X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie owocki dajesz?
    U mojego ostatnio kiepsko z apetytem może przez te długo wykluwające się czwórki. Bananka zje i jabłuszko podziubie :-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana3 wrote:
    A jakie owocki dajesz?
    U mojego ostatnio kiepsko z apetytem może przez te długo wykluwające się czwórki. Bananka zje i jabłuszko podziubie :-)
    Havana, jakos spektakularnej roznicy po macy nie czuje ale sluz rozciagliwy jest i szyjka tak otwarta ze moglabym sobie maly palec spokojnie wsadzic o.O

    Magduullina lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana3 wrote:
    A jakie owocki dajesz?
    U mojego ostatnio kiepsko z apetytem może przez te długo wykluwające się czwórki. Bananka zje i jabłuszko podziubie :-)

    moją też tak męczą, że koniec...

    jak ma atak to daję marchewkę w kawałku z lodówki, jeszcze nie przegryzie, a trochę koi ;)

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Havana, jakos spektakularnej roznicy po macy nie czuje ale sluz rozciagliwy jest i szyjka tak otwarta ze moglabym sobie maly palec spokojnie wsadzic o.O

    oooo ale hardcor ;-P to może jednak łyknę ;-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 20:38

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmeceutka, Havana...Kochane jesteście <3 Dziękuję za słowa otuchy - oby się sprawdziło! :) Mam cichą nadzieję, że ciąża 'naprawiła' mi cykle, ale okaże się wszystko w praniu.

    Karolinams, też mam prawie 2msc zaległego urlopu, który planuję wykorzystać :) Dobrze, że tobie już okres wrócił i trzymam kciuki, byś wyrobiła się przed powrotem do pracy :)

    Magdulina, gratuluję pięknej krechy i czekamy na informacje o becie <3

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura i inne znaki wskazują na cykle owulacyjne. Raz miałam monitoring, pęcherzyk pęka. Ginka powiedziała, że u mnie KP nie przeszkadza bo progesteron też wysoki. Dlatego przestałam brać niepokalanek, bo też mi go odradzała.
    Teraz jednak mam wątpliwości czy miała rację. Może jednak warto zbić nim prolaktynę, bo podobno może nie dopuszczać do zagnieżdżenia.
    Byłam teraz na wizycie u lekarza i dostalismy skierowanie do kliniki płodności, jednak czas oczekiwania to przynajmniej pół roku. Za miesiąc jednak mężowi zrobią badanie nasienia. Ciekawa jestem czy się coś zmieniło, bo we wrześniu miał kiepskie. Jak dalej będą słabe to lekarka coś wspominała o skierowaniu na IVF. Nie mam nic przeciwko, ale kolejka jest na 2 lata, więc wolę jednak, żeby w inny sposób też zaczęli działać.

    Havana. Dziękuję :)

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej łobuzicy też czwórka jedna wyszła. Dlatego kilka nocy mi tak ten cycek mielila.. Kupiłam jej dzisiaj butelkę dla dzieci powyżej roku z rączkami, żeby mogła sobie sama trzymać i wyobraźcie sobie, że dzisiaj przed snem wypila mm! Oczywiście poprawiła cycem, a wcześniej zjadła schabowego z ziemniakami, ale zasnęła sama, bez niczego. Teraz test ile czasu pośpi do pierwszej pobudki ;)
    W ogole przez to, że mąż często wraca późno i późno je obiad, ona też przed snem jada dziwne rzeczy, bo oczywiście nie odpuści jak widzi wyjeżdżające na stół jedzenie. Ostatnio zjadła potrawkę z ryżem, ogórka kiszonego, pół godziny później 160ml kaszki, cyca i spać. Spała pięknie. Że też jej brzuch nie boli po takich akcjach..

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduulliina jutro rano teścik? :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit: nie 160ml kaszki tylko gęstą kaszkę na 160ml mleka ;)

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i dla matek karmiących rada jak wyleczyć dziecko z kataru, kaszlu i innych przypadłości żłobkowych: łykać Heviran! :D Opryszczka zniknęła mi natychmiast, ale trzeba brać go 10 dni i przenika on do mleka, więc i moja młoda opanowała ciągnący się od tygodni katar :D

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Mojej łobuzicy też czwórka jedna wyszła. Dlatego kilka nocy mi tak ten cycek mielila.. Kupiłam jej dzisiaj butelkę dla dzieci powyżej roku z rączkami, żeby mogła sobie sama trzymać i wyobraźcie sobie, że dzisiaj przed snem wypila mm! Oczywiście poprawiła cycem, a wcześniej zjadła schabowego z ziemniakami, ale zasnęła sama, bez niczego. Teraz test ile czasu pośpi do pierwszej pobudki ;)
    W ogole przez to, że mąż często wraca późno i późno je obiad, ona też przed snem jada dziwne rzeczy, bo oczywiście nie odpuści jak widzi wyjeżdżające na stół jedzenie. Ostatnio zjadła potrawkę z ryżem, ogórka kiszonego, pół godziny później 160ml kaszki, cyca i spać. Spała pięknie. Że też jej brzuch nie boli po takich akcjach..

    Jezuś Casjopea aż mi oczy wyszły jak czytałam ale masz kochane dziecko do jedzenia :-D Mój je jak wróbel pare łyżeczek i koniec aż sie boję czy to normalne kurczaczka wypluwa :-( no i ostatnio daję cos do buzi macha rękami że nie chce to mu wpycham on wypluwa patrzy na to patrzy i sam wkłada spowrotem ;-D może przez ten cyc ? no i je o różnych porach bo odwozimy młodszą do szkoły a potem po nią jedziemy także to trwa. Och żeby mój tak chciał kaszkę wypić...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casnopeja właśnie bylam na becie... no sie okaŻe co i jak... czuje się okropnie... oczy jakies przekrwione , blada ... szok ... okolo 14_15' wyniki zobaczymy

  • Alxawl Autorytet
    Postów: 468 374

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Casnopeja właśnie bylam na becie... no sie okaŻe co i jak... czuje się okropnie... oczy jakies przekrwione , blada ... szok ... okolo 14_15' wyniki zobaczymy
    To czekamy na wyniki :) trzymam kciuki :)

    Magduullina, Havana3 lubią tę wiadomość

    Mom of 3 :)
    11.2011
    11.2017
    06.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh czytam tak Casnopeja o Twojej malej i jakbym widziala starszego , tez tak je bo młodszy delikatnie ,jak ma cos Nowego to pierwsze musi spróbować starszy żeby on zjadl _spróbowal... czasami chce się mi z tego śmiać no ale wkoncu starszy brat... my cyc tylko w nocy i ewentualnie jak chce spac w dzien raz za czas... bo chce go oduczac powoli bo 2 lata a chciał co chwilę

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alxawl wrote:
    To czekamy na wyniki :) trzymam kciuki :)
    Tak czekamy musze się czyms zajac porządnym bo nerwy biorą górę....

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Casnopeja właśnie bylam na becie... no sie okaŻe co i jak... czuje się okropnie... oczy jakies przekrwione , blada ... szok ... okolo 14_15' wyniki zobaczymy

    No to czekamy na potwierdzenie :-D Mi pomaga sprzątanie ;-D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana3 wrote:
    Jezuś Casjopea aż mi oczy wyszły jak czytałam ale masz kochane dziecko do jedzenia :-D Mój je jak wróbel pare łyżeczek i koniec aż sie boję czy to normalne kurczaczka wypluwa :-( no i ostatnio daję cos do buzi macha rękami że nie chce to mu wpycham on wypluwa patrzy na to patrzy i sam wkłada spowrotem ;-D może przez ten cyc ? no i je o różnych porach bo odwozimy młodszą do szkoły a potem po nią jedziemy także to trwa. Och żeby mój tak chciał kaszkę wypić...
    Wiesz co moja też miała taki etap, że wszystko musiała sama brać. Trochę podusic, trochę wyrzucić, a trochę zjeść. Mój mąż nazwał to etap grzebiacy :D (od grzebiacych kur :p )
    A kaszkę to ona nie pije tylko je łyżką - taką gęstą jej mamusia robi :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Tak czekamy musze się czyms zajac porządnym bo nerwy biorą górę....
    Wynik pewnie wieczorkiem co? Trzymamy kciuki :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszane uczucia mam... okolo 14_15

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana3 wrote:
    Jezuś Casjopea aż mi oczy wyszły jak czytałam ale masz kochane dziecko do jedzenia :-D Mój je jak wróbel pare łyżeczek i koniec aż sie boję czy to normalne kurczaczka wypluwa :-( no i ostatnio daję cos do buzi macha rękami że nie chce to mu wpycham on wypluwa patrzy na to patrzy i sam wkłada spowrotem ;-D może przez ten cyc ? no i je o różnych porach bo odwozimy młodszą do szkoły a potem po nią jedziemy także to trwa. Och żeby mój tak chciał kaszkę wypić...

    moja też generalnie lubi jeść. ostatnio miała tydzień bez warzyw, ale się skończyło wczoraj i wszystko ładnie zjada
    mięsa ile bym nie dała tyle wsunie, chlebek, warzywa, zupy, wszystko je, ostatnio sama próbuje łyżeczką z miseczki, robi tylko mnóstwo bałaganu, od początku zjadała sama wszystko rączką lub dostawała łyżeczkę do rączki (jak w BLW)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ