X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak samo, ale to podobno ze względu na Twoją psychikę. Na razie się nie załamuj Kochana, po następnej wizycie u lekarza się wszystkiego dopytaj, a nóż akurat macica już dojdzie do siebie, beta spadnie a Ty będziesz mogła wrócić do starań ;* Trzeba myśleć pozytywnie :)
    Ja też mam utrudnioną sytuację w tym cyklu i wydaje mi się, że będę miała cykl w plecy.
    Kolega mojego przyjeżdża i od dzisiaj ma mieszkać u nas na trochę, jeśli owulacja ma być we wtorek to ciężko widzę ten cykl bo jeśli nam się już uda w jakiś dzień to będzie cud, dzisiaj prawdopodobnie był ostatni raz. Zrobiłam test owulacyjny, kreska blada ale widoczna, jutro zobaczę czy będzie bledsza czy jaśniejsza, mam tylko nadzieje, ze owu będzie wcześniej.

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka mi te minimom pol roku z innego powodu kazali. BO wczesniej mowili ze nawet po pierwszej @moge. Ale przez ten zasniad niestety przez pol roku musze go kontrolowac i jak spadnie do ponizej 2 to jeszcze dwa miesiace kontroli czy nie wzrosnie znow. Musza miec pewnosc, ze sie wszystko wyleczylo:( a na razie ladnie spadalo a znow mi 3 krotnie wzroslo wiec nie dobrze:(
    Nie wiem czy tak jes , ze na pocatku ta beta sie waha przy zasniadzie, czy to zly znak , ze nagle wzrosla:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie byłam w podobnej sytuacji więc nie wiem Kochana ale trzymam mocno kciuki, będzie wszystko dobrze, musi być źle, żeby potem było dobrze :*

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila30 współczuje Ci bardzo :*

    ja miałam kilka dni strasznie ciężkich ehh szkoda słów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co się działo?

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    długa historia sporo pisania abym nie wyszła na wredną sukowatą zazdrosną zołzę;)
    generalnie mam szwagierkę w ciąży i kilka dni temu dowiedziałam się że będzie córka mają już syna eh i po tym poronieniu człowiekiem miotają sprzeczne uczucia ;(

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię doskonale, są rzeczy na które nie mamy niestety wpływu. Za niedługo Ty też będziesz w ciąży, musisz w to bardzo wierzyć. Ja mam dzisiaj 15 dzień cyklu i dostałam @ :)

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tu za cisza:)
    Dziewczyny ja jutro do lekarza moze kolejna beta ...oby spadla:( coz za ironia..niedawno chcialam zeby rosla teraz zeby spadala:) ale za to wczorja na lipiec zarezerwowalismy sobie wakacje! wiec mam nadzieje, ze do tego czasu bede juz wyleczona i bede mogla sie zrelaksowac i starac:)
    Neverfull to jest normalne i to nie to , ze jestemsy zle i zazdrosne tylko poprostu tak bardzo chcemy i zal ogromny... a zobaczcie sa babki ktore sa w ciazy, pija pala i wszystko ok z ciaza a my dbamy o siebie i o! a u mie jeszcze jkis nowotwor:(

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla, jaki nowotwór? Ja wczoraj dostałam krwawienia, dzisiaj jest to samo.. Brzuch mnie boli, jajniki, macica, wszystko.. Byłam u lekarza bo mam dopiero 15 dc..Podejrzewa plamienie owulacyjne i jakiś problem z krzepnięciem krwi, dlatego może to tak wyglądać. Na razie mam zrobić badanie na właśnie krzepnięcie i zachowywać się jakbym miała zagrożoną ciąże - leżeć w łóżku i wychodzić tylko do wc dopóki będę krwawić..Kazała mi brać dupka dwa razy dziennie do 25 dnia cyklu i obserwować. Jest ślad po ciałku żółtym więc jestem już po owu. Jeżeli taka sytuacja powtórzy się za miesiąc muszę iść do szpitala na łyżeczkowanie.. Po odstawieniu dupka mam zrobić betę i zobaczyć co nam z tego cyklu wyszło.

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka ten zasnad to rodzaj nowotworu i jesli mi beta nie spadnie lub bedzie rosla bede miala chemioterapie:(
    Mam nadzieje kochana, ze u Ciebie wszystko bedzie ok...narazie uwazaj na siebie ...lez i odpoczywaj...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaaa, to nawet nie wiedziałam :( Myślałam, że to jest zwykłe zapłodnienie przez dwie komórki :( O kurcze, jutro będę trzymać mocno kciuki :* Załamałam się trochę bo nie wiem co to będzie. Jeśli faktycznie coś by wyszło z tego cyklu to nie wiem czy przez to krwawienie maluszek się zagnieździ i czy dobrze to zrobi, czy nie skończy się kolejnym poronieniem.. Jestem na siebie strasznie zła i się okropnie obwiniam za te tabletki. A było już tak dobrze, żadnych plamień do tej pory, normalny śluz płodny..

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila współczuje :( czytałam o tym zaśniadzie i mam pytanie czy to jest konsekwencją tego że nie miałaś łyżeczkowania a naturalnie się oczyszczało czy to inne podłoże ?
    super trzymam kciuki abyś na wakacjach się zrelaksowała i zobaczyła II :)

    oj dziewczyny ciężko mamy oj ciężko ;(

    ja to już na 100% wiem że @ przyjdzie nawet wypryski na twarzy dostałam jak co miesiąc

    Mila30 lubi tę wiadomość

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka u mnie też podejrzenie że coś nie tak z krzepnięciem :( robiłam specjalne badania ale wyszło ok ale i tak lekarka kazała brać acard na wszelki wypadek !

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka odpoczywaj i mam nadzieje, ze bedzie dobrze,
    Neverfull zabieg nie ma tu nic do tego:( ten zasniad sie wczesniej robi( nawet czasem w ciazy jest wykrywany)Takze to czy samoistnie czy zabieg nie ma znaczenia. Jedynie sie martwie czy jak sama to czy dobrze sie oczyscilam i nic nie zostalo.
    Martwi mnie ten sok bety, Dzis ginekolog i kolejna beta! oby spadla!:(
    Oj ciezko sie ten rok zaczal i jakos nam nie idzie ale w koncu ruszy sie u nas:)

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane , przed wizyta u gin srawdzalam czy mam wszystkie wyniki i doczytalam sie , ze zle one mi powiedzialy beta 29-go byla 13tys a nie 3tys!!!:) Wiec ten ostatni wynik 11tys to spadek a nie wzrost!:) Maly bo maly ale spadek! ciesze sie, ze chociaz to! trzymajcie kciuki , zeby dzis tez spadl1:)

    neverfull lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno! :* Super, w końcu dobre wiadomości :)

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila :) niespodzianka taka :)

    dopytywałam bo ja nie chciałam zabiegu wolałam aby organizm się sam oczyścił jednak lekarze mi odradzili itp a też się bałam że coś zle zrobią i będzie tragedia :(

    Szarlotka życzę Ci aby te tygodnie rosły i rosły :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wczoraj skrzepy, dalej krwawie :( Nie wiem jak to będzie :(

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka :( nie wiem co napisać ;( dziwnie się u Ciebie dzieję

    ja w sobotę powinnam mieć @ i najlepsze dziewczyny jest to że przecież wiem że przytulanie było w złych dniach(we wcześniejszych cyklach przytulanko co dwa dni w czasie owu i około owu i nic ) i nie ma szans na ciąże ale oczywiście głupia psychika robi swoje ;( cycki bolą jak co miesiąc, wypryski na twarzy , bół brzucha jak co miesiąc ;( ale właśnie ta nadzieja

    Szarlotka123, Mila30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fruwaj do apteki po test! Trzymam mocno kciuki :*

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ