X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1000 627

    Wysłany: 11 września, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ jak zajdę w ciążę to czeka mnie to samo 😁 jeden pasożycik w środku drugi od zewnątrz na cycu😂
    Życzę ci zdrówka i dobrego samopoczucia. Super że ryzyka niskie!

    Edka do końca roku zachodzimy w ciążę🤪 pamiętaj!

    Liliowa jak twoja temp?

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Liliowa Autorytet
    Postów: 354 384

    Wysłany: 11 września, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja temperatura drugi dzien po owulacji nie jest jakas bardzo duzo wyzsza ale spokojnje , jutro albo pojutrze bedzie wyzsza i nie ma to znaczrnia jesli chodzi o ciaze. W cyklach ciazowych nawet czasem mialam 3 dni niwielkiego wzrostu po owulacji a potem dopiero na czwarty dzoen duzy wzrost temp .
    Tak jak w poprzednie ciaze zachodzilqm szybko i lrzechodzilam bezproblemowo tak starania o czwarte dziecko to naprawde trudna droga dla mnie.

    👩35🧔‍♂️34
    starania od 07.24r.-3cs
    Mutacja Mthr(C677)-homozygota
    Mutacja Pa-1 heterozygota
    Czynnik V R2-heterozygota
    Na stanie trójeczka dzieci i jeden Aniołek ( 20tyg ciazy;()
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5658 6603

    Wysłany: 11 września, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Edka do końca roku zachodzimy w ciążę🤪 pamiętaj!
    Tak, tak, pamiętam. I tak właśnie będzie!

    Vilka lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1000 627

    Wysłany: 11 września, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliowa z temperaturą po owulacji u mnie bywa podobnie, czasem skok dopiero 3-4 dpo. Czekam na rozwój wydarzeń u ciebie. Widzę że u ciebie są starania od lipca, przypomnij proszę ... Czemu trudna droga?

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Liliowa Autorytet
    Postów: 354 384

    Wysłany: 11 września, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu zaczelismy sie starac, w listopadzie i w styczniu ciaze biochemiczne, w lutym ciaza i prawidlowy przyrost bhcg ale poronilam w polowie ciazy. Badalam dzus hormony tarczycy, tsh 0,9 wiec jest ok

    👩35🧔‍♂️34
    starania od 07.24r.-3cs
    Mutacja Mthr(C677)-homozygota
    Mutacja Pa-1 heterozygota
    Czynnik V R2-heterozygota
    Na stanie trójeczka dzieci i jeden Aniołek ( 20tyg ciazy;()
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1000 627

    Wysłany: 12 września, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi bardzo... Bądź cierpliwa, wysyłam mnóstwo uścisków. I sama też proszę o uściski ... Pisałam parę dni temu o mojej babci chorej na raka, jest już w szpitalu ale zostało jej bardzo niewiele... Dzisiaj mi się przyśniła, to było pożegnanie we śnie. Przytuliłam ja, dałam jej trzy białe róże i powiedziałam że jest super babcia. Ech :( najbliższy czas będzie bardzo trudny. Mam nadzieję że kiełkuje we mnie nowe życie, to doda mi sił....a jak nie, to mam córeczkę już i ona mi też dodaje sił ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września, 07:34

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 12 września, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Przykro mi bardzo... Bądź cierpliwa, wysyłam mnóstwo uścisków. I sama też proszę o uściski ... Pisałam parę dni temu o mojej babci chorej na raka, jest już w szpitalu ale zostało jej bardzo niewiele... Dzisiaj mi się przyśniła, to było pożegnanie we śnie. Przytuliłam ja, dałam jej trzy białe róże i powiedziałam że jest super babcia. Ech :( najbliższy czas będzie bardzo trudny. Mam nadzieję że kiełkuje we mnie nowe życie, to doda mi sił....a jak nie, to mam córeczkę już i ona mi też dodaje sił ...
    Przytulam i życzę Wam dużo siły 🫂

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Liliowa Autorytet
    Postów: 354 384

    Wysłany: 12 września, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Przykro mi bardzo... Bądź cierpliwa, wysyłam mnóstwo uścisków. I sama też proszę o uściski ... Pisałam parę dni temu o mojej babci chorej na raka, jest już w szpitalu ale zostało jej bardzo niewiele... Dzisiaj mi się przyśniła, to było pożegnanie we śnie. Przytuliłam ja, dałam jej trzy białe róże i powiedziałam że jest super babcia. Ech :( najbliższy czas będzie bardzo trudny. Mam nadzieję że kiełkuje we mnie nowe życie, to doda mi sił....a jak nie, to mam córeczkę już i ona mi też dodaje sił ...
    Tez zycze duzp sily, tak mysle ze musialas miec wspaniala wiez z babcia . Teraz to nie jest tak czesto spotykane ale to musi byc cos pieknego i potem to procentuje w zyciu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września, 11:37

    👩35🧔‍♂️34
    starania od 07.24r.-3cs
    Mutacja Mthr(C677)-homozygota
    Mutacja Pa-1 heterozygota
    Czynnik V R2-heterozygota
    Na stanie trójeczka dzieci i jeden Aniołek ( 20tyg ciazy;()
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1000 627

    Wysłany: 12 września, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam z obiema babciami. Pierwsza pożegnałam w 2018 roku. To takie przykre że nasi bliscy odchodzą, tak by się chciało mieć ich zawsze przy sobie. Ja wiem że taka kolej rzeczy, takie życie... Że każdy przez to przechodzi ... Ale wiecie co? Ja głęboko wierzę że jeszcze się spotkamy po drugiej stronie. 🥰

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1000 627

    Wysłany: 15 września, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głucho się tu u nas zrobiło na wątku od jakiegoś czasu. Może odświeżymy trochę? Kto się stara?
    U mnie 4 dpo, czekam na rozwój wydarzeń.

    Ja 29 mąż 29 wedding 19.09.2021
    Pierwsza córa Liliana ❤️

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5658 6603

    Wysłany: 15 września, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skończyłam dopiero @, więc za kilka dni zaczynam swój testing. I już trzęsę portkami, czy znowu nie trafi mi się taki lipny cykl 🥴

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Truskawkowykompot Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 16 września, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja nawet owulacji u siebie nie widzę. W ogóle śluzu u siebie nie widzę, sucho jak na pustyni. Cykle wróciły ale podejrzewam, że właśnie dlatego że nie ma owulki to i okres jest słaby, plamienie 2 dni...
    Niestety muszę karmić piersią, bo mala ma uczulenie na bmk i inne mleka nie wchodzą w grę. A do cyca dopomina się regularnie co 2 h czasem co godzinę. Tak bym chciała być już w ciąży ale chyba pewnych rzeczy się nie przeskoczy i jeszcze z pół roku trzeba będzie karmić.

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5658 6603

    Wysłany: Dzisiaj, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowa, nic nie przyspieszysz. Wiadomo, że człowiek chciałby już i natychmiast, ale skoro jesteś kp pełną parą, to musisz uzbroić się w cierpliwość.

    Vilka, kusi cię już test?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
‹‹ 379 380 381 382 383
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ