X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 lutego 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli to nie ciąża to popieram teorię Edki

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... mogl nie peknac. Ale czy wtedy po luteinie i tak by sie nie wchlonal i dostalabym okres? Nigdy nie mialam tak w terminie czy przed plamien... nie powinno ich byc przy braniu luteiny 🤔
    Uhh i tak moge sobie glowkowac... A szczerze juz sie boje co tam sie dzieje znow :/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 lutego 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nie mam pojęcia jak to działa. Pozostaje Ci jeszcze chwilkę poczekać i zobaczyć co się będzie działo. Z innej beczki, masz wykupiony abonament premium żeby prowadzić wykres?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 lutego 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura moze skoczyc od brania luteiny. Kiedy zaczelas brac? Dupek nie podnosi temp ale lutka juz tak. Luf czasem sie wchlania w 1 cyklu a czasem zamuje mu to nawet 3 kolejne, kwestia jak bardzo pecherzyk przerusl.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Seli nie mam pojęcia jak to działa. Pozostaje Ci jeszcze chwilkę poczekać i zobaczyć co się będzie działo. Z innej beczki, masz wykupiony abonament premium żeby prowadzić wykres?

    Tak, mam :p mialam kupiony jakis czas temu i mam tez punkty za wykresy.

    No mam jakis sluz brazowy. Dziwne, trzeci dzien... Poprzedni okres byl dosc skapy ale byl 🤷‍♀️ przy niepeknietych pecherzykach mialam torbiele czynnosciowe ale okres przez nie nigdy mi sie nie spoznial... Tak samo po lutce nigdy nie mialam problemow. No nic...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli musisz iść do gina na usg może zobaczy co tam się dzieje..
    Ja dziś jestem taka zdenerwowana. Myślę że to też przez hormony. We wtorek mam wizte i teściowa wie o tym bo musi zostać z corka co za tym idzie jej synową z którą mieszka też. Ale wiadomo powiedziałam że mnie boli blizna i że trzeba jechać na kontrole po cc zobaczyć. Nie mówiłam o ciąży. A ta synową do mnie dziś ze może jestem w ciąży bo też słyszała jak mówię żeby mój mąż ponosił córkę. No ja pier.. Nawet jeśli to uważa że już teraz będę mówić. Albo jakbym nie była w ciąży a jestem po stracie a ona jest w tej chwili w ciąży to uważa że byłoby mi miło jakbym słyszała takie spekulacje. Ludzie to nie myślą wcale na prawdę. Kobiety po stracie maja przesrane. Słowa bardzo bolą, społeczeństwo nie potrafi się zachować. Lepiej po prostu nic nie mówić niż pier.. Jakieś głupoty serio.
    Mam zdrowa córeczkę ale też straciłam synka. Ludzie zapominają. W szpitalu tez dopiero w 3 dobie po porodzie zaproponowali mi psychologa i to dlatego że się rozpłakałam na obchodzie. Wieczorem miałam cc a rano następnego dnia dostałam córkę i hasło proszę się zająć dzieckiem i jeszcze przejść z rozciętym brzuchem na inną sale bo to trzeba rozchodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 14:28

    Jezu ufam Tobie
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem... wiem... Tylko nie mam kiedy isc tego ogarnac... Caly miesiac zwlekalam juz z kontrola :/ a o dziwo czuje sie dosc dobrze jak na mnie to juz w ogole mi sie nie spieszy :p

    Nie denerwuj sie spekulacjami... Nie wolno sie denerwowac w ciazy ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Temperatura moze skoczyc od brania luteiny. Kiedy zaczelas brac? Dupek nie podnosi temp ale lutka juz tak. Luf czasem sie wchlania w 1 cyklu a czasem zamuje mu to nawet 3 kolejne, kwestia jak bardzo pecherzyk przerusl.

    Mi lutka nie podnosi tempki, ani dupek. To nie pierwszy moj cykl z lutka. A nie wiem co z dwoma poprzednimi torbielami bo nie bylam na kontroli. Poza tym czesto mam niepekniety pecherzyk plus owu... i ZAWSZE dostawalam okresu. Luteine daja tez na wywolanie to przeciez po tym braniu jej juz samo to by wywolalo? No chyba, ze sie myle i luteina nie zawsze musi wywolywac okres...

    Dobra, w sumie mniejsza. Mam plamienie zamiast okresu i tyle 🤷‍♀️ nie ma co rozkminiac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 14:40

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 lutego 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedRose, ja takie rzeczy puszczam mimo uszu, albo odszczekuje cos ze sie ludziom odechciewa. Ludzi nie zmienisz, niektorzy sa jacy sa, a jak sie zdarza tacy w rodzinie to jakos trzeba z nimi zyc. Jedyne co mozesz zmienic to swoje podejscie do ludzkiej glupoty ;)

    Seli, bedzie co ma byc. Rob test bo jak nie ma pelnoprawnej @ to test zawsze warto zrobic, idz do gina zobaczyc czy cos tam sie zlego nie dzieje i juz. Nie ma co gdybac nad tym dalej. Daj znac jak cos bedziesz wiecej wiedziec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2020, 23:06

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2020, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testu nie widze sensu robic. W ciazy nie jestem :p
    Tempka odrobine drgnela w dol. Moze nie szalowo ale cos tam. I tego sluzu wiecej wiec uznaje to za taki slaby okres.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RedRose patrzac na Twój opis z boku to może szwagierka nie miała złych intencji, tylko palnęła. Fakt, zupełnie niepotrzebnie ale tak jak pisze Tym-janek ludzi nie zmienisz, mozesz zmienić nastawienie ;) Kiedy masz wizytę? Mam nadzieję, ze pochwalisz się nam zdjęciem Maluszka.
    Kociarka zaglądasz tu jeszcze? Jak się masz?
    Seli pewnie @ się rozkręca jesli to nie ciąża, tylko ciężko wyznaczyć 1dc...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie rozkreca sie... 4 dzien jest i tylko ciut wiecej bylo takiego plamienia 🤷‍♀️ przeczekam ten tydzien. Mam duzo spraw na glowie teraz. A oprocz lekkich mdlosci i lekkiego cmienia brzucha czuje sie super. Nie mam wymiotow i bolu jak zawsze to sie naciesze tym stanem ;p pozniej bede przezywac co sie narobilo 🤭

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola tak ale też trochę psują nam niespodziankę bo pewnie swoje przypuszczenia mówili rodzicom.
    Ale masz rację ja też trochę przewrażliwiona jestem na tym punkcie. Cała tamta ciąże wszyscy się pytali itd a ja miałam chora dzidzie w brzuchu więc źle mi się to kojarzy..
    Dziś mam wizytę wieczorem ale zdjęcia nie wstwie bo to wychodzi ze jest 6 tydzień więc pewnie będzie widać dopiero pęcherzyk. To jeszcze bardzo wcześnie. Wgl w tamtej ciąży na pierwszym usg w 7tc powiedział lekarz że to na pewno ciąża pojedyncza. Dopiero w 9.5 tc wyszło że bliźniacza. Dam znać dziewczyny!

    Jezu ufam Tobie
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia! :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 lutego 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia RedRose! daj znać!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 4 lutego 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    RedRose patrzac na Twój opis z boku to może szwagierka nie miała złych intencji, tylko palnęła. Fakt, zupełnie niepotrzebnie ale tak jak pisze Tym-janek ludzi nie zmienisz, mozesz zmienić nastawienie ;) Kiedy masz wizytę? Mam nadzieję, ze pochwalisz się nam zdjęciem Maluszka.
    Kociarka zaglądasz tu jeszcze? Jak się masz?
    Seli pewnie @ się rozkręca jesli to nie ciąża, tylko ciężko wyznaczyć 1dc...
    Hej Dziewczyny, hej Rucola :)
    Cały czas podczytuje, ale rzadko się udzielam- moj Wojtek ostatnio stał się podwójnie absorbujacy. Wrócił do picia mleka po kilka razy w dzień i nie znosi odmowy. W nocy bez zmian, też wisi godzinami, a ja czuje, że mleka coraz mniej.. Dziś u mnie 7t0d :) Wczoraj miałam wizytę i jest serduszko, a maluch ma 8,8 mm :)

    Seli, edka85, tym_janek, Rucola, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka wrote:
    Hej Dziewczyny, hej Rucola :)
    Cały czas podczytuje, ale rzadko się udzielam- moj Wojtek ostatnio stał się podwójnie absorbujacy. Wrócił do picia mleka po kilka razy w dzień i nie znosi odmowy. W nocy bez zmian, też wisi godzinami, a ja czuje, że mleka coraz mniej.. Dziś u mnie 7t0d :) Wczoraj miałam wizytę i jest serduszko, a maluch ma 8,8 mm :)

    Super <3 jeszcze raz gratulacje :)

    Kociarka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5392 6283

    Wysłany: 4 lutego 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka, a my się nie umawiałyśmy, że po wizycie przyjdziesz na fiolet? :)

    Kociarka lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka sup[er, ze się odezwałaś! Gratulacje! Ale dzieci to szybko rosną :)

    Kociarka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • RedRose Autorytet
    Postów: 846 266

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok u mnie tylko ciąża mlodsza niż myślałam bo nie cały 5 tydzień. Na tym etapie wszystko gra :) mam brać luteine

    Seli, edka85, tym_janek, Rucola, Annie1981, Kociarka, Kinga13 lubią tę wiadomość

    Jezu ufam Tobie
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ