X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 21 maja 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja juz po prenatalnym usg. Wyglada na to, ze wszystko w pozadku :) przeziernosc 0,1. I delikatne wskazanie na to, ze będzie dziewczynka ( na razie bardziej wróżenie z fusów i pikseli niby :)) mam nadzieje, ze u Was wszystko w pozadku i powoli dochodzicie do siebie.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 31 maja 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska, to super ze wszystko ok:) Ja powoli ok. Pod koniec czerwca kolejna beta i USG mam nadzieje, ze dalej na dobrej drodze,
    Neverful to mnie zaskoczylas, bo slyszalam ze ona dobra, i ze man nawet ok. No mozesz dac znac na priv jakie masz doswiadczenia

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila co u Ciebie? Wiadomo już kiedy możesz rozpocząć starania? ja wreszcie znalazłam dobrą lekarkę na NFZ więc rezygnuję z prywatnych wizyt. W końcu zaczynam czuć się lepiej. Prawie już zapomniałam jak się męczyłam na początku ciąży. Od tygodnia chodzę już do pracy i powoli wciągam się w moje badania. Trzymam kciuki, żebyś dostała już zielone światło.
    Neverfull co u Ciebie? Mam nadzieję, że powoli już dochodzisz do siebie.
    Ściskam Was mocno.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kośka jak dobrze ze u Ciebie ok niedługo półmetek ;)

    u mnie niby wszystko ok byłam w szpitalu na badaniach w I i II fazie cyklu kompleksowe badania hormonów i jedynie mam problem z krzepliwością krwi muszę brać acard a dalej zobaczymy wstępnie i tak mam ciągły zakaz starań do sierpnia ;)za kilka dni będę miała resztę badań ze szpitala i muszę się zapisać do lekarki i omówić co i jak i zobaczymy co powie ;)

    milla ja jeszcze ci nic nie napisałam przepraszam brak czasu ;(

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 27 lipca 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja już w 23 tygodniu ciąży. Zdrowa dziewczynka :) Co u Was słychać? Mila jak starania?

    bl9cvcqgs911kctx.png
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ