X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płaciłam w aptece 50zł na miesiąc. Na internecie można taniej

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszku drogie :/ po jednej tabsie dziennie bierzesz?

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwie tabletki rano i wieczór. Więc pudełko wystarcza na miesiąc

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trochę drogo wychodzi ale jak ma pomagać to czemu nie, trzeba próbować wszystkiego. Dzięki w razie co to zapamiętam i zakupię :) Jednak jeszcze myślę o tym wieśku bo z Gala jest tanio i może jakby brać większą dawkę dziennie to też by pomogło.
    Sama nie wiem.

    A tak wgl gdzie dziewczyny jesteście? Zapewne przygotowania do świąt pełną parą. My jedziemy w sumie na gotowe bo te chrzciny mają być i potem gdzieś do lokalu. Sukienki dziś na szczęście dostałam kurierem więc mam się w co ubrać ;) hehe

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Karolina ovarin to to samo co infolic albo symfolic, łykałaś? Poprawia pracę jajników polecany przy policystycznych. Ja też idę na gotowe :) Niestety poprztykałam sięz moim i jakoś średnia atmosfera a jutro idę do teściów i od nich jedziemy do moich rodziców :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny, z innej beczki, ale zgłupiałam, może któraś wie. Jakiś czas temu kupowałam w biedrze zasłonę za 39,90 i nie wiem czy była tam jedna sztuka, czy zgubiłam jedną. Zgłupiałam...

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias Inofem piłam a to to samo co inofolic. Piłam chyba z 8 miesięcy a sama nie wiem poco teraz. To chyba jednak wolę wieśka bo tańszy :) My jutro start po 17 ech... a w biedrze to raczej pojedyncze zasłony a jakie kupiłaś?

    P.S nie wiem czy wiesz ale wysłałam Ci zapro, no chyba że wiesz i nie chcesz to spoko :P

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajn może nie wie :P ja tam rzadko zaglądam w wiadomości :P nie mam takiego odruchu - nikt do mnie nie pisze haha :P

    I nie doluj testem, dobrze dziewczyny piszą - dobrze tolerujesz kuracje a to już połowa sukcesu. Malzowi po zabiegu poprawi się nasienie i juz będzie super :)

    Matko a my dziś na zakupach.. cały dzień łażenia. . Stwierdzam że powiedzenie "nogi mi w d wejda" nabrało nowego znaczenia. A kręgosłup mnie nienawidzi :P


    A i Karola jak ten ovarin się sprawdza to może warto. Nie ma co patrzeć na cenę - ja teraz wit kupowałam na mc za 5 dych wiec wiesz ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag jak chcesz to ja bd pisać do Ciebie :P hehe jak kopertka u mnie jest to zawsze odczytam, czasem z opóźnieniem ale odczytam.

    No zobaczymy jak będzie teraz byle do wtorku to dowiemy się co i jak w sprawie mojego. Ten bladzioch zawsze dołuje na maksa, gdybym nie zrobiła a czekała na @ normalnie byłoby bez płaczu tak już mam że po teście kiepsko to znoszę, ale już jest lepiej :) mój nawet mówił że w razie co spróbujemy IUI

    A co tam kupowaliście? Wybieracie się gdzieś na święta czy Wy gościcie kogoś? :)

    Wiem że tanie mięso psy jedzą i czasem warto zainwestować w coś lepszego ^_^ zastanawiam się też nad tym fertilmanem dla mojego w razie PO zabiegu.

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Anusias Inofem piłam a to to samo co inofolic. Piłam chyba z 8 miesięcy a sama nie wiem poco teraz. To chyba jednak wolę wieśka bo tańszy :) My jutro start po 17 ech... a w biedrze to raczej pojedyncze zasłony a jakie kupiłaś?

    P.S nie wiem czy wiesz ale wysłałam Ci zapro, no chyba że wiesz i nie chcesz to spoko :P

    Ovarin, Infolic, Inofem, ovarin to to samo. Na jednych działa na drugich nie, jeśli brałaś Inofem to nie ma sensu, tym bardziej że to droga zabawa :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola tak dokładnie łykał 3 miesiące z polecenia lekarza androvit i nic więcej
    A co do sluzu no ja też mam z nim ogromny problem bo chyba wogole sluzu nie mam :-P
    Wiesiolek z oreapol niewiem czy dobrze napisałam czy nie ale wiadomo o który chodzi raczej mi nie pomógł tzn tak sluzu było mnóstwo ale i też miał konsystencję gluta z siemienia - dosłownie więc trzeba było syropek na jego rozrzedzenie i tak raz się pilo raz zapomniało aż się odstawilo :-P
    w tym miesiącu przełom- plywalam dosłownie nic się u mnie nie zmieniło poza kislem z siemienia pitym 3 razy dziennie + plus duże ilości wody - obstawiam że to właśnie pomogło

    Aniuas raczej jestem pewna na 100% że aż jedna zasłonę biedronka oferuje w sprzedaży:-P

    Anusias lubi tę wiadomość

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dzięki Ona29, czyli nie mam już zaawansowanego stadium demencji :D dupa...muszę gdzieś dokupić drugą, pewnie znowu w biedrze będą za jakiś czas :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias no to nie kupuję bo ja już kasy wydałam na ten inofolic i dupa blada bo nie pomogło nic :/ mojemu zafunduję kurację lepiej fertilmanem a sobie walnę dawkę wieśka większą i wodę bd piła to może pomoże.


    Ona ja wieśka z GALA brałam bo tani i dużo kapsułek a dziewczyny ogólnie polecały. Siemie lniane to tylko olej w kapsułkach i ziarenka bo tego gluta nie cierpię...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:40

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Veritaserum, u mnie jest podejrzenie endometriozy, zrób sobie CA 125 , to marker nowotworowy jajnika ale i na endometriozę, to pierwszy krok diagnostyczny.Nie jest to drogie badanie a może coś wskaże choć tego nie życzę. Ja mam bardzo grube endometrium i miesiączki po 10-11 dni a raczej krwotoki a nie okresy. Ale po dupku mi trochę się uregulowało i jest lepiej. Mam zlecenie na ten marker od lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 19:08

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum <3 Ja też wierzę a raczej chcę wierzyć że kiedyś będę mamą... Dla Ciebie Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz przemiłej rodzinnej atmosfery :) My mykamy jutro i wracamy w poniedziałek po południu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Veritaserum, u mnie jest podejrzenie endometriozy, zrób sobie CA 125 , to marker nowotworowy jajnika ale i na endometriozę, to pierwszy krok diagnostyczny.Nie jest to drogie badanie a może coś wskaże choć tego nie życzę. Ja mam bardzo grube endometrium i miesiączki po 10-11 dni a raczej krwotoki a nie okresy. Ale po dupku mi trochę się uregulowało i jest lepiej. Mam zlecenie na ten marker od lekarza.
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Anusias no to nie kupuję bo ja już kasy wydałam na ten inofolic i dupa blada bo nie pomogło nic :/ mojemu zafunduję kurację lepiej fertilmanem a sobie walnę dawkę wieśka większą i wodę bd piła to może pomoże.


    Ona ja wieśka z GALA brałam bo tani i dużo kapsułek a dziewczyny ogólnie polecały. Siemie lniane to tylko olej w kapsułkach i ziarenka bo tego gluta nie cierpię...

    Haha no szczerze moje pierwsze podrygi do gluta o jeju nawet wspominać nie chce :-P łyk odruch wymiotny łyk odruch wymiotny haha a teraz to normalnie pychotka :-D
    Pije je jak kawkę która uwielbiam:-P

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laski :-)

    Dziś cały dzień zamieszanie więc dopiero teraz Was nadrobiłam :-) dobrze wiedzieć o tym infolicu. Mam prawie całe opakowanie bo mi jeden gin kazał kupić, a drugi powiedział że bez sensu bo nie potrzebuję.. Ale skoro może pomóc na śluz którego prawie nie mam to przynajmniej wypiję go do końca.

    My jutro jedziemy do teściów, beza mi się właśnie upiekła, powinnam się trochę spakować ale mi się nie chce :-D

    Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i spełnienia marzeń oraz spokoju i braku głupich pytań przy świątecznym stole. Mam nadzieję że niedługo wszystkie zobaczymy nasze upragnione dwie kreski :-)

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja święta spędzam u rodziców i teściów. Choć z siostrami zawsze się dzielimy co która przynosi i mama ma mniej do roboty

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
‹‹ 1041 1042 1043 1044 1045 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ