Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Snowflake Ekspertka

Wysłany: 3 grudnia 2020, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    W sobotę wyprawiam urodziny synkowi i chyba nie chce psuć sobie humoru. Zostaje albo jutro albo niedziela. A tak naprawdę to czuję że wogole nie warto go robić☹️ ale wiadomo z tyłu głowy nadzieja jest. Jeszcze chwilka i wszystko się wyjaśni😉
    Aaaah... Kurcze. Gdybym ja była w takiej sytuacji, to teoretycznie wolałabym testować w niedzielę, żeby w sobotę nie dać po sobie poznać, że coś jest na rzeczy. Natomiast w praktyce napewno piątek by mnie kusił 🤦‍♀️🙄
    Trzymam kciuki za silną wolę i za dobre wiadomości!

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
  • Anulka1992 Koleżanka

Wysłany: 4 grudnia 2020, 07:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety ... Zrobiłam test bialooooo. Także już sprowadziłam się na ziemię . Zero nadzieji... Nie wiem co jest ze mną nie tak☹️ robiliśmy wszystko jak trzeba a tu nic ... Wiem że to dopiero początki starań ale powiem wam że się zdolowalam strasznie
    ..

• Snowflake Ekspertka

Wysłany: 4 grudnia 2020, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Anulka1992... 😔

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
  • Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2020, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze.... Przykro mi:( chyba każda z nas wie jakie to frustrujące :(

U mnie bez objawów. Tylko mam nerwa wielkiego ale to standard przed @. Ja nie wierzę że mogło się udać. Niby czemu by miało skoro w pierwszej ciąży trwało dłużej a nie karmiłam a teraz całe noce przy piersi. Już powoli mam tego dosyć. Od ponad roku nie spałam ciągiem dłużej niż 3 h a od jakiegoś miesiąca co h pobudki A w dwóch poprzednich cyklach okres dostawałam 8 i 10 dpo więc najgorsze może nadejść już w weekend

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 09:37

https://ovufriend.pl/wykres,34476385d03cb5da61b003115f4231af.html

Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Koleżanka

Wysłany: 4 grudnia 2020, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czemu to takie trudne?? ☹️ Już popłakałam i jak by mi trochę lepiej muszę się wziąć w garść i następny cykl przede mną. Ja też dużo karmię nocą... Marzę o tym żeby się wyspać także wiem co czujesz. Nie wiem już nic. Wcale się nie nastawiam już wiem że następny cykl się nie uda i moje marzenie o małej różnicy wieku między dzieciakami się nie spełni☹️☹️☹️

• Aishha Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2020, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Dziewczyny czemu to takie trudne?? ☹️ Już popłakałam i jak by mi trochę lepiej muszę się wziąć w garść i następny cykl przede mną. Ja też dużo karmię nocą... Marzę o tym żeby się wyspać także wiem co czujesz. Nie wiem już nic. Wcale się nie nastawiam już wiem że następny cykl się nie uda i moje marzenie o małej różnicy wieku między dzieciakami się nie spełni☹️☹️☹️
    Przykro mi 😔
    Żadne to rady ale ja już byłam tak wykończona nocnym karmieniem co 20 minut, że przeszłam na butelkę i mm. Nie żałuję. Glodomorek je w nocy 3 razy, to dużo jak na mm ale w dzień nadal tylko kp. Czasem w nocy daję pierś jak jest jakaś ciężka noc ale ogólnie to wróciłam do żywych.
    U mnie 18 DC i owulacji nadal nie było, temp niska i od 3 dni śluz płodny. Zawsze marzyłam o pozytywnym teście dla męża pod choinką ale chyba nie ma co się nastawiać.

Synek ❤
    ae25cb9caf.png[/url]

ciąża dzięki Naprotechnologia-Białystok
  • Snowflake Ekspertka

Wysłany: 4 grudnia 2020, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    😔 Naprawdę mi przykro... Wiem, że nie ma pocieszenia na kolejny nieudany cykl, sama też to przerabiałam z synkiem. Tulę!
    Nie pamiętam dokładnie jak to wyglądało z moją córką w nocy, ale raczej koło roku tych karmień było w nocy mniej, a odstawiła się mając niecałe 2 lata. Teraz przy Pierniku to jest dla mnie abstrakcja. Im dalej z kolejną ciążą tym więcej się domaga z piersi 🤦‍♀️ noc potrafię "przespać" leżąc na jednym boku, bo ssak nie chce się odkleić🤦‍♀️

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
  • Snowflake Ekspertka

Wysłany: 4 grudnia 2020, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aishha wrote:
    Przykro mi 😔
    Żadne to rady ale ja już byłam tak wykończona nocnym karmieniem co 20 minut, że przeszłam na butelkę i mm. Nie żałuję. Glodomorek je w nocy 3 razy, to dużo jak na mm ale w dzień nadal tylko kp. Czasem w nocy daję pierś jak jest jakaś ciężka noc ale ogólnie to wróciłam do żywych.
    U mnie 18 DC i owulacji nadal nie było, temp niska i od 3 dni śluz płodny. Zawsze marzyłam o pozytywnym teście dla męża pod choinką ale chyba nie ma co się nastawiać.
    Ooo kurcze! Karmienie co 20 minut w nocy? 😳 Mateczko, doskonale rozumiem Twój wybór! A ile ma Twoja Pociecha? 🙂
    I jak długie masz cykle?

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
  • Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2020, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka a może w następnym cyklu rób testy i mierz temperaturę . Może akurat owulację masz w innym terminie niż myślisz ...

• Babydreamer Debiutantka

Wysłany: 4 grudnia 2020, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jeszcze tak z ciekawości zapytam Was dziewczyny, które nadal karmią piersią kiedy Wam wrócił okres, czy były jakieś objawy wcześniej? U mnie zaraz roczek u Synka a ja tak czekam na @ jak na zbawienie, jednak intuicja mi podpowiada że już blisko, mimo, że tydzień temu lekarz powiedział że endometrium linijne...i trzeba odstawić żeby wszystko ruszyło. A ja od jakiegoś czasu juz czuje takie lekkie bóle jak na okres zawsze miewałam...zgłupieć idzie...😄😂polecacie jakieś witaminki żeby się wzmocnić? Ja całą ciążę i teraz na prenatal duo jestem tylko. Czy zrobić sobie badania Prl i hormonalne?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2020, 21:33

• Anulka1992 Koleżanka

Wysłany: 4 grudnia 2020, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Anulka a może w następnym cyklu rób testy i mierz temperaturę . Może akurat owulację masz w innym terminie niż myślisz ...
    Może i powinnam ale czy ta temperatura będzie miarodajne skoro mój synuś potrafi się tak często budzić? Słyszałam że niewyspanie też ma wpływ na tempke. A co do tej owulacji to rzeczywiście nie mogę mieć pewności kiedy była ... Muszę o tym pomyśleć.

• Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2020, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ładnie widać skok temperatury mimo częstych pobudek. Ale ja od zawsze śpię z synem więc karmię go praktycznie sama spiąć :D może dlatego jest to wiarygodne :)
    Tak czy inaczej testy polecam.

• Snowflake Ekspertka

Wysłany: 5 grudnia 2020, 07:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydreamer - u mnie w obu przypadkach wrócił po około pół roku, w zasadzie kiedy zaczęliśmy trochę wprowadzać produkty inne niż mleko do diety dzieci. 🙂

Babydreamer lubi tę wiadomość

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
  • Snowflake Ekspertka

Wysłany: 5 grudnia 2020, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Może i powinnam ale czy ta temperatura będzie miarodajne skoro mój synuś potrafi się tak często budzić? Słyszałam że niewyspanie też ma wpływ na tempke. A co do tej owulacji to rzeczywiście nie mogę mieć pewności kiedy była ... Muszę o tym pomyśleć.
    Spróbuj. To nic nie kosztuje oprócz zakupu termometru z 2 miejscami po przecinku 🙂 a może dostarczyć Ci sporo wiedzy o Tobie samej.

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
  • Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2020, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro 10 dpo i rano zatestuje. Jakoś nie wierzę że może się udać :(
    Tak czy inaczej módlcie się albo trzymajcie kciuki zgodnie z preferencjami :D

• Anulka1992 Koleżanka

Wysłany: 5 grudnia 2020, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    U mnie jutro 10 dpo i rano zatestuje. Jakoś nie wierzę że może się udać :(
    Tak czy inaczej módlcie się albo trzymajcie kciuki zgodnie z preferencjami :D
    Ja się i modlę i trzymam kciuki🤞🤞🤞 bardzo mocno!! 😊

• Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2020, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biel aż bije po oczach... Poza tym od rana objawy [email protected]

• Snowflake Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2020, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Biel aż bije po oczach... Poza tym od rana objawy [email protected]
    😔 Nie lubię... Przykro mi...

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
  • Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2020, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam szczerze że u mnie jest żal ale porównując to ze staraniami o pierwsze dziecko to nie jest źle. Wtedy byłam się że nigdy nie będę mogła mieć dzieci.
    Chociaż tak jak pisałam wcześniej, marzyłam żeby się udało równo 2 lata później.

• Snowflake Ekspertka

Wysłany: 6 grudnia 2020, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Powiem Wam szczerze że u mnie jest żal ale porównując to ze staraniami o pierwsze dziecko to nie jest źle. Wtedy byłam się że nigdy nie będę mogła mieć dzieci.
    Chociaż tak jak pisałam wcześniej, marzyłam żeby się udało równo 2 lata później.
    Doskonale to rozumiem... Mój mąż chciał dzieci rok po roku, ale przez moją pierwszą cc nie było to możliwe. Później jak już dostaliśmy zielone światło na drugie to nie chciało pyknąć, a mnie bardzo zależało by między dziećmi były 3 lata różnicy rocznikowo.
    Trzymam kciuki za kolejny cykl!

lQUDp1.pngBaEUp1.png

oIFmp1.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego