X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 lipca 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś niestety @. Zaczynam IV cykl staraniowy. Trochę mi przykro, bo ten był tak sprzyjający z tą chorobą, a mimo to nic z tego. Mam dziś jakieś myśli, że wcale się nie uda :(
    Pomimo luteiny FL tylko 11 dni, ale chyba tyle starczy.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 11 lipca 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    U mnie dziś niestety @. Zaczynam IV cykl staraniowy. Trochę mi przykro, bo ten był tak sprzyjający z tą chorobą, a mimo to nic z tego. Mam dziś jakieś myśli, że wcale się nie uda :(
    Pomimo luteiny FL tylko 11 dni, ale chyba tyle starczy.

    A sio... odganiamy złe myśli!!!

    Ehhh. Rozumiem Twoje rozczarowanie i obawy. Mimo wszystko ja wierzę, że się Tobie uda. Może w tym cyklu? Mi się udało z pierworodnym za czwartym razem, więc tego Ci życzę :-) Jesteś na dobrej drodze! Tulę :-*

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja mam po mojej nieudanej owulacji...szyjka byla piekna, owulaki byly pieknie pozytywne, jakis tam sluz byl, jajniory bolaly i nic...tempka jak zakleta..

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • mamakropka. Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulę dziewczyny :* Annie wiem, te rozczarowania jak przychodzi @ są najgorsze :( o synka staraliśmy się 6 cykli, też już miałam myśli, że coś z nami nie tak i się nie uda. Trzymam kciuki żeby ten 4 cykl był szczęśliwy!
    U mnie wczoraj temperatura poszła pięknie w górę, już się cieszyłam, a tu dziś znowu lekko w dół, ehh też już mam dosyć tego mierzenia. Mam nadzieję, że ta owulacja na prawdę była, już nawet nie musi być z tego ciąży, ale niech @ przyjdzie i chociaż cykle wrócą do normy :/ bo przy takich długich jeśli starania znowu miałyby nam zająć 6 cykli to trochę to potrwa :/ :P

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    dqprj44jkz3tj7a4.png
    km5stv73rawi3yh6.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam jak ta szyjka na owulację wygląda, czy ja to wyczuję?

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    To tak jak ja mam po mojej nieudanej owulacji...szyjka byla piekna, owulaki byly pieknie pozytywne, jakis tam sluz byl, jajniory bolaly i nic...tempka jak zakleta..

    A jakby teraz po tym odbiciu poszybowała? Czy to za mały, za późny skok?

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    U mnie dziś niestety @. Zaczynam IV cykl staraniowy. Trochę mi przykro, bo ten był tak sprzyjający z tą chorobą, a mimo to nic z tego. Mam dziś jakieś myśli, że wcale się nie uda :(
    Pomimo luteiny FL tylko 11 dni, ale chyba tyle starczy.

    Annie, przykro mi :9 U mnie też tempka w dół, więc pewnie będzie tak samo :( Ale pocieszę Cię co do FL - ja z fazą lutealną 10-11 dni zaszłam w ciążę 3 razy :) @ co prawda straciłam, ale nie wynikało to z problemów z progesteronem. 10 dni to dla FL dolna granica normy.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 12 lipca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Annie, przykro mi :9 U mnie też tempka w dół, więc pewnie będzie tak samo :( Ale pocieszę Cię co do FL - ja z fazą lutealną 10-11 dni zaszłam w ciążę 3 razy :) @ co prawda straciłam, ale nie wynikało to z problemów z progesteronem. 10 dni to dla FL dolna granica normy.
    Ja widzialam ciaze i z 8dniami fl:)

    Natalia1988 wydaje mi sie ze to za maly wzrost, chyba ze jutro poszybuje jak szalona. Ja bylam pewna , ze owu byla w poniedziałek a tu klops , normalnie jakby czlowiek gołą d**ą w pysk dostał :/

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 12 lipca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Ja się zastanawiam jak ta szyjka na owulację wygląda, czy ja to wyczuję?
    Moja byla miękka, w dotyku przypominala ciasto, byla wysoko i otwarta:) nie do pomylenia:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 12 lipca 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Moja byla miękka, w dotyku przypominala ciasto, byla wysoko i otwarta:) nie do pomylenia:)

    Podoba mi się porównanie do ciasta :-)
    Hm... no ciekawa jestem, mam nadzieję, że rzeczywiście, jak przyjdzie co do czego, to będzie to nie do pomylenia.

    Dziś test owulacyjny nadal bladzioch, ale jednak troszkę bardziej widoczna kreska niż zazwyczaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2018, 23:06

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ovu stwierdzilo, ze moj cykl jest za dlugi i zablokowali go :D musialam wybrac od jakiego momentu chce miec nowy cykl :D

    Natalia, zycze szybko dwoch tlustych kreseczek:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 13 lipca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Haha ovu stwierdzilo, ze moj cykl jest za dlugi i zablokowali go :D musialam wybrac od jakiego momentu chce miec nowy cykl :D

    Natalia, zycze szybko dwoch tlustych kreseczek:)

    Łe to pewnie i mnie niedługo zablokują

    Dziękuję, czekam na te kreseczki, oj czekam...
    Dziś owulka tak samo blada jak zawsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 20:23

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie coś dziwnego się dzieje. Wczoraj o 4 nad ranem obudził mnie ból brzucha jak na @, ale bardziej w jajnikach, promieniujący na plecy. Bolało prawie cały dzień, po poludniu doszły mdłości i skoczyła mi temperatura do 37,3. Dziś już dobrze się czułam, choć trochę osłabiona, ale od 15 do 19 znowu masakryczne mdłości, tak samo jak wczoraj. Zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywny. Jeśli dobrze obstawiam, to <3 było 1 lipca, a 3 lipca pisałam o jakimś pseudopłodnym śluzie, więc wypadałby teraz 10 dpo. Możliwe że ten wczorajszy ból to była implantacja? Można odczuwać mdłości tak wcześnie? Warto iść na betę w poniedziałek? Poza tym nie mam żadnych objawów, oprócz tkliwego brzucha w tych godzinach popołudniowych i tego że chodzę w koszulce na ramiączkach, a wszyscy w kurtkach (jak rok temu) :P W pierwszej ciąży nie miałam mdłości ani razu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 21:44

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 13 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Dziękuję, czekam na te kreseczki, oj czekam...
    Dziś owulka tak samo blada jak zawsze
    Kciuki za ciemniejące kreski! :)

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 13 lipca 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Kciuki za ciemniejące kreski! :)

    Dziękuję :-)
    Na razie ćwiczę cierpliwość, bo ciagle mniejsze lub większe, ale zdecydowanie bladziochy :-/

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 13 lipca 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Dziewczyny, u mnie coś dziwnego się dzieje. Wczoraj o 4 nad ranem obudził mnie ból brzucha jak na @, ale bardziej w jajnikach, promieniujący na plecy. Bolało prawie cały dzień, po poludniu doszły mdłości i skoczyła mi temperatura do 37,3. Dziś już dobrze się czułam, choć trochę osłabiona, ale od 15 do 19 znowu masakryczne mdłości, tak samo jak wczoraj. Zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywny. Jeśli dobrze obstawiam, to <3 było 1 lipca, a 3 lipca pisałam o jakimś pseudopłodnym śluzie, więc wypadałby teraz 10 dpo. Możliwe że ten wczorajszy ból to była implantacja? Można odczuwać mdłości tak wcześnie? Warto iść na betę w poniedziałek? Poza tym nie mam żadnych objawów, oprócz tkliwego brzucha w tych godzinach popołudniowych i tego że chodzę w koszulce na ramiączkach, a wszyscy w kurtkach (jak rok temu) :P W pierwszej ciąży nie miałam mdłości ani razu.

    Zazdroszę braku mdłości w pierwszej ciąży. Ja miałam od 6tc przez całą ciąże. To była udręka :-/

    Co do Twoich pytań. Każdy organizm jest inny, także bardzo trudno powiedzieć, czy to, co się teraz dzieje coś znaczy. Choć wydaje mi się, że trochę za wcześnie na mdłości. Może po prostu jakiś wirus/ niestrawność?
    Ja bym powtórzyła test za dwa dni.

    Oczywiście życzę dwóch kreseczek!!!

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 14 lipca 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na becie, ale ujemna :( prolaktyna wyszła mi 299 przy normach 102-496, to dobrze? Ale progesteron tylko 0.5, więc nie wygląda żeby szybko mi wrócił cykl :(

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 14 lipca 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyna dobra:) progesteron slabiutki, moze dopiero bedzie owulka?

    smeg lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 14 lipca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może :) czyli przy takiej prolaktynie to nie karmienie blokuje owulację? Można coś zrobić, żeby wspomóc powrót normalnych cykli?

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 lipca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. W UK mamy długi weekend więc czas spędzam na piknikach i wycieczkach i nie myślę o tym ;)
    smeg wrote:
    Może :) czyli przy takiej prolaktynie to nie karmienie blokuje owulację? Można coś zrobić, żeby wspomóc powrót normalnych cykli?
    Czytałam kiedyś, że bardzo ważny jest dodatni bilans energetyczny i brak stresów.

    https://mataja.pl/2016/05/laktacja-i-plodnosc-czy-karmiac-piersia-mozna-zajsc-w-ciaze/

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ