X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakoś zwątpiłam... Jak po owulacji miałam nadzieję tak teraz nie... Coś czuję że będzie rozczarowanie☹️

  • MelP Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    MelP. Jak u ciebie??
    Wszystko dobrze, dostałam luteinę i czekam na kolejną wizytę, już będzie serduszko, bo to będzie przełom 7/8 tyg

    Tyko lekarz mówi, że odstawić kp do końca pierwszego trymestru i nie mam pojęcia jak, bo mam cycoholiczkę niejadkę 😬

  • MelP Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snowflake wrote:
    Odnoszę wrażenie, że Pierniczek odczuwa zmianę w pokarmie. Nie wiem o co kaman, ale częściej chce być przy piersi. W nocy najchętniej cały czas byłby przyssany...
    A jak u Was Dziewczyny?

    A planujesz przestać kp lub ograniczyć?

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Najpierw czekamy na owulację a potem na nieprzyjście okresu....
    Powiem Wam że mam duże nadzieje odnośnie tego cyklu. Biorę niepokalanka tak jak w cyklu szczęśliwym dwa lata temu a co więcej gdyby się udało to termin porodu wypadł by dokładnie tego samego dnia co z pierwszym synem :D
    Albo będzie euforia albo wielkie rozczarowanie
    Można brać castagnus przy kp?

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Babydreamer Przyjaciółka
    Postów: 98 62

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wspaniałe dziewczyny i pozdrawiam!
    Cieszę się bardzo, że jest takie forum 💕
    Nie wyobrażam sobie na chwilę obecną zaprzestania kp a jednocześnie myślimy już o rodzeństwie dla Naszego superowego roczniaka.
    U mnie brak okresu a już rok od porodu. Droga mleczna baaaardzo udana 😄 Rozszerzanie diety idzie bez przeszkód.
    Lekarz ginekolog radzi odstawienie, ja pomimo, iż bardzo go cenię i drugą ciążę też bym chciała u niego prowadzić, to nie wyobrażam sobie pójść na skróty.
    Endometrium mam póki co linijne, zamierzam zacząć robić testy owulacyjne i w ogóle uzbroić się w cierpliwość 💪
    Biorę cały czas prenatal duo, polecacie jeszcze cos dodatkowo jeśli chodzi o witaminki?
    Co w ogóle byście doradziły na wstępie starań o drugie kiedy jeszcze brak @ a owulacji jeszcze nie sprawdzałam testami choć miewam śluz typowo "płodny" jak dla mnie.
    Trzymam kciuki za wszystkie starające się mamusie! 🔥🔥🔥

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2020, 23:44

    Snowflake, Aishha lubią tę wiadomość

  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, robiłam wczoraj w 22dc badanie progesteronu i TSH.
    Wyniki
    Progesteron 14,59ng/ml
    TSH 2,400

    Czy z takim progesteronem myślicie że owulacja była? Niby mieści się w widełkach, ale niski nadal🙃

    A ja nie wiem kiedy u mnie owu była. Ten cykl i tak stracony, bo przespaliśmy, ale chce wiedzieć jak działa mój organizm.

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2021, 13:01

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MelP podobno wielu lekarzy radzi odstawić karmienie. Jesli Ci zależy żeby nadal karmić to może poszukaj ginekologa który będzie to wspierał :)

    Aishha czytałam dużo nt castangusa podczas kp i doszłam do wniosku że jeśli laktacja jest już ustabilizowana to złego wpływu nie będzie miał. Biorę już 28 dzień i nie zauważyłam zmian. Zdecydowałam się go brać bo w pierwszym cyklu z nim zaszłam w pierwsza ciążę więc liczę że na mnie dobrze działa :)

    Babydreamer nie pomogę bo ja zaczęłam się starać jak już okres wrócił :)

    Blanka1988 ja miałam taki wynik progesteronu jak raz badałam na początku ciąży i wszystko było ok.

    Co do odstawiania to mam mętlik w głowie. Nie wiadomo czy po odstawieniu uda się zajść od razu a starszy syn ciężko na pewno to zniesie. To jest taki dylemat z serii czy odbierać coś starszemu żeby mieć drugie dziecko. Tak czy inaczej obecnie całe nocki leży przy piersi więc to mnie sprowadza na ziemię jeśli chodzi o możliwość ciąży. Od wczoraj jestem mega zmęczona i senna ale to też pewnie wina tych nocek :p

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2021, 13:02

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są wahania ale ciągle w górze :)

    Snowflake lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    Kochane, robiłam wczoraj w 22dc badanie progesteronu i TSH.
    Wyniki
    Progesteron 14,59ng/ml
    TSH 2,400

    Czy z takim progesteronem myślicie że owulacja była? Niby mieści się w widełkach, ale niski nadal🙃

    A ja nie wiem kiedy u mnie owu była. Ten cykl i tak stracony, bo przespaliśmy, ale chce wiedzieć jak działa mój organizm.
    Owulacja na pewno była, TSH na skraju, dla starszek do 2.5 a najlepiej w granicach 1-1,5

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie żadnych objawów dosłownie żadnych...nawet na @ ... A zwykle 4/5 dni przed czułam ból dość mocny jajników. A tu w niedzielę termin @ i nic. I głupia znów się nakręcam zamiast spokojnie czekać. A jak tam u was?

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo to może jednak @ nie przyjdzie :D
    Czekasz z testem do niedzieli ?
    Ja dziś kupiłam sobie dwa testy bo już żadnych nie miałam. Myślę kiedy zatestowac:D

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Oooo to może jednak @ nie przyjdzie :D
    Czekasz z testem do niedzieli ?
    Ja dziś kupiłam sobie dwa testy bo już żadnych nie miałam. Myślę kiedy zatestowac:D
    Ostatnio co robiłam 8dpo i oczywiście była biel. Kupiłam jeszcze jeden dziś i nie wiem czy jutro testować? Będzie 12dpo. Czy czekać do niedzieli... A ty masz który dpo?

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 7 dpo ... Ja najwcześniej w niedzielę, czyli 10 dpo. Ale może wytrzymam do 12 dpo :P

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam 8dpo i wyszedł biały tylko tyle że robiłam go popołudniu a nie rano ... Ehhh... Tyle myślenia z tym wszystkim .. słyszałam że 20dpo może już wyjść także jak najbardziej w niedzielę możesz spróbować😉 a jak by co 12dpo powtórzyć😉 ale mam nadzieję że w niedzielę wyślesz nam zdjęcie 2 kresek😁

  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Ja robiłam 8dpo i wyszedł biały tylko tyle że robiłam go popołudniu a nie rano ... Ehhh... Tyle myślenia z tym wszystkim .. słyszałam że 20dpo może już wyjść także jak najbardziej w niedzielę możesz spróbować😉 a jak by co 12dpo powtórzyć😉 ale mam nadzieję że w niedzielę wyślesz nam zdjęcie 2 kresek😁
    Mój wyszedł blady właśnie 8dpo 🙂

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2021, 13:02

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Mój wyszedł blady właśnie 8dpo 🙂
    To naprawdę bardzo szybko! 😁

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snowflake wrote:
    Dla kompromisu zostaw testowanie na sobotę 😀
    A poważnie to w 12 dpo już powinno być coś wiadomo 🙂 Choć życzę wytrwałości do niedzieli!
    No i... Dobrych wiadomości! 🤞
    W sobotę wyprawiam urodziny synkowi i chyba nie chce psuć sobie humoru. Zostaje albo jutro albo niedziela. A tak naprawdę to czuję że wogole nie warto go robić☹️ ale wiadomo z tyłu głowy nadzieja jest. Jeszcze chwilka i wszystko się wyjaśni😉

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ