X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Świetna wiadomość

    Trzymaj kciuki ja czekam na wizytę żeby prosić o skierowanie na nfz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha mam skierowanie Nie wierzę

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 13:48

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisała tak:
    bez świadomości, że coś jest nie tak to ok 8msc, a ze świadomością 5msc.

    Ale ja nie umiem ułożyć "zdrowszej" diety. Może do dietetyka wypadałoby pójść. Mój mąż mnie napadł że za mało warzyw jemy i za późno obiad. Kończe prace 14.30, o 15 odbieram syna z przedszkola, w międzyczasie zakupy. Obiad jest na 16.30. jak zrobię na dwa dni to niby jest wcześniej.
    Więcej warzyw.. Hmmm.. sałata, pomidor, papryka i brokół leża schowane głęboko w lodówce. Z tego wszystkiego mąż dostrzega tylko papryke. Jak kupuje gotowe surówki to uważa że wcale nie jest to zdrowe, lepiej samemu zrobić. Może i lepiej, ale nie rzucę pracy żeby zrobić mu obiad na 15. Wkurwił mnie.

    Podpowiedzcie coś, może ja jakaś głupia jestem. Co kupowac, co gotować. Ogólnie gotować nie lubie, robie to bo musze. Nie mam z tego jakiejś frajdy.

    Nefre widzisz jak mocno kciuki trzymałam. Na co masz to skierowanie?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16:30 to dobra godzina na obiad ;)
    Nie da sie wykombinowac nic wczesniej jak sie pracuje.
    My np jemy o 18 lub nawet 19 zalezy jak z praca ;)

    Ogolnie maz tez je teraz zdrowiej ale co do przyjladow to do pracy zabiera np bulki z wedlina do tego zawsze jakies warzywo typu pomidor ogorek rzodkiewki dorzuca do tego owoce typu banany pomarancze pomelo itp itp
    Na obiady roznie to jakies ziemnniaczki do tego miesko drobiowe plus salatka np z marchewki to spagetti na brazowym makaronoe i wlsasnym sosie to jakies zapiekanki warzywne.
    Moj ma np ten plus ze nienawidzi tlustego uwielbia owoce itp teraz lyka tez duzo witamin nawet malo piwa pije i mniej slodyczy;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pora obiadu mi pokazała że ma duży wpływ, przez rok przytyłam 10kg... Zawsze jadłam obiad 14 30, 15 15 a teraz 17 lub 17 30, ale niestety zmiana pracy i godzin a efekt jest. Nic więcej nie zmieniłam więc sądzę że to efekt posiłków.... Ale już chudnę na szczęście :) regularny ruch daje sporo, przynajmniej spacery - wolę marszo-biegi które są wskazane przy IO ale słabe warunki więc są spacero-marsze jak narazie :)
    A w ogóle to dzień dobry wszystkim :) u nas dzisiaj sexik był z rana to i nastrój od razu lepszy :D dzisiaj minął mi tydzień bez słodyczy i cukru, wczoraj myślałam że się złamę ale nie! :)

    Iza-K lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy wszysto od dania tez co sie zje no i przedewszystkim czy to ostatni posilek no i tez co sie zjadlo w ciagu dnia ...
    Ja np jak wiem ze na obiad bd cos ciezszego to w dzien jadam bardzo lekko ;)

    Ooo Abi gratki tak trzymac ;)

    Ja sb daje dyspenze na slodycze w week np w niedziele zjadlam 2 batoniki merci do kawki czy tam kawalek ciasta a w tyg tez sie ostro trzymam ;)

    Pare zlaman bylo ale jesli nie za duzo i nie za czesto to nie jest zle ;)

    Wogole cwicze codziennie od dlugiego czasu i sluchajcie : miesnie na brzuszku juz lekko widocznie taki maly slodki kaloryferek i obwod ud 47:)
    Osiaglam swoj cel teraz oby tak dalej i dalej ;)

    Iwona27091991, ABI90 lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z chęcią wróciłabym do jazdy rowerem i długich spacerów ale pogoda jest dobijająca. U mnie najgorszy przeciwnik to boczki... Brzuch i reszta w porządku ale tyle razy z nimi walczyłam i bez efektu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sis miala straszne boczki po ciazy cwiczyla cwiczyla i nic znalazla kanal na youtubie trenerki Moniki Kolakowskiej ma tozne treningi ale ma tez jakis specjalny typowo na boczki cwiczyla 3 razy w tyg pozniej 4 i udalo sie takze jakby sie mialo ochote to polecam ;)

    Mi np w domu ciezko sie bylo zmobilizowac do cwiczen hehe
    A jak karnet na silownie to jakos bardziej sie chce i motywacja wieksza :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dziękuję, zaraz sobie zerknę :) Ja ogólnie nie wyglądam na osobę której przydałoby się schudnąć. Wyglądam normalnie, ale wiem że nigdy w życiu takiej wagi nie miałam i dlatego muszę coś zmienić.W tej chwili 170-171 wzrost a waga 66 kg, a ja w życiu nie ważyłam więcej jak 60... Także lepiej jak zacznę teraz bo później będzie gorzej stracić :)
    Jak ćwiczyłam z Chodakowską to waga spadała a boki były... kiedyś zrobiłam całą aerobiczna 6 weidera i niby efekt był ale później sobie odpuściłam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Mogę o dietach webinary prowadzić =) ale jutro bo dziś tylko telefon
    Mam parę patentów na wiecej warzyw
    Głównie warzywa na patelnię plus cukinia i marchew jako wypełniacz

    Pora obiadu nieistotna Ważne żebyś jadła co 3 max 4 godziny
    Obiad oczywiście jako największy posiłek lepiej żeby był w pierwszej połowie dnia ale 16 30 to jeszcze ok pod warunkiem że nie idziesz spać o 18=)

    A skierowanie na rezonans Kasa w kieszeni

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre to czekam na sugestie jak wprowadzić więcej zielonego, czerwonego, żółtego na talerz.
    Mój mąż ogólnie jakoś podupadl na zdrowiu. A może nigdy aż tak wnikliwie się nie przygladalismy jego formie. Przyniosłam mu z apteki ciśnieniomierz i często ma 140/80 czyli nadciśnienie. Do tego ten cholesterol i słabe nasienie.
    Trzeba nad nim popracować. Dziś pojechał na trening cardio do kolegi. Więc znowu samotny wieczór, nie wraca na noc tylko prosto do rodziców bo jutro od 7 na budowie.

    Macie jakieś książki o diecie w płodności?
    Znalazłam taka i zastanawiam się czy warto. https://relaksacyjna.pl/dieta-plodnosci?gclid=Cj0KCQiA7IDiBRCLARIsABIPohjKVYDgrWpLVacQiXNsfFs_acccMJmaz6YtGhgfYYhT-E2vctZqJMQaAhkMEALw_wcB

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Dieta płodności to jest dieta zdrowia...

    Sa pewne zioła i warzywa które wspomagają się zdrowy człowiek to podstawa.
    Możesz jeszcze poczytać jakie minerały są ważne i witaminy w męskiej płodności i ta żywność dawać.
    Na kanale Adry pisała co jej mąż jadł na plodnosc, wystawiła listę suplementów, po 3 miesiącach mieli lepsze parametry i zaszli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam lekar mowila ze tak jak i dla kobiet vardzo wazny jest kwas foliowy ;)
    Dobrze sie suplementowac mimo diety dodatkowymi witaminkami ;)
    Kwas cynk selen l karnityna l arginina to takie podstawowe ;)

    Ale mi fajnie zlecial ten tydzien;)
    Juz fajny piateczek ;)
    Dzis mam babski wieczor z kumpelkami :D
    A wiec daje dyspenze na chipsiory :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Warzywa najłatwiej w soku dostarczać My teraz wciskamy butle na dwa dni i pijemy.

    Do tego do kanapki zawsze warzywa Kupuje sałatę w paczkach i dokładam do kanapki na chleb. Papryka jest też fajna do kanapek.

    Faszerowane warzywa na obiad kolacje- cukinia papryka, robi się szybko i można ogrzewać.
    Oczywiście surówki, w tym tzw wersja w kawałkach czasami biorę do pracy marchewkę w paski i garść orzechów.
    Masę zwykłych dan co robisz bez warzyw możesz robić z.. Jahecznice omlety fritaty, babeczki jaheczne z warzywami.nawet głupia pizza moze być warzywna lub nie..
    Ja mam zawsze w domu cukinie i warzywa na patelnię w zamrażarce.
    Sałatki nie przepadam bo lubię jeść na ciepło.

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wikend?

    Ja mam @
    Zrobiłam depilację wszystkiego po 3 tygodniach zamiast 2 ale trudno

    Brat zrobił browni z fasoli
    Genialne ciasto
    Polecam =)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po wikendzie. :)

    Nefre u mnie ogólnie słabo, bo Mały się znowu rozchorował. Tydzień pochodził do przedszkola i temp. koło 38 cały czas.
    Byłam na budowie u siebie. Wchodze do tego błękitnego pokoju i płakać mi się chce. Plan był taki że o tej porze będę już z wielkim brzuchem, na ścianach miały byc góry. A ja na zwolnieniu przygotowywałabym wyprawke dla dziecka. Ehh

    Pojawiła się opcja pracy w nowym miejscu. Po przeprowadzce w tym samym mieście. Bo wyprowadzamy się za Białystok. Tylko na stanowisku magistra a nie kierownika jak u starych właścicieli. Tylko tym miejscu gdzie jestem mam na papierze połowę tego co zarabiam. Wieczny problem między dziewczynami o zmiany, pracę w soboty itd. Nie wiem co robić.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOnieczynka

    A jak tam Twoja apteka? Myślałaś o własnej?

    To co masz na papierze to ma duże znaczenie w przypadku chorobowego. Ja nigdy nie miałam takiej pracy, że coś szło poza oficjalną drogą.. poza premią uznaniową, która wg mojej decyzji idzie albo wersją kombinowaną ( załatwiam fakturę i mam 100 %), albo na konto ( wtedy odprowadzają mi ZUSY, ale bez chorobowego, więc liczy się do emerytury, ale nie do zasiłku..).
    Ale to jest moja decyzja, a nie firmy.. I nie wiem jak to jest, nie mieć na papierze tego co zarabiasz..

    Musisz sama przeanalizować, ale czasami zmiana miejsca pracy jest potrzebna, dla samej zmiany :)

    W Twoim niebieskim pokoiku niedługo ktoś na pewno zamieszka ;)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja apteka - pomysł umarł śmiercią naturalną. W miejscu o którym myślałam mają obrót roczny na poziomie tego co ja mam teraz w 2 miesiące. A w obecnym miejscu włacicielowi nie zostają jakieś kokosy z interesu :) Więc tam gra nie warta świeczki. Właśnie po zmianie pracy mogę liczyć na 1000zł mniej niż mam teraz bo też inne stanowisko, ale też zupełnie inna odpowiedzialność. Nie użerasz się z NFZ, inspekcją farmaceutyczną itd. Trzaskasz drzwiami i masz w nosie zamówienia, deficyty blablabla. Z drugiej strony po zmianie umowa na czas określony zapewne. A z tyłu głowy że w ciążę mam zajść przecież.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Możesz negocjować warunki zatrudnienia.. Kasa kasą - pytanie czy Ci to 1000 zł potrzebne, tzn wiadomo, że potrzebne, ale jak bardzo Twój budżet na tym ucierpi.. czy tylko oszczędności czy ogólnie życie..
    A co do umowy - to jeżeli to nie jest korpo, a z tym i tak jeszcze czasami można negocjować, to możesz powiedzieć, że po okresie próbnym zależy Ci na umowie na czas nieokreślony, bo taką masz teraz i tyle.

‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ