X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jak były takie kłótnie to nie gotowałam a póxniej przychodził z pracu a tu dupa obiadu nie było, tylko dla niego mały problem pojechał na kebab/do baru itp i sobie radził... Ale z czasem zrozumiał ze mi jest przykro jak tak robi. Ostatnio mieliśmy kłótnię przed tą imprezą firmową bo nie przygotował rzeczy które chce ubrać a koszul ma naprawdę multum i nie wiedziałam co chce ubrać. Obudził się 15 min przed wyjazdem i z aferą że ma nie wyprasowane. Powiedziałam ze mógł wyjąć co chce. A stwierdziłam że go budziła nie będę niech zobaczy jaki to sam zaradny jest :D Póxniej pogadaliśmy przeprosił, przyznał rację. Na koniec zostaliśmy w hotelu i było meeega godzenie:)

    Aaaaaaa własnie przyszła gra, czeka w paczkomacie na odbiór :D my pewnie wypróbujemy też w sobotę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi- motyw z koszula klasyk... mnie to tak wkur*** ze szok!!! A poza tym wiecznie trzeba Go pakować, bo dziecko zapomni... a potem pretensje... W sobote mamy gości... moze w niedziele cos podziałamy... bo za chwile znowu okres moze byc, a to juz ograniczenia ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpukac mam dobry czas z mezem ogolnie od zawsze sie dogaujemy jak cos nie pasi to gadamy i dochodzimy do kompromisu :D

    Seks na sile to nie seks. Znalam faceta co starali sie tak ze seks byl tylko w plodne pozniej facet dla niej nie istnial. Czysta prokreacja. A wiecie jak sie facet czul? Jak maszyna taki tam dawca nasienia.

    Ja tam sie wole bzykac kiedy sie chce.
    Np nie umialabym soboe ustali ze o seksimy sie w pom srode i piatek kochaniee.
    Owszem dobrde wiedziec ze sa plodne akurat zeby nie przegapic czy cos ale kurde jak w zegarku to co to za seks.

    Co sie kiedys dziecku powie?
    Byles z wyliczenia? Ja tam wole powiedziec ze z milosci .

    A sprawa prac domowych? Zalezy czy facet traktuje zone jako kobiete czy jak sluzbe : przynies wynies zrob.

    Te czasy juz minely to tak jakby laska traktowala faceta tylko jako maszyne do robienoa pieniedzy.

    My tam mamy wlasny podzial obowiazkow i jest ok...

    A jesli zrobilabym jakas rzecz ktora by mu nie posmakowala to by powiedzial kochanie no nie wchodzi. Moje slowa wtefy by brzmialy : oki nie jedz na sile.

    I zrobil by sobie co tam chce ;)

    Wzajemne traktowanie duzo mowi o tym jak wyglada sam zwiazek;)

    Starajac sie o dzidzie to lepiej zeby wygladal dobrze :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj jak ma cos nie wyprasowane bo nie zdayzlam np to bierze zelazko rpzklada deske i prasuje :D

    Oj doceniam tego mojego chyba serio mam skarb pod dachem :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, dużo zależy od tego jak był wychowany w domu :) Mój mieszkał z babcią, mamą i ciocią więc do prac domowych się nie dotykał. Po roku udało mi się wypracować z nim pewne sprawy. Jak mieszkaliśmy sami a on siedział w domu zimą to np wstawił pranie, wywiesił, pozbierał ale prasowanie mu nie szło więc odpuściłam. Zmywał naczynia ale w końcu się wkurzył i kupił zmywarkę :) Potrafił upiec jakiś obiad jak przygotowałam mu wcześniej mięso, obrał i ugotował ziemniaki. Ale nie mogę oczekiwać że skoro nie robił nic przez 28 lat w domu a teraz zacznie robić od początku do końca wszystko sam. :) Ja jestem dumna że i tak się zmienił i nie został w tej swojej nieporadności. Wiecie ze on ani herbaty ani kanapek nie mógł sam zrobić bo go nie dopuszczały? :) Przecież to paranoja hehe. Ja specjalnie póxniej podczas spotkań rodzinnych mówiłam ze a to obiad zrobił, a to pozmywał a to jedno a to drugie, może i były zdziwione a może i zniesmaczone ale ja byłam dumna:) A widok jaki był zadowolony jak pierwszy raz zrobił obiad i to karkówkę z ziemniakami i surówką był bezcenny :D

    Co do wyliczeń że co 2-3 dzień sex to były zalecenia lekarza i on sam tego też pilnował, co nie znaczy że jak nie mamy ochoty to robimy to na siłę lub jeśli mamy chęć codziennie lub 2-3 razy dziennie to tego nie robimy. Trzeba wpuścić trochę luzu podczas starań bo inaczej wszyscy by oszaleli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 10:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj w sumie nauczyl sie samodzielnosci bo wczesnie sie wyprowadzil z domu jezdzil za granice do pracy itp wiec musial sobie radzic.

    Wiec racja zalezy jak minela mlodosc;)

    A ze seks co 2 dni to bron boze nie bylo do Cb Abi tak ogolnie o nas mowilam ;)

    Wiadomo ze jak np facet ma cos z nasieniem czy kobieta cos tam cos tam to inna sprawa ;)

    Bardziej mi chodzilo o to ze np wiem.ze nadchodza plodne to soboe sama wyliczam kiefy bedziemy wtedy go zaciagam a pozniej dla mnie seks nie istnieje;)

    Tak by nie umiala o to mi chodzilo hehe

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://mybutik.pl/208-2-Sukienka-z-koronkowym-dekoltem-i-kontrafaldami-CZERWONA-p758

    nie znalazłam tamtej cekinowej sukienki więc zamówiłam sobie taką
    zobaczymy jak będzie wyglądać, jak źle to zwrot i szukam innej ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochotę mojego za drzwi wystawić czasem! A czasem jest jak anioł! Ostatnio zaczął nam robić w kuchni moja wymarzona ścianę z białych cegiełek - normalnie duma mnie rozpiera! A z drugiej strony to sa takie sytuacje jak wczoraj i mam dosyć.. a z dzieckiem pewnie bedzie kosmos i ciagle kłótnie, bo niewyspanie itd. Wiec moze i lepiej, ze nie wychodzi.. co do seksu, to oprócz tego jak mamy spiny, to robimy jak chcemy, bo i tak owulacja u mnie była tylko raz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 10:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E no nie mow tak ze dobrze ze nie wychodzi ;) nie wolno tak gadac ;)

    A kiecka super ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ja wiem, ja napisałam tylko jak jest u nas ;) Ale jakbym miała tak na siłę co 2 dzień i czy mam chęć czy nie albo czy mąż ma chęć czy nie to można by było ogłupieć, tak jak mówisz takie "robienie dziecka" a nie przyjemność i owoc miłości :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy chyba gdzieś wyskoczyć poza dom, chociaz na kilka godzin zeby sie oderwać od wszystkiego! I zmienić otoczenie! Albo skupie sie na sobie zeby troche sie ogarnac, to zawsze na plus... wiedziałam, ze bedziemy miec problemy, ale nie myślałam, ze bedzie tak ciężko i popsuje sie miedzy nami..

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę swoją sukienkę wystawić, w tym roku dużo imprez było więc kupiłam kilka sukienek. Na przyszły rok nie mamy nic więc szkoda mi żeby leżały taka muszę wystawić https://sukienkowo.com/nowosci/blanche-podwojnie-rozkloszowana-sukienka-bez-ramion-czerwona/1281 i tą chyba też wystawię https://roseboutique.pl/product-pol-5785-Sukienka-tiulowa-Julia-ozdobiona-gipiura-Bezowa.html ostatnio szafę porządkowałam tylko kurcze weny brak żeby zdjęcia porobić hehe

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag polecam takie wyjazdy, my ostatnio nie mieliśmy chęci wracać do domu to anwet w tym hotelu zostaliśmy po imprezie, ano śniadanko, jakiś czas temu w Hotelu koło Pisza weekend też przyjemny :) Taka zmiana otoczenia wpływa pozytywnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chyba niedługo kupimy wakacje na marzec - przez nasze „moze bedzie ciąża” przepadła nam super oferta- jestem wściekła na siebie.. takze poluje dalej i jak cos to rezerwuje! Trzeba złapać oddech :) tak akurat w marcu, po lutym - wysypie porodów u nas w rodzinie i wśród znajomych. Chyba ze nie bede poprawna i oleje te nowe dzieciaki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 11:08

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym najpierw zaczela od naprawiania relacji z mezem ;)

    Jak juz bedzie wszystko wracalo na dobre tory to wroci i temat dziecka.

    Napisz mu sms : dzisiejszy wieczor rezerwuje dla nas ;*

    Wystroj sie zrob cos pysznego zadbaj o amtosfere a pozniej usiadzcie powiedz ze go kochasz ze chcesz go takiego jak dawniej ze nie chcesz go tracic i ze jest dla ciebie najwazniejszy. Moze maz sie skusi na.jakie szczere wyznanie i bedzie super ;)


    My swego czasu mielismy gorszy czas i tak wlasnoe zrobilam i wszystko sie naprawilo.

    Wpadl na drugi dzien z kwiatami powiedzial ze mnie kocha jak wariat i ze jestem jego najwiekszym szczesciem ;)

    Od tej pory jest no miedzy nami istny niekonczacy sie miesiac miodowy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 11:12

    Ag1988, Konieczynka, Iza-K lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie często są problemy przez to że nie rozmawiamy ze sobą szczerze i nie mówimy co leży na sercu. A ani jedna ani druga strona niestety ale w myślach nie przeczyta... A taka rozmowa może dużo pomóc i zmienić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pięknie!!!! To jest pomysł ;) wykorzystam jutro ten patent, bo dzis mamy gości... moze ja tez sie zmieniłam ... jestem bez energii i radości życia... ale czasem cieżko byc radosnym jak nic nie wychodzi i sie wszystko kumuluje .. a w marcu seks pod palmami ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba dzialac poki nie jest jesCze najgorzej :D

    Znasz swojgo faceta wiesz.co lubi co go rusza wiec wykorzystaj to i zaaranzuj cos fajnego :) powiedz co ci lezy na serduchu ;)

    Maz moze tez sie otworzy i to juz bedzie poczatek sukcesu ;);)

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to ja mam z mezem naprawde niezle xD

    Ja gotuje obiad a on myje gary haha sam z siebie...

    Ja na pewne rzeczy przymykam oczy bo sama nie jestm idealna haha bo kto niby jest idealem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj zmywarkę tez ogarnie, obiad czasem ugotuje, tylko właśnie potem jakas akcja z dupy i cały „czar pryska”..

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ