X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.
Odpowiedz

Kafeterianki- rozmówki o fasolkach i nie tylko.

Oceń ten wątek:
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jaja jak berety :( kazała mi jeszcze powtórzyć Insulinę i będzie do mnie jutro dzwonić aby się dowiedzieć o wyniki niby insulinę mam w normie ale ona twierdzi że odrobinkę już za wysoka i przepisała mi Glucophage XR 500 ale dopiero mam wykupić jak się z nią skonsultuje przez tel i mi potwierdzi czy brać czy nie !

    Acard mam brać ze względu na antyTpo i ponieważ syn urodził się jako hipotrofik eh dziewczyny te nasze starania tyle walki
    ja jak zobaczyłam wynik bety ponad 220 to byłam w szoku ale sama widziałam że na usg niestety pęcherza ciążowego brak ;(

    trzeba walczyć dalej .......

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Kochana odpocznij jeden miesiąc, zwłaszcza psychicznie. Wrócicie do starań jak wyzdrowiejesz :*
    Właśnie co tam u was? Macie kontakt z Milą? Nie odzywa się już długo, martwie się.


    ciekawe właśnie co u niej może coś pozytywnego :) oby :)

    http://www.nasz-bocian.pl/node/18550
    dziewczyny poczytajcie to duuzo czytanie ale może warto

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull ja bym chyba świra dostała jakby się okazało, że beta pozytywna a ciąży nie ma :/ A już definitywnie nie dają ci szans, że jednak ciąża jest? Może gdzieś się ukryła i nie widać na usg? Tak bym ciała żeby sie którejś z nas w końcu udało :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie na usg nic nie ma, 2 lekarki mi robiły usg w odstępie kilku dni.

    chwilę temu przyszły mi badania bety z dzisiaj wzrosła do 286,2 z 220 więc boje się że jednak pozamaciczna ;( zaczynam się strasznie bać i głowa mnie boli tak tragicznie ;( lekarka ma zadzwonić do mnie dopiero rano ja nie mam jej prywatnego tel ;( kuzwa zaczynam lekko panikować na normalną ciąże brak szans więc gdzie się umiejscowiła ?? mam nadzieję że może za mało wzrosła beta, gin mi powiedziała ze powinna wzrosnąć o ok 60% po 2 dniach więc może zacznie spadać ;(

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 12 lutego 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh faktycznie Mila się długo nie odzywa od 2 II :( miała iść na zabieg :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull różnie to może być, może wyjść biochemiczna, może być to co miała Mila ale mam nadzieje, że po prostu jest za mały pęcherzyk i jeszcze nie widać ale odrośnie :( Tyle starań, tyle prób i nic z tego ehh :( Też trzymam mocno za nas kciuki.

  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane jestem. Troszkę mnie nie było tutaj ale ciężki okres najpierw jak wiecie zmiglo nie choroba..nie miałam siły na nic, gorączka po 39 stopni ..musiałam prElozyc zabieg.w końcu w poniedziałek miałam jeszcze nie byłam zdrowa ale stwierdzili, że czekać nie mogę. Także po zabiegu ale miałam narkoza co mnie jeszcze osłabiło i nadal chora i teraz ma antybiotyku juz ze 2 tygodni leze w domu mam nadzieje, ze w końcu dojdę do siebie.w poniedziałek idę do szpitala a betę (mam nadzieje ze w końcu spadla) i na usg po zabiegu. Dam wam znać co i jak.
    Neverfull przykro mi kochaną mam nadzieję , że będzie dobrze...tez mi przeszło przez myśl że masz to samo co ja bo wtedy beta rosnie..ale mi rosła szybciej plus u nie był pecherzyk tylko pusty. Trzymam książki i daj nam znać. .
    Kochane w końcu wsystko zajdziemy..jeszcze w tym roku będziemy się dzielić naszymi odczuciami w ciąży. ..tak musi być :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila, cieszę się że w końcu zajrzałaś!
    Kuruj się nam Kochana, kuruj, dobrze, ze miałaś zabieg, już po bólu przynajmniej ;)
    Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i beta wynosiła 0,1 :*
    Koniecznie daj znać!

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila :) dobrze ze jesteś :) kuruj się ;) narkoza paskudna sprawa dwa razy miałam :(

    ja puste jajo jak Mila miałam w marcu rok temu :( i zabieg właśnie był łyżeczkowania.

    Rano do mnie dzwoniła gin i kazała czekać do poniedziałku o ile się ból lub omdlenia nie pojawią jeśli tak to do szpitala ;(

    ja dziewczyny nie mam nadziei dziś jeszcze robiłam bete gin kazała w poniedziałek ale ja musiałam jeszcze dziś, miałam mieć wyniki przed 18 ale niestety nie przyszły może jutro rano będą :(

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila zdrowiej i trzymam kciuki za niską Beta. Naprawdę porządnie cię rozłożyło. Neverfull ale masz teraz nerwówkę :/ dlaczego u nas nic nie moze przebiegać normalnie. Mnie w tym cyklu często a to brzuch a to jajniki pobolewają. Zastanawiam sie od kiedy tak miałam. Na pewno od czerwca tylko wtedy białym to za objawy ciążowe a nie torbieli :/ niszczenie juz w środę do lekarza. Oby mnie tylko nie zlał...

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 14 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka no wlansie chciałam uniknąć zabiegu ale skoro to był ten zasniad to dobrxe ze wszystko usunęli i może teraz beta spadnie i bedxie coraz lepiej. Juyro się okaże. Dzięki dziewczyny za trzymanie kciukow . Neverfull masz wyniki ??

  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny Mila tak mam wyniki beta rośnie już ponad 360 :( rano jadę do szpitala proszę trzymajcie kciuki aby zakończyło się jak najmniej tragicznie boję się okropnie, że coś pęknie ;( najgorsze ze na usg nie było widać gdzie się umiejscowił ;(

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 15 lutego 2016, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull trzymam kciuki i mam nadzieje, ze wszystko skończy sie jak najlepiej.

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • Mila30 Przyjaciółka
    Postów: 115 48

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull trzymam kciuki mocno. Ja właśnie siedzę w szpitalu na kontroli, już pobrali krew teraz usg a później czekam na wynik bety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull trzymam mocno kciuki, daj koniecznie znać co z Tobą!
    Pechowo nam się coś tutaj zrobiło :(
    Milla, mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku. Moim zdaniem lepiej, ze Ci zrobili zabieg bo przynajmniej masz z głowy i wszystko będzie ładnie maleć ;) Ja też znowu mam cień cienia.. W Czwartek wybiorę się na betę, słabo to widzę..

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka wrzuć zdjęcie jak wygląda ten twój cień cienia. Ja nigdy nie widziałam :( Nawet nie wiem jak ma wyglądać pozytywny test :( Zaczęłam się od wczoraj mocniej stresować tymi moimi torbielami. Na szczęście w środę już wizyta. Jakoś doczekam...

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam testu bo wyrzucam na bieżąco, potem mi się robi składowisko.. Zrobię następny to pokaże ;)

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverfull daj znać co u ciebie.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • neverfull Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem w szpitalu przyjęli mnie bo miałam bóle podbrzusza :(
    jest w jajowodzie 1 cm jakaś mała kuleczka ;( szalony no wziął zabłądził ;( teraz czekam jak to dalej się potoczy beta się zatrzymała chwilowo ale może też i niestety zacząć rosnąć od nowa jutro będą robić betę kolejny raz :(

  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi neverfull. I co dalej? Powiedzieli ci cos? Masz mieć jakiś zabieg czy czekać aż organizm sam zadziała?

    bl9cvcqgs911kctx.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ