X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama nie wierzę w to co się stało u ze sie udało bo już byłam lekko ujmując załamana a tu taka niespodzianka.

    Ja okres miałam już 2 mięs po cc także szybko z tym ze owulacje kontrolowalam tak od lutego i przez ostatnie trzy miesiące wychodzila gruba krecha aż w końcu się udało

    farmaceutka77, smeg lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz niech tylko zdrowo rosnie :) u nas teraz zeby i upaly wiec cyc numer jeden :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tak z ciekawosci chyba przy tsh sobie oznacze prolaktyne:) skoro u Ciebie wynik normalny :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 30 maja 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Ale tak z ciekawosci chyba przy tsh sobie oznacze prolaktyne:) skoro u Ciebie wynik normalny :)

    Warto sprxwdxic dla własnej wiedzy. Tylko ja robiłam w 21 dniu cyklu bo gdzieś wyczytałam ze robi się między 21 a 23 dniem cyklu

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 maja 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    Warto sprxwdxic dla własnej wiedzy. Tylko ja robiłam w 21 dniu cyklu bo gdzieś wyczytałam ze robi się między 21 a 23 dniem cyklu
    U mnie dzis jest 255 dzien cyklu :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 30 maja 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    U mnie dzis jest 255 dzien cyklu :D

    O kurczę... A często karmisz?
    A twoje malenstwo ile już ma ?

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988 wrote:
    O kurczę... A często karmisz?
    A twoje malenstwo ile już ma ?
    8 miesiecy:) karmie do kazdej drzemki plus czasem po posilku , do spania w nocy i w nocy:) ale w nocy coraz mniej chce:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • mamakropka. Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    U mnie dzis jest 255 dzien cyklu :D

    Mój cykl po porodzie trwał równe 300 dni :P A @ pojawiła się po około 2-3 tygodniach ograniczania dziennych karmień (w nocy nawet nie póbuję ;) ), tzn. udało nam się wprowadzić 5-6 godzinne przerwy w ciągu dnia. Synek już ładnie najada się stałymi pokarmami i pije wodę z bidonu. Oczywiście te przerwy udają się tylko jak ma dobry dzień, na zły humor cyc nadal najlepszy i nie mam serca mu wtedy odmawiać...także te dłuższe przerwy i tak nie są codziennie, ale widać u mnie tyle wystarczyło żeby @ wróciła. Ciekawe tylko czy na powrót owulacji też tyle wystarczy ;)

    dqprj44jkz3tj7a4.png
    km5stv73rawi3yh6.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakropka. wrote:
    Mój cykl po porodzie trwał równe 300 dni :P A @ pojawiła się po około 2-3 tygodniach ograniczania dziennych karmień (w nocy nawet nie póbuję ;) ), tzn. udało nam się wprowadzić 5-6 godzinne przerwy w ciągu dnia. Synek już ładnie najada się stałymi pokarmami i pije wodę z bidonu. Oczywiście te przerwy udają się tylko jak ma dobry dzień, na zły humor cyc nadal najlepszy i nie mam serca mu wtedy odmawiać...także te dłuższe przerwy i tak nie są codziennie, ale widać u mnie tyle wystarczyło żeby @ wróciła. Ciekawe tylko czy na powrót owulacji też tyle wystarczy ;)
    U nas zeby ida pelna para, wiec cyc ratujacy tylkoni wylacznie :) no nic, poczekam sobie :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane! Jak tam u Was? Mnie dziś od rana boli strasznie jajnik, test wskazuje już drugą kreskę więc jutro prawdopodobnie będzie owulacja. Wczoraj było ❤. Mam dylemat, czy dzisiaj też molestowac męża czy nie. Chcemy teraz córeczkę i nie wiem czy dzisiaj to nie bedzie juz za blisko owulacji

    farmaceutka77, smeg lubią tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Chcemy teraz córeczkę

    A co to za różnica - syn czy córka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2018, 13:01

    Muchaolucha lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poprawila :P

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A poza tym nasza cora jest z serduszkowania w dzien owulki :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy serio wierzycie w to, że w danym dniu można stworzyć daną płeć? :O

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Wy serio wierzycie w to, że w danym dniu można stworzyć daną płeć? :O
    Ja w to nie wierzę :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Wy serio wierzycie w to, że w danym dniu można stworzyć daną płeć? :O
    Ja płci nie stworzę, moge jedynie stworzyc najlepsze warunki, by udalo sie począć córeczkę. A to coś złego, że marzę o córce?

    farmaceutka77, mamakropka. lubią tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi. Super! Gratulacje!

    Martek. Witaj i powodzenia :)

    Aga. Ja też marzyłam o córeczce i się udało, także Cię rozumiem. Teraz już mi obojętnie, chociaż też bardziej przychylam się do córeczki, ale mąż chce syna, więc co będzie to będzie ;)

    U mnie dziś w końcu pozytyw na teście owu. 19dc, trochę musiałam poczekać, ale najważniejsze, że się pojawił. Wieczorem działamy :)

    farmaceutka77, aaagaaa89 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie powodzenia :) u nas w ciagu 3 dni wyszly dwie jedynki :O przy cycu odprawia mi jakies akrobacje, tylek do gory podnosi, potem tylek na bok rzuca, masakra :o

    Annie1981, Nika76 lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Annie powodzenia :) u nas w ciagu 3 dni wyszly dwie jedynki :O przy cycu odprawia mi jakies akrobacje, tylek do gory podnosi, potem tylek na bok rzuca, masakra :o

    Skąd ja to znam, mój to akrobacje bez wychodzących ząbków wyczynia

    Nika76 lubi tę wiadomość

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Kejsi. Super! Gratulacje!

    Martek. Witaj i powodzenia :)

    Aga. Ja też marzyłam o córeczce i się udało, także Cię rozumiem. Teraz już mi obojętnie, chociaż też bardziej przychylam się do córeczki, ale mąż chce syna, więc co będzie to będzie ;)

    U mnie dziś w końcu pozytyw na teście owu. 19dc, trochę musiałam poczekać, ale najważniejsze, że się pojawił. Wieczorem działamy :)

    Ja pierwszego chcialam synka i się udało, dlatego teraz marzę o córci - ale przeciez jak bedzie drugi chlopak to tez cudownie! Najważniejsze aby zdrowe! Przeciez nie musze na drugim poprzestac :) mam nadzieje, ze obie w tym cyklu będziemy cieszyły się z pozytywnych testów :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2018, 22:40

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    c55frjjgoufy31i7.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ