trzymam kciuki za Twoją komóreczke :) I żołnierzyki męża oczywiście też.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 10:29

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak takie same różowiutkie mamy :) Jak nie pękło to mam luteinę i chyba podziałam z nią, zresztą wypytam lekarza. Ogólnie chciałam podjęzykową ostatnio a dostałam receptę na dopochwową...

    Paznokcie przydałoby się zrobić też nowe bo spory odrost już mam ale dzisiaj wrócę i pewnie od razu padnę na twarz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOnieczynka

    przekonałam go głownie tym,że jak kupię ją teraz to mam rabat 150 zł.. blach weekned. to raz, a dwa to moge ja przez miesiac testowac i zwrocic..

    Do tego zakladajac ze sok taki z cymesa kosztuje chyba 3 złote, to litr soku takiego kosztuje 12 zł.. Odejmuje koszt owowców na litr soku 2 zł ( wg mojego meza to za mało, owowce sa drozsze, ale mowie, ze bedziemy do wszystkiego wkaldac jabka a one sa u nas za darmo :> i marchewki sa tanie.. i takie tam. )
    to policzylismy ze robiac litr soku raz na tydzien obowiazkowo, to wyciskarka zwroci nam sie po 4 latach..

    Oczywiscie gdybysmy nie mieli wyciskarki, nie kupowalibysmy sokow z cymesa 1 l na tydzien :>
    I jak bedziemuy robili sok dwa razy w tygodniu to i tez bysmy nie kupowali tyle soki :)
    Ale widze ze go wkrecilo to, pokazalam mu mase filmikow.. jak sie myje, jak sie obsluguje.. i z bolem ale kazal kupic
    W ogole mialam wrazenie, ze on chce sam to kupic, ale walczy sam ze soba, ze to tyle pieniedzy.. i mu na reke za ja o to stekam :>

    A i jeszcze powiedzialam, ze kasa od babci na swieta tez idzie na wyciskarke.. bo babcia kazdemu daje kasiorke.. I mama tez cos dolozy. Ale to zdazyl sie zgodzic :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 15:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre my jedziemy na rowno ten sam dzien cyklu :D 27 :P

    Z prezentami to robimy na swieta ale co jesCze to nie ma pojecia ogolnie raczej do mnie bo moja rodzina robi nam prezenty wiec my robimy im rodzicom rodzenstwu mojemu ;:

    Tescie nie uznaja prezentwow my im tylko symbolicznie wtedy jakis alkohol im dajemy albo cos ;)

    No a sobie maz w swieta zawsze mi daje cos z bizuteri lub perfumy ja mojemu na mikolajki kupilam trymer do zarostu wiec na swieta mu kupie zestaw kosmetykow ktore uzywa i perfumki do tego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka - ja mam 28 dc i @ bedzie albo dzis albo jutro :) wg mnie.. mimo ze po ostatnim 34 dniowym cyklu aplikacja stwierdzila, ze ten tez bedzie dluzszy...
    A Ty jakie masz zwykle dlugie? testujesz na dniach? czy aa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki a moze wrocimy wkoncu na dobry tor naszego wątku???

    Bo coraz mniej tu seksów xD

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia jak ja krwawie to Ty o seksie heheh

    Laski odebrałam wyniki i mam pytanie do insuliny
    Na czczo 12 po godzinie 89 a po dwóch 61 oczywiście norm brak
    Glukoza bez szalu bo 97 154 i 117 dolna granicą normy...

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 26 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre masz homa-ir 2.87
    Ja miałam chyba 2.15 i już mam leki i dietę.
    Glukoza po godzinie za wysoka a insulina na czczo , po godzinie i po 2 za wysoka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 17:07

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo czooo...
    Bo my zamiast o sexie to albo o badaniach albo z jakimis dolkami...
    To jest fujjj :D

    Nefre
    IO wita...

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ