X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam z zakupów z lidla zakupiłam sobie 2 pary leginsow ciążowych i 2 bluzki :) a i udało mi się zapisać do gina na NFZ (a do poradni i pani położna mówi że wyjątkowo że jestem w ciazy to wcisnie mnie na 20 maja :D ale cudem okazało się że ktoś odwołał wizytę i mam pojutrze :P głupi to ma jednak szczęście :D)

    Marteczka93, Posok82 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Samara, myszka- teściowe są cudne! Moja jak zwykle dała ciasto, kawa i do domu. Ale to i tak nic- pewnego razu postanowiła mi zdradzić wszystkie sekrety jej porodów- a było ich 4 gdzie jeden był skończony tragedia. Do tej pory boję się zostawać z nią sam na sam

    Ona- do lekarza i to już!!a mężem się nie przejmuj- jak wrócił to nie ma co się denerwować.

    Marta- gratuluję! Najlepszy prezent od zająca!!!!

    Ja po świętach czuje się bardziej zmęczona niż przed. Na dodatek moja małzowina wymyśliła parapetówke w tą sobotę więc muszę coś przygotować.

    Marteczka93, myszkaka lubią tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Marteczka jej! Ale cudna wiadomość! Po cichutku gratuluję i baaardzo mocno trzymam kciuki! <3

    A ja.. Heh. A ja jestem w szpitalu. Z niedzieli na poniedziałek krwawienie. Przepraszam za wyrażenie, ale dosłownie sikałam krwią.. Dostałam drgawek z nerwów. Ale zasnęłam. Małż nade mną czuwał. Rano już tylko brązowe plamienie. I tak cały dzień. Czasem nawet zanikało. Dzisiaj wizyta na 17:40. Przed 17 zaczęłam się szykować i tu nagle krew. Tel do gina. Decyzja - szpital. Za dużo krwawień w przeciągu takiego krótkiego czasu. Zagrożenie dla dziecka i dla mnie. Po drodze kazał wjechać do gabinetu. Z Maluchem wszystko ok. Kosmówka ok. Krwiaki przy ujściu szyjki i to on może się odnawiać i podkrwawiać. No i leki. W szpitalu drugie usg. Dopochwowe wykazało lekkie rozwarstwienie łożyska. No i to samo - krwiaki. Ale z dzieckiem jest w porządku. Jak pomierzyli to wszystko idealnie. Leżenie. Co dalej? Ile tu zostanę? Narazie nie wiadomo. Mój gin ma jutro dyżur po południu to coś więcej będę wiedzieć.

    Cieszę się każdym dniem. Pierdziele stres, bo zaraz wysiąde psychicznie. Staram się bynajmniej. Robię wszystko co mogę.

    Takie kolorowe Święta.

    Teraz się cofne i nadrobie Was.

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro, ściskam mocno. Wierzę, że wszystko będzie dobrze u was.

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro Współczuję :( mocno trzymam kciuki, żeby krwiaki się wchłonęły i już nigdy nie wracały!! Całe szczęście, że z maluszkiem wszystko dobrze. Odpoczywaj i myśl pozytywnie :* Życzę Ci jak najszybszego powrotu do domu i już spokojnej i nudnej reszty ciąży.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro Ty wiesz że ja z Tobą zawsze jestem serduszkiem i życzę jak najlepiej, kochana najważniejsze że maluch ma się dobrze przytulaski dla Was kochani i 3majcie się cieplutko wiem ze będzie dobrze :) <3

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro oby te krwiaki juz dały Ci raz na zawsze spokój ... jestem myslami przy Tobie kochana :*

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 04:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka gratulacje

    Caro ściskam i trzymam mocno za Was kciukacze

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    A ja właśnie wróciłam z zakupów z lidla zakupiłam sobie 2 pary leginsow ciążowych i 2 bluzki :) a i udało mi się zapisać do gina na NFZ (a do poradni i pani położna mówi że wyjątkowo że jestem w ciazy to wcisnie mnie na 20 maja :D ale cudem okazało się że ktoś odwołał wizytę i mam pojutrze :P głupi to ma jednak szczęście :D)


    No nawet mnie nie drzaźnij :P
    Planowałam wizytę w lidlu już od tygodnia :P miałam się poświecić i wstać, żeby jechać rano na otwarcie i kupić wszystkiego po 1 :P
    ale.. niestety też miałam hmm incydent w święta i nie pojechałam rano, a po południu jak wracaliśmy od lekarza, to z dzieciowych rzeczy nie było już NIC.. a ciążowe się pozostawały tylko M i L - dorwałam jedną bluzkę w groszki bo gdzieś luzem leżała w ogóle nie na tej półce jedna jedyna S-ka się ostała - i tyle z moich zakupów :(

    Fajnie, że z wizytą się udało - takie sytuacje zawsze cieszą :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag widzisz może ja kupiłam bo noszę M lidlowska :P ale u mnie w lidlu zawsze od groma S jest a M już niewiele było a L to już wogole 1 szt a na dziecięce to ja już wogole nie patrzyłam za wcześnie jeszcze poza tym najpierw muszę płeć poznać mam dużo ubranek po synku a teraz siostra rodzi córeczkę więc będę miała po niej dla dziewczynki jakby co :P niewiele będę musiała nowych dokupowac :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ladybag widzisz może ja kupiłam bo noszę M lidlowska :P ale u mnie w lidlu zawsze od groma S jest a M już niewiele było a L to już wogole 1 szt a na dziecięce to ja już wogole nie patrzyłam za wcześnie jeszcze poza tym najpierw muszę płeć poznać mam dużo ubranek po synku a teraz siostra rodzi córeczkę więc będę miała po niej dla dziewczynki jakby co :P niewiele będę musiała nowych dokupowac :)


    No i bardzo fajnie :) a akurat te co teraz były szarosci z żółtym to taki unisex bym powiedziała, to spokojnie możesz brać jak sie uda dorwać :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Caro stresy na początku ciąży a miejmy nadzieję, ze z każdym dniem będzie lepiej i cała reszta ciąży spokojnie. Masz bardzo dobre podejście, stres tu nic nie pomoże. Na prawdę moja mam krwawiła przed ponad 3 miesiące i urodziła mnie, zdrową zołzę :D A teraz medycyna do przodu poszła i jesteś na pewno pod dobrą opieka. Myślami z Tobą. Pamiętaj o tym co mówią, z dzidzią wszystko dobrze :)

    ladybag lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro, ściskam mocno. Wierzę, że wszystko będzie dobrze u was.


    Marteczka93 po cichu gratuluje :)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Dziewczyny! Są dwie kreski! <3
    Ja chyba śnię..
    Robiony dzisiaj - 33dc.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c2e314f3137c.jpg
    wow wow ! Gratsy Marteczka ! w końcu sie udało :)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro kurde mega współczuję Ci tych przeżyć... jesteś silną babką ! Wytrzymujesz na prawdę wiele ... Jednak na końcu tej drogi spotka Cię najpiękniejsza i najcudowniejsza nagroda w życiu :) Te krwiaki mogłyby dać Ci już spokój :)


    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro co to za wieści.... :-(
    Jesteś naprawdę super silna !!
    Najważniejsze że z dzidzia wszystko ok i Tobie nic nie grozi..., jesteście pod opieką lekarzy więc wszystko będzie ok !
    Tulam <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiadomości! Marteczka ogromne gratulacje!
    Caro trzymam kciuki i będzie dobrze na pewno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:49

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już nic nie rozumiem. Ovufiend wyznaczył mi owulację w 8dc, bo wtedy miałam skok tempki i płodny śluz. Dziś z ciekawości zrobiłam test owulacyjny, bo teoretycznie przy prawidłowym cyklu owulację powinnam mieć właśnie 15dc czyli teraz. No i na teście wyszły dwie kreski, chociaż ta testowa jaśniejsza trochę niż kontrolna. No i co ja mam uważać? Temperaturę po skoku miałam 37C, i spadała do poziomu 36,55 dzisiaj rano. Wczoraj miałam plamienia, dziś przeszło. Nic już nie rozumiem :( to ja już miałam tą owulkę, czy jednak teraz będzie? :(

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    Dziewczyny, ja już nic nie rozumiem. Ovufiend wyznaczył mi owulację w 8dc, bo wtedy miałam skok tempki i płodny śluz. Dziś z ciekawości zrobiłam test owulacyjny, bo teoretycznie przy prawidłowym cyklu owulację powinnam mieć właśnie 15dc czyli teraz. No i na teście wyszły dwie kreski, chociaż ta testowa jaśniejsza trochę niż kontrolna. No i co ja mam uważać? Temperaturę po skoku miałam 37C, i spadała do poziomu 36,55 dzisiaj rano. Wczoraj miałam plamienia, dziś przeszło. Nic już nie rozumiem :( to ja już miałam tą owulkę, czy jednak teraz będzie? :(
    kreski na teście owulacyjnym muszą być dokładnie takiego samego koloru , bądź testowa jeszcze ciemniejsza od kontrolnej.. inaczej test uważamy za negatywny i nie jest to czas owulacji.. być może tamte kreski z 8dc nie były dostatecznie dobre i owu jest dopiero dziś

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ale wiadomości! Marteczka ogromne gratulacje!
    Caro trzymam kciuki i będzie dobrze na pewno!

    U mnie bez zmian. 4 dzień cyklu, plamiłam cholera już 5 dni przed @ więc mam dość. Dupek nie pomaga, luteina też. Umówiłam się na wizytę do innego gina, po prostu mam dośc tych krwawień, plamień i że mimo leczenia nic nie idzie do przodu, owulki są a dziecka brak. Niestety dopiero na 25.05 był termin ale wytrzymam. Już prawie rok czekamy na dziecko więc ten miesiąc mnie nie zbawi. Miałam startować ze stymulacją ale ze względu na chęć konsultacji z innym ginem odpuściłam.

    Okaże się mam nadzieje, czy to tylko zaburzenia hormonalne jak utrzymuje mój obecny gin. Ja osobiście czuję, że mam endometriozę...zbyt wiele objawów mi pasuje. Zobaczymy.
    a badałaś wszystkie hormony ... ?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 1044 1045 1046 1047 1048 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ