X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm no ja sie przekonam w srode ale troche sie martwie, bo ja milam tez sama poprostu odebrac lub ktos.
    neverfull no czasem wlasnie te cykle jakos warjuja:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do cykli.. Wróciłam właśnie od lekarza i trochę się podłamałam..Potwierdziła ciążę biochemiczną. Lewy jajnik niby w gotowości ale pęcherzyka brak a skoro od jutra zaczynają się dni płodne to już powinno coś być widać :( Powiedziała, że albo owulację już miałam co jest nierealne bo jestem w 8 dniu dopiero, albo cykl mi się znowu opóźni albo ten wypadnie bo będzie bezowulacyjny :( Przepisała mi dupka od 19 dc i mam robić testy owulacyjne. Słabo to widzę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 20:05

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny ciężko mamy z tym wszystkim jak nie tarczyca to inne badziewia się nas czepiają :(

    ja czasem tracę nadzieję .............

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane nie tracmy nadzieii jestesmy tu razem i niedlugo zobaczymy wszystkie te nasz kreseczki, nie ktorym z nas juz sie udalo:)
    Ale faktycznie nie wiem co sie teraz dzieje, ja tez juz sie cieszylam, ze wszystko ok a tu nic z tego ciazy nie ma i jeszcze czekam na ten wynik mam nadzieje, ze nic strsznego. JAk lezalam w szpitlau tyle dziewczyn do zabiegu lub wywolania poronienia bylo , ze ja nei wiem czy to teraz chemia w jedzeniu i wszystko, ze tyle jest tjakich przypadkow...
    Ale kochane damy rade, 2016 to bedzie nasz rok!!!:)

    madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to jest chyba przez to, w tych czasach nikt się zdrowo nie odżywia, ciągle są jakieś problemy więc jest stres, zabieganie i połowa tych kobiet pewnie nie wiedziała, że jest w ciąży.. Mnie w nocy dopadło zapalenie pęcherza, do tego straszny ból jajnika prawego.. W nocy prawie w ogóle nie spałam. :(

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm nie dobrze kochana, a moze ten jajnik to owulacja???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie bo owulacje mam mieć z lewego a lewy bolał mnie tylko na początku cyklu, wczoraj jak mi robiła USG i najechała na właśnie tego prawego to myślałam, że umrę z bólu, nie wiem dlaczego bo jest uśpiony i "normalny"..

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm dziwne..ciekawe co , chyba ze natura figla plata.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie mam nieco powiększone jajniki ale podobno taka moja natura, są długie ale cieńkie, pcos mi wykluczyła więc chociaż tyle ale czemu boli, nie wiem skoro nic nie wychodzi.

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila30 daj juro znać co tam z tymi badaniami trzymam kciuki aby wszystko było ok

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ja tak samo. :*

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :* dam znac napewno, mam wizyte o 14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po tym poronieniu może być problem z cyklem w tym miesiącu.. Macicę mam wysoko, jest miękka a śluz niepłodny :( Jednak chyba nie będzie owulacji.. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 10:14

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 mi śluz płodny wrócił w miesiącu w którym miałam wyznaczoną date porodu poronionej ciąży :( nie wiem czy organizm zapamiętał że był w ciąży i musiał upłynąć czas :( nie wiem :(

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane i niestety to czego się obawialam:( zasniad groniasty..
    Szczęście w nieszczęściu, że częściowy. ..ale teraz od pół roku do 8 miesięcy musze wstrzymać starania :( teraz mam kbtrolowqc betę co dwa tyg później co miesiąc. .aż spadnie do 0 wtedy kontrola jeszcze i dadzą zielona kartę. ..mam cicha nadzieje, ze może spadnie szybciej i szybciej będę mogła. .
    Jak poszła do szpitala miałam 22 tysiące, przy wpisie juz 36tys 29 grudnia tydzień później miałam już 3600 wiec spada ładnie .dziś zrobiłam betę i czekam na wyniki..mam nadzieje, ze bedxie malutki.

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, dzis odczytalam wyniki bety i neistety z 3500 wzrosla do 11tysiecy wiec nie spadala:( Jestem zalamana. NO nic wizyta u lekarza 27 stycznia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Milla, przykro mi :( Może spadnie wcześniej bo tak podobno jest, przez jakiś czas nie spada a potem już schodzi ładnie ;) Trzymam kciuki!

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieje, ze bedzie ok. BO mi juz spadalo a teraz wzroslo...chyba, ze na poczatku sa takie wahania...oby:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na razie się z mężem nie przytulacie?

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no narazie i tka musze odczekac jeszcze chwile. A ogolnie wczoraj mi powiedzieli ze przez min pol roku antykoncepcja konieczna:(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ