X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2462vkj.jpg

    Wesołych Świąt Wielkanocnych Moja Kochana E-Rodzinko <3 Świąt spędzonych w ciepłej i rodzinnej atmosferze, przy uginającym się od przepysznych smakołyków stole, bogatego Zajączka, mokrego Śmingusa-Dyngusa, a przede wszystkim wiele Bożych łask dla Nas Wszystkich i Waszych Najbliższych od Zmartwychwstałego Pana!


    Zamelduje, że po wczorajszej wizycie wszystko ok :-) Mój Master Gin należy do osób, które jak nie są pewni płci na conajmniej 99,9% to nie powiedzą, więc grzecznie czekamy. Maluch rośnie w najlepsze, dwa krwiaki się ulotniły, pojawił się nowy, ale niewielki. Zobaczymy co z nim będzie. Może będzie straszył :-P Bynajmniej kosmówka w jak najlepszym porządku. Wczoraj pierwszy raz wszedł ze mną Małż i był zachwycony i jest zakochany hehe.


    Niedługo , siadam w kuchni i instruuje Małża jak upiec sernik hihi. Wczoraj upiekł dwie babki więc jest gość ;-)

    Miłego Świętowania Kochane :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 07:58

    magdzia26, Karolina2787, Anusias, kozamonia, Yoselyn82, calanthe, Samara, ladybag, Marteczka93, Gaduaaa, Posok82 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści Caro :) niech okruszek pięknie rośnie dalej :* żeby za rok mógł Ci w pełni pomagać w przygotowaniach świątecznych :D

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ovufriend popsuł humor bo wyznaczył, że miałam owulację w 8dc, a tak wcześnie jej nie zakładałam więc nie trafiliśmy z serduszkowaniem, było 3 dni wcześniej :-( chyba że mąż wysłał jakiś mega oddział specjalny komandosów, w co raczej wątpię, także kolejny cykl stracony :-(

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Caro wspaniałe wiadomości! Teraz wiadomo skąd były plamienia które tak Cię martwiły krwiaki się wykrwawiły i poszły w siną dal ;) oby nowy nie wkurzał. Niech dzidzia rośnie zdrowa i silna <3

    Myszkaka nie wież aż tak temu programowi on wyznacza owu na podstawie objawów, testów owulacyjnych i wszystko to bierze pod uwagę ale to nie znaczy że jest nieomylny :) u mnie zawsze wyznaczało owulację a na monitoringach okazało się ich całkowity brak więc sama widzisz. 3mam kciuki za Twój zielony koniec :)

    A dla Wszystkich babeczek życzę maxresdefault.jpg[img][/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2017, 08:51

    calanthe, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu takie olbrzymy mi wychodzą :/

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Zdrowych Wesołych Dziewczyny dla Was Wspaniałych Kobiet, spełnienia tych "dzidziusiowych" marzeń. A dla tych co już dzidziusie w brzuszku mają szczęśliwego rozwiązania :) Dużo wytrwałości i wiary i dookoła samych szczerych i pozytywnych ludzi :)))))))))))))))))))))))


    calanthe, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro super wieści:) niech okruszek pięknie rośnie dalej :*

    Caro lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:47

    Caro, Marteczka93, Ona29 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wesołym jajkiem wpadam i ja!
    Wesołego Alleluja kochane.

    U mnie babka się piecze, oby nie było zakalca...

    Caro - super wieści :) Męża masz zucha ;)

    Caro, Marteczka93, Ona29 lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońca, szczescia, pomyslnosci
    w pierwsze swieto duzo gosci
    w drugie swieto duzo wody - to dla zdrowia i urody.
    Mnóstwo jajek kolorowych, swiat wesolych oraz zdrowych :)

    WESOŁYCH SWIAT WIELKANOCNYCH DLA WSZYSTKICH! :)

    Caro, Marteczka93, Ona29 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieeee napisałam się i zamiast kliknąć wyślij przyciasnełam anuluj ;(

    Caro czemu dopiero teraz zaciągnął as męża? My od początku chodzimy razem i przeżywa razem ze mną :D
    No ale najważniejsze, że maluszek zdrowy i wszystko w porządku :)
    I tak jak Karolajn pisze - juz wiadomo skąd te plamienia . Oby ten nowy co się ostał nie przysparzał Ci już stresów :)

    I ogromne brawa dla męża za podboje w kuchni ^_^

    Calanthe do mojego gina tez są bardzo długie terminy.. ale najważniejsze że gin dobry to warto poczekać a drugi maj wbrew pozorom nie jest tak daleko - zleci zanim się obejrzysz i będziesz oglądała na ekranie pulsujacy punkcik ^_^ <3

    Tez zaraz mykam do kuchni choć jak mam być szczera to mam lenia. Bolą mnie nadal plecy po wczorajszej eskapadzie, zdecydowanie przegielam :/

    No i cóż - w związku ze świętami życzę Wam wszystkim moje kochane cudownych swiat - tak po prostu (bo dla każdej z nas cudowne będą znaczyło co innego ;) )
    Mamusiom grzecznych pociech :)
    Zafasilkowanym aby maluszki rosły zdrowo :)
    A starającym się nadchodzącego zielonego grocha i tym samym pięknego testu z 2 tłusciutkimi kreseczkami <3

    Marteczka93, Caro, Ona29 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, Wesołych kochane! Zaciazonym szybkiego porodu, starajacym się szybkiej, zdrowej ciąży ;) a świeżym mamusiom samego szczęścia!

    ALLELUJA!

    Caro, magdzia26, Samara, Ona29 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak odemnie kochane - Wesołego Alleluja!
    Mokrego dyngusa :-P

    PS. Karolina @ przyszła?

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra święta się skończyły zapraszam na kawkę :)

    Anusias lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :(

    Załamka, dostałam plamienia/okresu 14dc, a luteinę miałam zacząć brać od 18dc, to nawet nie miałam szansy zacząć. Ovufriend mi wyznaczył "owulację" 8dc, to faza lutealna całe 5 dni, świetnie.

    Nie wiem o co chodzi ;( Zawsze miałam super regularny cykl, a jak się zaczęliśmy starać to nagle wszystko się popieprzyło ;( Najgorsze, że nawet te leki co biorę chyba niezbyt pomagają, skoro pierwszy raz w życiu mój cykl trwał 13 dni.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dzień dobry Dziewczyny :)

    Madzia, przyłączam się do kawki, jak się czujesz?

    Myszkaka, bez stresu, czasami organizm i cykl płata nam figle, może to od stresu...Ja też kiedyś miałam cykl ok 16 dnia a wtedy średnio maiłam co 31 :) Jak to jeden wypadek przy pracy to ok, ale jak kolejny cykl to trzeba to skonsultować z lekarzem. A jakie leki bierzesz? Może to plamienie od nich.

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny :)

    Madzia, przyłączam się do kawki, jak się czujesz?

    Myszkaka, bez stresu, czasami organizm i cykl płata nam figle, może to od stresu...Ja też kiedyś miałam cykl ok 16 dnia a wtedy średnio maiłam co 31 :) Jak to jeden wypadek przy pracy to ok, ale jak kolejny cykl to trzeba to skonsultować z lekarzem. A jakie leki bierzesz? Może to plamienie od nich.


    Biorę euthyrox25 1 tabl. rano i bromergon 1 tabl. (pół rano i wieczorem). Oprócz tego suplementuję kwas foliowy, wit. D i C. No i od 18dc miałam brać luteinę przez 10 dni, ale nie wyszło.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja

    Niestety dziś dostałam @ więc kolejny cykl przede mną, tym razem nie bd się tak nakręcać jak poprzednio bo to że pęcherzyki będą ładne i będą pękać jeszcze o niczym nie świadczy. No nic trzeba spiąć D i starać się dalej...

    Idę kawę robić ;)

    Co u Was dziewczyny? Jak po świętach?

    Myszkaka takie cykle krótkie to coś nie tak, zapisz się do lekarza żeby to wyjaśnić.

    Magdzia jak tam po świętach? Pojechaliście? Było stresowo czy jednak okazało się że wszystko git? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 08:26

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias u mnie standardowy zestaw ciazowy objawów więc siedzenie przy stole przy ciągłych mdlosciach nie było łatwe ;) :P a poza tym odliczam już czas do kolejnej wizyty która będzie 9 maja dopiero...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Anusias u mnie standardowy zestaw ciazowy objawów więc siedzenie przy stole przy ciągłych mdlosciach nie było łatwe ;) :P a poza tym odliczam już czas do kolejnej wizyty która będzie 9 maja dopiero...

    Czyli jednak mąż postawił na swoim i pojechałaś do teściów? ;)

    Ja też byłam u teściów i powiem szczerze, że nie lubię tam na święta jeździć. Teściowa ma generalnie wszystko w dupie, więc nawet się nie wysiliła żeby coś lepszego ugotować. Uraczyła nas kotletami z piersi kurczaka w panierce i puree prosto z garnka. No nie wiem, dla mnie takie święta to trochę dziwnie.

    Samara lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
‹‹ 1042 1043 1044 1045 1046 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ