X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 30 marca 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Szarlotka jeszcze raz :) wszystko pięknie przyrasta:) na serduszko jeszcze chyba za wcześnie ale kropka chyba powinniście dzisiaj zobaczyć :) ja przez święta miałam odwyk od internetu. Czekam na okres bo przez to, ze brałam duphaston w drugiej fazie cyklu to nie przychodzi :/ tylko mnie cycki cały czas masakrycznie bolą. Gdyby nie to, ze wiem, ze nie było owulacji to niezłe bym juz była nakręcona :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka już się zobaczy, na serduszko za dwa tygodnie.
    Strasznie się denerwuje dzisiejsza wizytą :(

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak już będziesz po co się dowiedziałaś. Na pewno wszystko jest w porządku :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka chwal się :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 31 marca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka super , czekamy na wiesci dzis!:)
    JA swieta troche chorowalam, a dotego kolejna @ przyszla,troche wczesniej po jakies 22 dni ale moze tak jest :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ae226c395d41.jpg
    7 mm, mało widać bo coś było z usg ;)
    Dostałam skierowanie na badania, za tydzień albo dwa mam przyjść żeby zobaczyć zarodek i potem serducho ;)
    Beta z wczoraj 4747 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2016, 22:03

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale jaja! Zrobiłam właśnie test ciążowy i wyszedł pozytywny! Ale jakim cudem? Gin nie stwierdził owulacji. I kreski na teście są poprzesuwane względem napisów na plastiku. Wiec pewnie test jest fałszywie pozytywny :( a ja oczywiście od razu wylałam resztkę moczu nie czekając na wynik wiec nie mogę zrobić drugiego :/ zaczynam pic. Trudno zrobię z drugiego moczu. Tym bardziej ze o 9.00 muszę wyjsć z domu a nie mogę żyć w takiej niepewności. Czemu tak od razu wylałam resztę.... Grrr...

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi test innej firmy pozytywny :) muszę iść na betę :) mam nadzieje ze nie jest to wynik sztucznie uzyskany od torbieli czy cos. Do tej pory nie dawały fałszywie pozytywnego wyniku. Zanim poznam betę w poniedziałek wieczorem to sie chyba przekręcę :)

    Szarlotka123, Mila30 lubią tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska super! <3 Jeszcze nie gratuluję ;)
    Leć Kochana na betę, w Sobotę w szpitalu może zrobisz i będą od ręki wyniki.

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę w poniedziałek. Dopiero z roboty wróciłam i juz nie chce mi sie nigdzie latać. A tak w poniedziałek wieczorem bedą :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak byłam na becie wczoraj. Ponad 6600 :) teraz muszę do gina jak najszybciej sie udać :)

    Szarlotka123, Mila30 lubią tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska, super! <3
    Tak się cieszę :*
    Który to Twój dpo?

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieżko powiedzieć. Dzisiaj mam 40 dc. 17 dc miałam monitoring który wykazał ze nie było owulacji i wtedy zaczęłam dupka brać. Wychodzi na to ze jednak owulke musiała być tuż po badaniu czyli byłby 23 dpo. A u ciebie? Na wtorek sie do gina umówiłam :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Koska...super!!! ale sie tu zaczelo pozytywnie robic!!! w koncu!:)
    Mam nadzieje, ze i ja niedlugo do Was dolacze..musze swoje odczekac ale pozniej mam nadzieje, ze szybko:)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że tak :) Trzymamy kciuki za Ciebie :) A wy za mnie proszę trzymajcie kciuki jutro. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Lecę jutro do gina prywatnie. Na NFZ udało mi ise dopiero na koniec kwietnia umówić.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koska, i jak po usg ? :)
    U mnie dzisiaj jest 27 dpo a 40 dc ;)
    Mila, czekamy i trzymamy kciuki, dołączysz na pewno :*

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać było tylko pęcherzyk i ciałko żółte. Podobno jak na ten wiek to wszystko w porządku. Ważne, ze jest w macicy. Obawiałam sie ze moze być pozamaciczna przy mojej endometriozie. Trochę plamie wiec mam zwolnienie domkolejnej wizyty i mam duphaston brać ale Finka powiedziała ze nie mam sie co stresować. Zwolnienie raczej z racji tego ze w Łabie pracuje i nie chce sie narażać na chemikalia

    Szarlotka123, Mila30 lubią tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super KOska, to odpoczywaj teraz i sie relaksuj:)

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny jak tam u WAS????

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny o retyyyyyy ale jazdy suuuper że się udało dajcie znać jak się wszystko toczy :*

    ja 9 marca wyszłam ze szpitala ;) generalnie cyrki :( wiadomo 6 miesięcy bez starania i po kolejnych 6 jak nie zajdę to sprawdzanie czy coś z jajowodami ;(
    ale powiem szczerze że po moich przejściach już mi się odechciało ;)

‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ