X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi neverfull daj znac co dalej i trzymaj sie.
    ja dziewcyzny bylam wczoraj na kontroli i beta spadla do 54.
    ale co dziwne po zabiegu nie krwawilamani nic a dwa dni temu zaczelamkrwawic( na usg powiedziala doktor ,ze wszystko [plywa) jakby @ ale jakos wczensie, tydzien po zabiegu i przy becie 54?! nie rozumiem,....mam czekac az sie rozwinie czy faktycznie @ i kolejna kontrola.
    A i jeszcze jedno ja na pierwszym badaniu mialam napisane podejrzenie czesciowego zasniadu i wczorja lekarkami powiedziala, ze mialam podejrzenie wiec znow wzieli po zabiegu wszystko do badania, zeby sie przekonac czy to napewno zasniad! zwariowacmozna.....wiec nadalczekam!
    Wyniki powinny byc w tym tyg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull przykro mi bardzo :( I co teraz?
    Trzymaj się mocno, jesteśmy z Tobą!
    Mila i co, to może znaczyć , że wcale nie był zaśniad?
    Ja pierdziele.. Beta zmalała przynajmniej, jeden plus..

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Byłam u giną i mammocno mieszane uczucia. Nie dowiedziałam sie nic o torbielami. Powiedział ze nie on robił usg i nie moze sie wypowiadać bo wg niego słaby jest opis i on musi sam popatrzeć. Mowię mu, ze mama miała endometriozę a on dalej swoje, ze do niego muszę przyjść i to w 10 dc. W kolejnym cyklu jak będę miała 10 dc to go nie ma wiec wszystko mi sie do kwietnia odwlecze :/ wyszedł mi dosyć niski progesteron 6,5 w 22 dc. Wiecie co to moze znaczyć? Mam powtórzyć 3 dni po kolei nagłaśnia rękę bo on nie moze mi tylu badań przypisać. Przypisał mi teraz kolejne 3 badania w 3 dc do zrobienia i dał 2 skierowania na usg piersi i narządów rodnych wiec trochę mi ich dał i moze faktycznie więcej nie moze :/ nie wiem czy jest sens tak sie leczyć bo zanim czegokolwiek sie dowiem to juz będzie maj :/ wiecie moze o jakimś dobrym lekarzu w Warszawie? Chyba zacznę chodzić prywatnie bo czuje ze czas przeciek mi przez palce. Ale nie chce znowu chodzić w ciemno i wywalać kasy ale chodzić do kogoś dobrego.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 17 lutego 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    beta delikatnie w górę poszła jak miałam 351 w sobotę to dziś 430 więc mało rośnie i lekarka na obchodzie zaleca jeszcze poczekać 2 dni do piątku powtórzyć betę i może poronię sama :( w piątek będzie na dyżurze moja lekarka więc mam nadzieję ze coś zaleci generalnie mam tylko jedną opcję jakimiś lekami mi to usuną jeśli samo nie da rady :(

    Koska ja też z wawy i jeśli chcesz mam namiary na 2 lekarzy z Żelaznej ze szpitala św Zofii podobno są bardzo skuteczni nie sprawdziłam ich osobiście bo już się postanowiłam trzymać obecnej lekarki też ze św.Zofii. Nawet się okazało że u jednego z tych lekarzy dziewczyna obok na łóżku w szpitalu leżała po operacji miała endometriozę i tam jej wszystko czyścił facet podobno bardzo skuteczny jej też ktoś polecał jego że jest fachowcem ;)
    a jeśli chodzi o progesteron to masz zdecydowanie za niski !!! ja miałam prawie 11 w 22dc i mi mówili że za nisko !!!!!! a progesteron odpowiada za utrzymanie ciąży w II fazie cyklu !!! teoretycznie powinnaś dostać luteinę lub duphaston ale mi tez lekarze jakoś wcale nie chcieli tego przepisać :(

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Neverfull. Proszę daj mi te namiary. Jestem dzisiaj wściekła. Nic sie nie dowiedziałam a kolejna wizyta zapisana w maju. W takim tempie to ja sie w ciagu dwóch lat moze przebadam dlatego będę szukała kogoś nowego. A ty chodzisz na NFZ czy prywatnie? A o tym progesteronem to tez sama mu powiedziałam ze chyba za niski ona nawet nie zwrócił na to uwagi:/ a ty leżysz cały czas w szpitalu teraz? Obyś poroniła naturalnie. Trzymam kciuki

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 17 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez z Warszawy i wlasnie teraz dwa razy bylam w szpitalu Sw Zofii na zelaznej. Ty teraz Neverfull na zelaznej? Ja wlasnie w poniedzialk bylam tam na kontroli.
    Koska ja Ci wlasnie moga polecic tez lekarke ktora tez na zelaznej przyjmuje,a ja chodze do niej prywatnie, jest bardzo dobra ginegkolog. Nazywa sie dr Malgorzata Onoszko-Kowalska. Ja chodze do niej do "babka Medica"na Słominskiego.
    Neverfull co do tych proszkow, to jest cytote,ktory i ja dostalam jak bylam za pierwszym razem na Zleaznej z pustym jajem. Wlasnie lepiej jakby poszlo naturalnie, a z tego co wiem na Zlezanzej wlasnie na pierwszym miejscu stawiaja na naturalne oczyszczenie.....

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 17 lutego 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszłam do wniosku, ze kupie sobie prywatne ubezpieczenie żeby chodzić do babka medica ( wcześniej tez tam chodziłam ale doszłam do wniosku,ze jak tyle badań będę musiała zrobić to lepiej chodzić na NFZ) i znalazłam ich partnerów. Tylko w kompensuje znalazłam opcje dla klienta indywidualnego a tam w regulaminie : Odpowiedzialność COMPENSY nie obejmuje:
    1) diagnozowania i leczenia niepłodności tak ze juz sobie kupiłam :/ ale mamdzisiaj wspaniały dzień:/ jeszcze od tygodnia chora jestem :/

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 18 lutego 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak na żelaznej jestem od poniedziałku ;( rozmawiałam z dziewczynami które są też z ciążą pozamaciczną i jedna siedzi tu już 2 tyg a druga 3 tyg !!! no koszmar ja tu zwariuję, wczoraj poszłam na podklejenie wenflonu i położna mi powiedziała że to samo nie poleci załamałam się ;( niby nie jest lekarką no ale doświadczenie jakieś ma :( i powiedziała że ona by wolała laparo niż ten pieprzony meta coś tam !! więc jestem w kropce nie wiem co robić lekarka na obchodzie wczoraj mipowiedziałą , że ponieważ moja ciąża jest mała nie zrobią mi laparo ale ta położna podpowiedziała mi że mogę się nie zgodzić na ten płyn i wtedy muszą mi zrobić laparo jutro idę na usg i jeszcze betę powtórzą właśnie miałam obchód no zobaczymy no i mam nadzieję że jutro będzie moja gin to się czegoś dowiem :(

    ja chodzę do dr Padzik-Moczydłowskiej kobieta jest konkretna dość chłodna ale opinie ma ok
    kolejne nazwisko to Anna Kajdy to nazwisko mam z polecenia u bratowej koleżanki doszła jako jedyna dlaczego dziewczyna 3 razy poroniła!!

    i kolejne nazwisko to Maciej Pliszkiewicz to ten od endometriozy spec

    ja mam ubezpieczenie w lux-med co miesiąc płacimy i generalnie i tak większość badań robie na własną rękę a Kośka badania związane z niepłodnością to jakaś zmowa kurcze !!!!

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska zdrowka , zycze teraz takie wirusy sa ja dzis koncze antybiotyk bo tez chorowalam, moja corka tez byla chora i maz...wszyscy dookola...
    Neverfull to moze sie gdzies minelysmy w poniedzialek, bo ja troche w szpitalu czasu spedzilam w poniedzialek, bo i krew i usg....
    Nie umiem CI pomoc z podjeciem decyzji bo nie mam pojecia co jest lepsze, moze moglabys pogadac z jakims lekarzem?
    Ale powiem Wam, ze naprwde nie wiem co sie dzieje teraz, moja kolezanka mi wczorja napisala, ze jej znajoma w 8 tyg tez stwierdzone puste jajo plodowe! Masakra jakas, ale sa tez pozytywne moja przyjaciolka miala problemy i mieli z partnerem miec inseminacje i jak juz sie na to nastawila, wyjachala na wakacje i okazuje sie, ze jest w ciazy:) A mieli naprwde szanse niewielkie...WIec my juz tyle przeszlysmy i moze ten rok bedzie dla nas posytywny i w koncu wszystki bedziemy mialy te zdrowe ciaze:)
    Doktor Padzk wlasnie sie mna zajela w spzitalu i ona teraz mnei wyslala na zabieg bo stwierdzila, ze za dlugo chodze "chora" i za duzo tego wszystkiego w srodku! Takze tez uwazam , ze jest dobra lekarka. Neverfull Ty chodzisz do niej prywatnie czy tam na zaleazna?
    JA wlasnie tez mam Lux-med z pracy i tam robie wszystkie badania a do gin chodze prywatnie mojego( wlasnie do Onoszko -babka medica), a zlecone badania robie w luxmedzie.

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 18 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) ja chyba tez wolałabym laparo niż jakaś chemię. Przynajmniej zobaczyli by czy wszystko dobrze w środku przy okazji. Bez sensu, ze was tam tyle trzymają :/ myślałam, ze to ważne, żeby szybko sie pozbyć sie z jajowodu, żeby nic nie pękło :/ ale lekarze wiedza więcej, szkoda tylko, ze wszystkiego dobrze nie tłumacza :/ juz postanowiłam, ze idę prywatnie w 10 dc. Muszę przyspieszyć.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka czy ty czasem nie miałaś wczoraj bety robić? Co u Ciebie? Czekamy na dobre nowiny :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane,
    ja robię test jutro bo po wczorajszym spadku temperatury zwątpiłam, dzisiaj miałam odskok ale zobaczymy co będzie ;)
    Przykro mi dziewczyny, że tak się układa.
    Neverful też bym chyba wolała laparo no ale.. lekarze jednak wiedzą lepiej.
    Koska, jakaś paranoja z tym ubezpieczeniem ;/
    Mila, dobrze że trafiłaś w końcu na normalną lekarkę.
    Ja też jakaś chora, od trzech tygodni mnie męczy chrypa i ból gardła a nie mogę się odchorować ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/85a546ce4686b.jpg.html
    http://zapodaj.net/88211f6bd98e8.jpg.html
    http://zapodaj.net/c08d6a5d57ee4.jpg.html
    http://zapodaj.net/0800a062dc1d1.jpg.html
    Tak to u mnie wygląda.. Albo młoda ciąża i Beta zaczyna dopiero co wzrastać bo zagnieżdżenie było w Czwartek albo znowu biochemiczna.. No nic, zostaje mi tylko czekać do Poniedziałku. Zobaczymy co to będzie się działo.
    P.S. Mam nadzieje, ze coś widać na tych zdjęciach.

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) musi być dobrze :) nie może nas wszystkie pech prześladować :) a w poniedziałek w te pędy leć na betę :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecę, polecę, na razie nie dziękuję :*
    Boje się tylko bardzo, do Poniedziałku chyba spazmów dostanę..

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 20 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska 88 wrote:
    Dzięki Neverfull. Proszę daj mi te namiary. Jestem dzisiaj wściekła. Nic sie nie dowiedziałam a kolejna wizyta zapisana w maju. W takim tempie to ja sie w ciagu dwóch lat moze przebadam dlatego będę szukała kogoś nowego. A ty chodzisz na NFZ czy prywatnie? A o tym progesteronem to tez sama mu powiedziałam ze chyba za niski ona nawet nie zwrócił na to uwagi:/ a ty leżysz cały czas w szpitalu teraz? Obyś poroniła naturalnie. Trzymam kciuki

    Według mnie na tak niski progesteron powinnaś dostać profilaktycznie duphaston lub luteinę by ewentualnie nie doszło do poronienia :( ja profilaktycznie biore duphaston 2x1 i luteinę dpochwowo 1x1 100mg.:) Życzę Ci powodzenia :) <3

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 22 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka czekamy na wynik ilościowy bety :) Mam nadzieję, że poszłaś :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 22 lutego 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dokaldnie czekamy i trzymamy kciuki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na becie a teraz czekam w kolejce u gina. W końcu dzisiaj będzie wszystko wiadomo ;*

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to nadal trzymamy mocno kciuki i czekamy na dobree wiesci.
    JA dzis lub jutro bede miala wyniki histo.
    Dziewczyny, ktore chdza/chodizly na zelazna do lekarza powiedzcie mi jak tam jest z NFZ czy prywatni bo widze i cennik i jakies inforacje ze NFZ. Chce sie do doktor Padzik z wynikiem tego hosto zapsiac na konsultacje

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ