X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nas akurat poinformowali o tym..
    Zreszta robiac badanie czytasz przewaznie neta i tam wszystko tez jest napisane czarno na bialym jak przebiega badanie...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kupiłam świąteczne poszewki na poduszki :-) https://zapodaj.net/bdf972513be50.jpg.html jeszcze kocyk i poza tym to chyba mam dodatki świąteczne :-) ale znając życie to jeszcze coś dokupienia, tyle pięknych rzeczy :-)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sprawdzałam na stronie kliniki i pytałam w klinice o wytyczne i nic takiego tam nie było no ale nie ma co się teraz nad tym zastanawiać. Jak w labie mówią komuś że nie można to nie robi tak i tyle.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abiii ja tez juz szaleje za swiatecznymi pierdolkami ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 listopada 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się ograniczyć. Bo co roku się kupuje ale taki szal w sklepach ze ciężko się hamować :-) sprzatnelam łazienkę, ogarnia mnie luz i rozpiera energia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że to jak szybko idzie w takim badaniu zależy jak dużym problem dla faceta jest seks w ogóle Jak przychodzi mu łatwo to przy pomocy żony też pójdzie w miarę Jeśli Ty wiesz jak go się obsługuje oczywiście...
    Rozumiem że facet sam nie daje rady bo seks sam ze sobą to jednak coś zupełnie innego..

    Moze pocwuczcie wiecej seks w domu albo w innych miejscach wtedg na badaniu będzie też łatwiej heh

    Ja na święta kupiłam czerwony obrus o biały.. Mam bieżniczki i będę wymieniać heh Innych dekoracji nie przewiduje oprócz Choinki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 dc jeszcze plamie a taka ochota na seks... =/

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 28 listopada 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tamtym roku pierwszy raz sami w wynajmowanym mieszkaniu byliśmy. Kupiliśmy żywą choinkę, miałam mały czerwony obrus, stroik i więcej nie kupowalismy. A w tym roku u rodziców w domu i kupuje trochę dupereli ale największą frajda będzie jak będziemy mieć już swój dom :-)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) jejku spać nie mogłam dzisiaj, do pracy na 9 a ja od 5 nie śpię :-)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 29 listopada 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI ranny ptaszku ;)
    My w tamtym roku kupiliśmy dużo rzeczy na święta do nowego domu.
    W tym roku tylko uzupełnię o jakieś pierdołki

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi spij jak możesz, ja od 5 na nogach.. teraz 9h pracy .. Eh, a ja juz słucham świątecznych piosenek, w weekend bede kupować poszewki na poduchy 1 świąteczna i jedna granatowa, 2 butelkiwo zielone juz mam. Jeszcze musze jakis obrus i ładna latarenke kupić, tylko sie zastanawiam czy obrus/bieżnik do kuchni kupić uniwersalny, czy typowo świąteczny :) dobrze, ze święta idą! Takze jest na co czekać! A i jeszcze woski z yankee candle- lubicie? Macie jakies świąteczne do polecenia? Abi a moze u Was po clo bobas na święta w prezencie przyjdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 07:35

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pracynie pewnie przymroczy na sen hehe. Już zdążyłam w urzędzie papiery załatwić. Ag yankee candle pięknie pachną :-) nie nastawiam się na nic, co ma być to będzie ale dzisiaj pomimo że temperaturę mierzyłam 1,5godz wcześniej to i tak wyższa :-) rano mieliśmy sexik hihi taki na luzie i od razu dzień przyjemniejszy pomimo zachmurzenia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie zastanawiamy nad zywa choina;)
    Wiem ze pozniej igiel pelno itp ale ten zapach mniammmm ;);)


    My tez mielismy dzisiaj rano przy sniadanku jedzac jednoczesnie jejeczniczke no bosko :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym roku mieliśmy żywą, u rodziców na dole też będzie żywą. Tylko my na górze chyba sobie sztuczna postawimy :-) muszę zobaczyć czy się zmieści :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas żywa! Heh, ale poki co wieczna wojna i seksu brak.. juz nie pamietam kiedy mieliśmy taka przerwe (od niedzieli) i dupa, bo mi sie nie chce, mężowi tez... generalnie lipa, bo tylko kłótnie i milczenie w zasadzie .. chyba rzucę w cholerę te starania na jakis czas... po duphastonie to ze mnie takie śpiące zwłoki, ze tylko bym kawe pila albo spała .. a i ten moj zrobił sie jak stary dziad, który ciagle narzeka... wczoraj nie spodobał Mu sie obiad i wylądował na ziemi i kanapie... nawet nie miałam siły Go zamordować... ale ręce opadly.. nie żebym była w pracy od 6-18 z dojazdami i zakupami... tak sie wyflaczylam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 09:48

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag nie możemy naciskać tak na facetów,u nas też powinno być niedziela/poniedziałek a było sobota i wtorek. Plemniki nie żyją tylko przez chwilę w nas tylko troszkę dłużej więc jeśli ma się udać to się uda ;) Ogólnie to ja sobie myślę że nie powinniśmy robić tego pod przymusem. Oboje mamy wspólny cel ale nic na siłę... Ja stwierdziłam że muszę urozmaicić nasze życie w sypialni bo zakrada się monotonia. Może w ten sposób popracujcie? :) A kłótnie fakt też się zdarzają... Przed staraniami i przed urodzeniem tego upragnionego dziecka są kłótnie a później będzie jeszcze więcej ;) Ale jak są kłótnie to i ładnie pogodzić się można :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, ze ja mam wrażenie, ze taki właśnie porządny seks by nam pomógł wszystko rozładować.. tylko sie nie chce..

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam takie ciśnienie jakiś czas temu. Później przegadaliśmy z mężem że będziemy się starać co 2-3 dni. W końcu to nie tylko mi zależy na maluszku :) A ten cykl mam wrażenie że jestem spokojniejsza teraz po owu niż przed :) A wcześniej jak się starałam wyluzować to było odwrotnie.

    Ogólnie to nie mogę się doczekać tej gierki, Phia może już próbowaliście? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga klotnie kłótniami...
    Kazdy sie czasami kloci i ma ciche dni hehe
    Ale zrzucić talerz z obiadem bo mu nie smakowal to troche chamskie...
    Ja wychodze z zalozenia ze jak mu nie smakuje to niech sb sam gotuje...

    Na godzenie dobry sexik sie wam przyda hah

    Nefre_ ms, Iza-K lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi jeszcze nie ale plany sa na sobote bo bd mieli spokoj i duzo czasu dla sb ❤❤

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ