X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuu a mnie jak zamuliło na spanie.... wyszła moja pobudka o 5.... wrrr Masakra...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Jejuuu a mnie jak zamuliło na spanie.... wyszła moja pobudka o 5.... wrrr Masakra...
    Mnie muli cały czas .. to chyba po tym duphastonie... w sobote bedziemy sie mogły wyspać - w koncu!!! U mnie cały tydzien pobudka o 5tej...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w sobotę idziemy do brata na ostatki :) a później wrócimy i podziałamy z gierką wiec raczej szybko nie pójdę spać hehe :D

    Ag1988, Phia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    My w sobotę idziemy do brata na ostatki :) a później wrócimy i podziałamy z gierką wiec raczej szybko nie pójdę spać hehe :D
    To sie potem pochwal jak było! Ja mam w zamrażarce lody, to moze je wykorzystam jutro na deserek ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh...
    jednak do soboty daleko :P
    a gierka stoi nie ruszona :P

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wytrzymacie do soboty? :) Ja mam w paczkomacie, jeszcze muszę odebrać i będzie kusiła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musimy wytrzymac D:
    bo jutro trza wstac po 6 a my dzis 2 zmiany i pewnie do 12 bd gaworzyc :D ...
    w piatek moj jedzie na imprezke z kolezankami z pracy wiec wroci pozno :P a ja nie dosc ze 2 zmiana to w sobote trzeba wstac o 4 bo 1 zmiana jest :P

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu no w takim wypadku to tak :) Ja też pracowałam kiedyś na zmiany. Ma to swoje + i -....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez gdy pracowalam w hotelu mialam zniany dzienne i nocne ;)

    Ale teraz pracuje same dnie i jednak wole bez zmianowo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat wole zmiany...
    Po 1 wiecej widze sie ze swoim a nie tylko raz na jakis czas jak kiedys...

    A jak potrzebuje cos zalatwic nie musze brac zadnego urlopu na szczescie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas moj ma prace na zmiany to wystarczy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytalam Was pobieżnie bo mam multum roboty :)
    Walcze dzisiaj o miliony i jutro niestety też chujowy dzień przez to :)

    W ogóle przeczytałam raz, że warto ustalić sobie w zwiazku takie rytuały.. Chyba bez fartuszka to czytałam jako postanowienia noworoczne czy coś takiego..
    I tam było, że np. buzi zawsze na dobranoc.. Nawet jak się pokłócisz, i jak dajesz to buzi na dobranoc.. to trochę obojgu przechodzi. Oczywiście nie całkiem, ale.. zawsze lepiej niż bez buzi

    Moj maz jest wychowany w domu gdzie mama w domu i dwie siostry. Prasowanie - nie umie, nawet nie próbował.. Pralkę włączyć? - ee raczej nie. Mój młodszy brat mu prędzej wstawi niż on sam.. Ale wlożyc do pralki umie..
    Ale jak gotuje to mi pomaga, jak mamy gości i trzeba w domu ogarnąć to też. Tylko my jak mamy dom w wiecznym remoncie, dwa auta i gospodarcze, ogródek i sad.. to on bardzo dużo pracuje na dworze, Ja też w sumie, ale "meskich" typowo czynności jest więcej..

    Generalnie ja mam zasadę, że wszystko w szafach jest na wieszaku .. uprasowane. Poza rzeczami roboczymi i takimi na codzien.. Albo takimi co się z reguły nie prasuje.. Niestety męskie rzeczy są raczej do chociaż lekkiego przeprasowania.
    Więc temat ubioru u nas odpada, bo mój zawsze coś tam w szafie znajdzie z tych rzeczy co zostały. Rzadko się zdarza, że np. chce ubrać coś czego w szafie nie ma..
    Ostatnio się ze mnie śmiał, bo mu kazałam kupić jeszcze jedne sportowe spodenki.. A on mówi - no tak, bo ja nie zawsze mam wyprane.. :> se myśle - no ale ja piorę co tydzien.. A jak Ty jedne ciuchy wyciągasz z torby po tygodniu.. to potem jest tydzień opóźnienia :> No przyznał rację.. Teraz wyciąga na drugi dzień ;D tzn dwa razy mu się już udało hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do zmian
    Ja nigdy nie pracowałam na zmiany.. A mój mąż tak. Oboje mamy zdanie, że jeżeli nie będzie takiej konieczności to do tego nie wrócimy.
    Jak zmieniał pracę - w sumie na gorzej płatną, żeby zmian nie było, to też go zachecałam, że jakoś sobie poradzimy przecież z tą różnicą. Chodziło o 1 tys złotych, które wyrównał może dopiero po roku nowej pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz np pracuje w ochronie wiec np zmiany zmianami ale poza tym moze sie zdarzyc ze np pracuje w swieta i go wtedy nie ma albo jakies wazne dni.

    Ogolnie pracuje w systemach ochronnym ktore dzialaj 24/7 365 dni w roku ale mam nadzieje ze swieta spedzimy razem ;)

    Sylwestra ma wolne ale np w nowy rok juz ma na nocke wiec i tak niezle rok temu pracowal w 1 dzien swiat no tak dziwnie bylo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    nie zazdroszcze.. z tymi swietami. Bo jednak to jest przykre jak sa swieta a facet poza domem- zwlaszcza dla niego chyba przykre.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie za fajnie ehh ale w tym roku naszczescie nie bedzie najgorzej :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam to troszke od innej strony, moj brat i mama pracują w służbie zdrowia... Jako dziecko nigdy nie było tak żeby mama była całe święta. Ale są zawody które niestety muszą mieć dyżury. Jestem rozbita, druga taka bardzo negatywna wiadomość :-( koleżanka z pracy urodziła martwe dziecko :-\ pierwsze urodziła martwe drugie zdrowe i tu znów taki cios... Boże :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 21:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety są zawody gdzie pracuje się cały czas... Ja doceniam wolne wikendy i siebie Moja Mama prowadzi sklep i pracuje w soboty i dla domu i rodziny to też lipa już

    Abi To jest masakra Nosisz 9 miesięcy i koniec...

    Ja po shape dzisiaj idę spać =) padam z nóg
    Na jutro zaplanowałam pierwsza depilację heh

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 listopada 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć cześć :-) jeszcze dzisiaj i weekend :-) w poniedziałek krew :-)
    Ja dzisiaj mam zamiar wyjść z koleżanką do barku i mam zamiar wypić jakieś piwooo :-) nie dam się zwariować że po owulacji to już broń Boże nie wolno :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 06:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...

    I znowu sie nie udalo ;(

    Wezcie mnie walnijcie w glowe zebym nie miala smutasnego weekendu...

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ