X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmowy o wszystkim i niczym, zapraszam osoby z kafeterii, zafasolkowane i te, które czekają na te upragnione dwie kreseczki :)

  • dorka85 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Szarlotka :) Melduje się pierniczek 13 :)
    Zatem czekamy na pozostałe dziewczyny :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię, dopóki nie ma jeszcze innych dziewczyn to zacznijmy od początku, napisz coś o sobie :)

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dołączam i ja:)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Milla :* Jak tam samopoczucie dzisiaj?

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Np ja dziś w miarę tylko trochę głową boli. .czekam niecierpliwie na @ wtedy kontrola i starania start:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może od ciśnienia? A kiedy ma być @? Ja już rozpoczęłam starania w tym cyklu ale nie nastawiam się za bardzo..

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :) założyłam konto i dołączam :) pisałam na Kafe ze mam dziwny cykl a tu mi właśnie ovu uświadomiło ze mam 16 dzień cyklu i na bank powinnam być juz po owulacji a wygole jej nie czułam :/

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka może to nawet lepiej nie nakręcać się to może człowiek zaskoczy

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska 88 wrote:
    czesc dziewczyny :) założyłam konto i dołączam :) pisałam na Kafe ze mam dziwny cykl a tu mi właśnie ovu uświadomiło ze mam 16 dzień cyklu i na bank powinnam być juz po owulacji a wygole jej nie czułam :/

    Witaj Koska, cieszę się, ze postanowiłaś dołączyć. A ogólnie wcześniej miałaś odczuwalną owulację?
    Marcjanna, nadzieja umiera zawsze ostatnia :) Ale wierze to, że wszystkie w tym roku pójdziemy na fioletową stronę :)

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja się witam dziewczyny jako starająca od kilku miesięcy :(

    mam synka 6 lat i jednego aniołka poronienie w 9 tc

    dodatkowo niedoczynność tarczycy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj neverfull, przykro mi z powodu poronienia :( też to przeżyłam niestety. Niedoczynność tarczycy to nic strasznego, bierzesz jakieś leki?

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;(
    tak o niedoczynności wiem od sierpnia i z miejsca dostałam euthyrox 25 :) teraz tsh jest ok troszkę ponad 1,5

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę się dołączyć ? :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    im nas więcej tym lepiej :*

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze czułam. Zwykle kłucie w jajnikach a zawsze dużo śluzu płodnego. Trudno poczekam na kolejny miesiąc :) mam nadzieje ze nas tu duo przejdzie bo na Kafe co prawda udzielałam sie tylko na jednym temacie ale czytałam 3 :) a tu może wszystkie zbierzemy sie w jednym miejscu :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • dorka85 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodnie z prośbą trochę o mnie.
    Z mężem staramy się od 6 miesięcy, niestety bez skutku. Po 4 miesiącach zrobiłam tsh i okazało się, że jest stanowczo za wysokie. Wczoraj zrobiłam ponownie badanie - tsh spadło do 2,300 :-) Martwi mnie fakt, że odkąd zaczęliśmy się starać to wszystkie objawy owulacji zniknęły, cykle wydłużyły się i pojawiły się dziwne plamienia. Powoli zaczynam się poddawać. Czasami mam ochotę rzucić w kąt termometr i przestać analizować każdy sygnał. Niestety, tak bardzo chcę być mamą, że nie potrafię. Boję się, że przeoczę TEN moment.
    Mam nadzieję, że ten rok dla nas wszystkich okaże się szczesliwy! :-)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh jak się człowiek stara a tu nic to już w obsesje zaczyna popadać ;( my się staramy od kwietnia jak tylko dostałam pierwszą @ po poronieniu i zielone światło od gina jednak nie miałam płodnego śluzu a zawsze miałam i to dużo gin twierdził że to normalne itp itd jak sie okazało śluz wrócił dopiero we wrześniu więc przypuszczam że przez te pare prób nie miałam owulacji :( więc jak już się pojawił to myślałam ze zajdę ale niestety :( dodam że w obie poprzednie ciąże zaszłam za pierwszym razem ! a teraz kalendarzyk mam w tel obserwuje śluz, przytulanko jest na początku w środku i pod koniec i zero ;(

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • JestemMarzycielka Ekspertka
    Postów: 303 54

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hop, mozna ? :)

    madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    i81xxzdvdk9o3z3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny w ten piękny, Niedzielny poranek :)
    Madzia, jesteś bardzo mile widziana ;)
    Dorka, jeśli tsh spada to powód do szczęścia :D a te plamienia może są od tabletek?
    neverfull, proponowałabym zmienić gina i znaleźć jakiegoś "normalnego" bo widzę, ze on ekspertem nie jest.. Spróbujcie z testami owulacyjnymi, macie wtedy pewność 100 % i na pewno nie przeoczycie tego dnia :)
    Jestemarzycielka, zapraszamy serdecznie i witamy w naszym gronie! :)
    Ja dzisiaj się wybieram na obiad do teściów, także miłego dnia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 11:22

    madziara0080 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ