Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Babydreamer Przyjaciółka

Wysłany: 26 października, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Na kolejnym teście czysta biel.
    Ehhh...😔

• edka85 Autorytet

Wysłany: 26 października, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, Natalia, ale coś się zadziało. W następnym miesiącu już będzie ładny róż na teście! Udało Ci się zajść w ciążę i urodzić jedno dziecko. To i w końcu uda się też drugie. Zobaczysz!

Anulka, co u ciebie?

Marysia, nie ma reguły. Raczej przy jednym karmieniu powinnaś niebawem dostać @. Taka nocna redukcja bardzo wpływa na obniżenie prolaktyny.

ma.rysia lubi tę wiadomość

kp do 13 tc. Będzie kolejny chłopak 😁
    zud3gzu3kr366muh.png
    ug37df9hieyp2o09.png
    f2wl3e5eakiygtdv.png
  • megson91 Autorytet

Wysłany: 27 października, 12:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia, ja od 4 miesięcy już nie karmie, a nadal też jestem w lesie 😞
    Udało mi się ostatnio załapać na wcześniejszy termin w klinice leczenia niepłodności Artvimed do samego właściciela dr Chrostowskiego. Okazało się, że mona macica ma wadę anatomiczną i nie ma rogów po bokach, tylko są ścięte na prosto po obydwu stronach. Dodatkowo rekonstrukcja 3D uwidoczniła obecność tylko lewego jajowodu. Prawy jest albo wrośnięty w organy tak, że go nie widać, a co za tym idzie ma w środku zrosty, lub go po prostu w ogóle nie ma 😞
    Mam zalecenie wykonania histeroskopii diagnostycznej histeroskopem o max średnicy 6 mm ze względu na moją niewydolność szyjkową w poprzedniej ciąży. 2.11 mam u niego monitoring i będę się umawiała na zabieg 🥲
    Aktualnie mam 7 cykl stymulowany, owulacja będzie z prawego jajnika, gdzie nie ma jajowodu i nie pękają z niego pecherzyki ale dr ma jakiś plan na ten cykl z podwójnym triggerem, także zobaczymy ehh…

06.2021 👼🏻 5 tc

On: DFI 34% reszta wyników OK
    Ja: AMH 7,19 ng/ml
    LH 2,5 mlU/ml
    FSH 1,3 mlU/ml
    TSH 1,690 qlU/ml

8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle ❓

29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭

3jvztv73cc90cbvy.png
  • Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 29 października, 23:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie! W końcu się uda.

My też daleko w tyle. Dziś odebraliśmy wyniki nasienia i jest bardzo kiepsko ... Szybko umówiłam go do androloga i zobaczymy.
    Tak czy inaczej w najbliższym czasie nie liczę na sukces :(

https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • megson91 Autorytet

Wysłany: 29 października, 23:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Wam w nasieniu wyszło? U nas obniżona morfologia i ruch postępowy, do tego fragmentacja DNA na poziomie 26 %, a nawet inseminację robi się do max 20% 😞

06.2021 👼🏻 5 tc

LH 2,5 mlU/ml
    FSH 1,3 mlU/ml
    TSH 1,690 qlU/ml

8 cykl stymulowany

29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭

3jvztv73cc90cbvy.png
  • Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 1 listopada, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praktycznie wszystkie parametry obniżone ... Duża lepkość, niska ml morfologia, kiepski ruch :(

• Natalia1992 Autorytet

Wysłany: 1 listopada, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson91, mogę priv ?

• megson91 Autorytet

Wysłany: 3 listopada, 00:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Megson91, mogę priv ?

Oczywiście 😊

06.2021 👼🏻 5 tc

LH 2,5 mlU/ml
    FSH 1,3 mlU/ml
    TSH 1,690 qlU/ml

8 cykl stymulowany

Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭

3jvztv73cc90cbvy.png
  • Marta100 Nowa

Wysłany: 3 listopada, 07:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

Rozpoczęłam właśnie starania o rodzeństwo dla córci. KP 22 mies i na razie nie rezygnuje. Po wizycie kontrolnej mój gin stwierdził że nie ma takiej konieczności. Z pierwsza córcia zaszłam w ciążę w 1 cyklu. Zobaczymy jak teraz. Trzymajcie kciuki dziewczyny. Ja trzymam za nas wszystkie i do dzieła:)

• megson91 Autorytet

Wysłany: 1 grudnia, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam histeroskopię w znieczuleniu ogólnym z biopsją endometrium i drożność jajowodów. Macica i endometrium w porządku, a jajowody drożne.
    Mąż ma książkowe wyniki nasienia po suplementacji, a ciąży jak nie było, tak nie ma 🤷🏼‍♀️😞
    Chyba czeka nas diagnostyka immunologiczna 😞

06.2021 👼🏻 5 tc

LH 2,5 mlU/ml
    FSH 1,3 mlU/ml
    TSH 1,690 qlU/ml

8 cykl stymulowany

Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭

3jvztv73cc90cbvy.png
‹‹ 298 299 300 301 302
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ