X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • madziara0080 Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2016, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, koniecznie jutro zrób betę. Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze.

Ja też jutro mam lekarza, trochę się boję a z drugiej strony się cieszę :)

Szarlotka123 lubi tę wiadomość

ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 lutego 2016, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chyba jednak zaczekam z tą betą bo po tempka wskazuje na to, ze zagnieżdżenie było wczoraj.. ;/ A jak się czujesz? Dobrze, że idziesz. To już ten nowy?

• Koska 88 Autorytet

Wysłany: 3 lutego 2016, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co słychać? Zdrowiejecie? Szarlotka zdecydowałaś sie na betę? Strasznie ciężki miałam dzisiaj dzień w pracy jestem wykończona. Na szczescie w przyszłym tygodniu będzie juz lepiej :)

bl9cvcqgs911kctx.png
  • skorpionek82 Autorytet

Wysłany: 3 lutego 2016, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy moje plamienie minimalne w 12dpo i 13 dpo może świadczyć o zagnieżdżeniu. Mimo odstawienia duphastonu nie mam plamień żadnych ani @ a temperatura też jest podwyzszona. ☺

be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 lutego 2016, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie skorpionek, że możliwe, za kilka dni zrób test.
    Zdecydowałam się na Piątek ;) To kłądź się do łóżka i niech Twój mężczyzna Cię pomasuje ;D

• Koska 88 Autorytet

Wysłany: 5 lutego 2016, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka czekamy na wyniki :) My zaczynamy już serduszkować. Ale jakoś nie mam ochoty ani przekonania w tym cyklu. Pani doktor powiedziała, że komórka jajowa będzie miała utrudnioną drogę do macicy. A co jeżeli w końcu by mi się udało a okazałoby się, że zarodek utknął w jajowodzie :( Mąż mnie przekonuje więc zobaczymy jak będzie.
    Dziewczyny co u Was?

bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka

Wysłany: 5 lutego 2016, 17:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale cisza :)
    ja dziś byłam u gina kazał odstawić acard i dał skierowanie na fsh i progesteron bo za niski mam ale nie przepisał luteiny ani innego wspomagacza kazał jeszcze zgadać ok 20-22dc

szarlotka jak u Ciebie ??

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 lutego 2016, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta <2.0 czyli znowu to samo.. Ide do lekarza właśnie, skonsultuje się z nią.

• neverfull Koleżanka

Wysłany: 5 lutego 2016, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ściskam mocno :(

ja wczoraj miałam ciemne bardzo plamienie gin powiedział że możliwe że wcześniej owu przyszła też dziwne bo zero śluzu płodnego mam tak czy siak dupa bo mąż dopiero w niedziele będzie :( trudno :(
    ja mam dziś strasznego doła mija rok od czasu gdy się dowiedziałam że jestem w ciąży byłam dziś w tej przychodni co rok temu szczęśliwa leciałam do lekarza po rutynowe badania w ciąży .... rok bólu ........

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 lutego 2016, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nie przyjdzie szybko? Robisz testy?
    Ja byłam u lekarki, dała mi ciut nadziei bo powiedziała, że to krwawienie mogło być tym krwawieniem prawidłowym, zwłaszcza, ze wcześniej krwawiłam co 15 dni, dzisiaj 20 dc i cisza.. Owulacje mogłam mieć jakoś na dniach i pewnie jest za wcześnie na Betę :) 15 powinnam dostać @, jeśli jej nie będzie to mam testować.
    Mnie też za niedługo styknie rok :( Nie łam się Kochana, jeszcze będziesz się cieszyć całe życie patrząc na maleństwo :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 13:32

• Koska 88 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) widzę szarlotka ze miałaś jakieś zmiany w wykresie. Trzymam kciuki aby Beta była robiona za wcześnie. Ja mialam chyba owulke w sobotę rano czyli niby 11 dc. Ale ponieważ pierwszy dzień zaczął mi sie wieczorem wiec raczej 10 dc. Jak mierzyłam endometrium 7 dc to miało 2,4 mm wiec ten cykl jest stracony :/ teraz muszę doczekać do 17 lutego. Zobaczymy co mimlekarz powie. Mam strasznego dola I nic mi sie juz nie chce :(

bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lutego 2016, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ostatniej becie byłam u lekarza bo znowu wyszła <2.0, stwierdziła, ze tamto krwawienie w połowie cyklu mogło być krwawieniem prawidłowym i mam czekać na rozwój wydarzeń ;).
    Na pewno przepisze Ci coś na wzrost endometrium, masz malutkie.
    A skąd wiesz, że 11? Może była później?

• Koska 88 Autorytet

Wysłany: 8 lutego 2016, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo 7 dc powiedziąła mi ,że do owulacji dojdzie w ciągu 3 dni bo miałam pęcherzyk 25 mm. I w sobotę czułam kłucie jajnika, a z lewego zawsze czuję jak mam owulację. A poza tym miałam śluz płodny i wszystko jak na owulkę :/

bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka

Wysłany: 8 lutego 2016, 23:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczyny dziś byłam znów u ginekolog zrobiła mi usg bo ciągle miałam brązowe plamienia i wczoraj z ciekawości zrobiłam test ciążowy (miałam kilka takich z allegro) i o dziwo wyszła mi II kreska blada dziś rano powtórzyłam i też II kreska ale już dużo bledsza najlepsze jest to że jak miałam okres to w 2 dniu okresu robiłam i była tylko I kreska a za kilkanaście dni taka jazda

na usg nie widać było owulacji macica delikatnie "otworzona" i tak jakby się oczyszczała endometrium 5-7 mm no i na to chyba wychodzi że było poronienie tak ona podejrzewa zwłaszcza że testy pokazały II kreski no chyba że takie dupne testy :( no ale żadnego dominującego pęcherzyka nie było śluzu owu też nie a to już 15 dc ;( masakra kazała zapisać się do gin-endo a ja ciągle szukam jakiegoś ale nic zero jakiegoś konkretnego lekarza który by pomógł ;(

• Koska 88 Autorytet

Wysłany: 9 lutego 2016, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull przykro mi :( a jak zaczynałam czytać twojego posta to myślałam ze będę mogła ci gratulować. To jest straszne, ze na NFZ właściwie nie da sie leczyć z niepłodności. Wszyscy odsyłają od razu do klinik. A nawet jeśli to jak zrobić monitoring cyklu skoro ja na usg czekam 2,5 miesiąca i wizyta wypadnie mi w @. A co dopiero mowić o 3,4 usg w miesiącu? Juz nie mówiąc o tym, ze do mojego giną na wizytę tez sie po 2 miesiące czeka :/

bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 lutego 2016, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull Kochana to na pewno była ciąża biochemiczna :( Przykro mi ale takie rzeczy się zdarzają, maleństwo pewnie miało dużo wad i dlatego organizm go wydalił :( Zostaje tylko starać się od nowa :*

• Koska 88 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2016, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u WAs slychac? Ja naoglądałam sie wczoraj w internecie jakiś filmików o torbielami i endometriozie. Czekam z niecierpliwoscią na wizytę u giną co on powie na moje wyniki. Dowiedziałam sie rownież ze moja mama miała zaawansowana endometriozę juz koło 30 roku życia tylko ze ona miała tylko w jamie macicy. Przynajmniej w tym miesiącu nie mam spiny z oczekiwaniem bo wiem ze nic z tego nie będzie. :)

bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lutego 2016, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana odpocznij jeden miesiąc, zwłaszcza psychicznie. Wrócicie do starań jak wyzdrowiejesz :*
    Właśnie co tam u was? Macie kontakt z Milą? Nie odzywa się już długo, martwie się.

• neverfull Koleżanka

Wysłany: 11 lutego 2016, 23:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa u mnie jazdy odebrałam dziś wynik bety ponad 220 czyli ok 5 tydz niestety pojechałam do swojej gin na usg i nić nie ma, jutro muszę powtórzyć bete aby na 100% wykluczyć pozamaciczną :( troszkę smutno ale z drugiej strony nie potrzebna mi teraz ciąża pozamaciczna :(

eh u mnie też ten cykl stracony więc na luzie brak śladów ovu no i brak śluzu ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2016, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło ludzie, wysoka Beta.. Co to się dzieje :( Ja też nie wiem kiedy miałam owu ;/ Wiem tylko, ze miałam bo jak byłam u gina to byłam już po ale.. Nawet nie wiem kiedy mogę testować..
    Kochana, dawaj znać co i jak :(
    Trzymam mocno kciuki za was :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 09:50

neverfull lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ