X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 września 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, to może i ja się dołączę, skoro temat taki zacny. Jesteśmy 2 lata po ślubie, znamy się ponad 4 lata. Na początku wiadomo, napalenie było straszne, zdarzało się nawet, że robiliśmy to w kiblu w knajpie, na blacie w kuchni (współczuję współlokatorom M.) albo na gołej podłodze. Potem nadeszła rutynka. M. miał ochotę raz w tygodniu, mnie było mało. Przez ostatni rok z kolei to ja nie mam ochoty. Jakoś te starania mi osłabiły libido. Mogłabym w ogóle nie uprawiać sexu, przysięgam. Za to M. ma teraz ochotę średnio co 2-3 dni. Ja mam ochotę tylko wtedy jak się upiję haha. No i w sumie co można nowego wymyślić w sexie? Pewno, są różne pozycje, można się przebierać itd, ale to wszystko i tak po jakimś czasie się powtarza. Nie wiem jak jest u was, ale ja nigdy nie miałam orgazmu, mówię o tym takim w środku. Jak to jest u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 14:30

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to jestem z mezem 6 lat a 4 lata po slubie xD
    Mniejsza ochote mam od niecalego tygodnia...
    Wiecej info w pamietniku... Dlaczego tak jest...

    A ogólnie to ja lubie czesto gesto hehe ale nie zawsze czas pozwala na to...
    Jak to moj mowi ze 2 bez sexu to odraz Ania zla i musi dzialac :D

    Czasami libido ponad norme wiec moj ma przekichane haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 14:42

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8503 7409

    Wysłany: 15 września 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba wszędzie podobnie, zawsze na początku jest wielkie nadpalenie a po czasie trochę ustaje. Ja lubię seks, mój M. tez ale wydaje mi się, że nie tak jak ja :-) zreszta mąż nie jest moim najlepszym w życiu kochankiem, kiedyś byłam z gościem który doprowadzał mnie do szału, byłam gotowa zawsze i wszędzie, orgazmy z 6 podczas kilkugodzinnych maratonów. Była między nami niesamowita chemia i zgranie w łóżku ale pasujący do mnie kutas to była jedyna dobra cecha tego faceta :-) Dziś już tego nie mam, nie miałabym siły na tyle orgazmów. Ja teraz mam chyba zawsze orgazm łechtaczkowy. Przy tym moim wcześniejszym to dochodziłam na wszystkie możliwe sposoby, orgazm sutkowy itd. Teraz wydaje mi się, że jak się Skupie to sama umiem się doprowadzić do orgazmu i facet nie musi być jakiś super zdolny :-) a co do libido? Starania rzeczywiscie upośledzają libido, przynajmniej te długie starania. My się regularnie bzykalismy i byłam pewna że jest rewelacyjnie ale teraz w okresie zakazu starań jest jeszcze lepiej :-) zapomniałam, ze może tak być :-)

    Phia, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to odstaje od was hehe

    Bo ja od zawsze mialam taka sama ochote...
    No oprocz tego tygodnia hehe ale cos czuje ze po kilku takich wpisach szybko nabiore checi :D

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio właśnie a moze po tych moich humorkach w koncu bedzie mu sie nalezal lodzik z polewa xD

    Nefre_ ms, Konieczynka lubią tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 15 września 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze i wszędzie chętna (mój się śmieje że nimfomanka jestem). Poza tym ja jestem szybką i zazwyczaj 3 orgazmy podczas każdego stosunku. Najwięcej miałam około 20. Na szczęście on też chętny i może wiele razy. Mi się nie nudzi bo ja to zawsze trochę inaczej odczuwam.
    A próbowałyście sobie pofantazjować przed planowanym "uwiedzeniem" żeby nakręcić się wcześniej? Wiecie coś co jest praktycznie nie realne ale was kręci typu sex w stanie nieważności itp. Może to by pomogło?
    Ale początki miałam ciężkie bo ja bardzo drobna a ukochany wręcz przeciwnie. Ponad rok trwało zanim przestałam czuć ból.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 15:17

    npV2p1.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 15 września 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za wysoką prolaktynę, ale zbijam bromergonem, więc nie wiem czy przyczyna tkwi tutaj. Pewnie stres też robi swoje. Któraś pisała o orgazmie sutkowym, co to takiego? Mnie kiedyś strasznie podniecały pieszczoty piersi, a teraz zupełnie mnie to nie rusza. Ja to chyba jakaś dziwna jestem.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko 1 zawsze hehe
    Rzadko sie zdarza zebym miala wiecej... Ale max mialam 3 haha
    Zupelnie nie wiem od czego to zalezy xD

    A mnie moje wizje w glowce bardzo nakrecaja xD

    Orgazm sutkowy hmmm... Mialam i bardzo mi sie podobal xD takie cos innego xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 15:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre ładnie musisz sie swoim zaopiekować xD

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8503 7409

    Wysłany: 15 września 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ja mam za wysoką prolaktynę, ale zbijam bromergonem, więc nie wiem czy przyczyna tkwi tutaj. Pewnie stres też robi swoje. Któraś pisała o orgazmie sutkowym, co to takiego? Mnie kiedyś strasznie podniecały pieszczoty piersi, a teraz zupełnie mnie to nie rusza. Ja to chyba jakaś dziwna jestem.
    Kiedyś miałam takie podniecenie i wrażliwe sutki że potrafiłam dojść tam na dole przy pieszczotach piersi. Teraz tez na nich nic nie czuje :-/ myślałam, że tylko ja tak mam ale bardziej mnie drażni niż pieści dotyk po sutkach.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Kiedyś miałam takie podniecenie i wrażliwe sutki że potrafiłam dojść tam na dole przy pieszczotach piersi. Teraz tez na nich nic nie czuje :-/ myślałam, że tylko ja tak mam ale bardziej mnie drażni niż pieści dotyk po sutkach.
    U mnie to musowo musi byc pieszczebie cyckow haha
    Ja to uwielbiam poprostu xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    No nie wiem Naradzie to szaliczek na szyji fervex i pod koc =)

    Mnie czasami nakręca jakąś książka Jak się bohaterowie bzykaja to odkładam i idę za przykładem =)
    A zonka w formie grzejniczka to gdzie xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 15:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A zonka w formie grzejniczka to gdzie xD
    Ty jesteś taka fanka seksu że wszystko uwielbiasz =)

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ty jesteś taka fanka seksu że wszystko uwielbiasz =)
    A tu cie zaskocZę haha
    Nie lubie w pupke xD

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh o tym to ja nawet nie pomyślałam haha =)

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Heh o tym to ja nawet nie pomyślałam haha =)
    A jednak udaje mi sie czasami kogos zaskoczyc hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    A jednak udaje mi sie czasami kogos zaskoczyc hehe

    No mnie na pewno Gorzej chyba Ciebie zaskoczyć =) korepetycje z Wróbel możesz prowadzić =)

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie ze sperma dobrze dziala na skore xD

    Lubicie polykac??

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    No mnie na pewno Gorzej chyba Ciebie zaskoczyć =) korepetycje z Wróbel możesz prowadzić =)
    Dla niektorych gratis haha
    Reszta placi xD
    Interesy bd odrazu tu krecic haha

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ja będę Twoim menagerem =) a przy okazji się podszkole

    Lekcja pierwsza
    Ona chce a mąż leży chory
    Zapomnialas dodac maz spi xD

    Menadżer haha skroi mnie na kase xD
    Dobrze sb to wymyśliłaś haha
    Cwaniutka bestia:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2018, 16:22

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ