X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oprócz wyjazdy do lasku :P
    wyregulowałam sb brwi :P i dziś dzień leniucha :D

    Ewka henny nigdy nie miałam haha :D wpadnę to mi ładnie zrobisz :D

    a tak poważnie po 16 mykam do kumpeli zobaczyć maluszka :D (trochę się boje)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 17 września 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Miłego i stosunkowo udanego dnia życzę.

    Miło że zance grono się powększa.
    Paula - a kto jak nie my? Takie nimfomanki.
    Choć wiecie, że nie uważa się za kogoś z wygórowanym libido. Wychowano mnie na taka grzeczną dziewczynkę. Sex przed ślubem grzech najgorszy, moje koleżanki mężatki aż się czerwienią jak się zasugeruje że się sex z mężem uprawia. Straszne. Kobiety które chcą popróbować czegoś odważniejszego to od razu Kur.. , a jeśli ktoraś ma większość ilość partnerów to przecież puszczalska. Facet który bzyka na prawo i lewo to prawie hero.

    Mój mąż długo nie czekał aż się ze mną przespał, jakieś 3 miesiące. Ale poprzedni facet jeszcze na studiach chyba z 2 lata ;) I pomimo że to ex był lepiej wyposazony to mój mąż sprawia że trzesą się mury. Oczywiście początkowo był ogień w sypialni. Po weekendzie razem miałam zakwasy na mięsniach Kegla i nie tylko tam. Duuużo się zmieniło po porodzie. Głównie przeze mnie. Nadal ciężko mi spojrzeć na siebie nago. Jemu to nie przeszkadza i czesto słysze że jestem piękna. Ale ja widzę swoje ciało i niestety już nigdy nie będzie jakie było.
    Był czas kiedy sex u nas był 2-3 razy na miesiąć! Masakra. Ciężki czas. I ten brak sexu był efektem naszych relacji, nie odwrotnie. Jak jest miłość jest i sex :)
    Teraz brak mi tylko tej spontaniczności. Synek jest wszędzie i już nie możemy tak się bzykać gdziekolwiek.

    Co do lodów ... Mój jedyny opór stanowi zapach. Nie lubie cebulowo-serowego :P Musi być czyściutki. I często jest to część gry wstępnej. A i bez polewy. :P Ciąga mnie na wymioty a to już nie jest sexi.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka...
    Zadna nie jest idealna ale jestesmy piekne takie jakie jesteśmy ❤❤❤❤

    Ja mam rozstepy i czoo... Moj pokazal ze uwielbia mnie taka jaka jestem xD nawet z nimi...
    Blizny z powodu tycia i chudniecia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski a wy co???
    Spichy jedne xD

    Wpadlam na pomysl ze zabiorę meza na maly wypadzik xD
    Kolacja, hotel, fajna bielizna i ciuszek, bzykano...
    Raz cos innego xD

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 17 września 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie mój denerwuje. Chyba @ się zbliża. Wywalił swoje rzeczy z szafy na środek pokoju i leży na telefonie głupie bajki ogląda.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    A mnie mój denerwuje. Chyba @ się zbliża. Wywalił swoje rzeczy z szafy na środek pokoju i leży na telefonie głupie bajki ogląda.

    Uuuu bez kija nie podchodz xD

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 18 września 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Uuuu bez kija nie podchodz xD

    PMS mi się już włączył, a tu dopiero 22dc.
    Za to mąż stanął na wysokości zadania, posprzątał w swojej szafie, tak że i ja otworzę swoja część bez klnięcia (mamy drzwi przesuwne) i tak mnie przeleciał że mi się od razu humor poprawił.
    Wypróbowaliśmy nową dla nas pozycję, wyszło samo w trakcie. Zrobiliśmy świece - tzn ja ją robiłam, a mąż trzymał żebym nie uciekła, naprawde nieźle było ;) Polecam na nude w sypialni. Tylko z mego wczorajszego doświadczenia, powinnam być w takim miejscu gdzie mogę się za coś podtrzymać bo ślizgałam się troche po prześcieradle :) hihihihi

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie moj dzisiaj wkur***...
    Zachowal sie jak male dziecko... Wkur*** niemiłosiernie...
    I to nie jest PMS... Tylko niewyspanie D:
    Spalam zaledwie 3h...
    Czuje juz sama na sobie zmeczenie... A tu do wieczora trzeba wytrZymać a jutro o 4 wstac D:

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo kochane :) Wracam do Was, nie zaglądałam bo @ gościła :D a Wy tak tutaj nakręcacie temat :) Ja nie wiem czemu ale mam opory do lodów :D Tzn zdarzyło się parę razy, przeważnie po % :) Ogólnie plan na nadchodzący cykl to bezstresowe cieszenie się z sexu :) i to w jakiejś nowej formie bo u nas ostatnio rutyna się zakrada :)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 19 września 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 13:59

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często jest tak że pozory mylą : My analnego próbowaliśmy chyba 3-4 razy ale ja później nie chciałam bo miałam przykrą dolegliwość którą powiązałam z naszym wybrykiem :D A co do lodzika to im bardziej mój zagaduje to tym bardziej mnie denerwuje i mu odmawiam :D Dzisiaj środa dzień loda to może go zaskoczę hahaha dopiero byłby zdziwiony :)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 19 września 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2020, 13:59

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie mam chęć na coś nowego a się śmieje że mój ostatnio to stary kapeć i jakiś grzeczny :D w pewnym sensie go rozumiem że zmęczony itp ale u mnie jakieś niezużyte pokłady energii ostatnio :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 19 września 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja anala nie lubię, mój też więc robimy wszystko inne od tego trzymamy się z dala.
    No i bardzo lubię gdzieś w lesie, na polu czy chociaż parku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 11:43

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu to panienki sb zycza same nowosci hehe

    Nooo ladnie xD

    Czasami trzeba odbic sie od rutyny xD

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jakieś oslabienie... Jest godzina 15, jeszcze 2 godz w pracy a ja śpiąca jak cholera... Trzeba strzelić drzemkę po pracy i zaatakować chłopa wieczorem hehe :) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 15:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to dzis wrecz przeciwnie...
    Energi mialam sporo w pracy a teraz jeszcze wiecej xD

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ze mnie wyparowała :|Ale ja jakoś od tygodnia nie mogę się wyspać :D Wczoraj przychodzę a mąż się rozwalił na całym łóżku jak żaba na liściu :P Przesunął się na swoje pół a za moment znowu się pchał do mnie jakby łóżko było małe :D ale podobno ostatnio ja właziłam przez sen na niego i myślał że ja się tak odsuwam bo pies z nami spi a tam pusto :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 września 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co ja zrobię, zamówię chyba jakąś gierkę erotyczną i jak pojedziemy gdzieś na wypad na weekend to go zaskoczę :D Macie jakieś ?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to nam zdasz rekacje xD
    Bd ciekawie heh

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ