X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Cześć Dziewczczyny! Wracam do żywych- nie ma to jak dobry seks! I jakos po lepiej sie z Mężem dogadać ;)

    My wczoraj rzuciliśmy się na siebie jak szczerbaty na suchary. I chyba za bardzo chciałam, hehe.
    Mam apke Ovuview i wyliczyła mi ze najczęściej kochamy się w poniedziałki, niedziele i środy. Hmmm Środa dzień loda :) Były?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, my tez sie rzuciliśmy, bo mieliśmy kilka dni przerwy.. ale było bosko! Wróciłam z pracy- sru do łóżka a potem dopiero robiłam obiad i resztę ;) a środa - dzien loda! Oczywiście ;)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy ostatnio taki maraton że mam chyba małe zapalenie pęcherza,
    żurawina i cytryna poszły w ruch, na razie pomaga

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u was naprawdę każda środa to dzień loda???
    Mój M na pewno byłby wniebowzięty, ale ja jednak muszę mieć natchnienie do loda. :) To znaczy musi to jakoś spontanicznie wyjść.
    U nas od kilku dni łóżkowa posucha, bo jutro kolejne badanie nasienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My prawie zawsze zaczynamy od 6/9 ;) takze takie to! Powodzenia na badaniu ... tez nas to niedługo czeka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie tylko sroda :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha

    No nie źle

    Ja chyba się dziś do tego diabetologa nie wbije

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre co do nas wyczytalam fajna sprawe ;)

    Oprocz indeksu glikemicznego jest tez cos takiego jak indeks insulinowy ;)

    I np nie zawszze to idzie w parze np pomarancz na niskie IG ale co z tego jak indeks insulinlowy ma wysoki.

    Poczytaj sobie ciekawy temat dla osob co maja wysoka insulinke ;)

    Hmm ja narazie o diabetologu nie mysle mam nadzieje ze moje odmienione jedzonko i moj gin jednak mi poprawia ta isnuline;)

    Wgl dzis mikolajki a maz ma nocke nie ma randki mam nadzieje ze nadrobimy w week ;)

    Ale wy dziewczyny bawcie sie dzis ostro pamietajcie ze dzis mikolaj powinien wchodzic do komina :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 16:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka
    Utworze kanał o io bo zamulamy tutaj a mam kilka pytań... Może ktoś jeszcze się wypowie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Mikołajka hm... Jak to jest na Mikołajka? Hih ja nie wiem właśnie jaka to pozycja haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był Mikołaj u mnie! i to taki zboczuszek :D przyniósł (ku wspólnej uciesze) kulę do kąpieli i balsam w świecy do masażu :) Już nie mogę się doczekać aż wypróbujemy ;) i od razu lepszy humor ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ja dziś super Mikołajki Wpierw streching a o 9 diabetolog haha ale jak wrooooce =)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam Mikołaj przyniósł Kinder jajko hehe

    A na Mikolajka swego czekam do wieczora.

    U nas praktycznie nie ma sexu bez sexu oralnego :> nie kochamy się codziennie ale jak już to jest i 6 i 9.
    Co do śród to jak mąż mi przypominal i wypominal że środa i on już czeka, to zapieralam się w sobie i nic nie było. Nie lubię być zmuszana choćby tylko sugestia. Ale jak to jakoś tak naturalnie wychodzi to jest fajnie. Kiedyś było to nie do pomyślenia, ale teraz sama ma ochotę wziąć Go do ust. Szczególnie jak widzę reakcje męża. A jak już " konar płonie " to i ja mam radość gdy we mnie wchodzi. ;)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe

    Nic tak nie mobilizuje jak radość męża Zwłaszcza ta widoczna hihih

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wiekiem czlowiek zmienia patrzenie na wszystko na seks rowniez :D

    JesCze pare lat temu roznie rzeczy byly dla nnie nie do pomyslenia w erotyce a teraz szaleje na ich punkcie i miedzy innymi wlasnie pojawia sie w nich lodzik :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh żanetka to może mi też się tak odmieni =) i będę uwielbiała lodziki hahs

    Te mają na pewno niski indeks glikemiczny hahs

    Kurde utknelam i diabetyka W dodatku nie jestem przekonana czy mi coś pomoże... I

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście naprawdę szalone dziewczynki. :) U mnie to lodzik to tylko dla zrobienia przyjemności M, kiedy mam natchnienie do tego. Ale żeby szaleć za tym? Dla kobiety to przecież żadna rozkosz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza k

    Za rzadko robisz =) haha

    U nas w łóżku nie ms nic co sprawia przyjemność tylko jednej stronie... Bo jak mój mąż jest zadowolony to mi też jest bardzo miło Orgazmu z tego nie ma ale przyjemność jest heh

    To jak widzisz jak facet reaguje...

    Ja jeszcze ćwiczę podejście do lodzika ale rozumiem o co chodzi heh

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to że szaleje za tym. Fizycznie żadna rozkosz a wręcz czasem szczęka boli :P ale i memu M język czasem dretwieje. Bardziej chodzi o to że jego reakcja jest bardzo silna. Sam fakt że taka rozkosz mu daje nakręca do działania. Warunek żebym się tak rzuciła jest też taki ze musi być po kąpieli hehe. Ale teraz zdarza się że w trakcie wręcz go proszę żeby się nie bronił. :) Wcześniej sama tego nie rozumiałam jak to jest ze go tak kręci robienie mi dobrze oralnie. Jak mi mowil:daj mi ją będę całował...
    Ale ja już stara dupa jestemem i tak mi się porobiło.

    Z drugiej strony z pierwszym chłopakiem wieki temu bawiliśmy się dluuuugi czas oralne póki mnie rozdziewiczyl. I z nim nie miałam tak że chciałam mu loda zrobić. Raczej "odwdzieczalam sie"

    Iza ile masz lat?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstyd się przyznać - 36. :)

‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ