X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka buuuu nie lubimy @.... Każda chyba przechodzi rozczarowanie jak przychodzi wredota... Ale szkoda weekendu na słabe humory ;) Zbieraj siły na nowy cykl. Pozytywne myślenie, cyc do przodu i walczymy dalej... :)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Dziewczyny...

    I znowu sie nie udalo ;(

    Wezcie mnie walnijcie w glowe zebym nie miala smutasnego weekendu...

    <przytulam> nie będę Cię bić bo to przecież nie jest przewinienie. Wiem jak się czujesz bo ja też zaczęłam kolejny cykl pare dni temu. Frustracja i bezsilność jest najgorsza. Bo gdyby ktoś nam powiedział że np zjedzenie surowego selera przed sexem i popicie herbatką z ostrokrzewu paragwajskiego zagwarantuje dziecko, myślę że każda by spróbowała. A niestety te wszystkie wymysły nie przynoszą rezultatów.
    Sex od tyłu
    Nogi na ścianie
    Zel conceive
    Masa suplementów
    I nadal chodzimy na pusto, nadal brak lokatora.
    Ale w końcu musi się udać!!! Musi i koniec.

    Więc wróćmy na dobre tory i uprawiajmy sex codziennie :D

    Teraz pod prysznicem, skoro @ przyszła :P

    Nefre_ ms, Żanetka93 lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;***

    Ze mnie silna laska jest ale dzis jakos sie rozkleilam kurde...

    Ale ogarne sie widocznie tak ma byc :);)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas zrobiłaby wszystko oby w końcu się udało... ale niestety... Musimy cieszyć się sexem i działać dalej. Nie raz każda z nas potrzebuje upustu emocji :) Nikt nie jest ze stali ;)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Kazda z nas ma prawo na gorsza reakcje.. Ja ostatnio się popłakałam jak odkrylam, że mam IO.. co jest głupie oczywiście, ale.. widocznie potrzebowałam tego :)
    Ty też chyba potrzebujesz..

    Tak jak konieczynka piszesz
    gdyby była taka recepta - zjedz to, wypij tamto a będziesz w ciąży - każda z nas by to zrobiła. Jakby był dowód naukowy na to, że wystarczy przez tydzien własna kupe jesc i 100 % ciaza, to wiekszosc z nas moze nie od razu ale by sie zdecydowala :> Ale nie ma nic takiego..
    Każda z nas zniesie skutki uboczne, poświęca wiele czasu na diety, sport.. wszystko dla dzidziusia. Phia by dupy nie ruszyła, żeby schudnąć, a teraz proszę - zaraz bedzie Nowa Mis :) Dla dziecka..
    Ja juz 5 dzien jestem bez słodyczy i nawet nie musiałam z tym specjalnie walczyć, tak mi psyche to ustawiło ..

    Wiecie co mnie najbardziej boli - jak mam taki cykl, gdzie wydaje mi się, że wiecej juz nie można było zrobic, jest super jedzenie, super suplementy, sport, dużo seksu.. I wydaje mi sie, ze neima opcji musi pyknąć.. I kurwa nie pyka. Najgorsze ever.. Bo skoro teraz zrobiłam wszystko, to jak można zrobić więcej?..
    Aż się boje co będzie jak spadne na ziemie za dwa trzy miesiace, jak sie okaze ze z niska insulina nadal chuj z tego..

    Zanetka

    W koncu sie musi udac i tyle.. Dopoki nie wyczerpiesz wszystkich szans - szansa jest :) Nikt nie powiedział, ze sie nie da, czyli musi sie dac.. A jak sie w koncu uda bedziesz najlepsza mama na swiecie :) Warto na to czekac..


    ABI90, Żanetka93 lubią tę wiadomość

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo kolejny cykl bez efektu.

    Tylko wiecie, że najgorsze jest to liczenie kolejnych miesięcy nieudanych starań. Nawet lekarze mówią, że jak przestanie się o tym myśleć, to wtedy się uda. Tylko że nie da się przestać myśleć. Nawet ten słynny wyjazd w góry, co polecają chyba wszyscy gin. Człowiek pojedzie w końcu na ten weekend, a i tak w tyle głowy ma, że jedzie po to, żeby zajść. I nie zachodzi.

    Konieczynka, gdyby była gwarancja zajścia, to nie tylko herbatkę z ostrokrzewu, ale i spermę mogę codziennie połykać (chociaż nie lubię), żeby tylko się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 08:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K

    moja ulubiona diagnoza - STRES

    ulubiona terapia - WYLUZUJ

    Są tu takie wyluzowane i gówno wychodzi.
    Wyluzować to można przez pierwsze 3 miesiace.. max pół roku.
    Jak nie pykło przez pół roku to znaczy, że nie ma co luzować tylko trzeba zaczać się leczyc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to poprostu wkurwia bo kolejny rok za nami i znowu to samo...

    A ten od poczatku od stycznia uplynal na badaniach.

    To tarczyca zla lek - unormowane szybko dalej nic.

    To prolkatyna lek zbita- dalej nic.

    To insulina- lek- dalej nic.

    Nosz kurde ile mozna ...

    Nic w styczniu mam badanie droznosci bo z krwi to juz zrobione wszystko co tylko mozma bylo ;)

    To co bylo ok to ok to co zle unormowane ehszybko trzena szukac dalej;)

    Jak to mi moj maz napisal przed chwila : Tylko sie nie mazgaj mala. Najwyzej kupimy sobie psa. Kocham ;*

    No kocham tego wariata .
    Wiem ze mu tez smutno ale nie ma sie co mazgac.

    Tylko kurde szlak czlowieka trafia bo robi co moze lata jak z piorem to na badania.to do lekarza i tak wkolo i tak wkolo a dalej wielkie G :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    dobrze ze masz takiego meza obok :) niektore babki musza meczyc sie z tym same, a Ty masz u niego wielkie wsparcie.. To super.

    Nie chce Cie starszyc, ale zobacz ile jeszcze mozesz zrobic..
    Mozesz odetkac jajowody, mozesz zrobic laparoskopie, sprawdzic czy nie masz jakis polipow.. Sprawdzic wymazy, czy masz jakies baketrie..
    Ja mysle ze cos w koncu zadziała.. Mam nadzieje,ze nie bedziesz potrzebowala duzo, ale masz jeszcze maga duzo szans i mozliwosci :)

    Ja bym psa nie chciala :P Macie jakies zwierze? :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre podpadlas haha

    Dupsko nie raz bylo ruszane ale efektow bylo 0... Czasami tylko 1-3kg mniej...
    Dobrze dobrana dieta tabsy i efekty super xD

    Ja mam psa xD

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam fretki i koty. Wszystko szajbnięte.

    npV2p1.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 psy :D kurcze chciałam kupić sukienkę a kolor na którym mi zależało jest niedostępny wrrrrrr, no nic chyba poczekam i może będzie jeszcze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    Ruszałas dupe, ale przyznaj że motywacja była inna..
    Wg mnie to cel wlasnej sylwetki, jak masz faceta, ktory kocha Cie taka jaka jestes jest za słaby, zeby podjac sie efektywnej diety..

    Moglas przeciez slodkie rzucic duzo wczesniej - przeciez wiedzialas, ze od tego tyjesz, a nie zrobilas tego.
    Nie bylo takiej silnej motywacji, jaką jest dziecko..

    Podpadłam, ale i tak jestes mistrzem diety dla mnie :) Masz teraz takie efekty, ze Cie rodzina nie pozna ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze chcialam schudnac dla dziecka a nie dla faceta...
    Bo wiadomo jak faceci hehe

    Nie raz slyszalam ze kobiety schudly i zaszly... Znam nawet takich kilka..
    To byla motywacja... Ale jak przez miesiac lub dwa schudlam 1kg to motywacja uciekala..
    Nie jadalam duzo slodyczy D: I wcale nie jadlam duzo a tylam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 09:44

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy IO mówi się ze tyje się z powietrza no i to jest niestety przykry fakt...

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubie zwierzaki ale nie mamy;) na caly dziem wybywami nie mialby kto sie zajmowac itp po za tym jak juz wolalalbym kota a maz kotow niecierpi :D

    A nefre na bakterie robilam wszystko czysto zostala droznosc :D

    A poza tym to ide dzis na jakies zakupy ;)
    Musze znalesc ciepla pizamke ;)
    I czape bo glowa marznie juz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    Dobra nie ważne :) I tak jesteś niemożliwa z wytrwałością, hartem ducha i tak dalej. Ja jak mi skoczy taki cykl starań jak Tobie to bede już siedziała w szpitalu psychiatrycznym, a Ty tu siedzisz i się uśmiechasz i tylko raz na jakis czas Cię dół chwyci. Po prostu Mistrz ..

    Ale dopiero jak Ci zdiagnozowali IO to wzięłaś dietke i zero słodyczy. Mogłaś to zrobić wcześniej, ale nie było takiego silnego związku między niepłodnością a sposobem żywienia.

    Mi jak powiedzieli że mam IO to od razu ochota na słodycze przeszła..

    Niby wiedzialam, że jak schudne to bedzie łatwiej zajs w ciaze, ale jednak, świadomość, że jest duże prawodpodobieństwo,że to jest przyczyną działa mi na głowę mocniej :)

    Ja jak wazyłam 10 kg wiecej to zaszłam w ciąże od razu, schudłam 10 kg i zaczely sie problemy. Kompletne zaprzeczenie wszystkich teorii..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Cieply w lozku ma byc maz a nie pizamka :P

    ja ciepla zakladam tylko jak mam @

    No droznosc została, histeroskopia, laparoskopia, stymulacje miałas? do tego inseminacja, in vitro..
    Oczywiscie zycze Ci zeby sie skonczylo przed czyszczeniem jajnikow :D

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanaetka a robiłaś badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego i mutacji genów?

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee ...
    Tego to ja nie slyszalam nawet ..

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ