X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie leżałam po serduszkowaniu. Zazwyczaj od razu szliśmy się podmywać, bo bałam się zapalenia (wcześniej mialam bardzo często).
    No i w tym cyklu serduszkowaliśmy praktycznie co drugi dzień, nawet po owulacji, za każdym razem czerpiąc z tego przyjemność :)
    No i to byl pierwszy cykl, w którym odstawiłam wszelkie leki, tj. bromergon, luteine. I zrezygnowaliśmy z wizyt u lekarza. Jak widać, to dopiero podziałało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 16:59

    Anusias, Gaduaaa, Caro, Posok82 lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello-april-image3.jpg

    testerki kwietniowe? :-)

    superthumb.jpg

    testerki majowe? :-)

    giphy.gif

    <3 <3 ZAFASOLKOWAŁY <3 <3 smileys-baby-896390.gif

    Samara ==> PTP: 26.05.2017 <3 W brzuszku rośnie Staś <3

    LILITH.P ==> PTP 09.06.2017 <3 W brzuszku rośnie Michałek <3

    ladybag ==> PTP: 22.07.2017 <3 W brzuszku rośnie Adaś <3

    Gaduaa ==> PTP: 14.08.2017 <3 W brzuszku rośnie Synek <3

    Caro ==> PTP: 12.10.2017 <3 W brzuszku niespodzianka <3

    magdzia26 ==> PTP: 02.12.2017 <3 W brzuszku niespodzianka <3

    Yoselyn82 ==> PTP: 10.12.2017 <3 W brzuszku niespodzianka <3

    calanthe ==> <3

    Marteczka93 ==> <3


    smileys-baby-271658.gif FORUMOWE MAMUŚKI smileys-baby-271658.gif

    Nats 02.02.2017 ==> <3 ZUZIA <3 3500g i 53 cm szczęścia!

    Posok82 12.03.2017 ==> <3 PRZEMEK <3 3640g i 52 cm szczęścia!

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    wczoraj byłam na USG tarczycy i się okazuje, że mam dwa guzki, 5 i 7 mm.

    Do tego wczoraj dostałam okresu.. po 15dc. Jest oczywiście bardzo skąpy, no ale plamienie to to nie jest, więc już luteiny nawet nie zdążyłam wziąć.

    Lekarz kazał mi przyjść po dwóch cyklach brania leków, ale skoro ten cykl był taki krótki to nie wiem czy nie powinnam szybciej. Czy któraś z Was miała taki problem, że przy braniu bromergonu i letroxu/euthyroxu cykl się tak skrócił?

    Zrobiłam już badania prolaktyny, progesteronu, ft3, ft4, antytpo i antytg, co jeszcze zbadać? Chcę jak najszybciej wszystko wyregulować i może lepiej samemu zrobić badania niż czekać aż lekarz coś wymyśli.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Dziękuję Wam za wszystkie dobre słowa i kciuki <3

    Jestem już w domu. Ale żyje jak na bombie hehe. Ordynator mnie wczoraj wypisał. Stwierdził, że jak jest brązowe plamienie to jest ok, a jak pojawi się krew to do szpitala.. Nie no zwariuje. Torbe Małż przeprał i spakował od nowa. W razie "w". Kompetencja lekarzy w szpitalu mnie przeraża.. Dlatego tak się broniłam przed nim. Maluch rośnie. Jest niewielkie ognisko oddzielania się łożyska 21x9mm, ale nikt łaskawie nie odpowiedział mi na pytanie czy mam się tym bardzo stresować. Oni sami chyba nie wiedzą co się dzieje. Wczoraj Małż wziął wszystkie moje wyniki krwi i pojechał do hematologa. Mój Gin poprosił o konsultacje w sprawie Clexane, bo myśli o podwyższeniu dawki. Hematolog napisał opinię iż on rozważał by ODSTAWIENIE Clexane, bo dla niego korzyści są małe a z wywiadu wynika że idzie to w kierunku krwotocznym. Nie wiem co myśleć.. Dzisiaj będę dzwonić do gina.

    Ona jak w ogóle Twoje oko? Ale Wam się narobiło z tymi nieszczęsnymi lekami.. Jejku. Mam nadzieje że uda się w miarę szybko wyprostować tą sytuacje.. Kurde człowiek się stara a tu taki klops..
    Pytałam o serduszkowanie. Ja zazwyczaj po chwili wstawałam do łazienki. A w cyklach w których ubzdurałam sobie leżenie z nogami ku górze i tak nic nie wychodziło.

    Karola Kochana, uszy do góry! Zobacz to Clo jednak coś tam zdziałało. Coś uruchomiło. Może teraz trzeba poczekać aż to wszystko powoli ruszy? Aż machina zacznie działać? Proszę mi się tu nie załamywać :**

    myszaka a te guzki to groźne czy jak? Co powiedział dokładnie endo? Ja powiem Ci że brałam i Bromka w dawce 1 tabletka na noc i Letrox 100mg 1x1 i nie miałam żadnych zaburzeń cyklu. Myślę że to co zrobiłaś z badań jest ok jak narazie. Kiedy wyniki?

    magdzia jak się czujesz? Plamienia ustały czy nadal męczą?

    calanthe Yoselyn co u Was?

    ladybag ale Twój suwak rusza do przodu. Nie wspominając już o Twoim Samara. Wielki Dzień tuż tuż :-)

    Gaduua jak tam zabiegana Maminko?

    Marteczka w ogóle jak zareagował Mąż na te piękne wieści? :-) Kiedy planujecie pierwszą wizytę albo bete?

    Anusias no temat serduszek w czasie owu na wezwanie to ciężki temat i uwierz mi że i u nas czasem kończyło się płaczem z moje strony. Bo dzisiaj to trzeba bo test wyszedł, bo czuję, bo temperatura.. To jest nawet cholernie ciężkie do przeskoczenia.. Ale trzeba znaleźć ten złoty środek..

    Monia no to ładnie że u Was rusza do przodu :-) Mrozaczki poczekają ;-) A ta toxo to mogła by już odpuścić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 09:33

    Marteczka93, magdzia26, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro miło Cię widzieć :) fajnie, że Cię wypisali do domu, w szpitalu zawsze taka stresująca atmosfera. Faktycznie ciekawe, że gin chce dawkę podwyższać, a hematolog odstawić..

    Ja na podstawie badań, które wypisałam dostałam tego bromka,euthyrox25 i luteinę. Miałam ponowić prolaktynę i tsh po 6 tygodniach brania, więc jeszcze mi miesiąc czekania został, ale myślę czy nie powinnam zbadać czegoś więcej, skoro mi się takie dziwne rzeczy dzieją i iść do lekarza przebadana na każdą stronę, żeby mu tylko zostało zinterpretowanie wyników i podjęcie leczenia, a nie takie losowe zlecanie badań po kilku miesiącach niepowodzeń.

    Co do guzków na tarczycy to podobno Hashimoto często przyjmuje "guzkowatą" formę, póki co się nie stresuję.

    Mój lekarz to ginekolog-endokrynolog, kazał mi przyjść po skończonym drugim cyklu, więc wtedy pójdę skonsultować wynik USG, chociaż małż mi każe iść szybciej.

    No i myślę, czy skoro cykl miałam 15 dni i mam wynik tego USG niezbyt prawidłowy to iść od razu, czy czekać jeszcze ten jeden cykl, tak jak on kazał.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Marteczka w ogóle jak zareagował Mąż na te piękne wieści? :-) Kiedy planujecie pierwszą wizytę albo bete?

    Pokazałam mu test zaraz po tym jak wrócił z pracy, spytał: "Poważnie?" i jak potwierdziłam to powiedział "to supcio" :D Oczywiście cały w skowronkach. I potem chodził i mnie co chwila przytulał i całował <3
    A wyniki bety mam przy suwaczku. Drugi wynik odbieram dzisiaj ok 18. A na pierwszą wizytę umówię się jakoś pod koniec kwietnia.. :)

    ps. Daj znać co tam gin Ci powie dzisiaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 11:15

    Caro, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaka jeżeli faktycznie Cię to niepokoi i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca, cykl nie był taki krótki to może przejdź się do lekarza wcześniej. Dlaczego nie. Może być tak, że organizm zareagował tak na leki a dalej będzie się stabilizował i przyzwyczajał do nich. Ale może jednak warto to sprawdzić. Ja pamiętam że TSH badałam na początku jak opetana heheh :-P

    Marteczka a no he! Patrzyłam na tą betę a się o nią zapytałam. Heheh :-P Trzymam kciuki żeby dzisiejsza beta była ładniutka :* Koniecznie daj znać!

    Właśnie dzwoniłam do gina. A że Małż jedzie do miasta to umówiłam się z ginem że on do niego zaraz podjedzie i mu dokładnie powie co mówił hematolog i pokaże jego opinie. Wziął też wypis żeby gin powiedział co z tym łożyskiem. Więc wszystko w rękach Małża hehe ;-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka prawdopodobnie masz hashimoto, nie ma co robić badań wcześniej niż po miesiącu brania leku, bo organizm musi się nasycić hormonem i dopiero po tym czasie kontrola znowu Tsh, ft 3 i ft 4. Letrox ani bromek raczej nie mógł Ci skrócić cyklu, ja biorę letrox 75 mg czyli dawkę bardzo dużą i nie powodował żadnych skutków tego typu i nigdy o tym nie słyszałam, tym bardziej bromek na prolaktynę. A suplementujesz wit D3, nie pamiętam czy pisałaś. Te plamienia Ci minęły? Od luteiny, w ulotce jest napisane że sa możliwe plamienia między miesiączkowe, ale jej nie zdarzyłaś wziąć. A nie miałaś ostatnio jakiegoś stresu silnego itp?

    Caro, nie zazdroszczę nerwów. miejmy nadzieję, że Twój super hero gin coś mądrego wymyśli. Dobrze, ze jesteś już w domku :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias Tak, suplementuję witaminę D3 jakoś od dwóch miesięcy. Z plamieniami było tak, że dostałam plamienia w 14 i 15dc, a w 16dc już zaczęło się krwawienie. Jest ono oczywiście bardzo skąpe, no ale wygląda jak miesiączka. Luteinę miałam zacząć brać od 18dc, więc nawet nie zaczęłam.

    Jeśli chodzi o stres to coraz bardziej się zastanawiam, czy to moje ciągłe szukanie info w necie, czytanie forum, mierzenie temperatury na to jakoś nie wpływa. Zanim zaczęłam mierzyć temperaturę to budziłam się normalnie z budzikiem, teraz budzę się godzinę, czasem dwie wcześniej, przez co mam problem z utrzymaniem jednakowej godziny pomiaru. To nie jest normalne.
    Ciągle to wszystko mi siedzi w głowie, obserwuję i analizuję każdy objaw. Najgorsze jest to, że nie potrafię się jakoś uspokoić.

    Caro no właśnie nigdy w życiu nie miałam tak krótkiego cyklu. Myślałam, że jak wezmę leki to będzie lepiej, a nie gorzej :/

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro no zasuwa zasuwa. ale u nas problemy. Też miałam akcje w święta, we wt bylismy u lekarza.. dostałam opr i znów leżę.. i o :/
    Ehh

    Dobrze, że jesteś w domu. Zawsze to człowiek się lepiej czuje u siebie, a w szpitalu z tymi kompetencjalmi to jak piszesz - zgroza.. nie wiadomo co gorsze.
    Ja od początku myślę, że to clexane tutaj pokutuje.
    Trzymam kciuki za wizytę Twojego męża u gina (ależ to brzmi ;) )
    Trzymaj się kochana - ściskam mocno :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Myszkaka, rozumiem Cię doskonale, ja kiedyś obudziłam się o 3 w nocy żeby zrobić test ciążowy a jak miała kłótnie o serduszkowanie to nie mogłam w ogóle spać w nocy. To nie jest dobre. Może tak zareagowałaś na stres. Wiem, ze łatwo się mówi, ale na Twoim miejscu poszłabym dopiero jak hormon zacznie działać. Chyba, ze Cię to uspokoi to idź do lekarza, ale sama wiem po sobie, ze tak na prawdę dopiero za miesiąc to będzie miało sens, ale może uspokoi Cię wizyta. Ja podczas ponad roku starań miałam ok 3 cykli bez ciśnienia kiedy powiedzieliśmy absta ze staraniami i to były piękne cykle :) Pamiętam sama kiedyś miałam bardzo szybko kolejny @ i pytałam lekarza o co kaman, to powiedział, ze czasami tak się zdarza i jak to się dzieje 1- 2 razy to roku to nie ma czym się martwić i rzeczywiście wszystko wróciło do normy.

    myszkaka lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Caro super że już w domku :) Leż i odpoczywaj.
    Zafasolkowanym gratuluję i dbajcie o siebie.
    A ja tutaj z zapytaniem czy powiecie mi po wykresie czy u mnie mogła już być owu ?
    A po południu odbieram wyniki prolaktyny zobaczymy czy coś się podwyższyła bo ostatnio była poniżej normy spadła mi tak po tyg. brania Bromka .
    I jeszcze jedno pytanie, mam wizytę u dentysty w przyszłym tyg. , jak myślicie mogę leczyć zęby ze znieczuleniem czy raczej tego unikać ?
    Pozdrawiam i miłego dnia życzę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 13:23

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia - ja w grudniu bedąc w ciązy już byłam u dentysty i dostałam znieczulenie. Stwierdził, że dziecku bardziej zaszkodzi to iż będzie mnie bolało i będę się stresować niż chwilowe znieczulenie.

    Po wykresie ciężko stwierdzić czy owu była czy nie. A testy może robiłaś?

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Barbia - ja w grudniu bedąc w ciązy już byłam u dentysty i dostałam znieczulenie. Stwierdził, że dziecku bardziej zaszkodzi to iż będzie mnie bolało i będę się stresować niż chwilowe znieczulenie.

    Po wykresie ciężko stwierdzić czy owu była czy nie. A testy może robiłaś?

    Samara nie robię testów bo bardziej się wtedy nakręcałam.
    A co do znieczulenia to pamiętam w pierwszej ciąży zagrożonej nie dostawałam znieczulenia.A pytam dlatego bo podejrzewam że zwykły Apap Extra mi zaszkodził w pierwszych tygodniach.

    A propo moich wyników czy to możliwe aby prolaktyna mi skoczyła w ciągu miesiąca bardzo ale to bardzo.
    Miesiąc temu prolaktyna:
    poniżej normy:45,95
    dziś:489,80
    upps ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 15:33

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro to dobrze że w domku już jesteś :) u nas no coz mdłości pełna para całe szczęście bez przytulania wc wczoraj byłam na wizycie u gina na NFZ ogólnie wszystko ok teraz czekam do 9 maja na kolejną wizytę u mojego gina prywatnie...plamien na razie odpukac nie ma chociaż co idę do wc to mam stresa...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbia chyba coś mi się kojarzy ze mamaginekolog gdzieś pisała coś o leczeniu zębów w ciąży i znieczuleniach.
    Myszkaka no to ci się nieźle cykl skrocil :/ oby to był jednorazowy przypadek...ja bym chyba poszła do gina tym bardziej ze nawet nie zdazylas luteiny wziąć i w sumie nie wiadomo jak ta @ taka skapa czy to na 100% @...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Cioteczki:-)

    Caro porobiło się tak masz rację, ale cóż zrobić zobaczymy mój odstawil te leki , czekamy na poprawę i jakieś suple dojdą

    Byłam dziś u lekarza - nienawidzę do nich chodzić mam wrażenie że się proszę o wszystko :-(
    Ale do rzeczy ; mówię o incydencie poniedziałkowym wziął rękę zbadał puls mówi wszystko ok , mówię mu ze mam takie kołatania nagłe mówię że mi skoczył i poszło w oko , zapytał o papierek z pogotowia mówię nie byłam nie dzwoniłam- mówi nic nie poradzi on potrzebuje potwierdzenia zaistniałej sytuacji mówię co z okiem ambulatoryjnie proszę jechać najbliżej jest tu i tu i tyle ani skierowania ani nic... :-( nie nawidze lekarzy masakra
    Brzuch mnie dziś jeszcze zaczął boleć na @ więc czekam ;-)

    A z lepszych rzeczy no w zeszłym tygodniu mieliśmy 11 lat po ślubie i zgodnie stwierdziliśmy że chcemy optigrill i właśnie dziś go zakupilismy przetestowany - urządzenie rewelacja nic nie trzeba robić wkładasz papu wciskasz przycisk jaki rodzaj mięsa/ ryby/ kanapki i wiele innych i to cacko ma wbudowany sensor więc mierzy sobie grubość i z boku mam taki kolorowy wyświetlacz i mi pokazuje na jakim etapie jest miecho czy średnio czy lekko czy dobrze wysmazone No naprawdę rewelka ;-)
    Także dobry koniec dnia :-P

    Caro najważniejsze że się uspokoilo daj znać co tam Małż wypytal

    Ladybag a co u Was szpital ? Z dzidzia, z Wami wszystko ok ?




  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias dziękuję za te słowa :) jak tak czytam jak to u Ciebie wygląda to mam wrażenie, że mamy podobny stopień wrażliwości :)

    Ona29 11 lat, ładny staż :) jeśli mogę spytać, braliście ślub tak młodo, czy 29 w nicku to nie wiek?

    Magdzia No właśnie biję się z myślami co zrobić :( Myślę, że to na pewno @, bo wygląda tak samo, tylko mniej obfita. Zastanawiam się, co mi gin może powiedzieć, czy coś na to poradzi? Bo się obawiam, że powie "niestety cykl się skrócił, czasem tak jest, proszę poczekać jak będzie z następnym, dziękuję, 250zł poproszę".
    A z drugiej strony pewnie się będę tym martwić.

    Barbia Szok z tą prolaktyną, może błędnie zbadali?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka to mój wiek - jeszcze do czerwca wtedy będzie pełna 30 - stka ;-)
    Tak właśnie byłam młodaaaaaa bardzo i bardzo zakochana
    Mój mąż to mój jedyny partner seksualny poznałam go jak miałam 16 lat ;-) spotykaliśmy się już od mojego gimnazjum ha ha sam jest odemnie 6 lat starszy przed 18 zamieszkalismy razem rok później był ślub zresztą ja mam wrażenie że on od zawsze jest gdzieś koło mnie. Jak mi coś opowiada np o pierwszych lepszych jego rzeczach odpowiadam mu - wiem pamiętam hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka ile za wizytę?
    Naprawdę?
    Mój najwięcej mi wziął 120 zł a jak nic nie ma do zrobienia typu badania itp a rozmowa tłumaczenie recepty to maks 50 zł
    Jak wyniki badań np to na e mail jak coś nie tak to odpowiada żeby się na wizytę umówić:-O
    Choć raz zladowalam u babeczki niby taka super niby taka fajna ! Niby tak ale za dzień dobry 100 zł za usg 60 zł za cytologia 30 zł za skierowanie 10 zł za receptę 10 zł więc pierwsza moja wizyta 250 zł w tym prywatne skierowanie do chirurga ( znajomego ) onkologa bo że z cyckami coś nie teges więc ja w drogę już żegnalam się z rodziną bo mam raka bo jakieś guzy i tak od chirurga do chirurga oczywiście kasa płynęła na końcu wizyta u radiologia i diagnoza : wszystko ok ...
    Więc łącznie w jeden miesiąc Pani doktor zafundowała mi 1200 zł plus komplet hormonów zrobiony według zaleceń 350 zł i sugerowane hsg w kwocie 500 zł- i tyle mnie widziała;-)

‹‹ 1046 1047 1048 1049 1050 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ