X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej Shas :)

    A u mnie sluz plodny jest non stop, w tym cyklu jest inaczej bo pojawily sie inne :) ciekawe jak to sie unormuje bo na razie widze daaaaaleka droga.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas to trzymam kciuki.

    Ja swojego cyklu w ogóle nie ogarniam od porodu....

    Ale nic, nie trace nadziei🙂

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka a cos sie dzieje? Ja zawsze mialam regularne wiec ten ostatni dla mnie to jak trzesienie ziemi :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam 33/35 dni więc owu 21dc gdzieś, a ja sluz plodny mialam w 14dc i 16🤔tzn ten jak kurze jajo( juz sama bie wiem czy to ten😕 on podobno poprzedza owu ale później byl taki jakis mleczny lepki), owu powinna być jutro a tu dalej mleczny lepki....😕
    Nic innego nie badam i nawet nie wiem co to mogło być...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sam sluz o niczym nie swiadczy. Przed ciaza mialam 3 podejscia do owu czesto. Pekaly puste pecherzyki i dawaly "objawy" owulacji. Ja badam i szyjke, sluz i temperature, to troche daje mi pewniejszy poglad na to.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no właśnie, ja przed pierwszym wiedziałam, że sam.śluz wystarczył udało się za pierwszym razem a tu proszę.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeden jajnik i on szaleje z produkcja ale nie zawsze sa to wartosciowe jajka. Czuje, ze teraz tez sie stara ale jakis szal cial jest...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, a może faktycznie owu po prostu była szybciej? Ja tak miałam z Adasiem, cały tydzień szybciej się pojawiła i gdyby nie śluz i ból podbrzusza, to bym nawet nie pomyślała, że to owulka :)

    Seli, ja miałam śluzu mnóstwo od momentu skończenia połogu, ale to zupełnie nie był ten śluz. Z miesiąc lub dwa przed okresem się wyciszyło wszystko i zaczęło wyglądać trochę podobnie do sytuacji sprzed ciąży, no a ten cykl to w ogóle już jest taki jak przed ciążą.

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas to u mnie doslownie kurze bialko w duzej ilosci od 4 tygodnia po porodzie ;p i dopiero w tym cyklu pojawil sie lepki, mleczny itp. Nie wiem czy bedzie owu. Jajnik czuje ciagle, szyjka zmienia polozenie ale to i tak nic pewnego. Mam nadzieje, ze sie ureguluje a nie ze bedzie gorzej ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas może, zobaczymy🙂 jak sie uda to może i być że wszystko wcześniej😁
    Zgadzało by się śluz ból z jednej strony....

    Seli a mleczny, lepki to jaki, w sensie co oznacza?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 maja 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co oznacza :P u mnie bywał i przed i po owulacji, różnie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 13 maja 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie i przed ciążą i teraz mleczny, lepki śluz jest zawsze po owulacji, przeważnie na dzień, dwa przed okresem zanika.

    Seli, a może Ty masz jedną, wielką owulację i jak wreszcie przyjdzie finał to zejdziesz w ciążę co najmniej z czworaczkami? :D
    Nie no, poważnie, to nie ogarniam, jaki ten kobiecy organizm jest pokręcony :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 16:44

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 14 maja 2019, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas, witaj :)
    Czekamy (nie)cierpliwie na wieści po testowaniu :)
    U mnie niestety dalej cisza... okresu ani widu ani słychu. Powoli tracę nadzieję, że przy kp wróci mi płodność. Od początku maja biorę inofem i castagnus. Zobaczymy, czy będą jakieś efekty...

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 maja 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas hahahaha :) nie no juz w tym cyklu sie zmienia mi sluz ;) i nie jestem pewna ale dzis chyba byla/bedzie owulacja. Jajnik naparzal mnie mega

    Shas91 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 14 maja 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas, Twoj wykres wyglada obiecująco:) powodzenia wszystkim staraczkom :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 14 maja 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Shas, Twoj wykres wyglada obiecująco:) powodzenia wszystkim staraczkom :)


    Ładnie się zapowiadał, ale ostatnie dwie tempki już są spadkowe, no i wczoraj to myślałam, że @ dostanę, tak bardzo bolały mnie plecy i podbrzusze... więc nawet zbytnio nie mam nadziei na ten cykl, ewentualnie będę mocno zaskoczona :)

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 maja 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas. Witaj i powodzenia życzę :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 14 maja 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, Tobie również życzę Annie powodzenia :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 15 maja 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas91 wrote:
    Dziękuję, Tobie również życzę Annie powodzenia :)
    Oby to bylo zagniezdzonko:)

    Shas91 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane moje witam i ja pamietacie mnie? Gratulacje dla tych co sie udalo zajsc o dla tych ktorym @ powrocila :)
    Troche mnie u Was nie bylo ale od lutego sie pozmienialo juz 2 miesiac synus nie wola piersi ;) w tak okropny sposob go potraktowalam heh wkoncu wpadlam na pomysl ze czerwona szminka omaluje brodawki heh i mam ala :D beku co niemiara ale poskutkowalo teraz juz nie raz podejedzie wlozy reke i pyta boli cyc mowie ze tak i na tym koniec :)
    Havana ciesze sie ze u ciebie owu wrocila :*
    Mnie po paru glupich cyklach ten w miare sie uspokoil i jest ok zobaczymy co z tego wyniknie 21-05 mam 10 dpo. 22-23 vede testowac ale tak sie sklada ze to nasz ostatni cykl staran na ten czas ;( maz wyjezdza za granice i jezeli sie nie poszczesci to dupcia bedzie....

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ