X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza

    Taki przeciętny 20 latek heh jak juz


    Ja jestem anty muzyk więc nie bardzo ale mąż na słuch dobry =)

    Żanetka
    Jakas inspiracją na ten tydzień? =) ostatnie z majtami była dobra

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też antytalencje muzyczne, śpiewać też nie umiem, do antyscholi się nadaje.
    Z grą na instrumentach to tylko na nerwach.
    I blow my Whistle umiem. :).

    Ostatnio jakoś sexu mniej i pierdolec mnie dopada. Strasznie głowę mam zasmiecona różnymi tematami. Tydzień bez lekarza to tydzień stracony. Teraz znowu z małym muszę iść.

    Ale zaraz pod prysznic i trzeba wskoczyć mezowi pod biurko. Bo jeszcze pracuje... To jakiś czasoumilacz zagram.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Dobrze ze z Ciebie jesr taki pożytek =)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że nie zdąrzyłam zrealizować planu? Mąż jak usłyszał że biore prysznic, zamknął lapka i chciał dołączyć, ale jak wszedł to już w ręczniku zęby myłam. Więc poczekałam w łóżku. Musiałam najpierw tylko pozbyć się lokatora z naszego wyrka, przecież najlepiej u mamy i taty. Zresztą potem w nocy i tak przyszedł i spaliśmy we troje. A szedł od strony mojej głowy,az wystraszyłam się. Jakby nie można było wgramolić się przez nogi :)

    I szwagierka się zaręczyła. Będzie wesele :)
    Taki dylemat tylko że ona w moim wieku a wybranek lat 26. Czyli 6 lat różnicy. Ona chce dziecko, a on się bawić.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe

    Macie wszystkei pozdrowienia od Phi. Czeka na dobre wieści :)


    U mojej szwagierki, co ma 3 dzieci - 11, 4 i 2 latka wszyscy śpią razem. Przenieśli do sypialni łóżko 4 letka, bo nie chciał spać sam, potem łóżko 11 latk, bo jej było smutno,że tylko ona śpi sama.. i tak leżą wszyscy sobie w 5 w jednym pokoju. Pytam sie jej, czy się w ogóle wysypiasz.. Ale nie. Bo śpią czasami w 4 w jednym łóżku.

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też ją pozdrów :)

    Ja z uporem maniaka odnosze do łóżeczka a ten z uporem maniaka wraca do nas. Ale musze go naprzytulać póki chce się tulić do mamy bo zaraz mi wyrośnie i nie będzie chciał - obciach i te sprawy ;)

    Nefre szwagierka bezbłędna. Przy takich układach 4 dziecka już chyba się nie dorobią. Nasz też spi z nami w pokoju ale inaczej trzeba byłoby spac w salonie. Dom nam się budoje to już każdy będzie miał swój pokój. Teraz jest ich nawet nadmiar :(

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    bezbłędna to fakt :)
    Myśle ze 4 nie będzie i tak, ale raczej mąż ma posuche.. Bo o ile przy 4 latku i przy 2 latku można jeszcze coś wykombinować, to chyba przy 11 latce już średnio..

    Zreszta oni zasze spali razem w pokoju, bo mieszkali u teściów. I zrobili dwójke dzieci w tym jednym pokoju, a łóżko córki mieli zaraz obok swojego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo pozdrow ja co tam u niej ;);)

    No tak to jest jak to sie mowi : najpierw zawladna sercem a nim sie obejrzysz to lozkiem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe bada się dalej, jest na diecie i realizuje plan :) Myslę, że z jej uporem i optymizmem to dotrze szybciej do celu niż myśli :)

    Zanetka

    Od wczoraj czekam na zadanie domowe jakies od Ciebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz mi podpowiedziec co kreci Twego mezczyzne a wymysle ci wystep miesiaca :D

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka :P
    ja go kręcę :)

    ale lodów jeszcze nie robie hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zamiast loda zrob mu tam masaz erotyczny :)
    Sam masaz :D
    Wykorzystaj do tego swoje wlosy swoja pupe swoje cycki swoje majtki :D
    Dlugi namietny dokladny masaz wszystkim co masz pod reka a mezczyznie sie zrobi najs:D
    Pozniej cie za to tak przeleci ze bedziesz miala zakwasy na udach :D

    Ja dzis mam bo maz sobie wymyslil jakies szpagaty przy siadaniu na jego twarzy hehe
    Wogole wczoraj wzial sie za pieszczoty moich uda wyprawial cuda z nogami...
    No nawet po silce nie czulam takich zakasow na udach :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh no jest jakiś plan :)
    ale dzisiaj stary ma badanie , a ja jeszcze @, więc na jutro szykuje się do Twojego zadania :D

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 13:48

    Nefre_ ms, Żanetka93 lubią tę wiadomość

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    To jest metoda skuteczna ;) fakt :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro znowu wracam do swojego życia seksualnego. Zastanawiam się tylko, czy zabezpieczać się już w tym cyklu, czy dopiero w następnym hahaa marne szanse że będę miała w ogóle owulacje, ale jednak powinnam wziąć to pod uwagę,że lepiej jak już operacja jest blisko nie zachodzić w ciąże..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Nefre wszystko zalezy od tego czego chcesz.
    Jesli jestes nastawiona na zabieg i jesli jest to w tym momencie twoj priorytet to moze warto...
    Glowa spkojna wiesz ze ciazy nie ma czekasz na zabieg dziekuje...

    Ale jesli jednak pali ci sie w glowie jakas lampka typu : a moze sie uda
    I mimo swiadomosci jakie konsekwenjce moze przyniesc w tym momencie ciaza jesli by nastapil cud i sie udalo a chcesz zaryzykowac to nie zabezpieczaj sie.

    Ja gdybym miala doradzic ze swojego spojrzenia gdybym miala ta sytuacje ze zdecydowalabym sie i czekala lada moment na.zabieg pewnie bym poszla w zabezpieczenie np prezerwatywy ... ,( zeby nie faszerowac siebie niepotrzebnie antykami )
    Ale to tylko i wylacznie ze wzgledu na psychike...
    Bo znam siebie na tyle ze wiem ze mimo wszystko tlila by sie jakas nadzieja jaakis strach ze a co wtedy gdyby teraz sie udalo czy nie bd to mialo konsrkwencji...

    Wiec pewnie bym do zabiegu sie zabezpieczala i wrocila do staran gdy nastapi na to odpowiedni moment...
    Ale to jest oczywiscie zadna rada tylko moje zdanie - poprostu znajac siebie oceniam co ja bym wybrala...

    Ale to twoja decyzja twoja pochwa wiec musisz wiedziec napewno :):)

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre, zawsze możesz zacząć od loda i może Twój mąż będzie tak zachwycony tym luksusem, że aż do terminy zabiegu nie będzie chciał nic innego. A po udanym zabiegu będzie Wielki Seks i co najmniej podwójna ciąża. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh na pewno :P

    Czuję, że z lodem będę się musiała po laparo zaprzyjaźnić ;)

    Żanetka

    Tak tylko teoretycznie owulacji w ogóle nie mam, i po co gumka ;) ale z drugiej strony - a nóż coś pyknie ;>
    to jest w tej chwili za duże ryzyko. Wtedy zastrzyk nie podziałał, to był znak, żeby w ciąże nie zachodzić przed operacją.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie tak a praktycznie natura plata rozne figle...
    A gdyby cos i moglo by miec to powazne konsekwencje to moze lepiej sie zabezpieczac :)

    Aczkowlwiek no ciezki temat
    Ile glow tyle opini moze niech jeszcze ktos sie wypowie :P

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ