X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <0,1 :)

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka 123 czyli wynik ujemny? Ja ostatnio miałam bete 0.100

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest właśnie ten wynik ;) ujemny :( no ale niczego innego się nie spodziewałam. ;)

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Szarlotka :/ miałam nadzieje, ze chociaż tobie sie powiedzie. Przed nami nowy cykl. Ale zanim do omułki dojdzie to możemy trochę wyluzować :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak nastroje? :) w końcu weekend i można trochę odsapnąć :) idziemy jutro na urodziny koleżanki i zamierzam ładnie z nią poświętować :) być moze za miesiąc nie będę mogła juz pic alko wiec trzeba korzystać póki można :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wczoraj zabalowałam i ledwo żyje. Nigdy więcej alkoholu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj miałam lekkie różowe plamienie, od tamtego momentu mam dziwne bóle brzucha i dziwny posmak w ustach..

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka co ci lekarze mówią na twoje krwawienia srodcykliczne? Trochę mnie one martwią :(
    My wczoraj tez poszaleliśmy ale ja przestałam w odpowiednim momencie ale męża to ledwie doholowalam do domu....

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że to po tabletkach. Nie wiem czy to jest plamienie śródcykliczne. Było go mało, tylko na papierze a dzisiaj nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dzisiaj się zatestowałam i jest cień drugiej kreski. Na razie nie chce się na nic nastawiać, trzeba czekać czy całkowicie zniknie czy się zaróżowi. Jutro idę na betę bo dzisiaj już niestety nie zdążę.. To jest taki najgorszy moment..

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D :D :D Trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka trzymam kciuki i czekamy na super wiesci!:)
    co do mojego weekendu to mialam urodizny i meza i corki:) niestety wczoraj mnie choroba rozlozyla i mialam 39 stopni , dzis tez kiepsko sie czuje, mam nadzieje, ze dojde do siebie do srody bo szpital w srode:(

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu, zdrowiej nam Kochana.
    Mój też chory, wczoraj miał tak samo jak Ty 39 stopni ale dzisiaj już jest lepiej, spadła do 37 ;) Chyba od dzisiaj będę spała osobno w razie czego..

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam na usg narządów rodnych. Okazało sie ze mam torbiele endometriale. W jednym jajniku jedna a w drugim 2 i jeszcze jedna okolojajowodowa :/ niby nie są duże ale ja jestem tuż po miesiączce to chyba jakby miały sie wchłonąć to by ich nie było :( dodatkowo jestem w 7 dniu cyklu a ma pęcherzyk 23 mm wiec miałby pęknąć w ciagu 3 dni. To za wcześnie ta kobieta która mi robiła badanie powiedziała ze to pewnie pozostałość po poprzednim cyklu. Ale gdyby to miała być moja owulacja to endometrium nie zdąży mi urosnąć bo mam tylko 2,4 nm :/ wizytę u giną mam dopiero 17 lutego. Jak ja wytrzymam do tego czasu? Żyłam sobie w przekonaniu ze nie mogę zajść w ciąże bo taka jest statystyka i na kogoś musi trafić albo ze początkowo miałam tsh za wysokie. Teraz zaczynam sie martwić i dopiero będę świrować :( Płakać mi sie chce :/

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana bez nerwów, torbiele mogą się wchłonąć a jak nie to dostaniesz leki. Masz w końcu odpowiedź, wystarczy wyleczyć i do dzieła :*

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Szarlotka. Zobaczymy co mi gin 17 powie. Dawaj znać co z Twoją betą :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, koska, dokladnie szrlotka dobrze mowi, przynajmniej masz wykryte znasz przyczyne i teraz tylko dzialac....wszystko bedzie dobrze, pozbedziesz sie torbieli i zajdziesz szybciutko:)
    Szarlotka wlasnie jak Twje wyniki...
    JA niestety mam zabieg przesuniety bo sie mocno rozchorowalam wiec teraz mam lezec w domu do konca tygodnia a zabieg w poniedzialek Mam nadzieje, ze dojde do siebie szybko!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Mila, kuruj się <3
    Ja dzisiaj na betę nie poszłam bo musiałam jechać do pracy ;/ Ale pobiegnę jutro z samego rana :) Mam ból jak na @ i dużo śluzu, jest normalny. Zobaczymy co to będzie.

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 2 lutego 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Oj Mila, kuruj się <3
    Ja dzisiaj na betę nie poszłam bo musiałam jechać do pracy ;/ Ale pobiegnę jutro z samego rana :) Mam ból jak na @ i dużo śluzu, jest normalny. Zobaczymy co to będzie.
    Ty już byłaś na becie w którym dc i ile dni po owulacji? Który dc jutro będziesz miała i który dzień po owulacji? Pytam ponieważ w 10dpo test miałam na +a 13dpo beta na -.Już sama nie wiem co o tym myśleć.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to wygląda niestety tak, że ovu mi nie wyznaczyło, na usg jak byłam w Pn 18 Stycznia to był ślad po ciałku żółtym więc podejrzewam, ze ovu była 16,17 Stycznia co daje nam jutro 17 dzień po owu i 31 dc. Nie byłam jeszcze na becie, pierwszy raz idę jutro. Hmm.. Może biochemiczna? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 21:16

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ