X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Witam serdecznie dziewczyny! U mnie dzis prawdopodobnie 10dpo . Z moich obserwacji. Jakos nic nie czuje ... tylko jak mlody ssa piers czuje jak bola sutki po za tym gdzieś raz za czas jakies klucia jAjników...
    oooo kochana trzymam kciukasy , kiedy chcesz robić teścior?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • TulaCott Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) ja 6dpo. Córke (1cs z clo)karmię 19 miesiąc, od urodzenia na żądanie ostatni miesiąc jeden dwa razy dziennie. Nigdy nie miała smoczka ani butli, razem też drzemalysmy. Od 5 cykli mam potwierdzona owulację mimo że jeszcze przed ciążą PCO, pół roku temu gin mówił że nie mam szans na naturalną owulacje. Mimo to nie zaciązam. Cykle regularne co 33/34 dni owu w 20/21 DC. Wzięłam wczoraj luteinę na własną rękę i będę brała do testowania albo ewentualnej fasoli. Chyba mi nie zaszkodzi 4dni po stwierdzonej owu? Ale czy pomoże? Powodzenia w staraniach o mlodszakow:)

    smeg, Havana3, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Baśka mój sens życia.
    21.05.2017
    KP 19 miesiąc
  • TulaCott Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Annie, teraz ma jakaś fazę na mleko. Zjada w sumie 5 posiłków stałych i jasne ze się nie zaglodzi, ale przy ząbkach zawsze odmawiała piersi i karmiłam ją odciaganym. Poza tym i tak dokarmiam butlą - walczymy o dłuższy sen, a poza tym ma alergie m.in. Na bmk i bj. Jestem na suplementach, ale ciagle zapominam je łykać. Mam wrażenie ze mała nie dostaje tyle tego co powinna. O 17 nie da się jej z piersi nakarmić, musi dostać butle. Mięsa ile bym nie dała tyle zje, potrafi całe udko zjeść. Lekarze mówią ze nie ma potrzeby dokarmiać żeby zapewnić białko i wapń, ale w sumie pediatra zwala na alergolog, alergolog na dietetyka i tak w kółko.
    Skoro ma alergię na bmk to nie dawaj z puchu bo w puszce jest właśnie bmk, logika epdiatrow:/ byle co to od razu mm pchają...

    Baśka mój sens życia.
    21.05.2017
    KP 19 miesiąc
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja popiję wiesiołek czerwonym wytrawnym winem to jakoś lepiej będzie działał? :P

    smeg lubi tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    oooo kochana trzymam kciukasy , kiedy chcesz robić teścior?
    Kochana mam zamiar zrobic 10 mlu jutro po południu i w środę normalny ewentualnie polece na bete jeżeli cos uhrze w co wątpię... ze względów na to iz w obu poprzednich ciazach mialam krwawienia... zobaczymy...

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Kochana mam zamiar zrobic 10 mlu jutro po południu i w środę normalny ewentualnie polece na bete jeżeli cos uhrze w co wątpię... ze względów na to iz w obu poprzednich ciazach mialam krwawienia... zobaczymy...

    Trzymam kciuki❤❤❤

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsKiss wrote:
    Czy ja popiję wiesiołek czerwonym wytrawnym winem to jakoś lepiej będzie działał? :P

    Ja też wcinałam wiesiołka i piłam troszkę winka :-) nie pogryzło się i dało efekty ;-)

    MrsKiss lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulinak trzymam kciuki naprawdę
    Havana ty masz już tez fajne panny w domu . Czy dziewczynki tez się ciagle kłócą ? Bo moi synowie non stop masakra , za duża różnica między nimi

    Magduullina lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pożyjemy zobaczymy.... ogólnie dziwny luz mam w sobie co do tego wszystkiego... i nie wierze ze cos będzie... dzien za dniem ucieka zobaczymy ... dzis przejezdzalam obok apteki ale obaj chlopcy dostali kataru i nie do zniesienia.... mnie tak sie chcialo siku hah ze gnalam do domu... a jutro zajade i kupie jak juz kupie zrobir 10 miu po południu zobaczymy co to będzie.. nie ukrywam że trochę się boje no ale coz... tym czasem ide myc lobuzy siebie i do spania , jutro kolejny dzień..n

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Ja już nie pasuję do tego wątku dziewczyny, moja córka zakończyła całkowice cycowanie . Z jednej strony fajnie pewnie dlatego wróciła mi @ ale z drugiej strony brakuje mi tego przysięgam.
    Jak Ci się to udało? ;)
    Póki co chcę jeszcze karmić tak długo jak się da, ale siłą rzeczy myślę też o odstawieniu.. Chciałabym to zrobić możliwie mało kolizyjnie i "po dobroci", a najlepiej żeby młoda sama zechciała przestać cycowac. Macie jakieś złote rady? Nie mamy smoczka, nie pijemy z butli :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak widać moja ciąża absolutnie w niczym jej nie przeszkadza :p Pije zawsze wieczorem, czasem rano i bywa, że w nocy.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Ja już nie pasuję do tego wątku dziewczyny, moja córka zakończyła całkowice cycowanie . Z jednej strony fajnie pewnie dlatego wróciła mi @ ale z drugiej strony brakuje mi tego przysięgam.
    Ani mi się waż odchodzić z tego wątku!!! Nie możesz nam tego zrobić nie ważne czy karmisz czy nie zostań plissss

    Magduullina, smeg lubią tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Magdulinak trzymam kciuki naprawdę
    Havana ty masz już tez fajne panny w domu . Czy dziewczynki tez się ciagle kłócą ? Bo moi synowie non stop masakra , za duża różnica między nimi
    Oj tak i to o pierdoły czasem mnie to śmieszy ale czasem cholery dostaję. Teraz różnicę bardzo widać ale za parę lat się zatrze ;-) Mała naśladuje dużą i z reguły w tych negatywnych rzeczach czyli bałagan, "nie lubię szkoły", nie chcę mi się itp. i wieczne fochy uch ale są dni kiedy płaczę ze śmiechu przez nie :-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Jak Ci się to udało? ;)
    Póki co chcę jeszcze karmić tak długo jak się da, ale siłą rzeczy myślę też o odstawieniu.. Chciałabym to zrobić możliwie mało kolizyjnie i "po dobroci", a najlepiej żeby młoda sama zechciała przestać cycowac. Macie jakieś złote rady? Nie mamy smoczka, nie pijemy z butli :)
    U mnie identycznie jak u Casjopei cyc wiecznie w obrotach ;-) żeby chociaż ograniczyć tylko jak staram się go zajmować na chwilę działa ale potem walczy i pcha się do cyca i marudzi i płacze ..i nie ma szans na samoodstawienie... co tu zrobić?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z cycem tez nic nie dziala zeby odstawil a to juz dwa latka teraz 15 i juz mnie to meczy... u nas od wczoraj potezne katary dzieciaki polapaly , wystarczylo pare dni w przedszkolu... mnie jakies rozwolnienie dopadlo...

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pogoda paskudna oby to nie grypa jelitowa

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby. Dziewczyny kupilam test ale zrobię jutro 12 dpo 28dc... jakos dziwnie sie czuję jeszcze ta biegunka rano...

    smeg lubi tę wiadomość

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Oby. Dziewczyny kupilam test ale zrobię jutro 12 dpo 28dc... jakos dziwnie sie czuję jeszcze ta biegunka rano...

    Trzymasz nas w napięciu ale poczekamy sobie grzecznie :-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana i tak jakos czuje ze nici z tego...

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopeja - u nas herbatki w ciągu dnia zastąpiły jej całkowicie cyca i ciągnęła tylko w nocy a ostatnio nawet w nocy wybrzydzała i tak stopniowo coraz mniej aż w końcu wogole nie chce . Nawet nie mogę jej w tej pozycji przytulić do siebie bo się odpycha . Także przeszło to u kas bardzo łagodnie ale to wszytko ona sama wyregulowana bo ja chciałam karmić dłużej .

    Havana - skoro nie macie nic przeciwko to oczywiście zostaje . No to widzę ze u was podobnie . Ja wiem ze kiedyś ta różnica zaniknie ale teraz jest przepaść . Maluszek i nastolatek tym bardziej ze starszy zawsze był raki rezolutny i poważny a młody to taki mamy cycu , wiec to dodatkowo jeszcze ich charaktery powiększają ta przepaść .

    Jestem przerazona jeśli w ciągu swych trzech cykli jie zajdę to niewiem co zrobię opiekunki dla młodej jie mam bo nastawiłam się ze przecież muszę być w ciąży . Niewiem co zrobię jak nadejdzie cza powrotu do pracy . Liczę na cud naprawdę

    Magdulina - jutro czekamy na wieści

    Magduullina lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ