X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 14 lipca 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. W UK mamy długi weekend więc czas spędzam na piknikach i wycieczkach i nie myślę o tym ;)


    Czytałam kiedyś, że bardzo ważny jest dodatni bilans energetyczny i brak stresów.

    https://mataja.pl/2016/05/laktacja-i-plodnosc-czy-karmiac-piersia-mozna-zajsc-w-ciaze/

    Ja też słyszałam o tym bilansie energetycznym.
    Patrząc na mój bilans energetyczny i stres to pewnie i z rok jeszcze nie znajdę :-/

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 15 lipca 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj bilans jest bardzo dobry i kiszka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2018, 17:18

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • mamakropka. Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 15 lipca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie cuda! 10dpo, tej w 40dc, dzisiaj zobaczyłam takiego bladziocha! https://naforum.zapodaj.net/ef4d39cc3895.jpg.html (na żywo widać zdecydowanie lepiej) :D :D no wierzyć mi się nie chce :D jutro powtarzam, bo oczywiście już sobie wkręcam, że to niemożliwe i na pewno wadliwy test :P trzymajcie kciuki za ciemniejącą kreskę proszę :)
    A ja trzymam kciuki za wasze owulacje, nie poddawajcie się bo jak widać przy kp nigdy nic nie wiadomo :D

    Natalia1988, Annie1981, smeg, farmaceutka77, Casjopea lubią tę wiadomość

    dqprj44jkz3tj7a4.png
    km5stv73rawi3yh6.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 15 lipca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakropka. wrote:
    Dziewczyny u mnie cuda! 10dpo, tej w 40dc, dzisiaj zobaczyłam takiego bladziocha! https://naforum.zapodaj.net/ef4d39cc3895.jpg.html (na żywo widać zdecydowanie lepiej) :D :D no wierzyć mi się nie chce :D jutro powtarzam, bo oczywiście już sobie wkręcam, że to niemożliwe i na pewno wadliwy test :P trzymajcie kciuki za ciemniejącą kreskę proszę :)
    A ja trzymam kciuki za wasze owulacje, nie poddawajcie się bo jak widać przy kp nigdy nic nie wiadomo :D


    U mnie nie chce się otworzyć link, ale skoro coś widać, to serdeczne gratulacje!!! Trzymam kciuki za ciemniejącą kreseczkę!

    Ja niestety powoli pozbywam się złudzeń i przestaje wierzyć, że u nnie w najbliższym czasie się coś zmieni :-(

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 lipca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamakropka. Trzymam kciuki za kreseczkę :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 15 lipca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamakropka, super! :) Gratuluję, niech kreska ciemnieje, a Ty ślij nam wiruski :D

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 15 lipca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki cudny bladzioch!! Gratulacje :* niech ciemnieje!!:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 15 lipca 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toć to nawet całkiem ciemny bladzioch!! Ja już nieśmiało gratuluję :*

    U mnie bez zmian. Ten pseudookres trwał jeden dzień, a po nim jest cisza. Dziś mija od niego 14 dni, a po owulacji ani śladu. Śluzu mało i biały.. Zdecydowanie niepłodny :(
    Tak sobie myślę o tym artykule i kwestii bilansu energetycznego. Zasadniczo ma to sens, natomiast ja miałam owulacje w czasie najintensywniejszego spadku wagi i sporego stresu. Ciekawe co będzie u mnie dalej :)

  • mamakropka. Ekspertka
    Postów: 221 380

    Wysłany: 16 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Dziś rano na dwóch różnych testach już całkiem ładnie widoczne kreski, także zaczynam wierzyć w to, że się udało :) Ślę wam wiruski :*

    farmaceutka77, Natalia1988, smeg, Annie1981, Casjopea lubią tę wiadomość

    dqprj44jkz3tj7a4.png
    km5stv73rawi3yh6.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakropka. wrote:
    Dziękuję! Dziś rano na dwóch różnych testach już całkiem ładnie widoczne kreski, także zaczynam wierzyć w to, że się udało :) Ślę wam wiruski :*

    Świetnie :-)
    Jeszcze raz gratulacje! Rośnijcie zdrowo :-)
    A ja zgarniam wiruski :-D

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 16 lipca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakropka. wrote:
    Dziękuję! Dziś rano na dwóch różnych testach już całkiem ładnie widoczne kreski, także zaczynam wierzyć w to, że się udało :) Ślę wam wiruski :*
    A tak się bałaś, ze nic z tego, bo mowilas ze malego jakas choroba rozkladala czy cos :)

    Tez lapie porcje wiruskow :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2018, 09:46

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 16 lipca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę, że się udało! :) też łapię trochę wirusków :D

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 lipca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamakropka. Gratulacje! Obyśmy się tu wszystkie zaraziły ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 16 lipca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest, też jestem za masową epidemią! :D I gratuluję z całego serca :)

    Kupiłam dziś testy owu z Rossmanna, macie jakieś opinie na ich temat?
    (nie nie, wcale nie mam obsesji wyczekiwania na owulacje :p )

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 17 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno pozytyw to jest pozytyw, a nie jal na tych z allegro, ze jedne blade, drugie prawie jak pozytyw a w tym samym czasie rossmanowski ma dwie tluste krechy :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 17 lipca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo lubię te z Rossmana i gdybym nie robiła teraz codziennie tylko miała normalne cykle, to bym je kupowała.

    Mam te za złotówkę i kurcze sama nie wiem co myśleć czasem, bo ciągle same bladziochy. Raz zrobiłam rossmanowski, tak po prostu, bez jakiś objawów, bo jeszcze mi został jakiś stary a tu dwie takie same krechy, pozytyw. To było prawie dwa miesiace temu i od tamtej pory robie te złotówkowe i teraz już sama nie wiem, może ja miałam już wiecej podejść do owulki i rossmanowski by mi to pokazał a te drugie nie pokazują. Zgłupieć można...

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 17 lipca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Bardzo lubię te z Rossmana i gdybym nie robiła teraz codziennie tylko miała normalne cykle, to bym je kupowała.

    Mam te za złotówkę i kurcze sama nie wiem co myśleć czasem, bo ciągle same bladziochy. Raz zrobiłam rossmanowski, tak po prostu, bez jakiś objawów, bo jeszcze mi został jakiś stary a tu dwie takie same krechy, pozytyw. To było prawie dwa miesiace temu i od tamtej pory robie te złotówkowe i teraz już sama nie wiem, może ja miałam już wiecej podejść do owulki i rossmanowski by mi to pokazał a te drugie nie pokazują. Zgłupieć można...
    A ktore masz? Zielone, czy rozowe?:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 17 lipca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nieśmiało piszę, że mi też się chyba udało. W sobotę rano test negatywny i byłam pewna, że zaczyna mi się @. Ale w niedzielę zamiast się rozkręcić to kompletnie zanikł, więc wysłałam męża do apteki po test ciążowy. No i są dwie kreski :) Bardzo się boję, że to biochemiczna, bo i plamienie, i kreski jeszcze słabe, ale ostrożnie bardzo się cieszę :) To był nasz czwarty cykl starań, ale prawdopodobnie pierwszy z owulacja. Okres wrócił mi 14 miesięcy po porodzie, w styczniu, ale pierwsze trzy cykle były zdecydowanie w cały świat. Cały czas karmię piersią na żądanie, a synek to mały ssak, który potrafi na piersi wisieć długo i z upodobaniem.

    Natalia1988, Annie1981, farmaceutka77, mamakropka., smeg lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 17 lipca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    A ktore masz? Zielone, czy rozowe?:)

    Zielone ;-)

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 17 lipca 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Dziewczyny, nieśmiało piszę, że mi też się chyba udało. W sobotę rano test negatywny i byłam pewna, że zaczyna mi się @. Ale w niedzielę zamiast się rozkręcić to kompletnie zanikł, więc wysłałam męża do apteki po test ciążowy. No i są dwie kreski :) Bardzo się boję, że to biochemiczna, bo i plamienie, i kreski jeszcze słabe, ale ostrożnie bardzo się cieszę :) To był nasz czwarty cykl starań, ale prawdopodobnie pierwszy z owulacja. Okres wrócił mi 14 miesięcy po porodzie, w styczniu, ale pierwsze trzy cykle były zdecydowanie w cały świat. Cały czas karmię piersią na żądanie, a synek to mały ssak, który potrafi na piersi wisieć długo i z upodobaniem.

    Gratulacje :-) Rośnijcie zdrowo!

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ