X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Neverfull! Trzymamy kciuki, rob test i daj znac!:)Moze w koncu dobre wiesci.
    Szarlotka a kiedy kolejna wizyta u lekarza?

    JA dzis bylam na kolejnej becie i czekam na wuniki, maja byc wieczorem oby spadlo i ob jak najwiecej:)
    Wczoraj bylam u gin i powiedziala, ze beta ladnie spada i do niskiego pozoimu ma czas do k 7tyg. A jak zapytalam ze jest tez ryzyko , ze to sie powtorzy ale oby nie! Tyle czytalam , ze wszystko bylo ok....
    A zapytalam ja tezczy mam odczekac pol roku czy rok do kolejnej( bo jedni mowia pol inni rok..) ona ze roznie bywa ogolnei powinno sie odczekac rok....I ja nei wiem...nie chce czekac az roku:( chyba, ze to zalezy jak mi sie wyleczy nie wiem co robic:(

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie z lekarzem mam spokój, chyba, ze po braniu dupka wyjdzie mi pozytywna beta to wtedy od razu do niej szoruje, albo jeśli w połowie cyklu pojawią się kolejne krwawienia. Myślę, że to co mam teraz to po prostu zwykła @ bo jeszcze trwa ale poczekam jeszcze te 7 dni, żeby sprawdzić i mieć pewność. Mam nadzieje, że mi się teraz po niej wszystko unormuje w końcu.. Milla, trzymam kciuki, żeby była mniejsza, ale skoro ładnie spadała do tej pory to teraz też powinna :*

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny obiecałam sobie że w tym cyklu nie robie testów ;) szkoda kasy na I kreskę hahaha a tak serio to zamówiłam testy na allegro może jutro przyjdą jeśli nie to w sobotę pojadę do apteki chyba że wcześniej okres ;) miałam już dosyć robienia testów kilka dni wcześniej ;) ile miałam testów tyle zmarnowałam potrafiłam codziennie robić głupota :(

    mila mi też kazali czekać kilka cykli dla mnie to była wieczność :( potem czytałam że dziewczyny dopiero po roku od poronienia zachodziły albo i jeszcze dłużej załamywałam się że tyle czasu zmarnowane :( u mnie niedługo będzie rok i mimo że na 2 dni przed @ jestem nakręcona to zaczynam sobie tłumaczyć że wszystko w życiu dzieję się po coś i jeśli nie mam mieć kolejnego dziecka to muszę to jakoś przeżyć i tyle bo inaczej się załamie kolejnymi bezowocnymi cyklami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, nie ma co o tym myśleć i się nad tym wywodzić, jeśli się nie pojawia to zwyczajnie trzeba odpuścić, wtedy zobaczysz II kreski wcześniej, niż sobie wyobrażasz ;)
    Milla, jak beta?

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wróciłam właśnie z wakacji wiec oczekiwanie do okresu upłynęło mi o wiele szybciej niż zwykle. Tak jak nie czułam owulacji tak i nie miałam żadnych objawów w tym cyklu poza tym ze jednego dnia kłuł mnie trochę jajnik. Dzisiaj 28 dzień cyklu i zobaczymy co dalej. Poprzedni cykl trwał 26 dni ale jeszcze poprzedni 31. Chciałabym żeby to w końcu był ten miesiąc i bardzo w to wierze wiec porażka będzie smakowałaby wiele gorzej niż zwykle. Miła strasznie mi przykro z twojego powodu. Nie wyobrażam sobie odłożenia starań o rok :/ neverfull i szarlotka trzymam za was kciuki. Ja pewnie jak juz sie wygrzebie z mieszkania to pójdę podtekst i jutro zrobię ale po pierwsze nie wiem czy juz mam za sobą dzień spodziewanej miesiączki czy nie a po drugie to może mi sie sporo przesunąć ze względu na zmiany klimatu jakie sobie zafundowałam.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wakacje? Opowiadaj! :) Szoruj po test i sprawdzaj, może akurat :D Mnie czeka testowanie w Czwartek ale dostałam brązowych plamień i tempka mi drastycznie spadła więc na nic się nie nastawiam.

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wakacje marzeń :) codziennie 30 stopni i morze :) non stop snurkowalam i poznałam super pozytywnych ludzi :) jeżeli będziecie sie chcialynkiedys wybrać w wersji budżetowej na Malediwy to mogę wam polecić super miejsce. Nas za 8 dniowy wyjazd juz ze wszystkimwynioslo 8 tysięcy za dwie osoby. Tylko jakoś mi teraz ciemno w Polsce:) malomslonca jest. Zaraz idę na spacerek tomkupie test i pewnie zrobię jutro.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neverfull , koska robcie tescik a my trzymamy kciuki:))
    Koska super , ze odpoczelas....i fakt malediwy cudowne miejsce, ale tylko z dobrym towarzystwem my bylismy jakis czas temu i widoki bajka tylko jakby nie bylo dobrego towarzystwa to mogloby byc nudno:) ALe mozna sie cieszysc slonkiem, widokami i relaksem. A gdzie bylas dokladnie?
    Oj ja tez sobei nei wyobrazalam czekac nawet miesiac ...ale sila wyzsza niestety tak sie stalo:(

    No i kochane ja dobre wiadomosci!!! w koncu znaczny spadek !
    z 11.5 tys w zeszlym tyg do 4,5 tys:) oby tak dalej i szybko spadlo

    Szarlotka123, neverfull lubią tę wiadomość

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milla swietnie ze szybko spada :) my byliśmy na tubylczej wyspie Nilandhoo w atolu faafu. Mieszka tam Polka, która prowadzi hotelik wiec poznaliśmy naprawdefajna grupę ludzi. A wy gdzie byliście? Również mieszkaliście na jakiejsc tubylczej wiosce czy w resorcie? Niestety tydzień to stanowczo za krótko...

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie, ja nigdy nie byłam ale planujemy jechać na Malediwy w podróż poślubną :)
    Dokładnie, testujcie a my czekamy.
    Milla świetna wiadomość! Strasznie się cieszę, teraz to już kwestia czasu i wrócicie do starań :*

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila super wiadomość :)
    koska88 super że już jesteś bo coś u nas cichutko :)
    Szarlotka a kiedy ślub ? :)


    ja dziewczyny jestem twarda nie testuje :):):) testy w allegro nie dotarły więc czekam jak jutro do wieczora nic to podjadę
    do apteki :D

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczoraj o aptekę nie zachaczylam bo nie miałam żadnej po drodze. Dzisiaj cos kupie ale chyba niepotrzebnie bo juz mnie zaczyna brzuch na okres pobolewac :(

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie przestały bolec piersi czyli znak że @ przyjdzie aplikacja w telefonie
    pokazuje że dziś powinnam dostać @ a wykres na ovu że jutro ;) więc czekam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ślub planujemy dopiero jakoś za trzy lata, jesteśmy dopiero co zręczeni, jesteśmy ze sobą półtora roku to jeszcze mało :). Chyba, że bobasek pojawi się wcześniej to wtedy już będziemy to planować :) Trzymam kciuki , żeby @ nie przyszła :*

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mijałam po drodze aptekę i nie chciało mi sie juz czekać do jutra. Niestety test negatywny. Co prawda nie z pierwszego porannego moczu ale jak juz pisałam czuje ze lada moment dostanę okres :(

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie jedna kreska ;) więc uszy do góry i tyle w temacie trzeba żyć dalej ;)

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale mam jazdy :) zrobiłam ten test patrze I kreska no i za pare minut II kreska meega blada pomyślałam że źle zrobiłam test bo wróciłam z apteki zrobiłam siusiu ;) i zapomniałam aby zebrać do testowania więc na silę zaczęłam pić wodę i zebrałam " materiał " i z tego po paru minutach wyszłą ta blada krecha no więc pojechałam do apteki po 2 kolejne testy i jak już zrobiłam to wyszła I krecha :(
    @ nadal nie ma ale nie mam nadziei rano jeszcze powtórzę test :(

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po temacie :( już mam czerwone plamki więc do rana nie będzie sensu już testować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neverfull, przykro mi, ale już zaczyna Ci się kolejny cykl więc głowa do góry :) To samo tyczy się Ciebie koska ;)

    neverfull lubi tę wiadomość

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny u mnie już przyszła @ więc dokładnie nowy cykl nowe możliwości w tym cyklu robię prolaktynę progesteron kupuje testy owu i od nowa ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ