X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poranny test i jedna kreska :/ ciekawe kiedy przyjdzie okres? Z rozmów z dziewczynami które były na tym wyjezdzie to nawet o 2 tygodnie sie przesuwał okres ze względu na zmianę klimatu. Szarlotka co u ciebie? Kiedy będziesz wiedziała na czy stoisz?

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie zniknęłyście dziewczyny? Okres jeszcze nie przyszedł. Brzuch czasami pobolewa i dziwne bo bolą mnie same sutki a nie jak zwykle przed okresem same piersi. Chyba się zaczynam nakręcać, że jednak coś z tego będzie... A potem zawód jeszcze większy. Kiedy powtórzyć test jeżeli @ nie przyjdzie? Chociaż i tak pewnie za długo nie wytrzymam i jak kupie test to go zrobię jutro rano :/ Nie chcę znowu oglądać jednej kreski :(

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem, wczoraj nie miałam kiedy pisać. Ja ostatnio jestem bardzo płaczliwa, boli mnie brzuch jak na @, mam bóle w pachwinach, bolą mnie piersi, plecy, czasami mam mdłości i nawet dzisiaj nie mogłam wąchać perfum mojego bo mi tak śmierdziały, ze nie dałam rady wytrzymać do tego wczoraj miałam zachcianki, zjadłam sałatkę gyros, potem chipsy z dipem, potem truskawki w czekoladzie a za chwile znowu sałatkę gyros.. Nawet już mój mówił, że jestem w ciąży, ale mu powiedziałam tylko, ze to zawsze tak przed okresem.. Nie chce ani jego ani siebie nastawiać bo mimo wszystko są plamienia brązowe więc się na nic nie nastawiam :) Próbuje sobie raczej wmówić, że to moja podświadomość płata mi figle :) W Środę idę robić Betę i od razu z rana zrobię test, to jest tylko kwestia tego, żeby w spokoju odstawić dupka bo i tak wiem co wyjdzie ;) No i po tym cyklu kończymy ze starankami i nawet przytulankami, jak wszystko mi się po tych tabletkach unormuje to dopiero wtedy wrócimy do myśli o fasolce ;)
    Koska, czemu nie pójdziesz na betę? można ją zrobić szybciej i masz 100 % gwarancji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 10:25

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Neverfl apropo Malediw to my bylismy w resorcie Hunduranfushi czy jakos tak sie to nazywalo, juz jakis czas temu to bylo, ale fajna mala wyspeka:)

    Szarlotka tryzmamy mocno kciuki:)
    Ja w srode ide do szpitala na kolejne badania oby znow beta byla nizsza sporo:) chcialabym zeby spadla szybko do zera i zebym szybko dostala zeilone swiatlo i z wami znow przezywala testowanie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tym cyklu nic nie będę przeżywała :D ale nie odejdę od was :*
    Trzymam kciuki Kochana bardzo mocno, mamy wspólny dzień badań :D Mam nadzieje, ze chociaż Ty usłyszysz dobre wieści <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 10:41

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę iść na betę, bo w czerwcu tak na nią latałam jak mi się tydzień spóźniał okres o to było jeszcze gorsze niż jedna kreska. Trzy razy wtedy robiłam bo okres nie przychodził (że może błąd labu). Na betę pójdę dopiero jak mi sie tydzień będzie spóźniało. Pewnie jutro rano zrobię test. Rozśmieszyły mnie twoje zachcianki Szarlotka :D Oby to był wstęp na 9 miesięcy mieszania smaków :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na razie ile CI się spóźnia? No, zobaczymy co to mi wyjdzie ;)
    No to jest fakt, zobaczyć <0,1.. Przykre ale tak się po tym schodzi na ziemie, że zostaje niechęć do tego badania..

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko mi powiedzieć. Kiedyś miałam cykle 28 dni ale już się dawno rozpieprzyły i nie są idealne od kiedy się staram. Poprzedni był 26 dni. Najdłuższy jaki miałam do tej pory to 31 dni. Dzisiaj jest 32 dc, ale może mi się przesunąć po prostu przez zmianę klimatu ;/

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może, ale jeśli do tygodnia po powrocie nie dostaniesz to testuj :)

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 kreska :( czekam na okres. Gdyby cos było to juz by sie druga kreska pojawiła :(

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ile to jest po owu?

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czułam w tym cyklu za bardzo owu więc jej pewnie nie było :/ Obserwuje tylko śluz i zwykle czuje kłucie jajnika. Czekam do soboty a jak nie przyjdzie @ to idę do gina żeby mi wywołał. Zwykle miałam ovu 13-15 dc

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jak ja juz chce znow sie starac!:)
    dzis kolejna beta trzymajcie kciuki:)
    Koska TObie po podrozy tam moglo sie wszystko poprzesuwac wiec i np owoulacja moze byla pozniej i jeszcze nie wiadomo...:)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, myślę tak jak Milla.
    Kochana, trzymam mocno kciuki, kiedy wyniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 12:55

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie to były jazdy ...............

    w niedziele myślałam że to już @ ale nie jedynie odrobina krwi jak się podcierałam :( całą niedzielę przeleżałam w łóżku na wszelki wypadek :( z drugiego testu po kilku minutach też mi wyszła II kreska no ale wczoraj @ rozkręciła się na dobre silne i mocne krwawienie ;(

    dziś zrobiłam FSH i prolaktynę jutro wyniki
    zapisałam się też do gina aby spytać czy nadal łykać acard

    jeszcze zrobię progesteron ale to dopiero w 22dc a chce aby mi powiedział jak brać luteinę od którego dnia cyklu na wszelki wypadek może to pomoże :(

    dziewczyny nasza psychika to potrafi płatać figle oj potrafi :) ja też miałam takie jazdy że szok

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przyszła @. Zaraz umawiam się na USG narządów rodnych. Myślicie, że będzie mi mógł od razu lekarz zerknąć na pęcherzyki i grubość endometrium? I tak pójdę prywatnie. Strasznie mnie brzuch zaczął boleć. Posiedzę jeszscze pewnie z pół godziny i zerwę się z pracy.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi dziewczyny :( ale następny cykl przed wami. Ja dzisiaj po przytulankach mam straszne nudności.. Nie wiem od czego to.
    Koska, myślę, że tak :)

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny tak kolejny cykl, jeszcze troche i wkoncu beda te 2 kreski, ale fakt co do psychyki, ja pamietma z pierwsza ciaza tak swirowalam, ze mialam blokade i nie moglam zajsc w ciaze ,a jak odpuscilam, jakos mielismy cos zaplanowane a po imprezei nas ponioslo ale bylam pewna , ze to nie sa dni polodne i wtedy zaszlam w ciaze:)

    Dzis kochane bylam na kontroli i Pani doktor powiedziala ze beta mi spadla ale mam duze wartosci, zrobila usg i mam jeszcze jakies pozostalosci i musze isc na zabieg do szpitala. Ale z drugiej strony moze mnie porzadnei oczyszcza i bedzie tylko lepiej! do szpitala ide w srode. a dodtkowo powiedziala , ze z kolejna ciaza nie musze czekac dluzej niz pol roku moze nawet wczesniej jak bedzie ok:) takze to dobra informacja

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila trzymam kciuki,żebyś jak najszybciej dostała zielone światło. Szkoda, że znowu musisz iść do szpitala.
    Szarlotka trzymam kciuki za Ciebie, dawaj znać co i jak :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila, super! Cieszę sie :*
    Ja testu nie robiłam bo skoro byłam na becie to nie ma sensu ;) Czekam na wyniki, na razie na necie mam morfologię i próby wątrobowe, bety ni widu ni słychu. Mam za dużo limfocytów, tak to wszystko w normie :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ