X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 10 października 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Właśnie nie czekam :) Lekarka mi mówi że Dupek nie blokuje owulacji ale ją przyspieszy i musi mieć rację, przynajmniej w moim przypaku bo miałam cykl 37dni, więc owulka musiała być późno, a ciałko krwotoczne było na USG więc i owulacja musiała być. A dupka brałam od 16-25dc. To owulka wtedy wyszła mi gdzieś okolice 22-23dc.

    Teraz na monitoringu piękny pęcherzyk i dała nam duże szanse na powodzenie. Oby się nie myliła, trzeba zrobić co do nas należy a na reszte wpływu nie mam.
    Poza tym na wakacje jade to odpoczne :)
    jejku ile dziewczyn tyle przypadków
    ciekawe to co piszesz, nie pomyślałabym że można tak działać ;)
    gdzie wyjeżdżasz?

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 10 października 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek 15.Na Cypr - wyspa Afrodynty - bognii płodnośći
    Będę już po owulacji czyli w najgorszym momencie cyklu czekając na testowanie. Ale może świeże powietrze i morska bryza spowodują że nie popadne w totalne szaleństwo sikania na testy. Zastanawiam się czy je brać. Ale jakby sie udało to bym musiała dupka brać dalej wiec może jednak wezmę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2018, 11:20

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 10 października 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście że weź
    testuj tylko dla wiadomości czy brać dalej dupka
    a tak to schowaj głęboko i zapomnij o nich
    ciesz się wakacjami
    jejku ale masz super!

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 10 października 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wezmę :) Mam nadzieje że wrócimy już w 4kę z tego wyjazdu. Żebym się tylko nie rozczarowała ehhh...

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia oby wszystkich nas bylo niedlugo wiecej :D
    Ja tez teraz na plodnosci ale jakos tak no... nic na sile o jest ochota to jest
    Ja juz znudzona jestem tym calym wyznaczaniem takze co ma byc to bedzie.
    A seks seksem a jak przy okazji ma zaskoczgc to zaskoczy a jak nie to nawet modly nie pomoga :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2018, 12:06

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka

    Święte słowa =)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Żanetka

    Święte słowa =)

    Taka prawda :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie dni plodne nie powinny byc wyznacznikiem seksu:D
    Tak owszem przy staraniach zwraca sie na to uwage sama to robilam i robie ( sluz temp monitoringi)
    Ale nie powinien to byc jedyny powod do seksu bo wtedy nie jest to seks a robienie dzieci a to nie (tylko) o to w tym chodzi :D
    Takze dziewczyny cieszmy sie przyjemnoscia a skutek tej przyjemnosci wkoncu nadzejdzie:D

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka ciesz sie z urlopu wylez wypocznij podziwiaj widoki dziabnij drinka wypnij tyleczek na sloneczko i bedzie najs;)
    Zrelaksuj sie tak fizycznie i psychicznie nie mysl za duzo o testach najlepiej wogole nie mysl ;) albo malo co mysl hehe
    Oj ja to bym sie tak wywalila na plazy plazinng smazing i opierdalaning ale niestety poki co praca wre i urlopiku brak :D
    Moze zima jakies narty najwczesniej heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 46 cs uwazam za rozpoczety hehe
    Wiedziałam ze @ popsuje mi plany hehe czyli normalka xD

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 10 października 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ale lodzika jutro z rana nie popsuje ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lodzika tak... Ale nic po za tym niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to sie mowi chcesz rozmieszyc pana Boga to opowiedz mu o swoich planach :D
    Ja raz mialam tak ze zaplanowalam (na rocznice slubu wlasnie) wyjazd w gory i takie tak na weekend bo wiedziala ze nie bd okresu. Tu nawet nie chodzilo o seks poprpstu mialam na myli to ze bede miala mega samopoczucie bo ja 2 pierwsze dni okresu mam takie ze najchetniej bym przelezala . Brzuch boli rozdraznienie duzo no i wogole jakies samopoczie ogolne niezbyt sily na nic i takie tam.
    No i co? Paakujemy sie do auta ja mowie ze musze jeszcze siusiu a brzuch cos dziwnie tez pobolewala w wc patrze a tu niespodzianka w postaci okresu:)
    Tak wygladal week ze lezalam z termoforem na brzuchu a gory widzielismy tyle co z wdrodze powrotnej z drogi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Ogolnie dni plodne nie powinny byc wyznacznikiem seksu:D
    Tak owszem przy staraniach zwraca sie na to uwage sama to robilam i robie ( sluz temp monitoringi)
    Ale nie powinien to byc jedyny powod do seksu bo wtedy nie jest to seks a robienie dzieci a to nie (tylko) o to w tym chodzi :D
    Takze dziewczyny cieszmy sie przyjemnoscia a skutek tej przyjemnosci wkoncu nadzejdzie:D

    Ja narazie nie mam z tym problemu.. Raczej nie zdarza mi się, że zmuszam się do seksu w dni płodne, bo to chyba u mnie łączy się jednak " płodne-wysokie libido" :)
    Ale nie wiem na ile mi tego starczy :) Jedni wypalają się szybciej, inni wcale ;)
    Np. znajdziesz na forum laski, co po pół roku już twierdzą, że seks tylko w dni płodne, a taka Phia proszę, rzuca się na męża jakby go dopiero poznała ;) Nie wiem w czym tkwi sekret :)

    KOnieczynka

    Ja byłam na tym, samym etapie na urlopie co Ty. Byłam 10 dni po owulce.. Przed wyjadzdem zrobiłam test, czy brać dalej duphaston - wyszedł oczywiscie negatywny, wiec odpusciłam... Mialam pare razy taka zawieche, czy moze jednak, moglabym byc w ciazy, bo test nie wykryl, a piwo nie zaszkodzi .. samolot sratata.. I troche czasu potrzeba mi bylo zeby sie wyluzowac :) Ale sie udalo :) na wakacjach nie masz tyle czasu, zeby o tym myslec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sekret chyba tkwi w tym jak kto do tego podchodzi ;)
    Czy traktujesz seks jako przyjemnosc rozrywke bliskos zabawe i tym podobne
    Czy tylko jako zadanie do zajscia w ciaze ;)
    Chociaz nie powiem presja na chec zajacia w ciaze czasme potrafi namieszac ze czlowiek przestaje sie tym cieszyc tylko zachowuje sie jak maszyna do "produkcji"

    Ja mialam taki okres swego czasu naszczescie juz wrocilam do normalnosci;)

    Zyje zasada co ma byc to bedzie co jest w naszej mocy zeby zrobic to sie robi ale reszta? Reszta to juz kwestia szczescia lub tego co zapisane tam z gory jak kto woli hehe ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2018, 15:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ja narazie nie mam z tym problemu.. Raczej nie zdarza mi się, że zmuszam się do seksu w dni płodne, bo to chyba u mnie łączy się jednak " płodne-wysokie libido" :)
    Ale nie wiem na ile mi tego starczy :) Jedni wypalają się szybciej, inni wcale ;)
    Np. znajdziesz na forum laski, co po pół roku już twierdzą, że seks tylko w dni płodne, a taka Phia proszę, rzuca się na męża jakby go dopiero poznała ;) Nie wiem w czym tkwi sekret :)

    KOnieczynka

    Ja byłam na tym, samym etapie na urlopie co Ty. Byłam 10 dni po owulce.. Przed wyjadzdem zrobiłam test, czy brać dalej duphaston - wyszedł oczywiscie negatywny, wiec odpusciłam... Mialam pare razy taka zawieche, czy moze jednak, moglabym byc w ciazy, bo test nie wykryl, a piwo nie zaszkodzi .. samolot sratata.. I troche czasu potrzeba mi bylo zeby sie wyluzowac :) Ale sie udalo :) na wakacjach nie masz tyle czasu, zeby o tym myslec.
    Ja ci dam taka Phia haha
    Dupsko ci ptzetrzepie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Paula a ty masz już zielone światło na sex od Gina czy nie?

    Mojej koleżance sniło sie ze spodziewam się córeczki - to mógłby być proroczy sen :)


    Nieeeee :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Phia sie rzuca na meza"
    I dobrze :D
    Facet ktory dobrze jada w domu nie stoluje sie na miescie hehe :D

    Nefre_ ms, Phia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oprocz seksu mam zabronione orgazmy i podniecenie ogolnie. Wiec trzeci miesiąc bez dotykania nawet. Nawet loda nie było.

    Nie bierz testów na wakacje, ja nie wxoelam, wrocilam i zanim maz wniósł na gore nasze torby ja juz czekalam az test zareaguje. I wyszly 2 kreski. Cieszcie sie wakacjami. Moje ostatnie dni wakacji byly pod znakiem mdłości i wszechogarniajacego zmęczenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja ci dam taka Phia haha
    Dupsko ci ptzetrzepie xD

    Dupsko to maz mi przetrzepie :) Ty sie nie fatyguj :)

    A to było napisane z największym uznaniem dla Ciebie :)
    Nie wiem czy Ty taka jesteś, że Cię to nie zblokowało , czy Wasz związek jest taki..

    Ja się ogólnie tego boję, że w końcu mi sex spowszednieje, wejdzie rutyna i nastawię się tylko na produkcję ..

    Mam nadzieję, że to się nie wydarzy, i będę robić wszystko - no dobra, dużo :D , żeby tak było.. i skoro TY jesteś, tzn że się da;D

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ